1. – 3. 9. 2017
ADIDAS - CONTINENTAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA
MENUMENU

ADIDAS TERREX AGRAVIC – TOP BOTA PRO B7!

Ahoj sportovci,

každým rokem se Vám společně s naším titulárním partnerem firmou adidas ČR snažíme nabídnout spolehlivou botu pro absolvování tradičního čundru ze Slezska na Valašsko.

Číst více

Registrujete zahraničního účastníka a nemáte rodné číslo?

V případě, že se chcete zaregistrovat do závodu Adidas – Continental Beskydská sedmička 2017 a nemáte rodné číslo (tedy mimo ČR a Slovensko), prosím postupujte následovně:

Číst více

Jak postupovat, když Vám nepřišel email s platebními pokyny?

Povedlo se Vám zaregistrovat, jste ve startovní listině, ale nepřišel Vám email s platebními pokyny? Pravděpodobně jste uvedli chybně svou emailovou adresu. Za poslední den jsme už řešili více případů, kdy jste v rychlosti udělali překlep a email Vám tedy nemohl být doručen.

Číst více

POZOR! Blíží se start registrací do dalšího ročníku!

1. ledna 2017 v 00:01 spustíme registraci do dalšího ročníku Adidas-Continental Beskydské sedmičky.

Termín závodu: 1. – 3. září 2017

Číst více

Odesílání Vánočních certifikátů B7

Informace pro ty z vás, kteří ještě čekáte na zaslání Vánočního certifikátu B7:

Všechny zbývající vouchery z doprodeje budeme zasílat emailem v pondělí 19. 12. 2016.

Číst více

Jak to vypadá ve věci sporu o značku „Beskydská sedmička“?

Ahoj sportovci a účastníci Adidas – Continental Beskydské sedmičky.

Dnes v pondělí 28. 11. 2016 ve 21:35 odvysílá Česká televize na programu ČT1 v pořadu Marka Wollnera Reportéři ČT reportáž o extrémním závodě B7

Číst více

V. Zborníková v AktuálněTV: Po 27 hodinách chůze přišly halucinace

Už jste viděli rozhovor Radka Jaroše s Veronikou Zborníkovou?

Quadriatlonistka a účastníce extrémních závodů hovoří také o zkušenosti s letošní účastí v závodě Adidas – Continental Beskydská sedmička 2016.

Číst více

Setkání organizátorů Adidas – Continental Beskydské sedmičky 2016

Udělali jsme definitivní tečku za letošním ročníkem Adidas – Continental Beskydské sedmičky. Ve Frenštátě p. R. proběhlo ve středu setkání všech organizátorů a dobrovolníků, kteří zajišťovali hladký průběh závodu. Všem tedy ještě jednou díky a už teď se začínáme připravovat na rok 2017!

Číst více

Prodej dárkových certifikátu B7 2017 byl zahájen!

Milí sportovci :-), už se stává tradicí, že na konci roku, před vánocemi, vydáváme speciální emisi dárkových registračních B7 certifikátů, které si můžete objednat už nyní a které můžete dát pod stromeček.

Celkový objem této emise je 250 ks, tedy 250 závodních týmů (1 tým = 2 závodníci). Stejně jako v loňském roce je i letos prodej vánočních certifikátů B7 spojen s projektem Každý metr pomáhá.

Číst více

Beskydská sedmička 2016 v médiích

Jako každý rok vzbudil závod zájem regionálních i celostátních médii. Přinášíme přehled některých článků a zmínek v tisku a na internetu.

Číst více

Dodatečné vrácení startovních čísel

Prosíme všechny závodníky, kteří nestihli po B7 z jakéhokoliv důvodu vrátit startovní čísla a čipy, aby se ozvali na email klaram@email.cz, kde de dozví adresu pro zaslání a info k zpětném vrácení zálohy.

Dále prosíme závodníky, aby k případné výměně triček využili FB nebo diskusi na webu. Pořadatelé již bohužel nemají k dispozici žádná trička na výměnu.

Číst více

Zajímavé statistiky z letošního ročníku B7

Počet organizátorů: 150

Počet startujících: 2 893
Počet závodníku v cíli: 2 029
Počet měřených kontrol: 21 + cíl
Počet všech zaznamenaných průchodů: 40 328

Číst více

Beskydská sedmička v České televizi

V průběhu závodu přenášela Česká televize několik živých vstupů, přičemž poslední z nich byl dokonce v hlavní zpravodajské relaci! Pokud si chcete reportáže prohlédnout, najdete je na následujících odkazech:

Číst více

Úspěšná sbírka Každý metr pomáhá

Odpečetění sbírkové pokladničky Každý metr pomáhá. Jak to celé dopadlo? Úžasně! Letos přispěli účastníci Beskydské sedmičky a Institut Bazální Stimulace centru sociálních služeb Tau Turie částkou přesahující 74 000 Kč!

Poděkování ředitelky Centra sociálních služeb Tau Turie

Číst více

Noví mistři – Stanislav Najvert a Marek Causidis

Mistry České republiky v extrémním horském maratonu Adidas – Continental Beskydská sedmička 2016 jsou Stanislav Najvert  a Marek Causidis z týmu Adidas Running Team!

Číst více

Tipovací soutěž B7 Fincentrum

tipovaci_soutez

Kolik závodníků Adidas-Continental B7 2016 dojde v limitu 29 hod do cíle na frenštátské náměstí Míru???

Nejbližší tip vyhrává od společnosti Fincentrum poukaz na wellness v Luhačovicích – regenerační služby v hodnotě 10 000 Kč. Pokud byste vyhráli, ale nechtěli/nemohli využít wellness, můžete výhru vyčerpat v jakémkoli produktu (pojištěni/spoření/hypotéka) od společnosti Fincentrum.

Číst více


STARŠÍ PŘÍSPĚVKY