1. – 3. 9. 2017
ADIDAS - CONTINENTAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA
MENUMENU

Registrujete zahraničního účastníka a nemáte rodné číslo?

V případě, že se chcete zaregistrovat do závodu Adidas – Continental Beskydská sedmička 2017 a nemáte rodné číslo (tedy mimo ČR a Slovensko), prosím postupujte následovně:

Číst více

Jak postupovat, když Vám nepřišel email s platebními pokyny?

Povedlo se Vám zaregistrovat, jste ve startovní listině, ale nepřišel Vám email s platebními pokyny? Pravděpodobně jste uvedli chybně svou emailovou adresu. Za poslední den jsme už řešili více případů, kdy jste v rychlosti udělali překlep a email Vám tedy nemohl být doručen.

Číst více

POZOR! Blíží se start registrací do dalšího ročníku!

1. ledna 2017 v 00:01 spustíme registraci do dalšího ročníku Adidas-Continental Beskydské sedmičky.

Termín závodu: 1. – 3. září 2017

Číst více

Odesílání Vánočních certifikátů B7

Informace pro ty z vás, kteří ještě čekáte na zaslání Vánočního certifikátu B7:

Všechny zbývající vouchery z doprodeje budeme zasílat emailem v pondělí 19. 12. 2016.

Číst více

PRŮBĚŽNÉ ZPRAVODAJSTVÍ 2016


 

DSC_3453

neděle | 03:00

Máme tady konec závodu, limit 29 hodin vypršel. Do cíle nakonec dorazilo 2029 závodníků – všem moc gratulujeme!

sobota | 00:00

Na náměstí je stále rušno, i když hudbu už samozřejmě nepouštíme hlasitě. Oba speakři, kteří se střídají u mikrofónu, předvádí také obdivuhodný výkon a ženou všechny energicky do posledních metrů závodu. V tuto chvíli již přicházejí ti, kteří na trati strávili opravdu dlouhou dobu a těší se na zasloužený odpočinek.

sobota | 22:00

Únava k B7 zkrátka patří…

sobota | 20:30

Zdravotníci měli plné ruce práce

Vysoké teploty atakující tropickou třicítku s některými závodníky pěkně zamávaly. Před startem lídr závodu Libor Uher apeloval na to, aby závodníci dodržovali pitný režim a tekutiny do těla doplňovali, i když nebudou pociťovat žízeň. Mnoho jich ale jeho doporučení vzalo na lehkou váhu. Oproti loňsku zdravotníci podávali infuze s glukózou desítkám závodníků po doběhnutí do cíle už odpoledne, zatímco loni to bylo až ve večerních hodinách. Vyčerpanost, dehydratace, křeče a žaludeční potíže letos postihly více závodníků než obvykle. Naopak odřenin a puchýřů ošetřili méně.

sobota | 19:40

V cíli!

sobota | 19:00

Na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm se začíná stmívat, ale davy úspěšných závodníku se sem z hor valí dál! Každou chvíli cílem projde 1000. závodník, takže stále nejsme ani v polovině. Gastrozóna, kavárny a restaurace v okolí jsou zaplněny spokojenými, ale velmi unavenými sportovci. Spousta párů vypadá opravdu hodně vyčerpaně, ale radost z dokončení těžké trasy to určitě přebíjí!

sobota | 15:10

Dalších pár fotek od Jana Smekala.

sobota | 14:50

Výsledková listina se zaplňuje, avšak upozorňujeme, že se stále jedná o neoficiální výsledky, které ještě mohou doznat drobných korekcí. Oficiální výsledkovka bude až po ukončení závodu.

sobota | 14:30

V cíli už máme téměř 250 účastníků a brzy začne do Frenštátu proudit hlavní dav! Na náměstí vládne pohoda a především radost z dosažených výkonů.…

Všechny zprávy

Jak to vypadá ve věci sporu o značku „Beskydská sedmička“?

Ahoj sportovci a účastníci Adidas – Continental Beskydské sedmičky.

Dnes v pondělí 28. 11. 2016 ve 21:35 odvysílá Česká televize na programu ČT1 v pořadu Marka Wollnera Reportéři ČT reportáž o extrémním závodě B7

Číst více

V. Zborníková v AktuálněTV: Po 27 hodinách chůze přišly halucinace

Už jste viděli rozhovor Radka Jaroše s Veronikou Zborníkovou?

Quadriatlonistka a účastníce extrémních závodů hovoří také o zkušenosti s letošní účastí v závodě Adidas – Continental Beskydská sedmička 2016.

Číst více

Setkání organizátorů Adidas – Continental Beskydské sedmičky 2016

Udělali jsme definitivní tečku za letošním ročníkem Adidas – Continental Beskydské sedmičky. Ve Frenštátě p. R. proběhlo ve středu setkání všech organizátorů a dobrovolníků, kteří zajišťovali hladký průběh závodu. Všem tedy ještě jednou díky a už teď se začínáme připravovat na rok 2017!

Číst více

Prodej dárkových certifikátu B7 2017 byl zahájen!

Milí sportovci :-), už se stává tradicí, že na konci roku, před vánocemi, vydáváme speciální emisi dárkových registračních B7 certifikátů, které si můžete objednat už nyní a které můžete dát pod stromeček.

Celkový objem této emise je 250 ks, tedy 250 závodních týmů (1 tým = 2 závodníci). Stejně jako v loňském roce je i letos prodej vánočních certifikátů B7 spojen s projektem Každý metr pomáhá.

Číst více

Beskydská sedmička 2016 v médiích

Jako každý rok vzbudil závod zájem regionálních i celostátních médii. Přinášíme přehled některých článků a zmínek v tisku a na internetu.

Číst více

Dodatečné vrácení startovních čísel

Prosíme všechny závodníky, kteří nestihli po B7 z jakéhokoliv důvodu vrátit startovní čísla a čipy, aby se ozvali na email klaram@email.cz, kde de dozví adresu pro zaslání a info k zpětném vrácení zálohy.

Dále prosíme závodníky, aby k případné výměně triček využili FB nebo diskusi na webu. Pořadatelé již bohužel nemají k dispozici žádná trička na výměnu.

Číst více

Zajímavé statistiky z letošního ročníku B7

Počet organizátorů: 150

Počet startujících: 2 893
Počet závodníku v cíli: 2 029
Počet měřených kontrol: 21 + cíl
Počet všech zaznamenaných průchodů: 40 328

Číst více

Beskydská sedmička v České televizi

V průběhu závodu přenášela Česká televize několik živých vstupů, přičemž poslední z nich byl dokonce v hlavní zpravodajské relaci! Pokud si chcete reportáže prohlédnout, najdete je na následujících odkazech:

Číst více

Úspěšná sbírka Každý metr pomáhá

Odpečetění sbírkové pokladničky Každý metr pomáhá. Jak to celé dopadlo? Úžasně! Letos přispěli účastníci Beskydské sedmičky a Institut Bazální Stimulace centru sociálních služeb Tau Turie částkou přesahující 74 000 Kč!

Poděkování ředitelky Centra sociálních služeb Tau Turie

Číst více

Noví mistři – Stanislav Najvert a Marek Causidis

Mistry České republiky v extrémním horském maratonu Adidas – Continental Beskydská sedmička 2016 jsou Stanislav Najvert  a Marek Causidis z týmu Adidas Running Team!

Číst více

Tipovací soutěž B7 Fincentrum

tipovaci_soutez

Kolik závodníků Adidas-Continental B7 2016 dojde v limitu 29 hod do cíle na frenštátské náměstí Míru???

Nejbližší tip vyhrává od společnosti Fincentrum poukaz na wellness v Luhačovicích – regenerační služby v hodnotě 10 000 Kč. Pokud byste vyhráli, ale nechtěli/nemohli využít wellness, můžete výhru vyčerpat v jakémkoli produktu (pojištěni/spoření/hypotéka) od společnosti Fincentrum.

Číst více

Rock Point Trailrunnig Station

Kromě neopakovatelného pocitu z extrémního sportovního výkonu, můžete na tradičním Expu ve Frenštáte pod Radhoštěm navštívit stánek Rock Point Trailrunnig Station, kde budou připraveny modely adidas Adizero XT uni, adidas Agravic GTX M, adidas Agravic M, adidas Agravic W, adidas Terrex Fast R GTX M, adidas Terrex Fast R GTX W, adidas Terrex Swift R GTX M. Produkty adidas zde budou k zakoupení se speciální slevou 20 %

 

Číst více


STARŠÍ PŘÍSPĚVKY