www.continental.cz
HLAVNÍ STRÁNKA          VÝSLEDKOVÁ LISTINA 2013          FOTOGALERIE 2013          INFORMAČNÍ SERVIS / MÉDIA
► KAŽDÝ METR POMÁHÁ     ► PROPOZICE ZÁVODU / PRAVIDLA     ► STARTOVNÍ LISTINA

VÍTĚZOVÉ MČR 2013

1.MÍSTO
179 - SALOMON-SUUNTO / LEKI
ŠTRYNCL PAVEL
BALATKA JAROSLAV

ČAS VÍTĚZE: 11:49:14

2.MÍSTO
130 - ADIDAS OUTDOOR / SLS3
CYPRA ZBYNĚK
VABROUŠEK PETR
ČAS: 11:52:19

3.MÍSTO
372 - ADIDAS / ELVAC - CONTINENTAL
ČELADNÍK MICHAL
ŠILAR FILIP
ČAS: 12:20:41 

TERMÍN ZÁVODU

6.- 8. 9. 2013

UPOUTÁVKY 2013

BESKYDSKÁ SEDMIČKA - 2013


BESKYDSKÁ SEDMIČKA - 2012

KONTAKT NA ORGANIZAČNÍ TEAM:


Pořadatel akce
SK K2 o.s., Libor Uher
Česká asociace extrémních
sportů - ČAES


VEDENÍ ZÁVODU


Libor Uher

ředitel závodu
libor@beskydskasedmicka.cz

 

Tomáš Janeček
propagace, video, web, registrace
+420 777 712 747
tomas@beskydskasedmicka.cz
registrace@beskydskasedmicka.cz


Klára Maštalířová
hlavní rozhodčí
klara@beskydskasedmicka.cz

 

Jana Matějíková
presscentrum
+420 602 936 634
info@beskydskasedmicka.cz

 
Marian Žárský
kulturní program Frenštát
marian@beskydskasedmicka.cz


Martina Filipová

organizační tým B7
martina@beskydskasedmicka.cz 

SLOVO ŘEDITELE A ZÁVODNÍKA, který se ani nedostal na bednu :-)

SLOVO ŘEDITELE A ZÁVODNÍKA, který se ani nedostal na bednu :-)

MOTTO L.U. - VŽDYCKY MĚ NAŠTVE, KDYŽ SE DO ZÁVODU, KTERÝ CHCI VYHRÁT PŘIHLÁSÍ „NĚKDO“ LEPŠÍ NEŽ JÁ. A JEŠTĚ VÍCE MĚ NASERE, KDYŽ TEN „NĚKDO“ NENÍ SÁM :-D

Nechci vás prudit dlouhými komentáři k něčemu, co jste všichni zažili na vlastní kůži a o čem jste si udělali všichni svůj obrázek. Každý ví nejlépe, co se mu na našem „beskydském čundru“ líbilo více a s čím byl spokojen méně. Snad je na nás vidět, že se každý rok snažíme závod zlepšovat, vychytávat neduhy a přicházet s novou motivací, aby jste se Vy závodníci mohli stále zlepšovat. Pokud se něco nepovedlo, promiňte nám to!!

Ja věřím, že jsme si všichni odvezli z Beskydské sedmičky zážitky, na které budeme dlouho vzpomínat. Věřte, že celý náš B7 DREAM tým, který letos čítal skoro 200 pořadatelů, se snažil maximálně vám zpříjemnit tento „fakultativní výlet“ :-) a dostat vás v co největším počtu do cíle ve Frenštátě. Tam taky putuje mé první poděkování.

Jsem štastný, že kolem našeho závodu se točí opravdová spousta sportovních nadšenců. Pořadatelé do závodu vkládají nejen spoustu energie, ale hlavně své srdce a dobrou náladu, která snad je i vidět a přechází na vás závodníky. Týme B7, děkuji vám všem !!

Další poděkování patří Vám - závodníkům, za opravdu neskutečné výkony, ať už jste došli v čase pod 12 hodin, nebo jste si udělali osobní rekord a vlezli se do limitu 30ti hodin. Díky i těm, kterým nevyšlo projít se cílovou pyramidou a museli spolknout hořkou pilulku nedokončeného závodu :-), příště to bude určitě lepší!
Samozřejmě, že obrovské poděkování patří i všem partnerům a sponzorům, kteří se zasloužili o to, že závod je takový jaký je. Děkujeme.

Teď se zkusím přehoupnout do role obyčejného závodníka. Děkuji svému parťákovi Petrovi, že mi pomohl „PŘEŽÍT“ OČISTEC NA PÁTÉM KOPCI a dotáhl mě do cíle v krásném čase, o kterém se mi před rokem ani nesnilo. Mrzí mě, že nám ta „BEDNA“ utekla, protože vím, že Pepr má letos úžasnou formu a měl na to sahat po těch nejvyšších příčkách. PEPR SORRY A MOOOC DÍKY!!

Mi závod nevyšel tak, jak bych si přál. Nechci se vymlouvat na to, že poslední týden jsem toho moc nenaspal a o jakési regeneraci se nedalo mluvit. Jasně, že je to jen můj problém!! Trošku jsem to překombinoval s vlastní stravou a pod Smrčkem jsem vyblil snad i tlusté střevo :-). Proto chci moc poděkovat svému rivalu a v závodě úhlavnímu soupeři Michalovi Čeladníkovi, který mi na Smrku věnoval své těžce vynesené zásoby banánů a pomohl mi zachránit jinak ztracený závod. Fakt díky, kdybych tam tehdy nedostal tuhle energetickou dotaci, kterou jako jedinou jsem dokázal udržet v žaludku, tak bych asi na tu Čeladnou nedošel v limitu třiceti hodin :-). Bylo to sportovní gesto , kterého si vážím. Děkuji.

No a dál už jen děkuji vám, kteří jste to dočetli až sem a budu se s vámi těšit na další ročník za rok, nebo už v lednu na LH24.

Ahoj a horám zdar
S pozdravem Libor

 

 
GENERÁLNÍ PARTNEŘIadidas


1511


PARTNEŘI

Frenštát pod Radhoštěm


I styleemosGB BATTERIESLEKIAuthor


Nutrend


Nutrend

radegast

 

IBS
www.rajpneu.czFrýdek-Místek


Obec Palkovice


Obec Ostravice

Opavanet


CAESŠkola - Frenštát pod Radhoštěm

Nutrend


SK Valašské království
In agencyKLUB ČESKÝCH TURISTŮ


Mapy Shokart

netbox
zeleny pazit