facebook
 • VERTIKAL

   
 • ČT4 SPORT

   
 • IFKTV

   
 • TV BESKYD

   

PRODEJ VÁNOČNÍCH CERTIFIKÁTŮ NA ZÁVOD B7 2016

poukaz 2016 web

Milí sportovci :-), už se stává tradicí, že na konci roku, před vánocemi, vydáváme speciální emisi dárkových registračních B7 certifikátů, které si můžete objednat už nyní a které můžete dát pod stromeček.

Celkový objem této emise je 250 ks, tedy 250 závodních týmů (1 tým = 2 závodníci).

Stejně jako v loňském roce je i letos prodej vánočních certifikátů B7 spojen s projektem Každý metr pomáhá (www.kazdymetrpomaha.cz) a součástí ceny je příspěvek na dobročinné účely.

Cena jednoho certifikátu je 2200,- Kč a poštovné je zdarma :-)

LH 365 - OSVOBOĎ SVOU SPORTOVNÍ MYSL :-)


Ahoj sportovci, dříve než shlédnete náš nový motivační videoklip, omlouváme se za jeho délku. :-) Více to zkrátit nešlo!

Všichni co "tomu rozumí" nám říkali, že pácháme virtuální "sebevraždu", protože šesti minutový virál je prý nedokoukatelný. :-)

Já si přesto myslím, že při troše štěstí ho možná někteří dokoukají až do cílového titulku.

Tohle téma nosím v hlavě už dlouho a myslím, že uzrál čas na jeho "osvobození" :-)

Nechali jsme se inspirovat jedním kultovním filmem. Kdo ho zná, pochopí o co jde velmi brzy! Snažili jsme se, aby naše myšlenka byla maximálně srozumitelná i pro lidi, kteří neholdují sci-fi a předlohu nikdy neviděli.

Já si přesto myslím, že my všichni co "děláme do hor" a milujeme OUTDOOR v jakékoli podobě, jsme v mnohém podobní našim klipovým "hrdinům".

Jsou lidé, kteří rádi sdílejí cizí zážitky a osudy a pak jsou lidé, kteří chtějí psát svůj vlastní román.

Díky Vám všem za sedm minut :-)

S pozdravem

Libor

TIPOVACÍ SOUTĚŽ ADIDAS

TIP ADIDASBěhem vyhlášení vítězů závodu Adidas - Continental Beskydské sedmičky 2015 byl vyhlášen také výherce tipovací soutěže, ve které závodníci tipovali kolik závodníků dojde do cíle letošního ročníku.

Do cíle závodu došlo celkem 2135 závodníků. Do tohoto čísla se jako jediný přesně trefil Havelka Radek z týmu Au Au.

Gratulujeme

Tým B7

BESKYDSKÁ SEDMIČKA 2016

importantREGISTRACE PRO ROČNÍK 2016 BUDE ZAHÁJENA TRADIČNĚ
1.1.2016 v 00:00 HOD

TERMÍN ZÁVODU JE 2. - 4. 9. 2016

BESKYDSKÁ SEDMIČKA 2015

DSC 2687Do 6. ročníku eXtrémního závodu Adidas - Continental Beskydská sedmička se registrovalo 3 043 závodníků. K akreditaci do Frýdlantu nad Ostravicí se jich dostavilo 2 798, což je téměř stejný počet jako v loňském roce. Byli mezi nimi i zástupci ze Slovenska, Polska, Německa, Irska a Belgie. Závod letos absolvoval také nevidomý závodník se svým vodičem. Trasa závodníků kategorie sport měřila 95 kilometrů, kategorie hobby měla trasu dlouhou 86 kilometrů. Na přechod sedmi nejvyšších vrcholů Beskyd měli závodníci časový limit 30 hodin.

Mistry České republiky v extrémním horském maratonu Adidas - Continental Beskydská sedmička 2015 jsou Zbyněk Cypra a Tomáš Svoboda z týmu adidas BOOST team. Sedm vrcholů zdolali v čase 11hodin a 29 minut.

DSC 7193

VÝSLEDEK SBÍRKY KAŽDÝ METR POMÁHÁ

V roce 2015 jsme se spolu s Institutem bazální stimulace shodli, že výtěžek ze sbírky, která se pořádala v rámci 6. ročníku Adidas - Continental Beskydské sedmičky, bude věnován organizaci Kaňka o.p.s. z Tábora, která už od roku 2002 zajišťuje jedinečný model sociálních služeb, vzdělávání a volnočasových aktivit pro děti a mládež s postižením.

Do kasičky, umístěné na vrcholu 5m vysoké pyramidě na náměstí Míru ve Frenštátu pod Radhoštěm, vložili závodníci a diváci REKORDNÍCH 48 923,- Kč.

Finance získané úsilím sportovců i nadšením diváků a pořadatelů tak pomůžou Centru Kaňka v Táboře zajistit provoz terapeutických programů (muzikoterapii, arteterapii, ergoterapii, canisterapii, rehabilitaci, předřečovou a řečovou výchovu a alternativní a augmentativní komunikaci (AAK)

NEJHODNOTNĚJŠÍ SPORTOVNÍ VÝKON

DSC 4349Standing ovation a slzy v očích měli všichni na náměstí ve Frenštátě při vyhlašování ceny za „Nejhodnotnější sportovní výkon“.
Udělena byla týmu Eleven Mercedes Mitas ve složení Marek Moflar a Tomáš Novotný. Jedná se o tým nevidomého závodníka s vodičem.

Na startu v Třinci si stanovili, že trasu dají pod 22 hodin. Ve finále ale byli ještě rychlejší. Do cíle ve Frenštátu došli v sobotu v 18:12 hodin. Trasu závodu tedy zvládli za 20 hodin a 12 minut. Vodič Tomáš Novotný ocenil výkon svého parťáka nevidomého Marka, který následně uvedl, že už byl na několika prestižních i zahraničních závodech, ale takovou příjemnou atmosféru jako tady na Beskydské sedmičce ještě nikde nezažil.

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

adidas      conti
PARTNEŘI
msk frenstat trinec istyle DACIA RENAULTemos gp bateries leki nutrend tekoo radegast lesy lesy DIETRICH-LOGISTICfrydek Frýdlant nad Ostravicí Kulturní Centrum ve Frýdlantu nad Ostravicíostravice palkovice Morávka Čeladnáopavanet caes tiskarnaklein tiskarnakleinibs bazalka safran Pečovatelství dotek CENTRUM KAŇKA CSS TAU TURIEhs web skola reka in kct fincentrum shokart THERAPON GASTROPOHORSKÁ JEDNOTA RADHOŠŤ

 

VEDENÍ ZÁVODU

Libor Uher
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Martina Filipová
organizace závodu, realizační tým
+420 604 603 222
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REGISTRACE

Tomáš Janeček
grafika, web, technik, registrace
+420 777 712 747
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


ZÁVOD POŘÁDÁ

SK K2 o.s., Libor Uher ve spolupráci s ČAES - Česká asociace extrémních sportů

Copyright © 2015 · All Rights Reserved · www.beskydskasedmicka.cz