logo B7 MENUMENU

Aktuálně z B7, makáme na 100 %

― Článek k B7 2020Máme pro vás další novinky. Tady je pár z nich :)

Domlouváme ubytovací kapacity ve Frenštátě pod Radhoštěm. Z hygienických důvodů se nemohou všichni mačkat v tělocvičně, a proto máme rozjednáno několik dalších krytých ploch se sprchou i záchody, abyste po absolvování B7 měli kde složit hlavu. Seznam a mapku včas zveřejníme. Ale hlavně: Až dorazíte do cíle a budete chtít jít někde nocovat, ptejte se na náměstí v infostanu pořadatelů, kam se vydat ;) Pošleme vás vždy tam, kde bude momentálně nejvíce místa, tedy i pohodlí.

Na Ostravici chystáme obří odpočinkovou zónu: V půlce B7 má už každý chuť na pořádný odpočinek, proto připravujeme novou halu jen a jen pro vás, abyste si mohli na chvíli sednout/lehnout a načerpat síly před další částí závodu. Obzvláště, pokud by nepřálo počasí, tento krátký azyl jistě oceníte ;)

Převozy závodníků z Frenštátu do Třince (před startem) budou obstarávat autobusy už od 9:00 ráno. Předchozí akreditace v Třinci nebude letos nutná! Detailní rozpis zveřejníme opět až v posledním týdnu.

Svozy odpadlíků budou 100% z Ostravice i Čeladné. O dalších lokalitách jednáme a včas upřesníme ;)

Ve středu zveřejníme časový rozpis startu. Půjde o časové bloky od 12:00 až 13:00 po 22:00 až 22:30, kdy budete mít přiděleno startovat. Už teď víme, že spousta z vás bude žádat o přesuny . Prioritní pro nás jsou ovšem změny kvůli výkonnosti!! Zvláště u nováčků, kde je zařazení velmi obtížné. Zkontrolujte, prosím, přiřazení vašeho týmu do časového sledu!! Prosíme všechny i ty, kteří jdou do závodu na opravdovou poklidnou pohodu, ale hlavně ty, kteří již půl roku usilovně trénují v tempech 12 km za hodinu, aby zvážili reálný čas týmu. Nepřeceňujte se, ale taky nepodceňujte. Můžete nám způsobit řadu nepříjemností (nepřipravená čipové kontroly,  občerstvovací stanice, zázemí v cíli a mnoho dalších).  My se vám pokusíme vyjít vstříc a přesuny můžeme provádět. ALE pokud jich bude moc,a budou třeba jen kvůli kamarádům, logistice či práci atd., nebude v našich silách všem vyhovět a budeme muset tyto přesuny stopnout. Asi chápete, že bychom neřešili nic jiného a nikdy nenašli optimální variantu. Ve středu rozvedeme více ;)

Na email jsme vám poslali zajímavé nabídky od Kilpi a Leki, tak se dobře vybavte :)