logo B7 MENUMENU

Dokončit B7 nikdy nebylo snazší :) Na Ostravici vyrůstá velká odpočinková zóna!

― Článek k B7 2020Ahoj všichni, 
chtěl bych vás informovat o tom, co jsme vymysleli nad rámec standardního režimu – vylepšená občerstvovací stanice Ostravice!
Letošní ročník je opravdu výjimečný, neopakovatelný a to co jsme schopni závodníkům nabídnout v rámci nejduležitější občerstvovací stanice, se už asi nikdy nebude opakovat.

Na Ostravici letos mimořádně nabízíme a zajišťujeme tyto služby:

1. Nocleh. Ubytování v hangáru na přírodní slámové matraci 550 m2 (krytá plocha proti dešti a slunci pod střechou, volný přístup bez časového omezení)

2. Výdej a Úschovna zavazadel II. Ostravice, druhé výdejní místo (hangár u řeky). V Třinci si můžete nechat poslat věci jak do cíle tak na Ostravici. Věříme, že to ocení: 

  • Ti kteří závodí na umístění, jdou nonstop a nemají support. Mohou poslat na Pilu např. vlastní jídlo, náhradní boty, oblečení, ponožky, vazelinu, termosku či deodorant :-)
  • Ti, kteří netlačí na pilu a jdou si to hlavně užít a až tak neřeší čas (tedy kromě limitu 30 hodin :) ). Mohou si naplánovat několikahodinový spánek se sprchou, mohou si nechat poslat na Ostravici hygienický balíček, zubní kartáček, sprcháč, ručník, pyžamko :D deku či spacák atd.

3. Dobíjecí stanice na mobily/sporttestery. 70 m (2 x 35 m) dlouhá police s rozvodem 100x 220V) bez hlídání, tak jak je to na letištích, když čekáte na přestup a letí vám to za 6 hodin :-)


4. Káva zdarma. V rámci rozšíření služeb O.S. Ostravice WoodArena 1x kafe zdarma od UPRAŽENO.CZ


5. Gastrozona pod střechou. Nově máme k dispozici zastřešení 1 200 m2, sezení lavice a pivní sety (příští rok už nebude k dispozici, hala se po sedmičce bourá)

Věříme, že toto další vylepšení oceníte. Těšíme se a chystáme se na vás
Libor