logo B7 MENUMENU

Doporučené hole LEKI pro B7

― Článek k B7 2016LEKI je synonymem té nejlepší německé kvality, všechny výrobky se vyrábějí s důrazem na dlouhou životnost, perfektní zpracování a maximální spolehlivost. LEKI je také největším inovátorem ve svém oboru a zároveň největším výrobcem holí na světě.

„Hole určitě nezapomeňte nebo si na mě u každého výběhu a především seběhu vzpomenete, že jsem vám to říkal.“

Libor Uher – hlavní organizátor B7.

Pro všechny přihlášené závodníky platí sleva – 20% na jakýkoliv výrobek LEKI v minimální hodnotě 1000 Kč, zakoupený přes eshop – http://shop.leki.cz. Stačí zadat jen slevový kód, který přišel každému registrovanému závodníkovi emailem. Platnost kódu končí 20. 9. 2016. Hole budou také k dostání přímo při registraci na místě konání závodu, včetně servisu, doplňků a odborné konzultace.

Doporučené hole pro závod B7

LEKI Micro Trail Pro

S holemi Micro Trail Pro je flexibilita a sportovní výkon při závodě zaručen. Uvolňovací tlačítkový Push Button mechanismus umožňuje rychlé a snadné složení a rozložení těchto skládacích holí. Nově vylepšené madlo Trigger Shark 2.0 umožňuje bleskurychlé zajištění a uvolnění poutka. Ovládání je geniálně jednoduché, přenos síly maximální. 100% čisté karbonové vlákno a titanové objímky mezi jednotlivými segmenty zajišťují absolutní lehkost a současně maximální stabilitu.

 

Micro Trail PRO

 

 

Prověřená hůl vítězů B7 – LEKI Traveller Carbon je třídílná teleskopická hůl z karbonu, která vyniká nízkou váhou (jen 187g). Madlo a systém Trigger Shark 2.0 umožňuje dokonalý přenos síly a okamžité vypnutí a zapnutí hole při závodě. Systém je kompatibilní i s rukavicemi LEKI. Není pak nutné mít poutko. Vnitřní aretační systém Speed Lock 2 je nejlepším vnitřním systémem na světě a garantuje pevnost v tahu až do 140kg i při zpětném otočení o 360°.

 

Traveller Carbon

 

 

LEKI Traveller ALU

Ekonomická varianta holí Traveller Carbon vyrobená z nejkvalitnější hliníkové slitiny. Traveller ALU je o 48 gramů těžší, nic méně další vlastnosti hole jsou totožné s dražším modelem.

 

Traveller Alu

 

 

LEKI Trailstick

Lehké a pevné třídílné hole ideální na trail running. Nová konstrukce z karbonu umožňuje složení holí na minimální přepravní velikost. Hole jsou vybaveny novými TriggerShark 2.0 madly vykládanými korkem a nastavitelnými, odnímatelnými poutky a jsou nabízeny ve velikostech 105-130 cm.

 

Trailstick

 

 

LEKI Micro Vario Carbon

Tyto rychle skládací a nastavitelné karbonové hole ze speciální série mají Aergon Thermo mid madla, která perfektně padnou do dlaně a jsou velmi pohodlné po celou dlouhou dobu závodu. Pomocí certifikovaného vnějšího aretačního systému Speed Lock 2 lze tyto hole velmi snadno upravit délkově v rozmezí 20 cm. Minimální transportní velikost je 38 cm. Hole jsou dostupné v délkách 110 – 130 centimetrů.

 

Micro Vario Carbon

 

 

Doporučené doplňky LEKI pro závod Beskydská 7

LEKI Summer Shark short

Nordic walkingové rukavice ze série Shark, vyrobené z pružných, oděru a vodě odolných materiálů Lycra, Powernet a syntetické kůže Clarino poslouží jako perfektní doplněk k holím po celou dobu závodu. Perforace reguluje proudění vzduchu a zajišťuje odvod vlhkosti. Rukavice mají integrované očko Trigger Shark, takže není nutné k holím používat poutko a manipulace s nimi bude podstatně jednodušší.

lert631_70663

LEKI Waist bag prime

Ideální ledvinka pro dlouhé tratě. Bederní pás nabízí spoustu prostoru a v čalouněném držáku můžete snadno uložit láhev s vodou. V kapse se zipem pak lze bezpečně uložit tyčinky a energetické doplňky.

Waist bag prime

KOMPLETNÍ VÝBĚR PRODUKTŮ LEKI NAJDETE NA STRÁNKÁCH www.leki.cz