logo B7 MENUMENU

Důležité organizační informace!

― Článek k B7 2018Milí závodníci a účastníci letošní Renault-Continental B7.

Jak bylo avizováno, problémy s opravou železničních kolejí a nemožnost převozu vlakem z Frenštátu pod Radhoštěm do Třince nám připravila drobnou starost navíc. Celá akreditace proběhne v Třinci.

Jak to tedy bude probíhat a jaké jsou vaše možnosti?

V Třinci bude prostor akreditace ve sportovní hale STARS otevřen od 12 do 21 hodin. Po vaší akreditaci máte možnost přímo v hale do úschovny odložit věci, které potřebujete odvézt do Frenštátu do cíle. Naši pořadatelé se o to postarají. Doporučujeme pečlivě zvážit uložení tabletů, notebooků a jiné drahé techniky do svých batohů. Ani při sebevětší opatrnosti, se kterou budeme se zavazadly manipulovat, nemůžeme za tuto techniku přebrat zodpovědnost. Jakékoli křehké věci se snažte dobře zabalit.

Pokud jste závodní dvojice či trojice, má jeden z vás, tedy „řidič“, možnost odvézt vaše vozidlo do Frenštátu a tam jej zaparkovat. Doporučená místa k parkování najdete na mapě níže. V případě jejich naplnění se řiďte běžným dopravním značením.

Ve Frenštátě p. R. budou v pátek od 15 do 20 hodin připraveny speciální autobusy, které budou zpět do Třince odvážet akreditované řidiče. Busy budou odjíždět z prostoru od Sokolovny v blízkosti školy Tyršova a v blízkosti autobusového stanoviště. Autobus vyjede vždy až po jeho naplnění.

POZOR! Autobusy odvezou pouze řidiče, kteří již za sebou mají akreditaci v Třinci a tudíž budou označeni ID páskou. Osoba, která nebyla na akreditaci, nebude do autobusu vpuštěna!

Další důležité upozornění: S odvozem aut z Třince neotálejte. S blížící se dobou startu závodu bude vše houstnout – počet lidí, počet parkujících aut apod. Při odjezdu autem z Třince po 19 hodině už opravdu nemůžeme garantovat, že stihnete cestu busem z Frenštátu zpět.

Dále nabízíme závodníkům možnost uložení věcí v ZŠ Tyršova ve Frenštátě ještě před akreditací. Především pro ty, kteří jedou na start přes Frenštát a v Třinci se budou chtít vyhnout návalu u úschovny. Ti, kterým tato možnost vyhovuje, mohou do školy odvézt svá zavazadla od 14 do 21 hodin a dále pokračovat do Třince, kde proběhne akreditace.