logo B7 MENUMENU

Edgar, Beavia, Hruška, Upraženo, Kofola – občerstvovací stanice budou pestré!Přinášíme vám informace k oblíbeným místům na trati – k občerstvovacím stanicím. Tady se dá hodně ztratit i získat. Ať už stravou nebo odpočinkem (ale bacha, ať závod neprosedíte a stihnete jej v limitu ;) ).

První občerstvovací stanice v Řece slouží především k rychlé hydrataci. V nabídce zde bude pouze voda a sladký ionťák od Edgaru (hypotonický nápoj).

Na Morávce už najdete velkou stanici s pestrou nabídkou a s barely Edgar Isotonic Drinkem, což je isotonický nápoj, který má za úkol nejen hydratovat, ale také doplnit energii a chybějící vitamíny, minerály a elektrolyty. Nebude chybět ani Kofola.

Krásná bude mít podobnou nabídku a Malenovice pak kromě pitného režimu i speciální „program sušené ovoce“ (mango, papája a další).

Ostravice

V polovině trasy v Ostravici na vás čeká největší relax zóna, kde má navíc pohodlný příjezd také váš doprovod. Ale pozor, dejte jim vědět, že parkovat musí vzadu za Woodarénou! Na světelné křižovatce v centru Ostravice ať nikdy nedbočují z hlavní cesty a nesnaží se hledat parkování jinde. Nikde žádné místo nebude a mohou způsobit dopravní kolaps a zmeškat vás u občerstvení. U zadního parkoviště B7 budou značky i osvětlená obsluha, která vám pomůže s orientací ;)

V Ostravici má každý účastník nárok na teplou polévku: masový nebo zeleninový vývar. Odběr polévky vám bude označen na malém startovním čísle. Těšit se můžete i na skvělou čerstvou kávu od Upraženo!

Na tomto místě bude od 4:00 fungovat také klasický bufet pro support, takže váš doprovod si zde může koupit něco dobrého ;)

Spěchejte na kafe s Marlenkou

Na dalších obč. stanicích (Čeladná, Pustevny, Ráztoka a Pindula) se těšte na pestoru nabídku obohacenou o skvělý hummus od Beavia, na tradiční škvarkovku (Pindula), zelí a další dobroty. Na Pustevnách bude rovněž teplá polévka.

Oblíbené stanoviště s kávou (opět Upraženo) a kousky Marlenky v Ráztoce si nenechte ujít. Ale nesmíte to nechávat na pozdní dobu. Marlenka je malý sladký bonus pro nejrychlejší vyšší stovky závodníků ;)

Edgar na startu i v tašce

K výživě na B7 patří neodmyslitelně i doplňky stravy. Každý závodník, který se vydá na trasu Beskydské sedmičky, bude mít ve startovním balíčku připravený Edgar Magnesium Shot. Pokud byste potřebovali nějaké další energetické či minerální doplňky, budete mít před startem možnost nakoupit v Edgar stánku. Určitě se tam stavte a třeba ještě zkonzultujte svůj plán na závod ;)