logo B7 MENUMENU

Hemorex rozšířil řady partnerů B7

― Článek k B7 2022Rádi bychom Vám představili dalšího partnera našeho závodu, značku Hemorex a jejich produktovou řadu na potíže a problémy s hemeroidy. Tedy na problémy, o kterých se příliš nemluví, ale potrápit mohou pořádně.

Podle statistik má s hemoroidy potíže až 75 % naší populace nad 30 let. Je to však problematika ožehavá a intimní, kterou je ochoten jen málokdo řešit otevřeně. Hlavní podíl na vzniku hemoroidů má hlavně sedavý způsob života, životospráva, pitný režim,  žilní nedostatečnost a také genetika. Hemeroidy se však mohou objevit také v těhotenství nebo po porodu. Možná už jste vyzkoušeli mnoho způsobů, jak se zbavit hemeroidů. Léčba hemoroidůmůže být zdlouhavá a ne zrovna příjemná a operace hemoroidů může být až tou poslední variantou, na kterou se nechce ani pomyslet.

Ve výrobcích  Hemorex se snoubí síla a moudrost přírody s moderními technologiemi a poznatky, jsou prověřeny tradicí a zkušenostmi našich spokojených zákazníků. V naší nabídce najdete přírodní čípky na hemeroidymast na hemoroidyHemorex kryo aplikátor a vlhčené hygienické ubrousky na hemoroidy pro komfort a pohodlí. Přinášíme Vám přirozenou,  přírodní a účinnou alternativu jak na hemoroidy. Naše výrobky  nebyly testovány na zvířatech.  Jsou vysoce efektivní  a účinné a přinášejí rychlou úlevu, abyste se tak mohli co nejdříve vrátit ke svým oblíbeným každodenním aktivitám.

Přímý kontakt na e-shop:

pro České zákazníky www.hemorex.cz

pro EU a ostatní  www.hemorex.com

objednáte a nakoupíte také na on-line drmax.cz,  Lekarna.czProzdravi.czmall.czalza.cz