logo B7 MENUMENU

Jaké nás letos čekají změny?

― Článek k B7 2018Již 9. ročník našeho závodu pomalu klepe na dveře a my vám představujeme důležité změny, které nás letos čekají.

Tou zásadní je přesun akreditace z Frenštátu do startovního města Třince. Důvod? Na železniční trati Frýdlant n. O. -> Frýdek-Místek probíhá výluka vlakové dopravy a my bychom vás neměli jak dovézt do Třince. Nicméně přesun akreditace se objevoval v častých přáních mnoha závodníků už v minulosti, tak uvidíme, jak se to letos osvědčí a rozhodneme se, jak pokračovat v dalších letech.

Nové bude také místo startu závodu, z náměstí se přesuneme na Městský atletický stadion v areálu STARS. Právě v tomto areálu, kde se nachází také bazén a sportovní hala bude probíhat akreditace. Pro vás to bude znamenat lepší parkování, obecně větší zázemí i kryté prostory před deštěm, které náměstí neposkytovalo. Na místě bude samozřejmě dostatek možností nákupu občerstvení a stánky partnerů.

Určitě vás napadla otázka, co bude s vašimi věcmi, které jste dříve nechávali v tělocvičně ve Frenštátě. V prostorách akreditace zřídíme místo, kde budete své věci moct označit svým číslem, odevzdat a my je po startu převezeme do Frenštátu, kde si je v tělocvičně vyzvednete.

Nově také zřídíme službu pro řidiče, kteří si budou chtít po akreditaci zavézt auto do cílového města. Z Frenštátu vypravíme večer několik autobusů (tak aby se v pohodě stihl start) JEN pro řidiče (s již hotovou akreditací).