1. – 3. 9. 2023
BESKYDSKÁ SEDMIČKA
MENUMENU

Ještě je dost času na doplnění povinné výbavy, ale raději připomínáme…

― Článek k B7 2019Každý závodník v týmu musí mít u sebe:

1) na startu závodu plně nabitý a funkční telefon. Během závodu není možno žádat pořadatelé a telefony dobíjet (např. na občerstvovacích stanicích). Proto doporučujeme vybavit se vlastní powerbankou a nabíjecím kabelem. Pro nepřízeň počasí je vhodný také nepromokavý obal na telefon.

2) Nutná je taká náhradní čelovka 1 kus na osobu! (tedy každý závodník musí mít 2 čelovky).

3) Informaci o VLASTNÍM kelímku či lahvičce s širokým hrdlem (pro pití na stanovištích) jste určitě zachytili v různých diskusích. Ustupujeme od JEDNORÁZOVÝCH kelímků na občerstvovacích a na stanovištích nebudou k dispozici!!!

4) samozřejmostí je NRC alufolie, která zabraňuje podchlazení a pytlík na odpadky – odpadkové koše budou pouze v údolích.

5) připomínáme také nutnost mít u sebe průkaz totožnosti (OP, ŘP) a ideálně také kartičku zdravotní pojišťovny

Pořadateli doporučenou výbavou závodníka a na zvážení účastníka náročného závodu je, aby si přibral do batohu vazelínu, náplasti na puchýře, elastické obinadlo, náhradní baterie do čelovek.

Doporučeny jsou také podkolenky (ne ponožky) – kvůli ochraně holení, lýtek a celkově nohou před drobnými poraněními od kamenů a větví.  Každoročně záchranáři ošetřují velké množství právě těchto banálních poranění. Věříme, že v mobilu máte nainstalovanou aplikaci Záchranka. Nezbytná je také finanční hotovost na jídlo a případný taxík.