logo B7 MENUMENU

K B7 SE PŘIPOJUJÍ ŠPIČKOVÉ ZNAČKY INOV-8 A SILVA!

― Článek k B7 2022Máme velkou radost, že řady partnerů našeho závodu rozšíří od letošního roku slavné značky INOV-8 a SILVA. Najít silného a spolehlivého partnera v segmentu trailové obuvi bylo našim dlouholetým přáním. Značka SILVA navíc přináší vysokou kvalitu svícení (čelovky). Chystáme s těmito partnery pro příští roky zajímavé překvapení, tak se těšte!

INOV-8

Britská trailová značka INOV-8 přináší konečné řešení otázky: “V čem běžet B7?”. 101 kilometrů s převýšením 5 500 metrů, to už je pořádná nálož. A když to ještě okořeníme beskydskými šutry, kořeny a bahnem, tak dostaneme směs, která dokonale prověří nejen tvou fyzičku, ale i výstroj.

 V INOV-8 už dlouho ukazují, že boty do Beskydských podmínek umí a spojení s B7 tak dává perfektní smysl. Správná volba obutí je pro úspěšné dokončení B7 naprosto klíčová, tak proč nesáhnout po jedné z nejlépe hodnocených ultratrailových bot světa.

Řeč je o INOV-8 TRAILFLY ULTRA G 300. unikátní trailovce s grafénovými technologiemi, která kombinuje ultimátní grip, vysokou míru tlumení a bezkonkurenční ohebnost a vnímavost. Tvoje chodidla budou jako v bavlnce od startu do cíle a zároveň budeš mít dokonalou kontrolu nad terénem, po kterém běžíš. Za zmínku stojí i odolný a prostorný svršek, který nebude omezovat prsty a příčnou klenbu ani po stovce uběhnutých kilometrů.

Kromě bot si v INOV-8 vybereš i další špičkové vybavení pro zdolání extrémního horského závodu. Od cargo šortek a bezešvých funkčních trik až po propracované batohy, nebo stogramové nepromokavé bundy s vysokou prodyšností.

SILVA

Vidět znamená zvítězit. Ať už nad sebou samým, nebo nad ostatními běžci. Trasa B7 je extrémně náročná sama o sobě a to budeš muset její část absolvovat pouze za svitu hvězd. A svojí čelovky, která rozhodne o tom, jestli z kopce poběžíš na plný výkon, nebo budeš zakopávat o skryté kameny a kořeny. 

SILVA je švédská značka, která se specializuje na výrobu čelovek určených speciálně pro běžce. To se odráží na jejich inteligentním rozprostření světla,  špičkové ergonomii a jednoduchém ovládání. Není náhodou, že se Silvou běhá celá řada ultra trailových hvězd v čele s Emelie Forsberg.

SILVA TRAIL RUNNER FREE ULTRA je čelovka, která dokáže svítit výkonem 400 lumenů dlouhých 9 hodin a pokud ti bude stačit nižší výkon, tak na jedno nabití zvládneš svítit až 23 hodin. Na podobné hodnoty u konkurenčních čelovek jen tak nenarazíš, pokud vůbec někde…

Jedno velké tlačítko se extrémně snadno ovládá i v rukavicích a za zlomek vteřiny tak čelovku pustíš, nebo změníš její výkon. Akumulátor je umístěný na zátylku, takže na čele zůstává pouze ultralehká svítilna (60 gramů), která se ani nehne a dá se plynule nastavit na jakýkoliv úhel, který ti bude vyhovovat. Zapomeń na otravné kabely. Proud od akumulátoru vede do lampy unikátní technologií integrovanou přímo do látkové čelenky. Pokud ale budeš chtít, tak se dá akumulátor pomocí prodlužovacího kabelu umístit do kapsy, nebo do batohu.

Těžko budeš hledat čelovku, která ještě více vyhovuje specifickým běžeckým potřebám a která vydrží svítit s tak vysokým výkonem tak dlouhou dobu.