logo B7 MENUMENU

Letošní ročník proběhne jako časovka

― Článek k B7 2020Ahoj závodníci, po delší době pro vás máme dílčí informace k průběhu letošního závodu. Jak už jsme avizovali, tato B7 bude v mnohém jiná, než bývalo zvykem. Z důvodů přísných státních a krajských nařízení nemůžeme uspořádat závod s hromadným startem. 

V roce 2020 proběhne závod Kilpi B7 Vitesco v mimořádných podmínkách. B7 proběhne jako individuální časovka jednotlivců a dvojic. Start bude intervalový, to znamená, že každý jednotlivec i dvojice odstartuje zvlášť v jiném čase v pátek v rozmezí už od 12:00 do 22:30 hod. dle přidělených startovních oken. Výsledný čas bude rozdílem mezi časem startu a časem cíle. 

Tím zabráníme vysoké koncentraci lidí na jednom místě. Zařazení do startovních oken bude zveřejněno v pondělí 17. 8. 2020. Změn je opravdu hodně a navíc se mohou podmínky pro pořádání akcí stále měnit. Prosím, věnujte zvýšenou pozornost novým pravidlům a informacím, které budeme až do posledních dnů přinášet.

Celá akce proběhne za přísných hygienických podmínek, což bude obnášet i vyšší vzájemnou ohleduplnost a koncentraci. Budeme jistě pod přísnou kontrolou, proto musíme táhnout za jeden provaz a prosíme vás o spolupráci. Konkrétně to třeba znamená, že na vyhrazených částech závodu bude povinnost mít nasazenou roušku. Přesto ale budete většinu času trávit v horách, v přírodě, „bez ochrany“ ;)