logo B7 MENUMENU

Nezmeškej start na B7 se Sportnect.com!

― Článek k B7 2018Beskydská sedmička je bezesporu nejtěžší horský maraton dvojic v České republice, který prověří fyzické i psychické síly účastníků. I my jsme si vytyčili nelehký úkol vybudovat velkou sportovní síť pro sportovce, trenéry, vedení klubů, děti i rodiče, která propojí a usnadní komunikaci na všech úrovních, pomůže s lepší prezentaci sportu a organizaci událostí.

Dnes bychom chtěli představit jednoduchou myšlenku, jak může fungovat sociální síť pro sportovce před, během a po závodu B7. Podívejte se na událost B7 na Sportnect Renault – Continental Beskydská sedmička. Když kliknete na ZÚČASTNIT SE přes Sportnect a následně  nezmeškám start! Můžete pak veřejně vzkázat něco ostatním účastníkům závodu! Pokud kliknete na FANDIT, dostanou se k vám informace od pořadatelů závodu přímo do vaše telefonu formou notifikace.

Udělejte ještě před startem závodu:

  • Zúčastněte se události Renault – Continental beskydská sedmička – stačí kliknoutt na tento odkaz a zadat účast na https://goo.gl/5P6XAy, nezapomeňte vzkázat veřejně něco ostatním účastníkům závodu
  • Dejte FANDIT události, stáhněte si mobilní aplikaci a čekejte než vám přijdou informace ze závodu (Android https://goo.gl/UqhSc8, iOS https://goo.gl/Ja6E9b)

 

Chcete vědět ještě více o čem je Sportnect?

Sportnect je sportovní sociální síť, která sdružuje kluby, události, sportoviště a sportnections (sportovní přátele) na jednom místě. Dnes je v síti více než 500 klubů, které systém využívají pro prezentaci nebo správu klubu. Je určena, jak profesionálním, tak amatérským seskupením, bez rozdílu velikosti, Sokolům i tělovýchovným jednotám, A-týmům, juniorkám či benjamínkům. Všichni mají stejné možnosti a podmínky pro správu svého týmu,navíc zcela zdarma.

Pomáháme klubům a skupinám s organizací a ty to oceňují

Pokud jste trenér nebo pořadatel sportovních akcí, závodů, tréninků, turnajů, tak Vám Sportnect pomůže s propagací, efektivní komunikací s fanoušky, ale také se správou členů v klubu či skupině popř. celých jednotlivých týmů. Trenéři, kteří již systém používají si chválí zejména evidenci členů a docházky na tréninky,zápasy včetně komunikace se svými svěřenci pomocí zpráv. K tomu slouží notifikace v mobilní aplikaci, která je dostupná pro chytré telefony s operačními systémy Android a iOS.

Evidence členů, docházka a přehledy

Členům nebo svěřencům skupin či klubů přicházejí notifikace z událostí, kterých se účastní nebo jim jen “fandí”. Uživatel tak má neustálý přehled o novinkách, plánovaných akcích nebo změnách, které tímto způsobem trenér nebo pořadatel akce efektivně sdělí okruhu účastníků a fanoušků.. Jednotlivé události si navíc může jednoduše stáhnout do kalendáře a mít je neustále na očích.

Chcete nás podpořit? Řekněte o Sportnectu vašemu trenérovi.

Pošlete svému trenérovi odkaz nebo link na událost B7 ať se podívá, jakým způsobem může fungovat Sportnect pro organizaci událostí. Hledáme další super a stejně naladěné lidi, kteří se nebojí nových technologií a chtějí, aby jim systém pomáhal s organizací. Sportnect umí uspořit opravdu hodně času, takže možná dostanete více do těla. Garantujeme vám, že váš trenér nebude tolik času trávit administrací, a díky tomu se bude více soustředit na  váš trénink. Bude mít více času na trénink a vy budete vědět, kde, kdy být včas a co mít s sebou. Pokud se vám náš projekt líbí připojte se k nám na Facebook https://goo.gl/pr81zh nebo nám rovnou napište nebo zavolejte.

 

Za celý tým Sportnect přejeme všem účastníkům B7 úspěšný závod. Užijte si to!

V Ostravě 29.8.2018.