26. – 28. 8. 2022
Koňská mast BESKYDSKÁ SEDMIČKA
MENUMENU

Vánoční certifikáty


1) Cena 1 ks certifikátu pro jednotlivce je 1 990 Kč. 1 ks certifikátu pro dvojice je 3 980 Kč. Cena zahrnuje startovné do závodu Koňská mast Beskydská sedmička 2022. Součástí ceny je příspěvek na dobročinné účely v rámci projektu KAŽDÝ METR POMÁHÁ a podpora ekologického projektu Adopce turistických tras, Bordeltaška.cz a mobilní aplikace Bordelapka. 

2) Platba za certifikát probíhá výhradně na účet, po připsání platby bude certifikát odemknut ke stažení. Odkaz na stažení je součástí emailu po objednávce. 

3) Platba musí být připsána na účet závodu nejpozději 5 pracovních dní od data objednávky.
Údaje pro správné provedení platby, včetně VARIABILNÍHO SYMBOLU Vám přijdou po dokončení objednávky na email, který zadáváte v objednávkovém formuláři. Pokud platba nebude na účet v daném termínu připsána, objednávka se automaticky stornuje.

4) Každý certifikát má unikátní registrační číslo, které lze pak uplatnit při registraci. Vlastník certifikátu má tak předplacenou registraci (jednotlivec či dvojice, dle typu certifikátu) v závodě Koňská mast Beskydská sedmička 2022. Certifikát lze uplatnit do 31. 5. 2022! (nemusíte tedy spěchat při lednovém spuštění registrací, místo máte rezervované)

5) Je možné objednat max. 3 ks certifikátů na jednu objednávku a pod jedním VS platby.