27. – 29. 8. 2021
Koňská mast BESKYDSKÁ SEDMIČKA
MENUMENU
           

Vánoční certifikáty


1) Cena 1 ks certifikátu pro dvojice je 3 780 Kč. Pro jednotlivce 1 890 Kč. Cena zahrnuje startovné do závodu Koňská mast Beskydská sedmička 2021. Součástí ceny je příspěvek na dobročinné účely v rámci projektu KAŽDÝ METR POMÁHÁ a podpora ekologického projektu Adopce turistických tras, Bordeltaška.cz a mobilní aplikace Bordelapka. 

2) Platba za certifikát probíhá výhradně na účet, po připsání platby bude certifikát odemknut ke stažení. Odkaz na stažení je součástí emailu po objednávce. 

3) Platba musí být připsána na účet závodu nejpozději 30. 11. 2020!
Údaje pro správné provedení platby, včetně VARIABILNÍHO SYMBOLU Vám přijdou po dokončení objednávky na email, který zadáváte v objednávkovém formuláři. Pokud platba nebude na účet v daném termínu připsána, objednávka se automaticky stornuje.

4) Každý certifikát má unikátní registrační číslo, které lze pak uplatnit při registraci. Vlastník certifikátu má tak předplacenou registraci (jednotlivec či dvojice, dle typu certifikátu) v závodě Koňská mast Beskydská sedmička 2021. Certifikát lze uplatnit do 31. 3. 2021! (nemusíte tedy spěchat při lednovém spuštění registrací, místo máte rezervované)

5) Je možné objednat max. 3 ks certifikátů na jednu objednávku a pod jedním VS platby.