logo B7 MENUMENU

Vánoční certifikáty


1) Cena 1 ks certifikátu pro jednotlivce je 3 000 Kč. Certifikáty pro dvojice letos nevydáváme, ale jedna osoba může v rámci jedné objednávky koupit 2 ks certifikátu. Cena zahrnuje startovné do závodu  Beskydská sedmička 2023. Součástí ceny je příspěvek na dobročinné účely v rámci projektu KAŽDÝ METR POMÁHÁ.. 

2) Platba za certifikát probíhá výhradně na účet. Platba musí být připsána na účet závodu nejpozději 5 pracovních dní od data objednávky. Údaje pro správné provedení platby, včetně VARIABILNÍHO SYMBOLU Vám přijdou po dokončení objednávky na email, který zadáváte v objednávkovém formuláři. Pokud platba nebude na účet v daném termínu připsána, objednávka se automaticky stornuje.

3) Certifikát budeme zasílat výhradně poštou na adresu uvedenou v objednávce. Certifikát bude v originálním grafickém provedení B7 (vhodné jako dárek).

4) Každý certifikát má unikátní registrační číslo, které bude možné uplatnit při registraci v lednu a únoru 2023 na webu beskydskasedmicka.cz.  Vlastník certifikátu má tak jistou a předplacenou registraci v závodě Beskydská sedmička 2023. Faktickou registraci do závodu (s certifikátem již za 0 Kč) budete moci provést do 28. 2. 2023 (nemusíte tedy spěchat při lednovém spuštění registrací, místo máte rezervované).

5) Je možné objednat max. 2 ks certifikátů na jednu objednávku a pod jedním VS platby.