logo B7 MENUMENU

Představujeme Adopci turistických tras!

― Článek k B7 2017Ahoj sportovci, turisté i závodníci!

Dříve než začneme zveřejňovat organizační informace k letošnímu ročníku Adidas-Continental B7, chtěl bych Vám představit jeden ekologický projekt, který už nějakou dobu funguje na severu Moravy!

Jmenuje se Adopce turistických tras a nejdete jej na adrese WWW.ADOPCETT.CZ

Je to takový pokus „rozhýbat“ aktivní sportovní veřejnost (nejen v Beskydech) i trochu jiným směrem, než jen ke sběru vrcholů a tréninkových kilometrů ;-)

Věříme, že i ve Vašem okolí se najde nějaké to „místečko“, které by si zasloužilo malinko úklidové péče! A nemusí to být zrovna na turistické značce. Nepohrdneme ani tábořištěm za vesnicí nebo lavičkou v městském parku, kde rádi sedáváte!

Člověk se nemusí hned k něčemu trvale zavazovat, někdy stačí jen vložit příspěvek do kolonky JEDNORÁZOVÝ ÚKLID a dobrý pocit se dostaví okamžitě! Za to Vám ručíme! . Možná už mezi Vámi je spousta nadšenců, kteří takto léta fungují, v tom případě budeme rádi, když si do naši úklidové mapy zapíchnete svůj „ÚKLIDOVÝ ŠPENDLÍK!

A pokud si myslíte, že www.adopcett.cz je smysluplný projekt, budeme velmi rádi, když nám pomůžete se sdílením této informace mezi své známé.

Za pořadatelský tým Beskydské sedmičky zdraví

Libor Uher