logo B7 MENUMENU

Představujeme letošní B7 triko od Kilpi!

― Článek k B7 2018Ahoj závodníci,

rádi bychom vám představili závodnické tričko 2018, které obdrží každý účastník při akreditaci v Třinci.

Už od prvního ročníku v roce 2010 jsme se snažili, aby mimo nevšední vzpomínky z ”čundru” přes Beskydy zůstala závodníkům trvalá památka v podobě absolventského trička. Evoluce našeho loga i B7 trička si prošla nesnadným vývojem! Od bavlněných začátků, přes první pokusy s funkčními noname materiály až po kvalitní značková trika.

Proto bychom se Vám rádi pochlubili letošním modelem z dílny našeho nového Outdoor partnera, kterým je značka KILPI!

Za všechny pořadatele a i některé závodníky, kteří již “ochutnali Kilpiplátno” a měli ho na sobě, můžu s určitostí říct, že je to nejlepší“ model”, který jsme kdy měli. Navíc s profilem a vysvětlivkou, co že to je Beskydská sedmička?!

Vy samozřejmě můžete soudit jen podle těchto málo fotografii, ale věříme, že z materiálu budete nadšeni! Posoudíte sami, až jej obléknete, nebudete ho chtít sundat ani do postele.

Taky věřte, že až budou vaši kamarádi, kolegové nebo jen kolemjdoucí nenápadně po očku studovat profil trati z vašich zad, budete se nafukovat jako páv!A o to větší bude vaše hrdost, pokud se podaří k tričku nasadit i řemínek a cílovou šerpu s časem pod 29 hodin.

To Vám slibujeme ;-)

Libor a spol.