logo B7 MENUMENU

Připojištění B7

― Článek k B7 2016fincentrum
beskydska7@fincentrum.com

PORADCI FINCENTRA

Severní Morava:

Andreas Andronikidis
T: 605 265 654
Ing. Vladimíra Tomanová
T: 724 303 032
Mgr. Karin Macková
T: 775 992 755

Jižní Morava:

RNDr. Aleš Mergl
T: 608 629 460
Ing. Petr Wajda
T: 724 358 844

Vysočina:

Ing. Martin Semotán
T: 608 443 878

Praha a Střední Čechy:

Ing. Michal Stroukal
T: 608 027 004

Východní Čechy:

Blanka Kultová
T: 725 089 836

Severní Čechy:

Markéta Herynková
T: 777003567

Jižní a Západní Čechy:

Ing. Jakub Pecha
T: 608 722 611

 

fin_best

 

Vážení sportovci,

závod ADIDAS – CONTINENTAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA v sobě nese přívlastek eXtrémní.

Pro mnoho lidí je tento opravdový „čundr ze Slezska na Valašsko“ tou asi nejvíce obtížnou trasou, jakou si lze představit. Naše neúprosná statistika těch, kteří nedojdou závod v limitu, je skoro téměř konstantní. Třetina startovního pole je předurčena délku závod o délce 95 km s převýšením cca 5 500 metrů nedokončit.

Tak jak závod B7 roste, snažíme se neustále zlepšovat zázemí a servis pro závodníky, kteří se chtějí poměřit se svými soupeři a krásnou, ale tvrdou beskydskou krajinou. Uvědomujeme si, že do závodu nastupují i jedinci, kteří hledají své krajní meze a zkoušejí, kam až je jejich nohy donesou.

Ne vždy to ovšem skončí podle jejich představ.

A ať už se jedná o výstup na himálajskou osmitisícovku nebo tu beskydskou, následky mohou být podobné.

Z vlastní zkušenosti vím, že doba návratu do „normálního života“ je u každého jiná. Někdo si dá po B7 v pondělí volno, jen tak, aby se dospal, a někdo skončí na nemocenské s problémem pohybového aparátu :-).

Proto důležitou součástí každé „expedice“ je pořádné pojištění.

Jsme velmi rádi, že se nám podařilo spojit se s opravdu silným partnerem, kterým je společnost Fincentrum, která se v roce 2015 stala 10. nejlepší společností v ČR. Specialisti Fincentra připravili a zprostředkovali speciální úrazové připojištění, které zajišťuje individuální pojištění všech závodníků, kteří najdou odvahu postavit se na start v Třinci.

Pojištění se podařilo připravit ve dvou variantách.

První z nich, „varianta A“ , je součástí startovného. Tedy nic nepřiplácíte.

Druhá „varianta B“ nabízí dvojnásobné plnění, zde připlatíte částku 100,- Kč ke startovnému, což někteří z Vás již při registraci provedli. (V případě zájmu můžete si připlatit pomocí změnových formulářů)

Uvádíme zde také podrobnější informace o rozsahu plnění a také kontakty na specialisty Fincentra, kteří Vám zodpoví nejen dotazy k uvedenému pojištění, ale také Vám budou nápomocni v případě hlášení pojistných událostí, ať už během závodu nebo v rámci léčení úrazů se závodem spojených.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O B7 PŘIPOJIŠTĚNÍ

Chtěl bych Vás jménem vedení závodu Beskydská sedmička vyzvat ke spolupráci na případných anketách a dotaznících, abychom si udělali lepší obrázek o tom, jak naši závodníci tráví bezprostřední dny po návštěvě Moravskoslezských Beskyd. Bude zajímavé zjistit, jaká je např. průměrná doba „pozávodní kocoviny“, jaké jsou nejčastější příčiny nedokončení závodů, případně statistika úrazovosti apod.

Pěkný den a hodně štěstí v tréninku

Libor Uher