logo B7 MENUMENU

První žena B7 2022 – Monika Stejskalová!

― Článek k B7 2022S odřenými koleny, ale šťastná doběhla do cíle v čase 13:50:48 Monika Stejskalová (moto77), která uzavřela desítku nejrychlejších na letošním ročníku Beskydské sedmičky.

„Ze začátku to bylo hrozně přepálené, to jsem si říkala, že to neutáhnu, ale pak jsem našla svoje tempičko a kašlala jsem na ostatní dá se říct a šla jsem si svoje,” řekla ženská vítězka v cílovém depu.

Nejvíce dal Monice zabrat výšlap na Čertův mlýn a cesta dolů ze Smrku. „Náročné pro mě také ale bylo, že jsem byla první žena a neměla jsem se na koho uchytit, ale snažila jsem se a vyšlo a jsem šťastná. Pár kluků kolem mě proletělo, některé jsem zase předběhla já, chvilku jsme navzájem předbíhali,” popsala závod a jedním dechem dodala: „Celou noc bylo hodně dusno, což bylo nepříjemné, ale lepší zase, než nějaký déšť.”

Cílovou atmosféru na náměstí Míru ve Frenštátě pod Radhoštěm si Monika maximálně užila nejen se svými nejbližšími, ale také gejzírem šampaňského z hlavního pódia mezi diváky. Zkrátka pravá vítězná oslava ;)