27. – 29. 8. 2021
Koňská mast BESKYDSKÁ SEDMIČKA
MENUMENU
           

Trofeje a odměny se již připravují!


Ahoj závodníci!

Dříve, než začneme zasílat důležité informace k samotnému letošnímu závodu, chtěli bychom Vás informovat i o tom, jak probíhají některé přípravy na závod, resp. dáme Vám nahlídnout pod pokličku výroby cen a odměn.

unnamed

 

Ceny pro rok 2016 budou, stejně jako loni, vyrobeny ručně v chráněné dílně v centru sociálních služeb Tau Turie nedaleko Turčianských Teplic na Slovensku, kde už skoro tři měsíce naplno běží výroba 120ti skleněných trofejí pro všechny dekorované v obou závodních kategoriích. Každá trofej je v podstatě originál! Plaketa je vyrobená ze spékaného skla a zasazená do dřevěného podstavce. Oproti loňsku tuto skleněnou trofej dostane každý, kdo se umístí “na bedně”. Obdrží ji tak nově druhá i třetí místa v obou kategoriích!

V Turii rovněž finišuje i ruční šití cílových stuh na krk!  Podle statistik minulých ročníků je vidět, že startovní pole je rok od roku lépe připravené a závod dokončí už více jak 2/3 účastníků, proto bude pro Vás připraveno 2 300 ks těchto cílových B7-Šerpostuh.

turie

Pro centrum Tau Turie a potřeby jeho klientek bude rozdělena (v rámci závodu B7 probíhající) charitativní sbírka Každý metr pomáhá, která je již tradičně umístěna na vrcholu cílové pyramidy K2 na náměstí ve Frenštátě p R.

Z každé trofeje i stuhy je cítit spoustu dřiny a úsilí…a co teprve, až je rozdáme za Vaše heroické výkony !!! Tam se to pak teprve všechno krásně propojí :) !

Věřím, že se letošní trofeje B7 budou líbit !
Za organizační tým B7 s pozdravem LU