logo B7 MENUMENU

Ubytování a parkování ve Frenštátě pod Radhoštěm

― Článek k B7 2020Letos jsme z důvodů vládních a krajských nařízení přistoupili k razantnímu zvýšení ubytovací kapacity, přesněji k navýšení prostoru pro každou osobu, aby nedocházelo k velkému hromadění lidí na jednom místě. Pro nás to sice byla obrovská komplikace, ale zvládli jsme to vyřešit – pro vás to vlastně znamená jen zvýšení komfortu ;) 

Ve chvíli, kdy dojdete do cíle, zeptejte se v pořadatelském stanu (místo, kde vracíte čipy), kterou ubytovnu máte vyhledat. Budeme vás posílat cíleně tam, kde bude momentálně nejvíce prostoru. Bez zjištění této informace se sami k ubytování nevydávejte, může být již plné a nepustí vás tam. Pokud v závodě skončíte předčasně a do Frenštátu dorazíte už v noci z pátku na sobotu, vydejte se rovnou do Městské haly – tu otevřeme jako první v pátek v 18:00. Součástí ubytování je samozřejmě i možnost využití sprch a toalet.

Parkování

Vyhněte se zbytečným pokutám za špatné stání a parkování. Řiďte se, prosím, těmito pokyny ;) Pro závodníky máme ve městě vyhrazené plochy pro parking účastníků B7. Jedná se o tato místa:

Výdej z úschovny zavazadel

Místo pro výdej zavazadel bude na štěrkovém parkovišti u Alberta (5 minut pěšky z cíle) – https://mapy.cz/s/dajesovade

Pozor, jedná se o místo, kde jste byli v minulých letech zvyklí parkovat. Letos to nebude možné! Díky moc všem za součinnost ;)

Foto: https://www.mufrenstat.cz/