1. – 3. 9. 2023
BESKYDSKÁ SEDMIČKA
MENUMENU

Úschova zavazadel + parkování

― Článek k B7 2019V Třinci bude prostor akreditace ve sportovní hale STARS otevřen od 12 do 21 hodin. Po vaší akreditaci máte možnost přímo v hale do úschovny odložit věci, které potřebujete odvézt do Frenštátu do cíle. Naši pořadatelé se o to postarají. Doporučujeme pečlivě zvážit uložení tabletů, notebooků a jiné drahé techniky do svých batohů. Ani při sebevětší opatrnosti, se kterou budeme se zavazadly manipulovat, nemůžeme za tuto techniku přebrat zodpovědnost. Jakékoli křehké věci se snažte dobře zabalit.

Pokud jste závodní dvojice, má jeden z vás, tedy „řidič“, možnost odvézt vaše vozidlo do Frenštátu a tam jej zaparkovat. Toto platí samozřejmě i pro jednotlivce. Doporučená místa k parkování najdete na mapě níže. V případě jejich naplnění se řiďte běžným dopravním značením.

Z Frenštátu p. R. odjede v pátek v 18:30 hod. speciální vlak, který vás doveze zpět do Třince (tedy jen akreditované řidiče). Vlak bude přistaven na vlakovém nádraží zde: https://mapy.cz/s/duvusorele

POZOR! Vlak odveze pouze řidiče, kteří již za sebou mají akreditaci v Třinci a tudíž budou označeni ID páskou. Osoba, která nebyla na akreditaci, nebude do vlaku vpuštěna!

Dále nabízíme závodníkům možnost uložení věcí v ZŠ Tyršova ve Frenštátě ještě před akreditací. Především pro ty, kteří jedou na start přes Frenštát a v Třinci se budou chtít vyhnout návalu u úschovny. Ti, kterým tato možnost vyhovuje, mohou do školy odvézt svá zavazadla od 14 do 19 hodin a dále pokračovat do Třince, kde proběhne akreditace.