logo B7 MENUMENU

Vzdáváme hold skupině B7 Masters!Čeká nás 15. ročník Beskydské sedmičky a připravili jsme něco speciálního :) Už dlouho jsme přemýšleli, jak vypíchnout a odměnit ty z vás, které potkáváme rok co rok na startu, na trase i v cíli. Vás, kdo tvoříte rodinu B7 a máte lví podíl na tom, kam se B7 za ty roky posunula.

Rozhodli jsme se vytvořit skupinu „mástrů“, tedy těch účastníků a účastnic, kteří mají na svém kontě už sedm a více účastí. Nehledíme, zda jste závod dokončili, protože i DNF je zkušenost a právem do našeho klubu B7 Masters patříte.

A jaká že je ta odměna? Jde především o přednostní registraci na akci, na kterou je stále těžší a těžší startovné získat. Bylo by nám líto, kdyby v registrační „loterii“ uvízli ti z vás, kteří už B7 navštívili třeba 12x…

Kromě přednostní registrace bude mít Master o 200 Kč nižší startovné, než bude v registraci klasické (v hlavní vlně bude cena 2 990 Kč).

Jak postupovat?

Na stránce B7 MASTERS si v přehledové tabulce ověřte, že mezi „vyvolené“ patříte a zadáním svého rodného čísla si můžete nechat vygenerovat voucher, se kterým už můžete pokračovat do již plně funkčního registračního formuláře.

Tato přednostní výhoda platí do 30. 11. 2023 23:59 hod. Poté zbylá místa uvolníme do klasické registrace, která odstartuje už 6. 12. ve 20:00 hod.