ADIDAS - CONTINENTAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA 2015 - výsledková listina

sport

Čekejte prosím...
Napište tým nebo člověka kterého chcete hledat
např. Adidas, Libor, apod.
Pořadí
[Číslo]
Název týmu
Příjmení Jméno Postup
1 [437] muži - mezi 40-50
adidas BOOST team
Cypra Zbyněk
Svoboda Tomáš
čas z cíle: sobota 09:29:26
2 [201] muži - mezi 40-50
Adidas-Team
Najvert Stanislav
Žákovský Petr
čas z cíle: sobota 09:42:17
3 [174] muži - do 40
MaKa
Bezděk Kamil
Novotný Marek
čas z cíle: sobota 10:57:27
4 [120] muži - do 40
Lokál Blok
Rybář Tomáš
Růžek Ondřej
čas z cíle: sobota 11:09:55
5 [372] muži - do 40
Heptatoptým
Macíček Martin
Šopík Josef
čas z cíle: sobota 11:29:58
6 [33] muži - do 40
2MCyklosport Zastávka
Chadim Michal
Švec Marek
čas z cíle: sobota 11:52:07
7 [349] muži - mezi 40-50
C.K. Continental Frenštát
Chýlek Patrik
Pavlík Vít
čas z cíle: sobota 12:06:40
8 [352] muži - do 40
Nicotrans a.s.
Honner Jakub
Lukosz Petr
čas z cíle: sobota 12:07:23
9 [176] muži - nad 50
KES BUKTEAM
Hubáček Josef
Bukovjan Vlastimil
čas z cíle: sobota 12:11:20
10 [119] muži - mezi 40-50
THE COOLING BIRDS
Navrátil Michal
Štverák Tomáš
čas z cíle: sobota 12:14:42
11 [156] muži - mezi 40-50
ULTRASTA Frýdek-Místek
Anděl Milan
Popieluch Michal
čas z cíle: sobota 12:15:55
12 [147] muži - mezi 40-50
RAWIO-HUISMAN
Klím Tomáš
Viej Radomír
čas z cíle: sobota 12:25:31
13 [84] muži - do 40
Vaillant GE-TRA TEAM
Havrlant Jiří
Suchomel Jan
čas z cíle: sobota 12:48:55
14 [340] muži - do 40
Caballo blanco team Horní Bečva
Pavlica Václav
Divín Daniel
čas z cíle: sobota 12:49:47
15 [254] muži - do 40
SLEČINKY NAPAJEDLA 83
Kropáček Jan
Bažant Pavel
čas z cíle: sobota 12:50:55
16 [301] muži - do 40
BUCZECH team
Vyvijal Tadeáš
Pala Mojmír
čas z cíle: sobota 12:58:29
17 [220] mix - do 40
TOBI sport team
Hecková Ivana
Blažek Jiří
čas z cíle: sobota 13:05:57
18 [267] mix - mezi 40-50
Craft team Jablonec
Jisl Jarda
Jiřičková Marie
čas z cíle: sobota 13:21:12
19 [386] muži - mezi 40-50
Klobása d.s.
Jelínek Štěpán
Dvořáček Libor
čas z cíle: sobota 13:24:52
20 [439] muži - mezi 40-50
Funny Team
Štěpán David
Baletka Stanislav
čas z cíle: sobota 13:26:05
21 [224] mix - do 40
Volvo Ostrava/Ultrasta FM
Balcar Marek
Piechowicz Kateřina
čas z cíle: sobota 13:30:04
22 [186] muži - do 40
Global Sport
Kaplan Jiří
Polanský Dan
čas z cíle: sobota 13:31:11
23 [50] mix - mezi 40-50
SK Oceláci/ MK Seitl Ostrava
Nevřala Michal
Šadkova Tereza
čas z cíle: sobota 13:48:09
24 [38] muži - do 40
Beskydští nomádi
Staš Michal
Peter Tomáš
čas z cíle: sobota 13:48:52
25 [34] muži - do 40
Run&Climb
Burian Jaroslav
Šicha Martin
čas z cíle: sobota 13:49:40
26 [370] muži - mezi 40-50
EB-TEAM
Petr Leo
Ondřejka Miroslav
čas z cíle: sobota 13:50:54
27 [388] muži - do 40
Mordor Crew
Henych Miloslav
Dlouhý Miloš
čas z cíle: sobota 13:52:08
28 [45] muži - do 40
HS Jizerky
Zavadil Michal
Jirák Jan
čas z cíle: sobota 13:55:02
29 [197] muži - do 40
Za hory, za doly
Kafka Leoš
Halabala Pavel
čas z cíle: sobota 13:55:21
30 [235] muži - nad 50
Beta
Bernat Miroslav
Porwisz Jiri
čas z cíle: sobota 13:55:56
31 [153] muži - do 40
Hostík runners
Kohout Pavel
Taušer Josef
čas z cíle: sobota 13:59:21
32 [70] mix - mezi 40-50
Uvidíme
Dudková Jarmila
Géryk Jaromír
čas z cíle: sobota 14:03:21
33 [368] muži - do 40
Vlastislavovo údolí v zemi prince Miroslava 2
Vítek Miroslav
Bašátek Vlastislav
čas z cíle: sobota 14:06:55
34 [377] ženy - do 40
A vítězkami jsou
Šoubová Kateřina
Šoubová Magdalena
čas z cíle: sobota 14:14:19
35 [242] muži - do 40
Ještěd Boys
Hanuš Martin
Valenta Michal
čas z cíle: sobota 14:22:29
36 [389] muži - do 40
Ghetto paradise
Zezula Adam
Toman Radek
čas z cíle: sobota 14:24:58
37 [91] muži - mezi 40-50
SP SPORT
Bernat Ivo
Kaifáš David
čas z cíle: sobota 14:26:08
38 [75] muži - mezi 40-50
myška věc
Březina Josef
Březina Josef
čas z cíle: sobota 14:33:54
39 [146] muži - mezi 40-50
B.N.V.D
Košťál Jiří
Mazůrek Roman
čas z cíle: sobota 14:34:33
40 [105] muži - do 40
Cítováci
Fajgl Luboš
Hatina Petr
čas z cíle: sobota 14:39:39
41 [277] muži - do 40
Anorganičtí biochemici
Knedlík Tomáš
Kačenka Michal
čas z cíle: sobota 14:42:28
42 [131] mix - do 40
Den cesty
Dungl Martin
Zrzavecká Lada
čas z cíle: sobota 14:42:34
43 [73] muži - do 40
Pe&Pa
Kelnar Petr
Kelnar Pavel
čas z cíle: sobota 14:48:18
44 [222] mix - mezi 40-50
Polabánci
Kroužilová Iva
Klvaň Norbert
čas z cíle: sobota 14:49:56
45 [85] muži - do 40
verze 1.0
Zavoral Ales
Peška Miroslav
čas z cíle: sobota 14:52:08
46 [356] muži - do 40
Pilsen wrestling team
Slupský Vít
Friček Martin
čas z cíle: sobota 14:56:11
47 [417] muži - mezi 40-50
Chuchelničtí tygři
Kamrád Josef
Oleják Ivo
čas z cíle: sobota 14:58:58
48 [15] ženy - do 40
KESBUK-holky
Vystrčilová Věra
Kadlčáková Zuzana
čas z cíle: sobota 15:11:32
49 [74] muži - mezi 40-50
Šílenci ze Šumavy
Šíma Jan
Paraj Pavel
čas z cíle: sobota 15:14:31
50 [228] muži - do 40
Kurri a Adam
Kouřil Jaroslav
Štemberk Adam
čas z cíle: sobota 15:20:52
51 [113] muži - mezi 40-50
Ante finem
Skiba Petr
Kubišta Petr
čas z cíle: sobota 15:21:57
52 [130] mix - nad 50
No a co?
Ščerba Josef
Ščerbová Věra
čas z cíle: sobota 15:23:10
53 [192] muži - mezi 40-50
RUN 4 FUN
Píštěk Miroslav
Píštěk Mirek
čas z cíle: sobota 15:23:51
54 [380] muži - mezi 40-50
TEAM2012
Koňařík Milan
Svoboda Daniel
čas z cíle: sobota 15:26:48
55 [333] muži - do 40
BYSFYSDOGS
Holík Mário
Abendroth Jan
čas z cíle: sobota 15:30:21
56 [212] muži - do 40
Maminčini mazánci
Nádeníček Tomáš
Šléglů Mira
čas z cíle: sobota 15:31:12
57 [268] muži - mezi 40-50
Nepoučitelní
Bernat Radim
Dana Tomáš
čas z cíle: sobota 15:32:00
58 [183] muži - do 40
GoMango
Nouzovský Miloš
Frai Zbyněk
čas z cíle: sobota 15:32:58
59 [12] muži - do 40
NVPP Metloszek & Zabaczek
Urbaczka Matěj
Košut Lukáš
čas z cíle: sobota 15:33:14
60 [323] muži - mezi 40-50
Team
Jursa Jarda
Macháček Michael
čas z cíle: sobota 15:36:45
61 [241] muži - mezi 40-50
MARPET
Tončík Martin
Směták Petr
čas z cíle: sobota 15:40:10
62 [158] muži - mezi 40-50
FunkyFresh / Kitefix
Adamíček Radovan
Adamíček Vítězslav
čas z cíle: sobota 15:41:48
63 [198] muži - do 40
Team LightBIKE-Havířovská zvěř
Labudek Tomáš
Bidlo Petr
čas z cíle: sobota 15:44:26
64 [258] muži - mezi 40-50
Aspoň o metr dřív
Vlach Daniel
Vlach Jaromír
čas z cíle: sobota 15:44:51
65 [221] muži - do 40
JULBOWAY Cipollini a Jenyn
Friedel Jan
Kempa Jan
čas z cíle: sobota 15:53:03
66 [397] mix - mezi 40-50
NVPP team AvaDu
Urbaczka Pavel
Czeczotková Helena
čas z cíle: sobota 16:00:24
67 [305] muži - do 40
To dáme
Vraňan Josef
Bohuslav Martin
čas z cíle: sobota 16:03:08
68 [55] muži - do 40
ŠTVANÍ HONCI
Holub Robert
Friedl Luboš
čas z cíle: sobota 16:04:38
69 [217] ženy - do 40
Šťastná sedma
Horáková Veronika
Egertová Nela
čas z cíle: sobota 16:05:59
70 [424] muži - do 40
Kajakárna Český Těšín
Siuda Tomáš
Benesz Radomír
čas z cíle: sobota 16:06:21
71 [304] muži - nad 50
DÁME TO !!! SK Oceláci Ostrava
Bugner Josef
Rudický Radovan
čas z cíle: sobota 16:07:22
72 [99] mix - nad 50
S.k.Valašského království/TOBI&STARSHOLLOW
Geletičová Anna
Píša Martin
čas z cíle: sobota 16:16:11
73 [142] muži - do 40
Šogorisa
Koudela Adam
Špaček Jiří
čas z cíle: sobota 16:17:48
74 [124] mix - do 40
Lyžař a blondýnka
Havel Michal
Burdová Adéla
čas z cíle: sobota 16:18:14
75 [281] muži - mezi 40-50
Marathon team Klimkovice
Mika Radomír
Bolibruch Robin
čas z cíle: sobota 16:21:51
76 [253] muži - do 40
Duo Kantores
Matěcha Miroslav
Matěcha David
čas z cíle: sobota 16:25:33
77 [410] muži - mezi 40-50
Gerontclub M
Fait František
Rajský Josef
čas z cíle: sobota 16:30:02
78 [434] muži - do 40
Malí a šikovní
Franer Jakub
Revaj Michal
čas z cíle: sobota 16:30:39
79 [327] muži - do 40
BRA2
Gubiš Jan
Gubiš Jaroslav
čas z cíle: sobota 16:32:08
80 [276] muži - mezi 40-50
HAWKS
Vychron Aleš
Jurka Marek
čas z cíle: sobota 16:35:07
81 [157] muži - do 40
Přísňáci
Sova Marek
Špička Martin
čas z cíle: sobota 16:40:20
82 [48] muži - mezi 40-50
AMAV-Across Mountains And Valleys
Linhart Jiří
Košťál Lukáš
čas z cíle: sobota 16:45:32
83 [135] muži - do 40
M+P
Žatečka Marek
Liška Petr
čas z cíle: sobota 16:47:52
84 [112] muži - do 40
Bylnica
Tománek Josef
Ptáček Ondřej
čas z cíle: sobota 16:50:24
85 [239] mix - nad 50
MKS
Smola Josef
Nováková Andrea
čas z cíle: sobota 17:04:14
86 [261] muži - do 40
Do tmy doma
Raszka Dominik
Daněk Leoš
čas z cíle: sobota 17:13:13
87 [22] muži - mezi 40-50
Súsedi
Pelíšek Michal
Zvonek Lukáš
čas z cíle: sobota 17:18:06
88 [272] muži - do 40
M_M
Wilczek Marcel
Tabaček Michal
čas z cíle: sobota 17:19:50
89 [384] muži - nad 50
SK Valašské království / SKP gaučák Kopr
Strejček Radim
Cypra Zdenek
čas z cíle: sobota 17:20:11
90 [294] muži - mezi 40-50
Hauzin Team
Hausknecht Martin
Hausknecht Martin
čas z cíle: sobota 17:21:33
91 [126] muži - mezi 40-50
Chodící běžci
Soustružník Petr
Slezák Radim
čas z cíle: sobota 17:21:52
92 [339] muži - mezi 40-50
Štefanovi kluci
Borek Pavel
Blaško Radek
čas z cíle: sobota 17:22:40
93 [374] mix - nad 50
AVA
Vynikal Bedřich
Dirnerová Alžběta
čas z cíle: sobota 17:23:16
94 [96] muži - nad 50
Město Chřibská
šulc Jiří
Stezka Martin
čas z cíle: sobota 17:25:15
95 [357] muži - do 40
TOPE
Horák Tomáš
Vinklárek Petr
čas z cíle: sobota 17:26:29
96 [68] muži - mezi 40-50
Někdy prostě musíš
Benda Jaroslav
Benda Jiří
čas z cíle: sobota 17:27:54
97 [207] muži - do 40
POSTIŽENÍ
Jiří Matyáš
Kotala Tomáš
čas z cíle: sobota 17:35:11
98 [76] mix - nad 50
Vroblici
Vrobel Miroslav
Funioková Taťána
čas z cíle: sobota 17:35:24
99 [117] muži - mezi 40-50
PIVOVÁREK MORAVA
Berger Tomáš
Kostka Petr
čas z cíle: sobota 17:35:41
100 [41] mix - nad 50
Pišťáci
Křefký Manfred
Křefká Dagmar
čas z cíle: sobota 17:36:08
101 [371] mix - mezi 40-50
The Freedom in the Hills
Novotný Josef
Mücková Petra
čas z cíle: sobota 17:36:56
102 [229] muži - mezi 40-50
VZS OStrava&C.A.P.
Kuldan Radek
Beremlijski Petr
čas z cíle: sobota 17:37:59
103 [302] muži - mezi 40-50
MANO
Materna Luboš
Novák Radek
čas z cíle: sobota 17:41:47
104 [129] muži - do 40
Pardál
Renza Patrik Neri
Motyčka Jan
čas z cíle: sobota 17:52:05
105 [46] mix - do 40
Parťáci
Neprašová Iveta
Pavlík Jan
čas z cíle: sobota 17:52:50
106 [291] muži - do 40
RBZ Praha
Struk Petr
Řezníček Jakub
čas z cíle: sobota 17:59:17
107 [214] muži - mezi 40-50
Čahouni
Klíma Miroslav
Žák Libor
čas z cíle: sobota 18:02:59
108 [347] muži - nad 50
KOB Litvínov
Pavlík Libor
Pavlík Miroslav
čas z cíle: sobota 18:05:12
109 [324] muži - do 40
Pivo a Klobása
Dušek Tomáš
Broža Vojtěch
čas z cíle: sobota 18:16:18
110 [338] muži - do 40
Pomaaaaaalu
Osička Daniel
Kowalczyk Stanislav
čas z cíle: sobota 18:16:41
111 [108] muži - do 40
Borováci
Blažek Jaroslav
Zelený Zbyněk
čas z cíle: sobota 18:17:11
112 [28] muži - nad 50
Triatlet Karlovy Vary
Gottschier Patrik
Kunc Míra
čas z cíle: sobota 18:18:52
113 [322] ženy - mezi 40-50
Hejvy´s Intimmate Team
Stočesová Petra
Pavlů Mirka
čas z cíle: sobota 18:19:50
114 [293] mix - do 40
Drndy
Roch Martin
Kryštofová Jana
čas z cíle: sobota 18:20:22
115 [394] muži - do 40
SARS Kroměříž
Steiger Radek
Buksa Tomáš
čas z cíle: sobota 18:20:48
116 [361] muži - do 40
HOLE B7 team
Havran Jan
Holomek Jiří
čas z cíle: sobota 18:25:46
117 [42] muži - do 40
Synci z pod Javorovego.
Tomiczek Roman
Hota Dalimil
čas z cíle: sobota 18:30:34
118 [238] muži - nad 50
BB TEAM
Burda Ladislav
Berka Lukáš
čas z cíle: sobota 18:33:52
119 [420] muži - do 40
UTMB2016
Tobiáš Matěj
Havelka Jan
čas z cíle: sobota 18:39:55
120 [435] ženy - do 40
Všechno je to v hlavě
Bendová Veronika
Labuzová Barbora
čas z cíle: sobota 18:45:37
121 [362] muži - do 40
Synci z Hané Original
Stříteský Jan
Ehl Michal
čas z cíle: sobota 18:50:00
122 [151] muži - do 40
Kněhyňští Hitchhikers
Solánský Jan
Pleva Ondřej
čas z cíle: sobota 18:50:02
123 [256] muži - mezi 40-50
P&T team
Lusczak Pavel
Bordovský Tomáš
čas z cíle: sobota 18:51:23
124 [381] muži - do 40
Ozzo team
Bouše Eduard
Bouše David
čas z cíle: sobota 18:54:10
125 [209] muži - do 40
Ondra a Filda
Zelenka Filip
Pleskot Ondřej
čas z cíle: sobota 18:54:26
126 [399] muži - do 40
Suszkostav
Cienciala Luboš
Suszka Tomáš
čas z cíle: sobota 18:59:57
127 [365] muži - nad 50
Dipardi
Řezníček Vladislav
Prucek Daniel
čas z cíle: sobota 19:00:11
128 [363] mix - do 40
Sběratelé puchýřů
Poláček Miroslav
Poláčková Zuzana
čas z cíle: sobota 19:11:51
129 [69] ženy - nad 50
Loko girls
Procházková Pavlína
Vildmonová Pavla
čas z cíle: sobota 19:12:53
130 [303] muži - do 40
BENO
Bednář Tomáš
Novák Petr
čas z cíle: sobota 19:16:13
131 [360] muži - do 40
KovoRob
Kovář Jan
Badal Robin
čas z cíle: sobota 19:16:40
132 [52] muži - do 40
PIVRNEC
Varady Jan
Friedel Pavel
čas z cíle: sobota 19:23:02
133 [332] muži - do 40
Beach boys
Novotný Pavel
Strejček Pavel
čas z cíle: sobota 19:23:13
134 [93] muži - do 40
ZaJic
Chládek Petr
Weiss Jindřich
čas z cíle: sobota 19:25:02
135 [411] muži - do 40
DETO-X
Vojta Ivan
Harzer Petr
čas z cíle: sobota 19:27:41
136 [189] muži - nad 50
SK Pleš
Orgoň Alojz
Čermín Radek
čas z cíle: sobota 19:29:00
137 [232] ženy - do 40
Tak hlavně to srdíčko, že jo...
Marková Anna
Sedlářová Pavlína
čas z cíle: sobota 19:31:01
138 [245] muži - do 40
Bubble Team
Adamčík Dušan
Pyszko Ondřej
čas z cíle: sobota 19:36:29
139 [136] muži - mezi 40-50
Sedm
Polák Martin
Pavlas David
čas z cíle: sobota 19:36:47
140 [122] muži - mezi 40-50
SC Lähn
Langguth Berthold
Langguth Martin
čas z cíle: sobota 19:41:09
141 [44] muži - do 40
ZBREHE
Kopřiva Jan
Mládek Luboš
čas z cíle: sobota 19:44:25
142 [67] muži - mezi 40-50
tromteam
Trombik Milan
Trombik Miroslav
čas z cíle: sobota 19:45:54
143 [123] muži - mezi 40-50
Romi
Volek Rostislav
Žylka Miroslav
čas z cíle: sobota 19:48:06
144 [427] muži - mezi 40-50
Havířovští draci
Stejskal Ondřej
Bauer Miroslav
čas z cíle: sobota 19:54:12
145 [407] mix - do 40
Kamzíci
Stenchláková Ilona
Przywara Jakub
čas z cíle: sobota 19:55:00
146 [308] muži - do 40
Synci z Hané
Očenášek Petr
Špička Jan
čas z cíle: sobota 19:56:08
147 [172] muži - do 40
Dálkoplazi
Mikulenka Zbyněk
Kopřiva Jan
čas z cíle: sobota 20:01:32
148 [343] mix - do 40
trailrunning.cz
Chmelař Vítězslav
Salii Nataliia
čas z cíle: sobota 20:02:11
149 [350] muži - do 40
konstruktéři
Folta Jiří
Hanus Petr
čas z cíle: sobota 20:02:37
150 [132] muži - mezi 40-50
Kobra 11
Zacha Radek
Pertlíček David
čas z cíle: sobota 20:08:16
151 [175] muži - nad 50
pechek team Vlasenice
Pechek Vladimir
Elster Petr
čas z cíle: sobota 20:15:08
152 [344] mix - do 40
Le Patou
Čiernik Jan
Čierniková Linda
čas z cíle: sobota 20:15:19
153 [226] muži - do 40
Horští Kohouti
Piskač Tomáš
Ondráček Marek
čas z cíle: sobota 20:18:30
154 [428] muži - mezi 40-50
Doubleeda
Hrabalík Eduard
Wittmann Edmund
čas z cíle: sobota 20:25:58
155 [191] ženy - mezi 40-50
Dálkoplazky z Jizerek
Nedeliaková Andrea
Bumbálková Veronika
čas z cíle: sobota 20:29:09
156 [317] mix - mezi 40-50
KHS Zlín
Langer Zdeněk
Davidová Romana
čas z cíle: sobota 20:29:35
157 [329] muži - do 40
Mravenci na útěku
Drábek Ladislav
Kaštil Josef
čas z cíle: sobota 20:32:40
158 [65] muži - nad 50
Kaštani z Ostravy
Kaštovský Jan
Kaštovský Ondřej
čas z cíle: sobota 20:35:19
159 [90] muži - mezi 40-50
REBEL Team
Hranický Aleš
Damek Zdeněk
čas z cíle: sobota 20:42:27
160 [111] ženy - nad 50
VINIS 47
Sembol Barbara
BEBAROVÁ URSZULA
čas z cíle: sobota 20:47:50
161 [71] muži - mezi 40-50
Loučná 956 Krušné hory
Chleborád Tomáš
Břicháč Jan
čas z cíle: sobota 20:51:29
162 [247] muži - do 40
Channel Crossings
Douša Ondřej
Bican Vítězslav
čas z cíle: sobota 20:53:24
163 [95] muži - do 40
Drutěva
Jarůšek Zdeněk
Machek Lukáš
čas z cíle: sobota 20:54:06
164 [396] muži - do 40
Afričani
Horák Pavel
Kuzma Jiří
čas z cíle: sobota 20:56:42
165 [4] muži - do 40
Miklas Bros.
Miklas Vojtěch
Miklas Václav
čas z cíle: sobota 21:00:42
166 [165] muži - mezi 40-50
RAMA Máslíčka
Hula Martin
Robenek Radim
čas z cíle: sobota 21:09:47
167 [385] mix - do 40
FURT V TAHU
Šilar Jakub
Juráňová Pavla
čas z cíle: sobota 21:12:39
168 [64] muži - mezi 40-50
PePa 40
Horný Pavel
Horný Petr
čas z cíle: sobota 21:26:45
169 [144] muži - mezi 40-50
DaTom
Grygar Tomas
Valenčin David
čas z cíle: sobota 21:29:23
170 [330] muži - do 40
Radegast 12°
Niedoba Miroslav
Šulc Zdeněk
čas z cíle: sobota 21:35:01
171 [26] ženy - nad 50
HEJ HEJ
Hejkrlíková Iva
Hejkrlíková Věra
čas z cíle: sobota 21:41:06
172 [425] muži - mezi 40-50
PULSE 230
Pado Rudolf
Bachár Andrej
čas z cíle: sobota 21:48:34
173 [30] muži - do 40
Dotek A
Vašíček Jakub
Pečeňa Lukáš
čas z cíle: sobota 21:53:08
174 [61] muži - nad 50
Full MD
Molitor David
Švihálek Martin
čas z cíle: sobota 21:56:18
175 [82] mix - do 40
Bludižníci
Procházková Zuzana
Štemberk Oldřich
čas z cíle: sobota 22:05:48
176 [171] muži - mezi 40-50
Canyonners Přelouč
Novák Petr
Bína Pavel
čas z cíle: sobota 22:07:23
177 [433] muži - nad 50
Daňoví poradci
Sládek Libor
Blažek Petr
čas z cíle: sobota 22:17:05
178 [260] muži - mezi 40-50
KB CASTELLANUS
Podbielski Marek
Woźniak Karol
čas z cíle: sobota 22:18:17
179 [57] muži - do 40
Čtvrtý level
Běhoun Vlastislav
Tichý Jan
čas z cíle: sobota 22:18:24
180 [195] muži - mezi 40-50
GRIPENI
Petr Zdeněk
Kocurek Jiří
čas z cíle: sobota 22:26:40
181 [137] muži - do 40
HOTJ Tesla Brno
Sevránek Tomáš
Slavíček Viktor
čas z cíle: sobota 22:36:52
182 [331] ženy - mezi 40-50
Konečně
Bugnerová Iva
Petrušková Simona
čas z cíle: sobota 22:43:12
183 [116] muži - do 40
G2
Genzer Tomáš
Genzer Dalibor
čas z cíle: sobota 22:47:12
184 [367] ženy - do 40
Cylonky
Jindrová Věra
Herren Barbora
čas z cíle: sobota 22:47:18
185 [128] muži - mezi 40-50
KUDY-KAM?TAM!
Souček Karel
Ritter Tomáš
čas z cíle: sobota 23:10:14
186 [318] muži - mezi 40-50
Pražské Jizerky
Hofman Jiří
Mikulášek Milan
čas z cíle: sobota 23:11:42
187 [376] mix - do 40
To zas byl nápad!
Tomanek Marian
Hrabcová Pavla
čas z cíle: sobota 23:33:18
188 [359] mix - do 40
JitKar tady a teď..
Boubelíková Jitka
Urbášek Karel
čas z cíle: sobota 23:35:41
189 [23] muži - do 40
Registrovaní
Kolář Jakub
Grym Aleš
čas z cíle: sobota 23:37:38
190 [80] muži - nad 50
turisti
Sukdolák Petr
Hájek Martin
čas z cíle: sobota 23:41:17
191 [290] ženy - do 40
Pakobylky
Cagáňová Veronika
Kliková Kateřina
čas z cíle: sobota 23:43:36
192 [248] muži - nad 50
ŘEPY
Hlaváček Josef
Hlaváček Michal
čas z cíle: neděle 00:37:10
193 [263] mix - mezi 40-50
SK Valdman´s gym
Hájková Monika
Neufuss Soběslav
čas z cíle: neděle 00:39:20
194 [121] muži - mezi 40-50
Dzicy v akci
Koch Martin
Koch Stanislav
čas z cíle: neděle 01:14:19
195 [115] muži - do 40
Borci z Brna
Zedník Ondřej
Poláček Lukáš
čas z cíle: neděle 01:31:31
196 [231] muži - do 40
Limping Brothers
Pejchal Vít
Pejchal Lukáš
čas z cíle: neděle 01:57:03
197 [204] muži - do 40
Sex, drogy a Alice
Hlava Jan
Koukal Petr
čas z cíle: neděle 02:05:41
198 [312] muži - do 40
Black and White
Jurč Michal
Kačírek Zdenek
čas z cíle: sobota 14:11:04 zkratka
199 [43] muži - mezi 40-50
Pipin & Korys
Koranda Pavel
Slepica Pavel
čas z cíle: sobota 16:43:45 zkratka
200 [100] muži - do 40
apreski pro team
Pavlorek Adam
Pavlorek michal
čas z cíle: sobota 16:51:15 zkratka
201 [164] muži - do 40
Birell/Boll/Mexiko Team
Václavík Rostislav
Lisko Tomáš
čas z cíle: sobota 16:52:37 zkratka
202 [199] muži - do 40
W pogoni za duchem
Lachera Marek
Waszkiewicz Tomasz
čas z cíle: sobota 17:10:28 zkratka
203 [298] muži - mezi 40-50
X-Air Ostrava#Camel Tom
Hudeček Martin
Hudeček Tomáš
čas z cíle: sobota 17:13:45 zkratka
204 [211] muži - do 40
Oderské brzdy
Hájek Jiří
Hrabovský Zdeněk
čas z cíle: sobota 17:37:35 zkratka
205 [213] muži - do 40
TopMonks Hunters
Fabian Jiri
Vojta Robert
čas z cíle: sobota 17:52:55 zkratka
206 [273] muži - do 40
Step by Step
Hosch Jaromír
Mach Martin
čas z cíle: sobota 18:29:06 zkratka
207 [72] muži - do 40
Lazaři
Zdražil Ondřej
Dostál Jan
čas z cíle: sobota 18:44:17 zkratka
208 [66] ženy - do 40
MARLEN rychlonožky
Štěrbová Lenka
Mladěnková Markéta
čas z cíle: sobota 19:01:36 zkratka
209 [94] muži - nad 50
Jdeme s úsměvem !
Lipina Tomáš
Blahuta Břetislav
čas z cíle: sobota 19:39:45 zkratka
210 [145] muži - do 40
Hanibal tým
Trávníček Jiří
Kůrka Lukáš
čas z cíle: sobota 19:41:23 zkratka
211 [104] muži - mezi 40-50
UNO DOS
Prudil Vít
Konopáč Jiří
čas z cíle: sobota 19:44:03 zkratka
212 [403] mix - do 40
Vlasáci
Vlasák Radim
Vlasáková Kateřina
čas z cíle: sobota 20:22:16 zkratka
213 [150] ženy - do 40
Gazely
Koudelová Jana
Šillerová Hana
čas z cíle: sobota 20:33:40 zkratka
214 [19] muži - do 40
Odkapávači
Richtig Tomáš
Handlíř Petr
čas z cíle: sobota 20:34:54 zkratka
215 [257] muži - mezi 40-50
relax
Kejšar Jan
Vobořil Richard
čas z cíle: sobota 20:54:22 zkratka
216 [140] mix - mezi 40-50
Brno walkers
Karásek Tomáš
Slívová Zdeňka
čas z cíle: sobota 20:59:58 zkratka
217 [20] muži - do 40
PRE tým
Jirkal Martin
Záruba Jan
čas z cíle: sobota 21:19:57 zkratka
218 [270] muži - nad 50
Olomoučtí Lysohorci
Přibyl Roman
Krbílek Dalibor
čas z cíle: sobota 21:22:06 zkratka
219 [155] mix - mezi 40-50
Beskydsko - Kysucký Hopsoklus Tým
Nepovímová Kateřina
Minarovič Roman
čas z cíle: sobota 21:44:40 zkratka
220 [200] muži - mezi 40-50
Czechteam
Bílý Pavel
Langer Zdeněk
čas z cíle: sobota 21:49:19 zkratka
221 [215] muži - mezi 40-50
Zdenda a Benjamin Divoch
Kolouch Zdeněk
Divecký Petr
čas z cíle: sobota 21:49:40 zkratka
222 [13] mix - do 40
Na políčku v jetelíčku
Klepáčová Kateřina
Machulka Kamil
čas z cíle: sobota 22:02:07 zkratka
223 [179] muži - mezi 40-50
Valaši z hor
Daněk Tomáš
Fojtášek Radek
čas z cíle: sobota 22:04:50 zkratka
224 [334] muži - do 40
Strážci vesmíru
Jaroch Tomáš
Hrabovský Jakub
čas z cíle: sobota 22:10:30 zkratka
225 [62] mix - mezi 40-50
meciv
Chromec Rostislav
Csato Iva
čas z cíle: sobota 22:14:08 zkratka
226 [79] muži - do 40
Chrbonín Team
Kazda Radek
Kazda Petr
čas z cíle: sobota 22:18:30 zkratka
227 [202] muži - mezi 40-50
Letos to dáme
Sládek Pavel
Najman Martin
čas z cíle: sobota 22:27:11 zkratka
228 [325] mix - nad 50
Mimoň a Chuchelka
Čahojová Ivana
Mazůrek Ladislav
čas z cíle: sobota 22:33:53 zkratka
229 [103] muži - nad 50
Maršál Tatratea
Mareš Lubomír
Hof Tomáš
čas z cíle: sobota 22:42:42 zkratka
230 [341] ženy - do 40
Ivanika
Černá Iva
Landová Veronika
čas z cíle: sobota 22:59:24 zkratka
231 [110] muži - do 40
Bob a bobek
Blazej Adam
Oulehla Martin
čas z cíle: sobota 23:03:13 zkratka
232 [375] muži - do 40
Rajen s Čakem
Brožovič Vít
Obrtlík Václav
čas z cíle: sobota 23:03:51 zkratka
233 [326] mix - do 40
Karpíci
Karpianus Daniel
Karpianusová Zuzana
čas z cíle: sobota 23:03:58 zkratka
234 [177] muži - mezi 40-50
Speed Napajedla
Šuranský Daniel
Zatloukal Tomáš
čas z cíle: sobota 23:05:12 zkratka
235 [86] muži - do 40
Kysucké hory
Nagy Michal
Badlík Lukáš
čas z cíle: sobota 23:05:28 zkratka
236 [56] muži - do 40
Parta Hic
Jeřábek Kamil
Valchař Lukáš
čas z cíle: sobota 23:12:11 zkratka
237 [250] muži - do 40
Mountain Kings
Vytlačil Jan
Kvita Václav
čas z cíle: sobota 23:19:07 zkratka
238 [353] muži - do 40
Lenochodi v říji 2.0
Schovánek Josef
Sládeček Vojtěch
čas z cíle: sobota 23:31:30 zkratka
239 [401] mix - do 40
Rychlonozci plouzivi
Kysučan Jan
Kawulokova Klára
čas z cíle: sobota 23:36:31 zkratka
240 [193] mix - do 40
Los Fastidios
Pavlíček Michal
Babicová Marta
čas z cíle: sobota 23:40:40 zkratka
241 [11] muži - do 40
Al Buraqq
Procházka Jiří
Hrdý Libor
čas z cíle: sobota 23:43:09 zkratka
242 [87] mix - do 40
Free Spirit
Petruš Andrej
Pichová Jana
čas z cíle: sobota 23:46:02 zkratka
243 [161] muži - do 40
Banda z šachty
Eliáš Adam
Eliáš Filip
čas z cíle: neděle 00:01:27 zkratka
244 [395] muži - do 40
We are the FUTURE
Bilan Jakub
Stařičný Lukáš
čas z cíle: neděle 00:03:01 zkratka
245 [180] muži - do 40
ŠKH
Lang Jaroslav
Maršolek Petr
čas z cíle: neděle 00:05:54 zkratka
246 [282] mix - do 40
Gorole z Kolína
Trombik Agata
Bourek Josef
čas z cíle: neděle 00:07:04 zkratka
247 [400] muži - mezi 40-50
Let 19
Borek Tomáš
Kalous David
čas z cíle: neděle 00:12:44 zkratka
248 [166] muži - do 40
kamen
Novák Martin
Grepl Tom
čas z cíle: neděle 00:19:43 zkratka
249 [418] mix - do 40
Repre
Glomb Marek
Gramelová Aneta
čas z cíle: neděle 00:21:24 zkratka
250 [182] muži - mezi 40-50
Romiš a Vrchař
Adámek Roman
Vaclach Martin
čas z cíle: neděle 00:22:24 zkratka
251 [134] mix - mezi 40-50
Contiteam
Nemcova Katerina
Ryška Petr
čas z cíle: neděle 00:50:40 zkratka
252 [168] muži - mezi 40-50
Lidová tříšť
Chvátal Vladimír
Kopecký Vít
čas z cíle: neděle 00:52:22 zkratka
253 [59] ženy - do 40
SuprGirls
Aulehlová Leona
Tomaštíková Magdalena
čas z cíle: neděle 00:53:03 zkratka
254 [60] muži - mezi 40-50
Druhá míza
Skalický Jiří
Jonáš Libor
čas z cíle: neděle 01:19:22 zkratka
255 [54] muži - do 40
Velká Pravá Bota
Vašík Ondřej
Mužila Matej
čas z cíle: neděle 01:28:44 zkratka
256 [383] muži - do 40
GI - Tým
Vaníček Petr
Helget Michal
čas z cíle: neděle 01:30:48 zkratka
257 [432] muži - do 40
Skauti z Rožnova
Merta Daniel
Dospiva Filip
čas z cíle: neděle 01:44:04 zkratka
258 [315] mix - do 40
Kamzíci 007
Prokopová Barbora
Radim Prokop
čas z cíle: neděle 01:49:56 zkratka
259 [292] muži - do 40
Medici roku
Pindur Tomáš
Kulnig Michal
čas z cíle: neděle 01:56:43 zkratka
260 [300] mix - mezi 40-50
Paldové
Palásek Aleš
Palásková Lenka
čas z cíle: neděle 02:07:59 zkratka
261 [58] muži - do 40
M&Pa B7
Novák Martin
Chládek Pavel
čas z cíle: neděle 02:16:17 zkratka
262 [288] ženy - mezi 40-50
S maximální tepovkou jdeme na pivo
Popovová Martina
Radostová Zdeňka
čas z cíle: neděle 02:26:55 zkratka
263 [275] mix - do 40
PILC ODPADY s.r.o.
Pilc Tomáš
Cermanová Zuzana
čas z cíle: neděle 02:31:23 zkratka
264 [138] mix - mezi 40-50
UŽ TAM BUDEME ?
VRBA MARTIN
Schellnerová Gabriela
čas z cíle: neděle 02:32:58 zkratka
265 [225] muži - mezi 40-50
Total dual Dolly Drnovice
Kučera František
Střelec Martin
čas z cíle: neděle 02:34:54 zkratka
266 [316] muži - do 40
Traceuři
Hanuš Daniel
Baum Lubomír
čas z cíle: neděle 03:00:22 zkratka
267 [139] mix - mezi 40-50
North Stars
Kratochvíl Martin
Křížová Jitka
čas z cíle: neděle 03:16:38 zkratka
268 [10] muži - do 40
Chuck's Nightmares
Široký Zdeněk
Verhoeve Klaas
čas z cíle: neděle 03:17:21 zkratka
269 [2] muži - do 40
B7 Battle Droids
Pohl Milan
Jindra Marek
čas z cíle: neděle 03:24:08 zkratka
270 [1] ženy - nad 50
Jen co noha nohu mine
Pospíšilová Martina
Zátopková Zdenka
čas z cíle: neděle 03:34:46 zkratka
DNF [310] mix - do 40
Piškot Team
Šelepa Jan
Kukrechtová Anna
čas z
20
: sobota 21:45:40
DNF [289] muži - do 40
Zemanuv Pytlík
Pytlík Jiří
Zeman Marek
čas z
18
: sobota 09:39:12
DNF [14] mix - do 40
Eskimo B7
Nytra Martin
Puchkareva Olga
čas z
17
: sobota 11:25:50
DNF [408] muži - nad 50
Sokol Staropramen
Novák Martin
Svoboda Jan
čas z
17
: sobota 11:40:42
DNF [264] muži - do 40
KD TEAM
Dvorský Petr
Krch Karel
čas z
17
: sobota 13:32:59
DNF [77] muži - do 40
Tak určitě!
Macák Jakub
Polák Jindřich
čas z
17
: sobota 13:41:47
DNF [431] muži - mezi 40-50
AV Extrem
Řehak Vladimír
Malina Patrik
čas z
17
: sobota 14:46:24
DNF [278] muži - do 40
TWO SLACKERS
Taska Radim
Sikora Petr
čas z
17
: sobota 14:50:45
DNF [216] muži - do 40
Mohykani ty vole
Pastva Jakub
zmija radomir
čas z
17
: sobota 15:46:27
DNF [269] muži - mezi 40-50
RunnerOnTheRun
Frybert Petr
Vytopil Richard
čas z
17
: sobota 16:00:49
DNF [181] muži - do 40
HARDCORE CF OLM
Nitra David
Novák Michal
čas z
17
: sobota 16:16:55
DNF [7] muži - nad 50
Mikuldové
Mikulenka Jakub
Mikulenka Petr
čas z
17
: sobota 16:25:47
DNF [255] muži - nad 50
Odpadlíci
Stašek Ilja
Říha Václav
čas z
17
: sobota 17:16:38
DNF [442] muži - do 40
Kysuckí Horali
Bukovan Patrik
Herman František
čas z
17
: sobota 17:19:55
DNF [24] muži - mezi 40-50
JUPE
Utěšený Jiří
Diviš Josef
čas z
17
: sobota 17:32:00
DNF [81] mix - nad 50
VVS
Mokrý Vojtěch
Skoumalová Vlasta
čas z
17
: sobota 18:06:46
DNF [89] muži - do 40
Velitec
Černý Jiří
Čech Roman
čas z
17
: sobota 18:29:23
DNF [244] muži - mezi 40-50
RadoMiro II
Mička Miroslav
Chládek Radovan
čas z
17
: sobota 18:46:20
DNF [53] mix - do 40
Exitus
Bačová Martina
Krejčí Lukáš
čas z
17
: sobota 19:31:28
DNF [286] muži - do 40
Jen Blbni Team II.
Číž Jan
Schwarzbach Martin
čas z
17
: sobota 20:35:16
DNF [378] mix - mezi 40-50
CÉRENKA A OGÁREK SK VALAŠSKÉHO KRÁLOVSTVÍ
Martinák Tomáš
Martináková Monika
čas z
15
: sobota 13:36:24
DNF [47] muži - mezi 40-50
Frenštát útokem!
Gałuszka Bogdan
Čížek Petr
čas z
15
: sobota 15:19:53
DNF [233] muži - mezi 40-50
Draci
Němec Vladan
Bukovský Martin
čas z
14
: sobota 11:42:00
DNF [118] muži - do 40
hustokrutopřísní drsňáci
Kanoš Petr
Kanoš Milan
čas z
14
: sobota 12:40:52
DNF [173] muži - do 40
Dva susedi
Milata Martin
Fojtášek Adam
čas z
14
: sobota 13:14:22
DNF [423] mix - do 40
Body Care
Wagner Jiří
Ubrová Veronika
čas z
14
: sobota 13:27:18
DNF [251] mix - mezi 40-50
AK Jadralne padalce
Peroutka Hynek
Motalová Alena
čas z
14
: sobota 13:43:42
DNF [415] muži - do 40
Challengers
Baňař Adam
Knotek Kamil
čas z
14
: sobota 15:43:21
DNF [283] muži - do 40
Třináctý srpen
Měrka Roman
Zigal Jiří
čas z
14
: sobota 16:44:09
DNF [319] muži - do 40
Bridgisti
Melčák Martin
Botur Michael
čas z
14
: sobota 17:49:40
DNF [240] muži - do 40
pohoda
Pesničak Milan
Hejtmanek Jakub
čas z
14
: sobota 18:22:50
DNF [441] mix - do 40
Fenix Multisport - Adidas
Skalická Kristýna
Bolha Petr
čas z
10
: sobota 05:07:15
DNF [351] muži - do 40
Ježek na Kopci
Brynda Pavel
Wrona Tomáš
čas z
10
: sobota 05:42:00
DNF [297] muži - do 40
Mushing Team Ostrava
Řezáč Martin
Družba Lukáš
čas z
10
: sobota 06:34:50
DNF [252] muži - do 40
TK Pinďour
Zýka Jan
Paseka Pavel
čas z
10
: sobota 06:42:51
DNF [205] mix - do 40
SKFI-tentokrát tě zakopu
Hellemannová Lenka
Marek Lukáš
čas z
10
: sobota 06:44:01
DNF [101] muži - nad 50
Ultraduoteam
Jakeš Josef
Mlateček Jiří
čas z
10
: sobota 07:02:09
DNF [345] mix - mezi 40-50
les chamois
Rašková Martina
Vohralík Petr
čas z
10
: sobota 07:05:26
DNF [412] mix - do 40
Špunt od vany a houbička na nádobí
Howard Daniel
Karkošková Tereza
čas z
10
: sobota 07:39:34
DNF [230] muži - do 40
Ježek na Kopci II
Beranek Vit
Mazgaj Jakub
čas z
10
: sobota 08:30:36
DNF [337] muži - do 40
Dojdem nebo pojdem !!!
Chroboček Ondřej
Chroboček Jakub
čas z
10
: sobota 09:14:30
DNF [393] muži - mezi 40-50
SME Opava
Vontroba Vítězslav
Černý Ladislav
čas z
10
: sobota 09:22:46
DNF [185] muži - do 40
tabošci
tabara petr
tabara aleš
čas z
10
: sobota 09:25:56
DNF [309] muži - do 40
B8
Kozlovský Jan
Bárta Tomáš
čas z
10
: sobota 09:43:32
DNF [159] mix - do 40
Sobýci
Sobotka Filip
Bastarova Jana
čas z
10
: sobota 10:23:30
DNF [320] mix - do 40
dem!
Svoboda Michal
Špačková Lucie
čas z
10
: sobota 10:26:52
DNF [3] muži - do 40
J&J Commando
Kohutek Jiří
Schüler Jan
čas z
10
: sobota 11:45:38
DNF [35] muži - mezi 40-50
PE-PA
Pavelek Miroslav
Peca Petr
čas z
10
: sobota 11:47:09
DNF [160] muži - do 40
AAG Suicide Runners
Mann Martin
Mindoš Marian
čas z
10
: sobota 11:47:46
DNF [366] mix - do 40
Banana Team
Fojtášek Radek
Petřeková Hana
čas z
10
: sobota 11:50:41
DNF [194] mix - mezi 40-50
Green Blacks Warriors SKS Arena Kladno
Hrabák Jakub
Homolková Anna
čas z
10
: sobota 12:24:44
DNF [355] muži - do 40
Bilí Chodci
Balatka Vojtěch
Vohanka Marek
čas z
10
: sobota 12:28:36
DNF [184] mix - do 40
Slezaks team
Slezáková Barbora
Slezák Tomáš
čas z
10
: sobota 14:04:14
DNF [259] mix - do 40
P.O.P.
Przybyla Marek
Kratochvílová Johana
čas z
10
: sobota 15:54:00
DNF [438] muži - do 40
The North Face XRNNRS
Kříž Zdeněk
Causidis Marek
čas z
9
: sobota 03:10:18
DNF [196] muži - do 40
Chataři
Kantor Ivo
Heczko Michal
čas z
9
: sobota 05:05:14
DNF [102] muži - do 40
BejkTeam - Šternberk
Nesvadba Oldřich Olaw
Kraus Jiří
čas z
9
: sobota 05:31:10
DNF [440] muži - do 40
odpadlí bruslaři
Pravda Lukáš
Pospíšilík Vojtěch
čas z
9
: sobota 05:35:00
DNF [8] muži - do 40
Mohykáni 2
Pastva Ondřej
Adamec Marek
čas z
9
: sobota 07:19:27
DNF [373] muži - do 40
Ostravičani
Chmiel Lukáš
Kubačák Roman
čas z
9
: sobota 08:26:51
DNF [266] mix - do 40
Lubenští trpaslíci
Čepela Karel
Papež Martin
čas z
9
: sobota 08:40:14
DNF [414] ženy - do 40
Královny závodu
Kwieková Iveta
Miczková Vladěna
čas z
9
: sobota 11:45:17
DNF [6] muži - do 40
NO PAIN!!!
Hrda Lukáš
Černý Jakub
čas z
8
: sobota 04:05:54
DNF [218] muži - do 40
R.I.P.Brno
Barvíř Jiří
Knotek David
čas z
8
: sobota 04:37:19
DNF [17] muži - mezi 40-50
21. MOUNTAIN REGIMENT
Navracký Zdeněk
Berka Kamil
čas z
8
: sobota 05:00:34
DNF [314] muži - do 40
Pošťáci T&G
Harčárik Martin
Smotrila Tomáš
čas z
8
: sobota 05:17:43
DNF [36] muži - do 40
David a Goliáš
Fuka Matěj
Zeman Dalibor
čas z
8
: sobota 06:08:30
DNF [78] muži - nad 50
Team Conamara
Kubečka Petr
Kubečka Jindra Henri
čas z
8
: sobota 06:11:04
DNF [148] muži - do 40
Roníme krev, potíme slzy
Špak Juraj
Špak Adam
čas z
8
: sobota 06:21:37
DNF [421] mix - mezi 40-50
Metafyzikové
Žamberský Pavel
Žamberská Markéta
čas z
8
: sobota 07:41:52
DNF [31] muži - do 40
Rychlá rota
Kovář Václav
Vašina Jiří
čas z
8
: sobota 09:19:28
DNF [133] ženy - nad 50
Holky ze severu
Kolářová Ilona
Hrbáčková Denisa
čas z
6
: sobota 04:57:13
DNF [29] muži - mezi 40-50
SK Rozvíjej se poupátko
Olejník Dalibor
Olejník Jaroslav
čas z
5
: sobota 02:04:43
DNF [37] muži - do 40
Líné nohy
Jochim Petr
Litzka David
čas z
5
: sobota 02:40:51
DNF [107] mix - mezi 40-50
ORION
Moka Michal
Kotenová Bohunka
čas z
5
: sobota 03:16:37
DNF [342] muži - nad 50
Kony dream team
Konečný Bc. Jiří
Konečný Jiří
čas z
5
: sobota 04:12:57
DQ [178] muži - do 40
Salomon-Suunto/SALOMON-RUN
Petreček Tomáš
Otevřel Vít
čas z cíle: sobota 10:55:52 diskval.
DQ [16] muži - do 40
PraVěrce (mujfyzioterapeut.cz/metan trials)
Neuwirth Jan
Havránek Lukáš
čas z cíle: sobota 11:42:55 diskval.
DQ [109] muži - mezi 40-50
Za minutu dvanáct
Polák Vladimír
Šebesta Richard
čas z cíle: sobota 11:59:21 diskval.
DQ [203] muži - do 40
Biketriatlon Morkovice, KESBUK
Pektor Stanislav
Bartík Patrik
čas z cíle: sobota 14:36:51 diskval.
DQ [223] muži - do 40
Plž a Mlž
Krechler Martin
Fuka Jindřich
čas z cíle: sobota 14:40:11 diskval.
DQ [279] muži - do 40
Printednest.com
Haltof Lukáš
Trojan Radek
čas z cíle: sobota 15:26:01 diskval.
DQ [9] muži - do 40
FT LAZARTEAM
Vidlář František
Mach David
čas z cíle: sobota 15:37:57 diskval.
DQ [21] muži - mezi 40-50
Náchod Václavovice
Hájek Jaroslav
Lysek Roman
čas z cíle: sobota 16:08:25 diskval.
DQ [5] muži - do 40
Kevin & Perry
Tyleček Václav
Janečka Ondřej
čas z cíle: sobota 16:11:46 diskval.
DQ [406] muži - do 40
POPI
Bulava Tomáš
Popelář Petr
čas z cíle: sobota 16:29:13 diskval.
DQ [141] muži - do 40
Obnošená Pardálice
Klusoň Vladimír
Pešek Pavel
čas z cíle: sobota 16:44:15 diskval.
DQ [382] muži - do 40
Až na doraz
Kapl Tomáš
Petrašek Adam
čas z cíle: sobota 17:04:26 diskval.
DQ [354] muži - mezi 40-50
Na Kopci
Elias Marek
Ruffer Jan
čas z cíle: sobota 17:11:12 diskval.
DQ [170] muži - do 40
Ja a ty slapem si na paty
Sladky Petr
Hric Pavel
čas z cíle: sobota 17:20:02 diskval.
DQ [409] muži - mezi 40-50
Vlčáci
Vlk Roman
Tuček Ladislav
čas z cíle: sobota 17:35:32 diskval.
DQ [404] muži - do 40
SMRTACI
Hanuska Zbynek
Polak Stepan
čas z cíle: sobota 17:35:37 diskval.
DQ [169] ženy - mezi 40-50
APEX-BIKE Tábor
Marešová Iva
Vorlová Kateřina
čas z cíle: sobota 18:22:45 diskval.
DQ [32] muži - mezi 40-50
Na tři čtyři
Šavrda Tomáš
Kuchyňa Roman
čas z cíle: sobota 18:26:40 diskval.
DQ [92] muži - do 40
OSMACI.cz/TRAVEL FREE
Bernášek Tomáš
Havlíček David
čas z cíle: sobota 18:42:03 diskval.
DQ [413] muži - mezi 40-50
Trailpoint team
Kvasnička Pavel
Dobiáš Michael
čas z cíle: sobota 18:49:25 diskval.
DQ [127] muži - mezi 40-50
Ultra
Rada Martin
Brazdil Daniel
čas z cíle: sobota 18:53:13 diskval.
DQ [379] muži - do 40
S čerty nejsou žerty!
Bouchala Adam
Baciák Pavel
čas z cíle: sobota 19:08:02 diskval.
DQ [106] muži - do 40
SAMOTA VE DVOU
MARSZALEK Robin
FLODR Jakub
čas z cíle: sobota 19:14:45 diskval.
DQ [426] muži - nad 50
RUN4EVER
Borák Stanislav
Matisko Peter
čas z cíle: sobota 19:46:25 diskval.
DQ [40] muži - mezi 40-50
fusakľe
Krajňák Tomáš
Kapusta Viktor
čas z cíle: sobota 20:36:38 diskval.
DQ [88] muži - mezi 40-50
Sokol Úbislavice
Nosek Marcel
Zlámal Jakub
čas z cíle: sobota 21:08:57 diskval.
DQ [97] muži - mezi 40-50
Team KSV
Otáhalík Drahomír
Staník Pavel
čas z cíle: sobota 21:51:54 diskval.
DQ [262] muži - do 40
Panzer Battalion
Rumpel Richard
Gašpar Ondřej
čas z cíle: sobota 22:25:37 diskval.
DQ [206] muži - nad 50
Orrero 3
Lisa Otto
Kašpar Jiří
čas z cíle: sobota 22:48:14 diskval.
DQ [402] muži - do 40
Piškoti
Kříbala Petr
Chmelař Jakub
čas z cíle: sobota 23:47:00 diskval.
DQ [285] muži - do 40
Pakárna
Hrabáček Jan
Bíza Jiří
čas z cíle: neděle 00:21:42 diskval.
DQ [219] muži - mezi 40-50
MH Bike
Chmiel Radim
Helcel Martin
čas z cíle: sobota 16:21:18 zkratka diskval.
DQ [249] muži - do 40
Gamisport Team
Niemiec Michal
Bystrzycki Jan
čas z cíle: sobota 16:28:44 zkratka diskval.
DQ [405] muži - do 40
Mýval a Tchoř
Beňačka Pavel
Beňačka Martin
čas z cíle: sobota 17:33:40 zkratka diskval.
DQ [430] muži - do 40
Global-Sport eBRANA
Brandstein Martin
Janku Jiri
čas z cíle: sobota 19:44:51 zkratka diskval.
DQ [429] muži - do 40
Global-Sport eBRANA team 2
Skvrnak Jan
Kolar Jan
čas z cíle: sobota 19:44:57 zkratka diskval.
DQ [18] muži - do 40
Pteam
Kocúrek Roman
Vašků Zdeňek
čas z cíle: sobota 20:41:48 zkratka diskval.
DQ [98] muži - mezi 40-50
RP team
macík roman
zajicek petr
čas z cíle: sobota 21:27:33 zkratka diskval.
DQ [348] mix - do 40
To se ti bude líbit...
Schubert Jan
Štrofová Gabriela
čas z cíle: sobota 23:03:19 zkratka diskval.
DQ [27] ženy - do 40
a zase Mimoni
Malá Marie
Hušková Terezie
čas z cíle: sobota 23:03:45 zkratka diskval.
DQ [227] muži - do 40
Do-Ci-Le
Dočekal Tomáš
Hochman Matěj
čas z cíle: sobota 23:51:31 zkratka diskval.
DQ [369] muži - do 40
On the road
Horský Jiří
Klosík Radim
čas z cíle: sobota 23:58:15 zkratka diskval.
DQ [436] muži - do 40
Pohodová 7
Lajbl Michal
Kment Štěpán
čas z cíle: neděle 00:34:00 zkratka diskval.
DQ [311] muži - do 40
STK Bílovec
Kučera ROMAN
VADAS JIŘÍ
čas z cíle: neděle 01:05:21 zkratka diskval.
DQ [328] muži - do 40
SK Černé plíce
Skřížala Patrik
Gramel Ondřej
čas z cíle: neděle 01:23:06 zkratka diskval.
DQ [274] muži - do 40
Mnich, který předběhl tramvaj
Černil Milan
Košatka Ondřej
čas z
20
: sobota 16:43:48
diskval.
DQ [125] muži - mezi 40-50
Julboway Gekko
Velička Aleš
Kasalík Radim
čas z
8
: sobota 03:01:02
diskval.
Nalezeno celkem 786 závodníků v(e) 393 týmu(ech).

Legenda
Zkrácená trasa - tým neprošel stanovištěm v Ráztoce
diskval. - diskvalifikace týmu, např. z důvodu chybějicí kontroly, nebo jiného porušení pravidel závodu

1
- VELKÝ JAVOROVÝ
2
- ŘEKA
4
- ROPICE VRCHOL sport
5
- MORÁVKA
6
- TRAVNÝ VRCHOL sport
8
- KRÁSNÁ
9
- LYSÁ HORA
10
- OSTRAVICE
12
- SMRK VRCHOL
14
- ČELADNÁ
15
- ČERTŮV MLÝN
17
- PUSTEVNY
18
- RÁZTOKA
19
- RADHOŠŤ
20
- PINDULA
21
- JAVORNÍK