Čekejte prosím...

Kilpi Vitesco Technologies Beskydská sedmička 2020 - STARTOVNÍ LISTINA / REGISTROVANÉ TÝMY

jednotlivci

# Název týmu
Složení - Kategorie - Věk
Příjmení Jméno Lokace Zapl. Start
1Kilpi Racing Team 007
muži - nad 41
Najvert Stanislav Ostrava - Poruba 22-22:30
2Zábřeh Ostrawski
muži - do 40
Jelšík Lukáš Ostrava 22-22:30
3SALOMON-RUN - GORE
muži - do 40
Peter Tomáš Pražmo 22-22:30
4Runsport-Salomon
muži - do 40
Hruška Zdeněk Tísek 22-22:30
5KILPI RACING TEAM 11
muži - do 40
Řehák Vláďa Karviná 22-22:30
6KESBUK-Kilpi
muži - do 40
Vicher Jaroslav Sazovice 22-22:30
7Inov -8 Team
muži - do 40
Štverák Tomáš Zubří 22-22:30
8Vitesco
muži - nad 41
Macíček Martin Životice u Nového Jičína 22-22:30
9VeMiRo
ženy - do 40
Srníčková Veronika Veřovice 22-22:30
10CrazyMan
muži - nad 41
Moškoř  Martin Kunčice pod Ondřejníkem 22-22:30
11Harakiri
muži - mezi 26-35
Navrátil Mirai Frýdek místek 12-13
12Harakiri II
muži - mezi 26-35
Feber Lukáš Albrechtice 12-13
13český Těšín
muži - nad 41
Trombik Emil Český Těšín 12-13
14open-sportcz
muži - do 40
Štěpán David Veřovice 22-22:30
15Šogorisa
muži - do 40
Špaček Jiří Holice 22-22:30
16LADERMON Team Olomouc
muži - nad 41
Leszczynski Radek Olomouc 22-22:30
17pavel
muži - nad 41
Chládek Pavel Zlín 22-22:30
18Neseď doma na prdeli
muži - do 40
Vařecha Lukáš Šilheřovice 22-22:30
19MamiArt - Jsme z Beskyd
muži - do 40
Anděl Milan Janovice 22-22:30
20neběžecký kroužek
muži - do 40
Kouřil Jaroslav ostrava 22-22:30
21Mushing Team Ostrava
muži - do 40
Řezáč Martin Ostrava 22-22:30
22horni bečva
muži - nad 41
Stopka Ivan Horní Bečva 22-22:30
23Přežijem
muži - nad 41
Houžvička Zbyněk Hradec Králové 6 22-22:30
24Foxy
ženy - do 40
Lišková Barbara Ostrava - Moravská Ostrava 22-22:30
25Ostravážany
muži - do 40
Mazumder Mark Vážany 22-22:30
26Zatino
muži - do 40
Zátopek  Jiří Kopřivnice 22-22:30
27Anvil
muži - nad 41
Lach Tomáš Ostrava 22-22:30
28Kilpi Racing Team
ženy - do 40
Gemelová Monika Ostrava Koblov 22-22:30
29BSvČT
muži - do 40
Bajtek Rostislav Český Těšín 22-22:30
30SK Míkovice
muži - nad 41
Bednářík Jiří Uh.Hradiště 22-22:30
31Kanti
muži - do 40
Kantor Ivo Třinec 22-22:30
32Falco team
muži - do 40
Schön Martin Nový Jičín 22-22:30
33X-TRAIL Orlová
ženy - do 40
Šimonova Elen Horní Bludovice 22-22:30
34Trailhero
ženy - do 40
Martínková Veronika Ostrava-Zábřeh 22-22:30
35Beskydy runners
muži - nad 41
Kavan Martin Rožnov p.R. 22-22:30
36Javorníček
muži - nad 41
Židlík Lubomír Frenštát pod Radhoštěm 22-22:30
37SDH Valchov
muži - do 40
Vít  Martin Boskovice 22-22:30
38Gold Run
muži - do 40
Chlopčík Radek Zlaté Hory 22-22:30
39bytzdravy cz
muži - nad 41
Kolpek Václav Praha 9 - Třeboradice 22-22:30
40Šneci z Vyhlídky
muži - do 40
Jan Michal Velké Meziříčí 22-22:30
41Anvil
muži - nad 41
Moravec Marek Ostrava 22-22:30
42Beskyd natural
ženy - do 40
Jašková Karolína Praha 19-20
43YES, I CAN
muži - do 40
Bouchala Adam Havirov 22-22:30
44Kilpi Racing Team
muži - nad 41
Přibylka Tomáš Ostrava Koblov 22-22:30
45Atimos
muži - nad 41
Jan Martin Životice u Nového Jičína 22-22:30
46Raidlight CZ
ženy - do 40
Kohout Eva Praha 22-22:30
47Zážitkář
muži - nad 41
Baran Jiří Stáříč 22-22:30
48Dlouhoňovice
muži - do 40
Barvínek Martin Dlouhoňovice 22-22:30
49JEŠTĚD SKYRACE TÝM
muži - nad 41
Rendl Martin Klatovy 22-22:30
50Bernie
muži - nad 41
Bernatík Lukáš Hukvaldy 22-22:30
51Runsport Team
ženy - nad 41
Burešová Petra Hukvaldy 22-22:30
52SK Budeč
muži - do 40
Kačenka Michal Praha 4 22-22:30
53Běhej Pro Bazalku
muži - do 40
Bláha Jakub České Budějovice 22-22:30
54Atletic Třebíč
muži - do 40
Bohuslav Martin Třebíč 22-22:30
55SK HZS
muži - nad 41
Šelepa Rudolf Frenštát pod Radhoštěm 22-22:30
56Horotým Nechťáci
muži - do 40
Hyksa Tomáš Prachovice 22-22:30
57KaMa Team
muži - do 40
Vesely Tomas Praha 9 22-22:30
58Sauna Tichá
muži - do 40
Marek Martin Tichá 22-22:30
59Maratrip
muži - do 40
Stříž Marek Opava 22-22:30
60BK Kozlovice
muži - do 40
Tabach Richard Kozlovice 22-22:30
61HIEcamp
muži - do 40
Kempa Jan Ostrava-Klimkovice 22-22:30
62Eliška
ženy - do 40
Vondráčková Eliška Blansko 22-22:30
63ne
muži - nad 41
hajek jaroslav náchod 54701 22-22:30
64AQOL
muži - do 40
Zimmermann  Lukáš Olomouc 22-22:30
65Run4fun
ženy - nad 41
Divišková Blanka Hradec Králové 6 22-22:30
66Šachový klub Dolní Bojanovice
muži - do 40
Vraňan Josef Dolní Bojanovice 22-22:30
67Po 5té
muži - nad 41
Klimek Stanislav Chotěbuz 22-22:30
68Plzeňští běžci KLUB
muži - nad 41
Miškovič Dušan Plzeň 21-22
69Apollon 1
muži - do 40
Dobricky Dalibor Havířov 20-21
70cattrekking
muži - do 40
Dvořák Marek Jihlava - Vysoká 22-22:30
71TrailRun
muži - nad 41
Kocourek Lubomír Svitavy 22-22:30
72Šrot,Kaše,Podlaha
muži - do 40
Uličník Tomáš Praha 9 22-22:30
73Pero
muži - nad 41
Volek Rostislav Český Těšín 22-22:30
74HejaHejTrail
muži - do 40
Hejkrlík Jiří Nesovice 22-22:30
75DHL ITS Running Club
muži - nad 41
Slovák Tomáš Praha 4 22-22:30
76UP DOWN
muži - do 40
Hrnčíř Radek Bílovec 22-22:30
77Run Magazin tým
muži - do 40
Houdek Jakub Pardubice 22-22:30
78Šnek z Libhoště
muži - do 40
Škarka Vít Libhošť 22-22:30
79ŠAK Chodov
muži - nad 41
Valjent Jiř Chodov 22-22:30
80Jak to jde tak běžím
muži - nad 41
Šarman Radim Dolní Lhota 22-22:30
81Armadilo
muži - nad 41
Chrudina Robert Stěbořice 22-22:30
82UltraRun Holubov
muži - nad 41
Maršík Miloš Křemže 21-22
83COLUMBUS
muži - nad 41
Holub Michal Napajedla 22-22:30
84Hobby Runners Vratimov
muži - mezi 36-45
Janalík Martin Ostrava 22-22:30
85Rybjan
muži - do 40
Kotek Martin Rybí 22-22:30
86FANTOM TEAM
muži - nad 41
Zachař František Litomyšl 22-22:30
87Fantom
muži - nad 41
Cacek Tomáš Čistá 22-22:30
88Alpin Sport HOKA One One
muži - do 40
Misiak Bartosz Cesky Tesin 22-22:30
89Yes Man
muži - do 40
Bordovský Tomáš Frenštát pod Radhoštěm 22-22:30
90Autoset
muži - do 40
Bielesz Radek Milíkov 22-22:30
91AS FITNESS TEAM
muži - do 40
Zedník Aleš Nový Jičín 22-22:30
92VPKOH
muži - do 40
Gužík Martin Ostrava 22-22:30
93xx
ženy - do 40
Fisar Lenka Trutnov 22-22:30
94#věřběždokážeš
ženy - do 40
Burdová Klára Slavkov 22-22:30
95MTKlimkovice
muži - nad 41
mika Radomír Klimkovice 22-22:30
96SAKO
muži - nad 41
Kabát Martin Příbor 22-22:30
97Ze západu
muži - nad 41
Skalický Jiří Sokolov 22-22:30
98Prasopsi Plzeň
muži - nad 41
Šampalík Josef Plzeň 22-22:30
99Dogtrekking CZ
muži - do 40
Fortelný Stanislav Karviná-Mizerov 22-22:30
100Kuchy
muži - nad 41
Kuchař Jiří Příbor 22-22:30
101Kacamatysari
muži - do 40
Pfneisl Lukáš Kopřivnice 22-22:30
102Brno-Maloměřice
muži - nad 41
Sláma Libor Brno 22-22:30
103Líná noha
muži - nad 41
Jochim Petr Kravaře 22-22:30
104Running on Rotti
muži - do 40
Urbanec Adam Studénka 22-22:30
105sk bystrice
muži - do 40
Mankovecky tomas bystrice 22-22:30
106106
muži - nad 41
Ondrejkovič Ján Banská Bystrica 15-16
107Bridgeburners
muži - do 40
Chudý Jonáš Dobruška 22-22:30
108HAMOIVKA
muži - nad 41
Nezmar David Ostrava - Zábřeh 22-22:30
109Jiný lidi
muži - nad 41
Lorenc David Praha 5 22-22:30
110Běžím pro Centrum Bazalka
ženy - do 40
Horelicová Lucie Olešnice 22-22:30
111Běžím za centrum Bazalka
ženy - nad 41
Švaříčková Gabriela České Budějovice 22-22:30
112Líné nohy
muži - nad 41
Matyáš Jiří Petřvald 22-22:30
113Kamzík anglický
muži - do 40
Procházka Robert Rožnov pod Radhoštěm 22-22:30
114TJ SOKOL BEŇOV
muži - nad 41
Pavlík Antonín Beňov 22-22:30
115X-Air - Obrador Ostrava
muži - nad 41
Hudeček Martin Ostrava 22-22:30
116Dolní Lhota
muži - nad 41
štěpán marek dolní lhota 22-22:30
117VS TEAM
muži - nad 41
Stejskal Vít Ostrava-Zábřeh 22-22:30
118Straník
ženy - nad 41
Hrdinová Michaela Nový Jičín 22-22:30
119Chachar na tripu
muži - nad 41
Hejcman Pavel Ostrava-Hrabová 22-22:30
120OliVin
muži - nad 41
Řeháček Michal Hukvaldy 22-22:30
121OspolTech Team
muži - do 40
Kolář Jakub Ostrava 22-22:30
122Juryss Brothers
muži - nad 41
Jurča Petr Praha 22-22:30
123aaa
muži - nad 41
Podešva Tomáš Orlová 22-22:30
124Běhat nás baví
muži - nad 41
Kabaja Jiří Opava 22-22:30
125PepatymFM
muži - nad 41
Krejčí Lukáš Frýdek - Místek 22-22:30
126Marťas
muži - nad 41
Demel Martin Frýdek-Místek 22-22:30
127davvro
muži - nad 41
Vrobel David Frýdlant nad Ostravicí 22-22:30
128Heinzík
muži - do 40
Hejduk Heinz Kopřivnice 22-22:30
129hatax
muži - nad 41
hatlapatka michal Pardubice 22-22:30
130Sedmikopec
muži - nad 41
Sýkora Bořek Ostrava 22-22:30
131Julián Milek
muži - nad 41
Sobotka Bohumil kopřivnice 22-22:30
132MSV Metal Studénka Čelis
muži - nad 41
Čeliňák Pavel Studénka 22-22:30
133Kamzik
muži - nad 41
Hlawiczka Tomáš Třinec 22-22:30
134Dement
ženy - do 40
Hamplová Věra Plzeň 22-22:30
135New Roll Runners
muži - do 40
Hron Petr Chodov 22-22:30
136Sk Hřibojedy
muži - nad 41
Hříbek Petr Jablůnka 22-22:30
137STK PRO CHLAPY
muži - nad 41
Faldyna Zdeněk Ostrava 22-22:30
138Vořezávátka
muži - nad 41
Malina Patrik Říčany 22-22:30
139Z-37 Čmelák
muži - nad 41
Svárovský Richard Hlučin 22-22:30
140TriRUN
ženy - do 40
Koudelková  Katerina Žirovnice 22-22:30
141Ostrava Dubina
muži - nad 41
Dehner Marcel Ostrava 22-22:30
142Sokol Milovice
ženy - do 40
Maláčová Monika Milovice 22-22:30
143Tábor
muži - do 40
Broža  Vojtěch Tábor 22-22:30
144obozygorskiepl
muži - nad 41
Rak Lukasz Garbatka 22-22:30
145Wallachian Sax
muži - do 40
Novák Radim Dolní Bečva 22-22:30
146GOROL
muži - do 40
Gawlas Tomáš Bukovec 22-22:30
147DMR arena
muži - nad 41
Maňák David Rožnov pod Radhoštěm 22-22:30
148Sólo koza
muži - nad 41
Koza Pavel Praha 4 22-22:30
149Jakub Czudek
muži - do 40
Czudek Jakub Český Těšín 22-22:30
150Ivet
ženy - do 40
Janíková Iveta Český Těšín 22-22:30
151Wolf Power
muži - nad 41
Zahradník Dušan Dobratice 22-22:30
152Canicross Beskydy
muži - do 40
Kabát Michal Příbor 22-22:30
153Ostrava
muži - nad 41
Jeřábek Kamil Ostrava 22-22:30
154Neběžecký Kroužek
muži - nad 41
Šubert Pavel Ostrava 22-22:30
155Oldřichovice
muži - nad 41
Gorný Petr Třinec 22-22:30
156KBA Grafitec Dobruška
muži - nad 41
Linhart Milan Dobruška 22-22:30
157KO-KA
muži - nad 41
Lusczak Pavel Karvina 22-22:30
158Pro dřeň na dřeň
ženy - do 40
Popová Michaela Frenštát pod Radhoštěm 22-22:30
159Katoda Olomóc
muži - nad 41
Foltin David Olomouc 22-22:30
160K2Mechatronics
muži - do 40
Klusoň Vladimír Dolní Újezd 22-22:30
161Lexu
muži - do 40
Hloušek Michal Frýdlant nad Ostravicí 22-22:30
162"Mám nohy jako kamzík"
muži - do 40
Moravek Michal Plzeň 22-22:30
163OSKON Steel Construction
muži - do 40
Panáček Lukáš Vsetín 22-22:30
164Modrá je dobrá
ženy - do 40
Spáčilová Šárka Stará Huť 22-22:30
165Lišáci z pod Radhošťa
muži - do 40
Mizera Aleš Zlín 22-22:30
166Srí Chinmoy Marathon Team
muži - nad 41
Valek Martin Ostrava 22-22:30
167Carpe Diem
muži - do 40
Müller Michal Kolín II 22-22:30
168Husmen
muži - do 40
Husa Jan Kutná Hora 22-22:30
169Hnípači
muži - do 40
Hurdes Vojtěch Břestek 22-22:30
170NEZMAR
muži - nad 41
Kučera Stanislav Město Albrechtice 22-22:30
171Kruty Jediove
muži - do 40
Panuška Jiří Plzeň 22-22:30
172Stehno
muži - do 40
Vacula Lukáš Ostrava 22-22:30
173Previo
muži - do 40
Karnet Roman Praha 9 22-22:30
174Ruuun
muži - do 40
Krajčír Martin Praha 22-22:30
175AC Sportguides RpR
muži - do 40
Goláň Vojtěch Valašská Bystřice 22-22:30
176Revenant
muži - nad 41
Petr Juříček Vidče 22-22:30
177saly
muži - nad 41
Sláma Ladislav Vlachovice 22-22:30
178Sluníčkáři
muži - nad 41
Merta Dušan Praha 9 - Kyje 22-22:30
179marTy
muži - do 40
Kořenek Martin Havířov 22-22:30
180Hisport
muži - do 40
Opletal Martin Praha 22-22:30
181Tom-Tom
muži - do 40
Vrabel Tomáš Ostrava Poruba 22-22:30
182Kiwi walker
muži - do 40
Kupčák Vítězslav Frýdek-Místek 22-22:30
183Modrá ústřice
muži - do 40
Makeš Miroslav Chrudim 22-22:30
184Oostravák
muži - do 40
Hořín Daniel Ostrava Vítkovice 22-22:30
185Jeseník
muži - do 40
Ďopan Lukáš Supíkovice 22-22:30
186WORMS 2018
muži - nad 41
Raszka Zdeněk Polanka nad Odrou 21-22
187Horal
muži - nad 41
Trombik Milan Písek 21-22
188Rozběháme Nový Jičín
muži - do 40
Ostrejš MIchal Nový Jičín 21-22
189STG Rychnov nad Kněžnou
muži - do 40
Koníček Filip Bílý Újezd 21-22
190Unicorn
muži - do 40
Koleszár  Jan Braňany 21-22
191Just me
muži - nad 41
Mynář Michal Brno 21-22
192Runsport.cz / TROOPERS
muži - do 40
Peška Jakub Brno 21-22
193NezkusíšNevíš
muži - do 40
Fellmann Adam Brno - Starý Lískovec 21-22
194SK Druhý dech
muži - nad 41
Dlouhý Ivo Brno 43 21-22
195Kajak-VUT
muži - nad 41
Prášek Ondřej Brno-Ivanovice 21-22
196TOSHULIN POWER
ženy - mezi 26-35
Žambochová Klára Bystřice pod Hostýnem 21-22
197SKK Spartak Čtyřkoly
muži - do 40
Beneš Matěj Cercany 21-22
198Haidrich - EKG team
muži - 56+
Januš Jindřich Červený Kostelec 21-22
199TriSK České Budějovice
muži - do 40
Strnad David Český Krumlov 21-22
200Dlouhá Loučka
muži - do 40
Petreň Michal Dlouhá Loučka 21-22
201--
muži - nad 41
Segeč Ivo Dobrá 21-22
202JA23
muži - nad 41
Janíček Vlastimil Dobrá 21-22
203ZŠ GALAXIE NJ
muži - do 40
Sýkora Václav Dolní Lhota 21-22
204FM
muži - do 40
Knoll Pavel Dolní Lomná 21-22
205žížalka
ženy - do 40
Zivalová Markéta Dolní Lutyně 21-22
206Nutrend Crew
muži - do 40
Pospíšil Jan Dolní Morava 21-22
207Partyja
muži - do 40
Jašek Radovan Frenštat p.R. 21-22
208Pro Janičku
ženy - do 40
Motyková Lucie Frenštát pod Radhoštěm 21-22
209Vitesco
ženy - do 40
Milovanović Maja Frenštát pod Radhoštěm 21-22
210Ženy v běhu
ženy - do 40
Skočková Eva Frýdek Místek 21-22
211MM
muži - do 40
Moškoř Marek Frýdek-Místek 21-22
212Walkie Talkie Team
muži - do 40
Šárovec Honza frydek 21-22
213To dám
muži - do 40
Virec Ondrej Ostrava-michalkovice 21-22
214Rébus Team
muži - do 40
Němec Jan Ostrava-Svinov 21-22
215N.G.U.
muži - nad 41
Švébiš Martin Ostravice 21-22
216Tábor
muži - do 40
Ježek Milan Tábor 21-22
217Ready 2 Win
ženy - nad 41
Pěčková  Zdeňka Plzeň 23 21-22
218tbd
muži - do 40
Veselý Petr Poděbrady 21-22
219žádný
muži - do 40
Kotouč Tomáš Pohled 21-22
220Police running team
muži - do 40
Havran Jiří Police u Valašského Meziříčí 21-22
221Emergency boys
muži - do 40
Kotapka Tomáš Praha 21-22
222tbd
muži - do 40
Lukeš Filip Praha 21-22
223Bez oddílu
muži - do 40
Dubravčík Jakub Praha 21-22
224Co se vleče neuteče
muži - nad 41
Mirovský Petr Praha 10 21-22
225Půlnoční chodci
muži - nad 41
Martinek Pavel Praha 2 21-22
226AA
muži - do 40
Mansouri Hamed Praha 6 - Břevnov 21-22
227Greenak
muži - nad 41
Grün Michal Praha 7 21-22
228Sportem plníme sny
ženy - do 40
Zelenková Klára Olomouc 21-22
229MaCH
muži - nad 41
Chmela Marek Prakšice 21-22
230MK Prostějov
muži - nad 41
Cygánek  Michal Prostějov 21-22
231Šotys team
ženy - do 40
Šotolová Jana Pržno 21-22
232Skladon team 1
muži - nad 41
Šťastný Pavel Příbor 21-22
233Běhám srdcem
ženy - do 40
Šmolíková Michaela Rokycany 21-22
234paseky
muži - nad 41
Mikunda Miloš Rožnov pod Radhoštěm 21-22
235 Lent M Tv
muži - nad 41
Tvrdý Martin Rožnov pod Radhoštěm 21-22
236Inov-8 team
muži - do 40
Šmahel Michal Říčany 21-22
237Šanov
muži - do 40
Caha Lukáš Slavičín 21-22
238žádný
muži - do 40
Krajíček Lukáš Šanov 21-22
239RUN magazine team
muži - do 40
Zamarski Martin Stonava 21-22
240CZ Skyrunning TFRUN
muži - nad 41
Veselý Petr Šestajovice 21-22
241Šternberk
muži - do 40
Mašlík Michal Šternberk 21-22
242Brno
muži - do 40
Brumovský Jiří Telč 21-22
243Nezmar
muži - do 40
Pospíšil Petr Ostrava 21-22
244Smrkles
ženy - do 40
Nenutilová Jana Příbor 21-22
245Miroslav Cymorek
muži - nad 41
Cymorek Miro Třinec 21-22
246Ageless Stars
muži - nad 41
Králík Ivan Kolín 21-22
247On-sight
muži - do 40
Zbraněk Adam Uherské Hradiště 21-22
248Dokončit
muži - nad 41
Smílek Radim Valašské Meziříčí 21-22
249Valmez
muži - do 40
Blabla Zdeněk Valašské Meziříčí 21-22
250A ty bestyjo!
muži - nad 41
Szucs Marek Vendryně 21-22
251Vroblici
muži - do 40
Vrobel Lukaš Trojanovice 21-22
252Žádný
muži - do 40
Michalica Martin Vlachovo Březí 21-22
253Karlosos
muži - do 40
Mojžíš Karel Zlín 21-22
254Voklobáci
muži - do 40
Nejedlík Tomáš Žabčice 21-22
255TJ Sokol Žabčice
muži - do 40
Goldammer Martin Žabčice 21-22
256Vrchař teoretik
muži - do 40
Janů Václav Dolní Bojanovice 20-21
257BejkTeam Šternberk
muži - nad 41
kraus jiří šternberk 20-21
258Litomyšl
ženy - nad 41
Benková Romana Litomyšl 20-21
259JIRKA77
muži - nad 41
Lednický Jiří Ostrava - Zábřšeh 22-22:30
260Vlk a kuří oko
muži - nad 41
Kraus Bohumil Skotnice 20-21
261TJ Sokol Petřvald
muži - nad 41
Lednický Stanislav Petřvald 20-21
262Šmatlok
muži - nad 41
Poloch Zdeněk Ostrava 20-21
263LUKUN
muži - do 40
Vařečka Lukáš Hradec Kralové 20-21
264Vepak
muži - nad 41
Selucký František Brno 20-21
265TKS Punkový banditi
muži - nad 41
Klimek Zdeněk Moravská Ostrava 20-21
266Sokol Předměřice
muži - nad 41
Vanický Pavel Chrudim 20-21
267Plzeň KK
muži - do 40
Moulis Ladislav Plzeň 20-21
268SK Nošovice-Lhoty
ženy - nad 41
Řehová Adéla Nošovice 20-21
269Orel Kněžice
muži - do 40
Pejchal Vít Kněžice 20-21
270Běžci sobě
muži - do 40
Zháněl Ivo Paskov 20-21
271Hawai
muži - do 40
Zbihlej Lukáš Karviná 20-21
272Minar
muži - do 40
Minarcik Jan Ostrava 20-21
273Repe Runner
muži - nad 41
Vojvodík Petr Březová 20-21
274FM
muži - do 40
Závodný Antonín Frýdek-Místek 20-21
275Run For Friendship
muži - do 40
Lipus Rostislav Třinec 20-21
276 Lenochod
muži - do 40
Drahokoupil Jakub Praha 20-21
277Buvol
muži - do 40
Pergler Josef Metylovice 20-21
278Atlas Copco
muži - nad 41
Rozenberg Rastislav Ostrava 20-21
279Lbc
muži - nad 41
Přidal Martin Lutín 20-21
280Frentroj
muži - do 40
Grečnár David Trojanovice 20-21
281Palkovice
muži - do 40
Čechmánek David Palkovice 20-21
282Morava
muži - nad 41
Belas Petr Ostrava 20-21
283Východní Horda
muži - nad 41
Šmerda Zdeněk Choceň 18-19
284Nové Veselí
muži - nad 41
Veselý Oldřich Nové Veselí 20-21
285skceos
muži - nad 41
martak m frydek mistek 20-21
286klub
muži - do 40
snajdr martin Praha 20-21
287Hosnce
muži - nad 41
Dostál Miroslav Chomutov 20-21
288Vl001
muži - nad 41
Diatka Vladimír Brno 20-21
289Octagon
muži - do 40
Goch Lubomír Frýdek - Místek 20-21
290Běžím si pro pivo
muži - do 40
motyka josef Hrušovany u Brna 20-21
291Kali
muži - do 40
Kalivoda Ondřej Prostějov 20-21
292Pardubice
muži - do 40
Huňáček Petr Pardubice 20-21
293SALOMON-SUUNTO
muži - nad 41
Kolarský Michal Frýdek-Místek 20-21
294MKPC
muži - nad 41
Kaňok Martin Frýdek-Místek 20-21
295Ostrava
muži - do 40
Pecha Ondřej Ostrava 20-21
296Jelita
muži - do 40
Nečas Lukáš Lanškroun 20-21
297Jelita
muži - do 40
Kamensky Zdenek Lanškroun 20-21
298KO
ženy - do 40
Ottomanská Kateřina Loučeň 20-21
299MaCe
muži - nad 41
Červenka Martin Rokycany 20-21
300žádný
muži - nad 41
Šimek Libor Jablonec nad Nisou 20-21
301TDI
muži - nad 41
Gutovský Jan Ostrava 20-21
302Chachar z Ostravy
muži - nad 41
Kratochvíl Jan Ostrava-Zábřeh 20-21
303Nepřemýšlel a jdi dál
muži - do 40
Lekeš Jakub Vizovice 20-21
304Houska
muži - nad 41
Chlebek Michal Frýdek- Místek 20-21
305Run Fór Fun
muži - do 40
Ryšavý Zdeněk Okříšky 20-21
306TJ Sokol Bernartice nad Odrou
muži - do 40
Kutěj Lukáš Bernartice nad Odrou 20-21
307Charli team
muži - nad 41
Piatkovský Pavel Ostrava-Michálkovice 20-21
308Díky že můžu
muži - do 40
Šindler Martin Fulnek 20-21
309Marnost
muži - nad 41
Šmatolán Pavel Hradec Králocé 20-21
310NLC
ženy - nad 41
Riedmann Jana Peninsula 16-17
311LAZO
muži - nad 41
Lazecký Petr Ostrava-Poruba 20-21
312Návrat šedého vlka
muži - nad 41
Prokeš Tomáš Opava 20-21
313Mars Perseverance rover 2020
ženy - do 40
Kulíšková Zuzana Ostrava 20-21
314Lucka
ženy - do 40
Sližová Lucie Bystřice 20-21
315macek75
muži - nad 41
sečkař martin Orlová 20-21
316David Dezort
muži - nad 41
Dezort David Čistá 20-21
317Why not
muži - do 40
Kubálek Ondřej Žďár nad Sázavou 20-21
318NA
muži - do 40
Líbal Lukáš Praha 20-21
319xxx
muži - nad 41
Brejcha Martin Praha 7 20-21
320Aa
ženy - do 40
Duranová  Anna Zelinkovice 20-21
321Run The World CZ
muži - nad 41
Prudil Pavel Karviná 20-21
322Návsí
muži - do 40
Suszka Richard Návsí 20-21
323Martin a Ondra
muži - nad 41
Orság Martin Valašské Meziříčí 20-21
324rob
muži - do 40
Svatoš Robin Václavovice 20-21
325Tuba
muži - do 40
Novotný Jakub Říčany 20-21
326H.I.E. camp
ženy - do 40
Camprová Veronika Praha 4 – Točná 20-21
327Čupisek
muži - do 40
Čupaj Radovan oRLOVÁ 20-21
328Hlavi
muži - do 40
Hlaváč Jan Šternberk 20-21
329Seveřan
muži - do 40
Kadlas Tomáš Liberec 20-21
330Bazalka
ženy - do 40
Medová Karolína České Budějovice 20-21
331Slaďoušci
muži - do 40
Sládeček Lukáš Frenštát p.R. 20-21
332Rychlá rota
muži - do 40
Novák Martin Ostrava 20-21
3333N
muži - do 40
Kubrt Petr Česká Třebová 20-21
334TimTam
muži - nad 41
Pítr Michal Nový Jičín 20-21
335Karosaur
muži - do 40
Kroupa Petr Brno 20-21
336Třebíč
muži - do 40
Musil Lukáš Třebíč 20-21
337Stařičký
muži - nad 41
Musiol Stanislav Frýdek-Místek 1 20-21
338olomouc
muži - nad 41
Čásek Dalibor Olomouc 20-21
339Nebojím se!!!
muži - nad 41
Wanot Aleš Rychvald 20-21
340TRAVERZ
muži - do 40
KALINEC Jakub Chropyně 20-21
341Traverz
muži - do 40
Caletka Petr Chropyně 20-21
342Duly
muži - do 40
Dulák Petr Nový Jičín 20-21
343Běhám s Ivou
muži - do 40
Pokorný Kryštof Olomouc 20-21
344zadny
muži - do 40
Sitek Jakub Ostrava 20-21
345Dárce krve Olomouc 253
muži - nad 41
Kuchařík Libor Olomouc 20-21
346šneci v polabí
muži - nad 41
valenta martin nymburk 20-21
347Nikipiki
ženy - do 40
Gutlerová Nikola Dolní lutyně 20-21
348HAVRBLACK
muži - nad 41
Sosna Dalibor Havířov 17-18
349Dám to pod 20 jak nic XD
muži - do 40
Motyka Radim Havířov 20-21
350bez oddílu
muži - nad 41
Stříšovský Adam Havířov - Šumbark 20-21
351SoJVa team
muži - nad 41
Vacek Jiří Havířov 1 20-21
352matty23
muži - nad 41
Zbořil Martin Hlubočec 20-21
353Shosanna
ženy - do 40
Čopíková Kristýna Hnojník 20-21
354Tj Drslavice
muži - do 40
Orlovský Martin Hradčovice 20-21
355KG
muži - do 40
Baselides Marek Hrádek 20-21
356ČESKÝ BĚŽECKÝ KLUB
muži - nad 41
Savi Marian Humpolec 20-21
357Kopcolezci
muži - do 40
Smolný Roman Chodov u Karlových Var 1 20-21
358Instalace Hešík
muži - do 40
Hešík Tomáš Chomutov 20-21
359Traverz
muži - do 40
Michalčík Tomáš Chropyně 20-21
360Sokol Chrudim
muži - do 40
Foltýn Lukáš Chrudim 20-21
361doubleshot.cz
muži - do 40
Tuček Jaroslav Mirova pod Kozakovem 20-21
362Ewals Cargo Care
muži - nad 41
Landovský Karel Janská 20-21
363Když nevíš co se životem, běhej
ženy - nad 41
Vaněčková Martina Jesenice 20-21
364Noradrenalin
muži - do 40
Ozner Marek Ostrava - Svinov 20-21
365není
muži - nad 41
Hladík Milan Jirkov 20-21
366Karviná
muži - nad 41
Buchta Josef Karviná - Mizerov 20-21
367KESBUK
muži - do 40
Benicek Matěj Zlín 22-22:30
368KOME klub Kraslice
muži - do 40
JIroušek JIří Kraslice 20-21
369Karpatští vlci
ženy - do 40
Klammertova Simona Kroměříž 20-21
370Hladinka versus B7
muži - do 40
Smelík Lukáš Český Těšín 20-21
371X-TrailRychloHrad
muži - do 40
ZAVADIL Milan Radslavice 20-21
372Dal Bhat Power
muži - do 40
Bárta Jaroslav Kyjov 22-22:30
373Tengliš
muži - nad 41
Tengler Dalibor Horní Domaslavice 20-21
374KaU VÍŠJAK
muži - do 40
Soukeník Petr Liberec 20-21
375ZENTIVA TEAM
muži - do 40
Petr Jan Lichnov 20-21
376TJ Liga 100 Olomouc
muži - do 40
Byrtus Marek Luběnice 20-21
377SK Bohi
muži - do 40
Kreš Tomáš Lišov 20-21
378FOX TEAM
muži - do 40
Lischka Daniel Ludgeřovice 20-21
379Nesppe
ženy - do 40
Nešporová Petra Markvartovice 20-21
380Sanny
ženy - do 40
Martinková Sandra Krásno nad Bečvou 20-21
381Sporticus
ženy - do 40
Helikarová Kateřina Nové Město nad Metují 20-21
382V46R
muži - nad 41
Janyška František Nový Jičín 20-21
383Tvrdy jatra
muži - do 40
Dvorak David Olomouc 20-21
384Sabina
ženy - do 40
Ulmannová Sabina Olomouc 20-21
385Teddy
muži - nad 41
Mičkal Tomáš Opatovice 20-21
386Not fast, just furious
muži - do 40
Navrátil Leoš Opatovice 20-21
387MOMPRAČEM
muži - nad 41
Kežlínek Matěj Opava 20-21
388Wanca
ženy - do 40
Wanke Kateřina Opava 20-21
389UNAGI
muži - do 40
Zwinger Michal Opava 20-21
390sporttour
ženy - do 40
Rovňaníková Jana Opava 20-21
391 HK-oddíl
muži - do 40
Kůrka Michal Opava Vávrovice 20-21
392žádný
muži - do 40
Kubiš Jakub Orlová 20-21
393Běžím nebo lezu
muži - nad 41
Tic Jan Ostrava 20-21
394žádný
muži - nad 41
Šeděnka Karel Ostrava 20-21
395Kilpi
muži - do 40
Zajíc Pavel Ostrava 20-21
396Open Gym Brandýs
muži - do 40
Večerek Martin Ostrava 20-21
397SakéMan
muži - do 40
Krumpolc Petr Ostrava 20-21
398KHB
muži - do 40
Teuer David Ostrava 20-21
399Vratimov FreeRun
muži - do 40
Mokroš Miroslav Vratimov 20-21
400Není
muži - do 40
Gumulák Martin Ostrava 20-21
401CSkari
muži - do 40
Hruška Tomáš Ostrava 20-21
402Mars útočí
muži - do 40
Korček Radim Ostrava 20-21
403elan
muži - do 40
Nedecký Pavel Ostrava 20-21
404xxx
muži - nad 41
Birke David Ostrava-Martinov 20-21
405Pacoši
muži - do 40
Kusin Vojtěch Ostrava Hošťálkovice 20-21
406"bo já na bednu jdu"
ženy - nad 41
Celtova Dagmar Ostrava Hrabuvka 20-21
407Mojmir
muži - nad 41
Stoniš  Mojmir Ostrava poruba 20-21
408Michal2020
muži - do 40
Kočí Michal Ostrava-Svinov 20-21
409Král Jelimán
muži - nad 41
Smolarčuk David Sedliště 20-21
410Sýkorky
muži - nad 41
Sýkora Kamil Vysoká Nad Labem 20-21
411Cholina
muži - do 40
Malý Tomáš Petřvald u Nj 21-22
412N/A
muži - nad 41
Lebl Jaroslav Praha 13 19-20
413KWMBLM
muži - nad 41
Sterba Miroslav Těrlicko 19-20
414V padesáti magorem
ženy - nad 41
Hábová Blanka Blansko 19-20
415Žíža
muži - nad 41
Žiška Tomáš Paskov 19-20
416Work
ženy - do 40
Worková Magdalena Bystřice 19-20
417ZazaLula
muži - do 40
Zámečník Zdenek Zlutava/Napajedla 19-20
418Lenochod
muži - do 40
HOMOLA Ivo ostrava 3 18-19
419Budějčáci
muži - do 40
Mašek Rostislav České Budějovice 18-19
420TOP RUN
ženy - 56+
Černá Jana Nový Hrozenkov 12-13
421Frydek-Místek
ženy - do 40
Vyzinova Lenka Frydek-Místek 17-18
422Princezna vole
ženy - do 40
Břusková Kateřina Frýdlant nad Ostravicí 21-22
423drsňáci
muži - nad 41
Provazník Milan Vysoké Mýto 12-13
424zmrzka
ženy - do 40
Kubištíková Hedvika Ostrava 14-15
425We the North
muži - do 40
Galuszka Krystian Dolní lutyně 17-18
426Jiří Tobolík
muži - do 40
Tobolík Jiří Zlín 16-17
427klub Mattoni FreeRun
muži - nad 41
Holý Richard Zlín 17-18
428I cesta může být cíl
muži - do 40
Tesař Martin Zlín 16-17
429Jitka
ženy - do 40
Kramolišová Jitka Rožnov pod Radhoštěm 22-22:30
430IVARCS TEAM
muži - nad 41
Prchlík Vlastislav Bruntál 15-16
431STS Chvojkovice
muži - nad 41
Veselý Miloš Strancice 13-14
432Kost Otcova
ženy - do 40
Šmídlová Monika Mirošov 18-19
433MNJ
ženy - nad 41
Máchová Markéta Hukvaldy 76 21-22
434Vichr z hor
muži - do 40
Špaček Martin Letohrad 16-17
435Bobřík
muži - nad 41
Tkačík Radek Frýdek Místek 19-20
436Odkapávač
muži - do 40
Richtig Tomáš Brno 15-16
437Stilový Panďáci
muži - do 40
Ditrych Marek Chlumec nad Cidlinou 18-19
438Hroz
muži - do 40
Hroz Lubomír Kelč 18-19
439RCPTM
muži - nad 41
Kment Štěpán Olomouc 12-13
440Artróze navzdory
muži - nad 41
Čakrt Martin Praha 106 18-19
441sira1975CZ
muži - nad 41
Andronikidis Aris Havířov 14-15
442Vazemaci
muži - nad 41
Mikulecký  Jindřich Choceň 12-13
443BRADOP team
muži - nad 41
Branc Lešek Hrádek 13-14
444KaVe3
muži - do 40
Pásek Karel Opava 16-17
445Forclimbers.cz
muži - nad 41
Matušinec Miroslav Praha 9 15-16
446Táborák
muži - do 40
Svačina Daniel Dolní Benešov 17-18
447BSZ
muži - nad 41
Peřina Tomáš Český Těšín 17-18
449Sbohemrozume
muži - do 40
Haifler Štěpán Praha 4 12-13
450Hluchavkový odvaj
muži - do 40
Soušek Jakub Havířov-Město 20-21
451KLIMACI
muži - nad 41
Klímek Jan Ostrava 15-16
452Lýtka v ohni
muži - do 25
Kubečka Tomáš Hukvaldy 14-15
453Martin
muži - do 40
Moša Martin Kravaŕe u Hlučína 15-16
454Nulová šance
muži - nad 41
Jelínek Karel Velké Meziříčí 20-21
455BP team
muži - nad 41
Dvořák Pavel Pardubice 21-22
456Insurance team
muži - nad 41
Lain Tomáš Praha 9 - Satalice 20-21
457PV OS KOVO TATRA KOPŘIVNICE
muži - do 40
Krutilek Jiří Kopřivnice 19-20
458Ski teaM Vracov
muži - nad 41
Sedlák Marek Vracov 16-17
459ZuMíci
muži - nad 41
Hofman Jiří Praha 15 15-16
460Tlusty Milda
muži - nad 41
Chardikov Andrej Zlin 21-22
461Dejwyho horský běh
muži - do 40
Rousek Miloslav Oldřichov v Hájích 21-22
462Paja
ženy - do 40
Klímková Pavla Hradec nad Moravicí 17-18
463ARPP
muži - nad 41
Babinec Vojtěch Trojanovice 15-16
464Už tady máš být 4 minuty
muži - nad 41
Švarc Jiří Praha 13-14
465Black & Blue
muži - do 40
Filípek Nikolaj Staré Hamry 17-18
467Alkoholix
muži - nad 41
Gavenda Jaroslav Nový Jičín 14-15
468Apollon
muži - do 40
Stachel Petr Havířov 20-21
469Stovka Podkrkonoším - Rauta Hirwaynen
muži - do 40
Jarůšek Zdeněk Dvůr Králové nad Labem 21-22
470Team Fast
muži - do 40
Tkáč Jan Libá 15-16
471Rafaj
muži - do 40
Rafaj Vladimir Zlín 21-22
472RunTN
muži - do 40
Špirka Jozef Horné Srnie 21-22
473Reticle
muži - nad 41
Macharáček Roman BRNO 13-14
474Margotka
muži - do 40
Hába Ondřej Praha 19-20
475Rubejtovole
muži - nad 41
Waloszek Vlastislav Český Těšín 15-16
476Runfish
ženy - nad 41
Topalidisová Brigita Třinec 15-16
477Gumídci méďové
muži - do 40
Riger Stanislav Ostrava 12-13
478Bratři v triku
muži - do 40
Jedlička Daniel Litvínov 18-19
479Morava nafurt
muži - nad 41
Rotter Pavel Uherčice 15-16
480Gold Team
muži - nad 41
Gold Jiří Šenov u Nového Jičína 14-15
481Vítr L4L5
muži - nad 41
Nahorniak Tomáš Nový Jičín 18-19
482Madrid
muži - do 40
Straka Jiří Kunovice 18-19
483UltraRun F-M
muži - do 40
Stankov Erik Frýdek-Místek 17-18
484Pomááááááálu
muži - do 40
Osička Daniel Karviná-Mizerov 14-15
485HRRR
muži - nad 41
Čala Robert Ostrava-Hrabůvka 15-16
486BSD
muži - do 40
Tobola Jaroslav Bílovec 5 14-15
487MM crue
ženy - do 40
Jurková Hedvika Krmelín 14-15
488NVPP Co-founders
muži - do 40
Urbaczka Jan Třinec 16-17
490Z pod Huštýna
muži - nad 41
Hromádka Aleš Novy Jičín 18-19
491lysedivy
ženy - do 40
Barochová Kristýna Frýdek-Místek 14-15
492double hit
muži - do 40
Obr Aleš Olomouc 21-22
493Štvrťstoročníci
muži - do 40
Lexmann Róbert Praha 6 19-20
494Vrn Rožanič pátý
muži - do 40
Rožnovský Martin Ostrava 15-16
495hanacká mašina
muži - do 40
Balcárek Břetislav Olomouc 18-19
496SOMESTRANGERS
muži - do 40
Javůrek Jakub Ostrava 15-16
497Na pohodu
ženy - nad 41
Trávníčková Lucie Úvaly 14-15
498REGISTROVANÁ DVOJICE
muži - nad 41
Riger Břetislav Ostrava 19-20
499Kluci z Kluk
muži - do 40
Magoči Jan Střelské Hoštice 21-22
500Běžec z Vyškova
muži - nad 41
Koudelka Josef Vyškov 14-15
501Nýdek OPEN
muži - do 40
Pleva Ondřej Brno 15-16
502Pro Máju
ženy - nad 41
Ciencialová Naďa Ostrava 12-13
503RBKN
ženy - do 40
Rašťáková Tereza Kopřivnice 13-14
504Arcada team 2
muži - nad 41
Knybel David Ostrava 14-15
505JUMP SPORT
muži - do 40
Brož Matěj Bordovice
506Kuba a Pepa
muži - do 40
Kudlič Josef Plzeň 21-22
507Neškodní jedinci
muži - nad 41
Viej Radomír Frýdlant 16-17