Kilpi Vitesco Technologies Beskydská sedmička 2020 - výsledková listina

jednotlivci

Čekejte prosím...
Pro hledání v tabulce použijte funkci prohlížeče vyvolanou kombinace kláves [CTRL]+[F].
Pořadí
[Číslo]
Název
Příjmení Jméno Čas startu Prúběžný čas Kdy na kontrole
1. [4] muži - do 40
Runsport-Salomon
Hruška Zdeněk22:22:30 12:08:44
2. [1] muži - nad 41
Kilpi Racing Team 007
Najvert Stanislav 22:22:32 12:43:57
3. [197] muži - do 40
SKK Spartak Čtyřkoly
Beneš Matěj21:54:08 12:43:59
4. [7] muži - do 40
Inov -8 Team
Štverák Tomáš 22:13:48 13:05:51
5. [236] muži - do 40
Inov-8 team
Šmahel Michal21:48:10 13:10:43
6. [2] muži - do 40
Zábřeh Ostrawski
Jelšík Lukáš22:18:18 13:26:52
7. [372] muži - do 40
Dal Bhat Power
Bárta Jaroslav22:23:40 13:34:17
8. [185] muži - do 40
Jeseník
Ďopan Lukáš22:17:12 13:40:21
9. [18] muži - do 40
Neseď doma na prdeli
Vařecha Lukáš22:22:12 13:44:56
10. [62] ženy - do 40
Eliška
Vondráčková Eliška22:22:22 13:57:47
11. [8] muži - nad 41
Vitesco
Macíček Martin22:23:51 14:04:36
12. [6] muži - do 40
KESBUK-Kilpi
Vicher Jaroslav22:23:06 14:14:50
13. [5] muži - do 40
KILPI RACING TEAM 11
Řehák Vláďa22:24:38 14:18:38
14. [507] muži - nad 41
Neškodní jedinci
Viej Radomír22:22:09 14:35:34
15. [54] muži - do 40
Atletic Třebíč
Bohuslav Martin22:22:15 14:44:14
16. [229] muži - nad 41
MaCH
Chmela Marek21:25:45 14:54:58
17. [27] muži - nad 41
Anvil
Lach Tomáš22:12:05 15:05:32
18. [59] muži - do 40
Maratrip
Stříž Marek21:53:35 15:28:54
19. [10] muži - nad 41
CrazyMan
Moškoř  Martin 22:13:02 15:35:31
20. [16] muži - nad 41
LADERMON Team Olomouc
Leszczynski Radek22:22:58 15:43:06
21. [20] muži - do 40
neběžecký kroužek
Kouřil Jaroslav22:10:08 15:46:37
22. [24] ženy - do 40
Foxy
Lišková Barbara22:24:33 15:48:09
23. [61] muži - do 40
HIEcamp
Kempa Jan22:22:14 15:48:48
24. [50] muži - nad 41
Bernie
Bernatík Lukáš22:24:58 15:49:40
25. [38] muži - do 40
Gold Run
Chlopčík Radek22:09:11 15:51:36
26. [31] muži - do 40
Kanti
Kantor Ivo22:00:38 15:54:29
27. [405] muži - do 40
Pacoši
Kusin Vojtěch20:07:58 15:59:14
28. [44] muži - nad 41
Kilpi Racing Team
Přibylka Tomáš22:08:21 16:03:15
29. [60] muži - do 40
BK Kozlovice
Tabach Richard22:09:26 16:05:35
30. [28] ženy - do 40
Kilpi Racing Team
Gemelová Monika22:08:15 16:05:53
31. [21] muži - do 40
Mushing Team Ostrava
Řezáč Martin22:22:46 16:07:56
32. [3] muži - do 40
SALOMON-RUN - GORE
Peter Tomáš22:22:33 16:10:37
33. [354] muži - do 40
Tj Drslavice
Orlovský Martin20:27:13 16:11:24
34. [23] muži - nad 41
Přežijem
Houžvička Zbyněk22:14:47 16:12:40
35. [64] muži - do 40
AQOL
Zimmermann  Lukáš 22:18:24 16:12:59
36. [86] muži - nad 41
FANTOM TEAM
Zachař František22:14:47 16:13:11
37. [241] muži - do 40
Šternberk
Mašlík Michal21:18:24 16:20:35
38. [267] muži - do 40
Plzeň KK
Moulis Ladislav20:17:26 16:21:17
39. [76] muži - do 40
UP DOWN
Hrnčíř Radek22:01:51 16:25:58
40. [36] muži - nad 41
Javorníček
Židlík Lubomír22:20:10 16:27:50
41. [22] muži - nad 41
horni bečva
Stopka Ivan22:01:56 16:31:10
42. [74] muži - do 40
HejaHejTrail
Hejkrlík Jiří 22:02:43 16:39:04
43. [15] muži - do 40
Šogorisa
Špaček Jiří22:22:55 16:39:26
44. [206] muži - do 40
Nutrend Crew
Pospíšil Jan21:24:27 16:43:39
45. [53] muži - do 40
Běhej Pro Bazalku
Bláha Jakub22:08:44 16:45:56
46. [89] muži - do 40
Yes Man
Bordovský Tomáš22:04:02 16:46:15
47. [135] muži - do 40
New Roll Runners
Hron Petr22:04:46 16:47:25
48. [375] muži - do 40
ZENTIVA TEAM
Petr Jan20:35:03 16:52:50
49. [275] muži - do 40
Run For Friendship
Lipus Rostislav20:24:51 16:57:06
50. [79] muži - nad 41
ŠAK Chodov
Valjent Jiř21:39:24 17:02:49
51. [124] muži - nad 41
Běhat nás baví
Kabaja Jiří22:04:18 17:04:04
52. [34] ženy - do 40
Trailhero
Martínková Veronika22:09:21 17:04:39
53. [40] muži - do 40
Šneci z Vyhlídky
Jan Michal22:05:51 17:05:09
54. [297] muži - do 40
Jelita
Kamensky Zdenek20:26:34 17:08:23
55. [121] muži - do 40
OspolTech Team
Kolář Jakub22:14:10 17:12:29
56. [199] muži - do 40
TriSK České Budějovice
Strnad David21:14:30 17:16:11
57. [49] muži - nad 41
JEŠTĚD SKYRACE TÝM
Rendl Martin22:18:09 17:16:19
58. [141] muži - nad 41
Ostrava Dubina
Dehner Marcel21:59:43 17:22:40
59. [228] ženy - do 40
Sportem plníme sny
Zelenková Klára21:15:39 17:22:50
60. [96] muži - nad 41
SAKO
Kabát Martin21:58:14 17:32:06
61. [368] muži - do 40
KOME klub Kraslice
JIroušek JIří20:43:17 17:46:20
62. [94] ženy - do 40
#věřběždokážeš
Burdová Klára21:48:11 17:55:08
63. [51] ženy - nad 41
Runsport Team
Burešová Petra22:13:26 17:56:06
64. [84] muži - mezi 36-45
Hobby Runners Vratimov
Janalík Martin22:16:25 17:56:17
65. [412] muži - nad 41
N/A
Lebl Jaroslav19:41:49 17:57:56
66. [73] muži - nad 41
Pero
Volek Rostislav 22:11:09 18:01:04
67. [329] muži - do 40
Seveřan
Kadlas Tomáš20:03:54 18:11:16
68. [91] muži - do 40
AS FITNESS TEAM
Zedník Aleš21:48:20 18:11:54
69. [112] muži - nad 41
Líné nohy
Matyáš Jiří22:15:12 18:13:03
70. [120] muži - nad 41
OliVin
Řeháček Michal22:16:38 18:16:47
71. [305] muži - do 40
Run Fór Fun
Ryšavý Zdeněk20:06:07 18:20:31
72. [396] muži - do 40
Open Gym Brandýs
Večerek Martin20:03:02 18:21:08
73. [200] muži - do 40
Dlouhá Loučka
Petreň Michal21:54:25 18:24:37
74. [362] muži - nad 41
Ewals Cargo Care
Landovský Karel19:59:33 18:24:43
75. [128] muži - do 40
Heinzík
Hejduk Heinz22:00:30 18:24:48
76. [151] muži - nad 41
Wolf Power
Zahradník Dušan22:00:47 18:25:10
77. [136] muži - nad 41
Sk Hřibojedy
Hříbek Petr20:10:30 18:25:21
78. [39] muži - nad 41
bytzdravy cz
Kolpek Václav22:25:12 18:25:24
79. [157] muži - nad 41
KO-KA
Lusczak Pavel22:04:09 18:25:58
80. [134] ženy - do 40
Dement
Hamplová Věra22:04:42 18:27:36
81. [163] muži - do 40
OSKON Steel Construction
Panáček Lukáš22:18:49 18:27:50
82. [97] muži - nad 41
Ze západu
Skalický Jiří21:58:31 18:28:14
83. [162] muži - do 40
"Mám nohy jako kamzík"
Moravek Michal21:45:07 18:28:33
84. [488] muži - do 40
NVPP Co-founders
Urbaczka Jan16:32:37 18:29:01
85. [149] muži - do 40
Jakub Czudek
Czudek Jakub22:14:21 18:29:18
86. [433] ženy - nad 41
MNJ
Máchová Markéta 21:08:06 18:30:03
87. [87] muži - nad 41
Fantom
Cacek Tomáš22:14:42 18:30:05
88. [177] muži - nad 41
saly
Sláma Ladislav21:56:40 18:30:18
89. [277] muži - do 40
Buvol
Pergler Josef20:29:17 18:33:57
90. [390] ženy - do 40
sporttour
Rovňaníková Jana20:22:02 18:35:28
91. [52] muži - do 40
SK Budeč
Kačenka Michal22:27:38 18:41:18
92. [37] muži - do 40
SDH Valchov
Vít  Martin 22:05:15 18:41:21
93. [287] muži - nad 41
Hosnce
Dostál Miroslav20:07:26 18:42:36
94. [395] muži - do 40
Kilpi
Zajíc Pavel19:59:46 18:46:29
95. [211] muži - do 40
MM
Moškoř Marek21:19:22 18:49:52
96. [428] muži - do 40
I cesta může být cíl
Tesař Martin16:54:07 18:50:09
97. [113] muži - do 40
Kamzík anglický
Procházka Robert22:20:50 18:54:06
98. [47] muži - nad 41
Zážitkář
Baran Jiří22:21:05 18:55:38
99. [203] muži - do 40
ZŠ GALAXIE NJ
Sýkora Václav21:14:22 18:57:42
100. [19] muži - do 40
MamiArt - Jsme z Beskyd
Anděl Milan22:12:49 18:57:50
101. [237] muži - do 40
Šanov
Caha Lukáš21:14:59 19:01:37
102. [110] ženy - do 40
Běžím pro Centrum Bazalka
Horelicová Lucie22:08:30 19:02:17
103. [75] muži - nad 41
DHL ITS Running Club
Slovák Tomáš22:26:11 19:02:32
104. [58] muži - do 40
Sauna Tichá
Marek Martin22:20:45 19:07:35
105. [116] muži - nad 41
Dolní Lhota
štěpán marek22:15:03 19:09:10
106. [445] muži - nad 41
Forclimbers.cz
Matušinec Miroslav15:37:15 19:10:03
107. [356] muži - nad 41
ČESKÝ BĚŽECKÝ KLUB
Savi Marian20:07:43 19:11:29
108. [232] muži - nad 41
Skladon team 1
Šťastný Pavel21:33:28 19:11:36
109. [152] muži - do 40
Canicross Beskydy
Kabát Michal22:13:22 19:12:19
110. [179] muži - do 40
marTy
Kořenek Martin21:58:31 19:12:26
111. [492] muži - do 40
double hit
Obr Aleš20:51:57 19:12:26
112. [139] muži - nad 41
Z-37 Čmelák
Svárovský Richard21:55:34 19:13:00
113. [101] muži - do 40
Kacamatysari
Pfneisl Lukáš22:13:14 19:13:46
114. [35] muži - nad 41
Beskydy runners
Kavan Martin21:58:48 19:16:01
115. [102] muži - nad 41
Brno-Maloměřice
Sláma Libor22:05:24 19:16:01
116. [109] muži - nad 41
Jiný lidi
Lorenc David22:00:42 19:18:19
117. [201] muži - nad 41
--
Segeč Ivo 21:06:32 19:19:59
118. [119] muži - nad 41
Chachar na tripu
Hejcman Pavel22:15:25 19:20:10
119. [357] muži - do 40
Kopcolezci
Smolný Roman19:44:56 19:20:58
120. [360] muži - do 40
Sokol Chrudim
Foltýn Lukáš20:16:18 19:21:36
121. [68] muži - nad 41
Plzeňští běžci KLUB
Miškovič Dušan21:18:02 19:21:56
122. [140] ženy - do 40
TriRUN
Koudelková  Katerina22:09:07 19:23:39
123. [71] muži - nad 41
TrailRun
Kocourek Lubomír22:15:44 19:24:12
124. [99] muži - do 40
Dogtrekking CZ
Fortelný Stanislav22:15:29 19:24:27
125. [83] muži - nad 41
COLUMBUS
Holub Michal22:14:24 19:24:30
126. [462] ženy - do 40
Paja
Klímková Pavla17:12:30 19:24:41
127. [126] muži - nad 41
Marťas
Demel Martin21:56:22 19:24:54
128. [154] muži - nad 41
Neběžecký Kroužek
Šubert Pavel22:06:46 19:26:03
129. [475] muži - nad 41
Rubejtovole
Waloszek Vlastislav15:35:34 19:26:29
130. [244] ženy - do 40
Smrkles
Nenutilová Jana21:26:27 19:28:32
131. [207] muži - do 40
Partyja
Jašek Radovan21:00:11 19:28:46
132. [399] muži - do 40
Vratimov FreeRun
Mokroš Miroslav20:03:47 19:30:15
133. [125] muži - nad 41
PepatymFM
Krejčí Lukáš22:00:26 19:31:56
134. [78] muži - do 40
Šnek z Libhoště
Škarka Vít22:16:12 19:35:07
135. [48] muži - do 40
Dlouhoňovice
Barvínek Martin22:04:24 19:36:13
136. [234] muži - nad 41
paseky
Mikunda Miloš21:40:45 19:36:29
137. [230] muži - nad 41
MK Prostějov
Cygánek  Michal 21:01:57 19:36:42
138. [168] muži - do 40
Husmen
Husa Jan22:15:41 19:39:21
139. [455] muži - nad 41
BP team
Dvořák Pavel21:33:26 19:40:10
140. [32] muži - do 40
Falco team
Schön Martin21:47:30 19:40:21
141. [382] muži - nad 41
V46R
Janyška František20:02:05 19:40:31
142. [343] muži - do 40
Běhám s Ivou
Pokorný Kryštof20:58:46 19:44:00
143. [258] ženy - nad 41
Litomyšl
Benková Romana20:03:10 19:44:58
144. [243] muži - do 40
Nezmar
Pospíšil Petr21:29:03 19:45:57
145. [147] muži - nad 41
DMR arena
Maňák David22:15:59 19:45:59
146. [111] ženy - nad 41
Běžím za centrum Bazalka
Švaříčková Gabriela22:08:25 19:46:39
147. [117] muži - nad 41
VS TEAM
Stejskal Vít22:16:03 19:46:50
148. [25] muži - do 40
Ostravážany
Mazumder Mark22:24:44 19:47:05
149. [418] muži - do 40
Lenochod
HOMOLA Ivo18:10:58 19:48:43
150. [295] muži - do 40
Ostrava
Pecha Ondřej20:03:21 19:53:14
151. [175] muži - do 40
AC Sportguides RpR
Goláň Vojtěch22:00:53 19:54:07
152. [427] muži - nad 41
klub Mattoni FreeRun
Holý Richard17:33:22 19:56:13
153. [80] muži - nad 41
Jak to jde tak běžím
Šarman Radim22:14:58 19:56:23
154. [63] muži - nad 41
ne
hajek jaroslav22:19:59 19:57:10
155. [184] muži - do 40
Oostravák
Hořín Daniel22:03:21 19:57:29
156. [483] muži - do 40
UltraRun F-M
Stankov Erik17:33:16 19:58:05
157. [65] ženy - nad 41
Run4fun
Divišková Blanka22:15:01 19:58:45
158. [338] muži - nad 41
olomouc
Čásek Dalibor20:03:58 19:58:55
159. [479] muži - nad 41
Morava nafurt
Rotter Pavel15:24:36 20:01:07
160. [93] ženy - do 40
xx
Fisar Lenka22:07:00 20:03:34
161. [217] ženy - nad 41
Ready 2 Win
Pěčková  Zdeňka 21:16:58 20:07:22
162. [148] muži - nad 41
Sólo koza
Koza Pavel21:57:04 20:11:46
163. [291] muži - do 40
Kali
Kalivoda Ondřej20:13:51 20:12:35
164. [169] muži - do 40
Hnípači
Hurdes Vojtěch21:53:37 20:16:02
165. [178] muži - nad 41
Sluníčkáři
Merta Dušan22:15:23 20:16:03
166. [257] muži - nad 41
BejkTeam Šternberk
kraus jiří19:52:29 20:19:25
167. [132] muži - nad 41
MSV Metal Studénka Čelis
Čeliňák Pavel22:03:52 20:22:00
168. [322] muži - do 40
Návsí
Suszka Richard20:14:42 20:23:36
169. [153] muži - nad 41
Ostrava
Jeřábek Kamil22:10:17 20:27:57
170. [26] muži - do 40
Zatino
Zátopek  Jiří21:53:24 20:29:24
171. [386] muži - do 40
Not fast, just furious
Navrátil Leoš20:39:05 20:36:14
172. [131] muži - nad 41
Julián Milek
Sobotka Bohumil22:00:19 20:36:37
173. [108] muži - nad 41
HAMOIVKA
Nezmar David22:00:34 20:38:28
174. [103] muži - nad 41
Líná noha
Jochim Petr22:15:17 20:44:14
175. [294] muži - nad 41
MKPC
Kaňok Martin20:26:47 20:45:24
176. [365] muži - nad 41
není
Hladík Milan20:34:46 20:47:31
177. [256] muži - do 40
Vrchař teoretik
Janů Václav20:31:16 20:50:32
178. [301] muži - nad 41
TDI
Gutovský Jan20:37:36 20:54:51
179. [82] muži - nad 41
UltraRun Holubov
Maršík Miloš21:08:53 20:55:38
180. [316] muži - nad 41
David Dezort
Dezort David20:28:27 20:57:01
181. [324] muži - do 40
rob
Svatoš Robin20:32:35 21:05:31
182. [41] muži - nad 41
Anvil
Moravec Marek22:03:12 21:06:37
183. [196] ženy - mezi 26-35
TOSHULIN POWER
Žambochová Klára21:30:21 21:08:35
184. [491] ženy - do 40
lysedivy
Barochová Kristýna14:15:12 21:09:40
185. [214] muži - do 40
Rébus Team
Němec Jan20:51:13 21:10:50
186. [506] muži - do 40
Kuba a Pepa
Kudlič Josef19:01:22 21:17:03
187. [474] muži - do 40
Margotka
Hába Ondřej19:55:46 21:18:36
188. [160] muži - do 40
K2Mechatronics
Klusoň Vladimír22:14:37 21:21:38
189. [100] muži - nad 41
Kuchy
Kuchař Jiří21:58:03 21:21:59
190. [493] muži - do 40
Štvrťstoročníci
Lexmann Róbert19:00:51 21:37:56
191. [118] ženy - nad 41
Straník
Hrdinová Michaela21:55:47 21:39:33
192. [55] muži - nad 41
SK HZS
Šelepa Rudolf21:56:51 21:40:47
193. [115] muži - nad 41
X-Air - Obrador Ostrava
Hudeček Martin22:04:36 21:42:58
194. [440] muži - nad 41
Artróze navzdory
Čakrt Martin18:56:34 21:45:58
195. [133] muži - nad 41
Kamzik
Hlawiczka Tomáš21:59:11 21:46:38
196. [358] muži - do 40
Instalace Hešík
Hešík Tomáš20:30:49 21:48:08
197. [476] ženy - nad 41
Runfish
Topalidisová Brigita15:35:37 21:48:29
198. [369] ženy - do 40
Karpatští vlci
Klammertova Simona20:05:29 21:49:22
199. [463] muži - nad 41
ARPP
Babinec Vojtěch15:28:51 21:51:34
200. [279] muži - nad 41
Lbc
Přidal Martin20:03:40 21:53:42
201. [456] muži - nad 41
Insurance team
Lain Tomáš 20:03:34 21:53:46
202. [210] ženy - do 40
Ženy v běhu
Skočková Eva21:28:10 21:54:31
203. [30] muži - nad 41
SK Míkovice
Bednářík Jiří22:10:07 21:56:07
204. [142] ženy - do 40
Sokol Milovice
Maláčová Monika22:13:06 21:59:22
205. [208] ženy - do 40
Pro Janičku
Motyková Lucie21:35:02 22:00:49
206. [436] muži - do 40
Odkapávač
Richtig Tomáš15:45:49 22:03:52
207. [213] muži - do 40
To dám
Virec Ondrej21:18:32 22:04:13
208. [183] muži - do 40
Modrá ústřice
Makeš Miroslav22:07:19 22:04:24
209. [122] muži - nad 41
Juryss Brothers
Jurča Petr21:54:44 22:04:28
210. [172] muži - do 40
Stehno
Vacula Lukáš22:23:09 22:10:15
211. [187] muži - nad 41
Horal
Trombik Milan20:59:19 22:11:11
212. [288] muži - nad 41
Vl001
Diatka Vladimír19:41:56 22:15:30
213. [310] ženy - nad 41
NLC
Riedmann Jana16:08:32 22:17:19
214. [413] muži - nad 41
KWMBLM
Sterba Miroslav19:14:42 22:22:37
215. [393] muži - nad 41
Běžím nebo lezu
Tic Jan20:07:43 22:23:13
216. [186] muži - nad 41
WORMS 2018
Raszka Zdeněk21:05:46 22:26:10
217. [464] muži - nad 41
Už tady máš být 4 minuty
Švarc Jiří13:41:50 22:29:29
218. [263] muži - do 40
LUKUN
Vařečka Lukáš20:15:45 22:29:37
219. [138] muži - nad 41
Vořezávátka
Malina Patrik22:16:47 22:31:03
220. [264] muži - nad 41
Vepak
Selucký František20:13:28 22:31:13
221. [394] muži - nad 41
žádný
Šeděnka Karel20:33:55 22:32:11
222. [284] muži - nad 41
Nové Veselí
Veselý Oldřich20:01:02 22:35:26
223. [191] muži - nad 41
Just me
Mynář Michal21:12:00 22:37:00
224. [156] muži - nad 41
KBA Grafitec Dobruška
Linhart Milan21:53:45 22:37:43
225. [439] muži - nad 41
RCPTM
Kment Štěpán12:21:57 22:37:49
226. [224] muži - nad 41
Co se vleče neuteče
Mirovský Petr21:24:05 22:37:52
227. [334] muži - nad 41
TimTam
Pítr Michal20:00:12 22:43:49
228. [166] muži - nad 41
Srí Chinmoy Marathon Team
Valek Martin22:03:22 22:44:55
229. [269] muži - do 40
Orel Kněžice
Pejchal Vít20:38:11 22:48:54
230. [56] muži - do 40
Horotým Nechťáci
Hyksa Tomáš21:04:49 22:50:36
231. [85] muži - do 40
Rybjan
Kotek Martin22:16:26 22:58:29
232. [266] muži - nad 41
Sokol Předměřice
Vanický Pavel20:16:20 22:59:25
233. [246] muži - nad 41
Ageless Stars
Králík Ivan21:27:53 23:05:40
234. [415] muži - nad 41
Žíža
Žiška Tomáš19:19:04 23:06:07
235. [344] muži - do 40
zadny
Sitek Jakub20:38:52 23:07:13
236. [471] muži - do 40
Rafaj
Rafaj Vladimir21:18:39 23:07:17
237. [353] ženy - do 40
Shosanna
Čopíková Kristýna20:38:47 23:07:21
238. [398] muži - do 40
KHB
Teuer David19:23:41 23:07:34
239. [341] muži - do 40
Traverz
Caletka Petr20:54:22 23:13:14
240. [254] muži - do 40
Voklobáci
Nejedlík Tomáš21:06:43 23:18:33
241. [245] muži - nad 41
Miroslav Cymorek
Cymorek Miro20:59:06 23:20:44
242. [323] muži - nad 41
Martin a Ondra
Orság Martin20:05:34 23:22:17
243. [435] muži - nad 41
Bobřík
Tkačík Radek18:59:50 23:25:08
244. [443] muži - nad 41
BRADOP team
Branc Lešek13:38:29 23:28:50
245. [276] muži - do 40
Lenochod
Drahokoupil Jakub20:30:21 23:29:03
246. [500] muži - nad 41
Běžec z Vyškova
Koudelka Josef14:04:02 23:32:25
247. [272] muži - do 40
Minar
Minarcik Jan20:00:19 23:36:31
248. [304] muži - nad 41
Houska
Chlebek Michal20:42:01 23:40:50
249. [319] muži - nad 41
xxx
Brejcha Martin20:25:50 23:43:28
250. [409] muži - nad 41
Král Jelimán
Smolarčuk David20:01:36 23:44:07
251. [127] muži - nad 41
davvro
Vrobel David22:10:41 23:44:28
252. [444] muži - do 40
KaVe3
Pásek Karel16:31:28 23:45:02
253. [265] muži - nad 41
TKS Punkový banditi
Klimek Zdeněk20:32:23 23:48:08
254. [298] ženy - do 40
KO
Ottomanská Kateřina20:15:54 23:48:37
255. [282] muži - nad 41
Morava
Belas Petr20:07:59 23:49:10
256. [283] muži - nad 41
Východní Horda
Šmerda Zdeněk18:07:54 23:52:18
257. [467] muži - nad 41
Alkoholix
Gavenda Jaroslav14:43:16 23:58:09
258. [485] muži - nad 41
HRRR
Čala Robert15:20:56 24:00:00
259. [259] muži - nad 41
JIRKA77
Lednický Jiří20:05:28 24:05:08
260. [426] muži - do 40
Jiří Tobolík
Tobolík Jiří16:30:52 24:08:38
261. [299] muži - nad 41
MaCe
Červenka Martin20:50:38 24:11:46
262. [268] ženy - nad 41
SK Nošovice-Lhoty
Řehová Adéla19:56:40 24:15:28
263. [223] muži - do 40
Bez oddílu
Dubravčík Jakub21:30:14 24:18:55
264. [150] ženy - do 40
Ivet
Janíková Iveta22:12:19 24:22:41
265. [302] muži - nad 41
Chachar z Ostravy
Kratochvíl Jan14:27:45 24:28:41
266. [315] muži - nad 41
macek75
sečkař martin20:45:52 24:30:30
267. [410] muži - nad 41
Sýkorky
Sýkora Kamil20:25:40 24:30:54
268. [325] muži - do 40
Tuba
Novotný Jakub20:10:03 24:31:14
269. [159] muži - nad 41
Katoda Olomóc
Foltin David22:17:08 24:31:17
270. [260] muži - nad 41
Vlk a kuří oko
Kraus Bohumil19:52:36 24:37:20
271. [225] muži - nad 41
Půlnoční chodci
Martinek Pavel21:34:04 24:37:47
272. [501] muži - do 40
Nýdek OPEN
Pleva Ondřej15:29:06 24:45:30
273. [114] muži - nad 41
TJ SOKOL BEŇOV
Pavlík Antonín22:07:41 24:46:25
274. [313] ženy - do 40
Mars Perseverance rover 2020
Kulíšková Zuzana19:54:59 24:47:47
275. [401] muži - do 40
CSkari
Hruška Tomáš20:01:28 24:48:09
276. [419] muži - do 40
Budějčáci
Mašek Rostislav18:22:52 24:48:11
277. [255] muži - do 40
TJ Sokol Žabčice
Goldammer Martin21:06:39 24:54:54
278. [370] muži - do 40
Hladinka versus B7
Smelík Lukáš20:18:37 24:56:28
279. [495] muži - do 40
hanacká mašina
Balcárek Břetislav18:09:16 24:56:55
280. [306] muži - do 40
TJ Sokol Bernartice nad Odrou
Kutěj Lukáš20:09:31 24:58:50
281. [350] muži - nad 41
bez oddílu
Stříšovský Adam20:22:50 25:03:55
282. [123] muži - nad 41
aaa
Podešva Tomáš22:24:18 25:08:03
283. [271] muži - do 40
Hawai
Zbihlej Lukáš 20:53:31 25:18:04
284. [336] muži - do 40
Třebíč
Musil Lukáš20:33:16 25:18:09
285. [384] ženy - do 40
Sabina
Ulmannová Sabina20:53:17 25:18:15
286. [406] ženy - nad 41
"bo já na bednu jdu"
Celtova Dagmar20:15:20 25:20:49
287. [98] muži - nad 41
Prasopsi Plzeň
Šampalík Josef22:17:04 25:27:58
288. [233] ženy - do 40
Běhám srdcem
Šmolíková Michaela21:17:05 25:29:18
289. [345] muži - nad 41
Dárce krve Olomouc 253
Kuchařík Libor20:35:40 25:33:33
290. [337] muži - nad 41
Stařičký
Musiol Stanislav20:02:48 25:42:55
291. [339] muži - nad 41
Nebojím se!!!
Wanot Aleš20:30:00 25:44:00
292. [468] muži - do 40
Apollon
Stachel Petr20:00:25 25:46:36
293. [95] muži - nad 41
MTKlimkovice
mika Radomír22:04:36 25:52:35
294. [231] ženy - do 40
Šotys team
Šotolová Jana21:03:22 25:55:16
295. [402] muži - do 40
Mars útočí
Korček Radim20:32:42 25:56:07
296. [307] muži - nad 41
Charli team
Piatkovský Pavel20:15:45 25:56:31
297. [296] muži - do 40
Jelita
Nečas Lukáš20:26:29 26:02:26
298. [348] muži - nad 41
HAVRBLACK
Sosna Dalibor16:16:40 26:03:33
299. [470] muži - do 40
Team Fast
Tkáč Jan15:41:24 26:10:25
300. [69] muži - do 40
Apollon 1
Dobricky Dalibor20:00:03 26:13:20
301. [473] muži - nad 41
Reticle
Macharáček Roman13:44:21 26:14:39
302. [328] muži - do 40
Hlavi
Hlaváč Jan20:51:07 26:37:17
303. [205] ženy - do 40
žížalka
Zivalová Markéta21:14:17 26:39:04
304. [373] muži - nad 41
Tengliš
Tengler Dalibor20:26:50 26:41:46
305. [342] muži - do 40
Duly
Dulák Petr20:01:42 26:46:20
306. [235] muži - nad 41
Lent M Tv
Tvrdý Martin21:01:27 27:01:33
307. [167] muži - do 40
Carpe Diem
Müller Michal22:17:53 27:02:34
308. [189] muži - do 40
STG Rychnov nad Kněžnou
Koníček Filip21:20:35 27:11:45
309. [106] muži - nad 41
106
Ondrejkovič Ján15:08:59 27:13:45
310. [13] muži - nad 41
český Těšín
Trombik Emil12:16:57 27:14:19
311. [202] muži - nad 41
JA23
Janíček Vlastimil20:45:05 27:21:52
312. [209] ženy - do 40
Vitesco
Milovanović Maja21:01:10 27:31:02
313. [480] muži - nad 41
Gold Team
Gold Jiří13:18:04 27:42:40
314. [459] muži - nad 41
ZuMíci
Hofman Jiří15:32:49 27:48:13
315. [423] muži - nad 41
drsňáci
Provazník Milan12:22:01 28:04:19
316. [198] muži - 56+
Haidrich - EKG team
Januš Jindřich20:55:11 28:23:34
317. [380] ženy - do 40
Sanny
Martinková Sandra20:24:16 28:36:16
318. [331] muži - do 40
Slaďoušci
Sládeček Lukáš20:24:10 28:36:30
319. [379] ženy - do 40
Nesppe
Nešporová Petra19:44:56 28:51:57
320. [347] ženy - do 40
Nikipiki
Gutlerová Nikola20:06:16 29:12:23
321. [216] muži - do 40
Tábor
Ježek Milan21:20:25 29:16:11
322. [12] muži - mezi 26-35
Harakiri II
Feber Lukáš12:17:00 29:32:02
323. [432] ženy - do 40
Kost Otcova
Šmídlová Monika18:45:24 29:37:50
DNF [239] muži - do 40
RUN magazine team
Zamarski Martin21:34:14
23
sobota 14:20:50
23
16:46:36
DNF [389] muži - do 40
UNAGI
Zwinger Michal20:27:48
23
sobota 21:14:35
23
24:46:47
DNF [387] muži - nad 41
MOMPRAČEM
Kežlínek Matěj20:45:24
23
neděle 00:12:45
23
27:27:21
DNF [137] muži - nad 41
STK PRO CHLAPY
Faldyna Zdeněk22:04:46
21
sobota 16:53:01
21
18:48:15
DNF [404] muži - nad 41
xxx
Birke David20:05:40
21
sobota 19:34:42
21
23:29:02
DNF [461] muži - do 40
Dejwyho horský běh
Rousek Miloslav21:11:49
20
sobota 09:07:42
20
11:55:53
DNF [361] muži - do 40
doubleshot.cz
Tuček Jaroslav20:54:06
20
sobota 11:56:43
20
15:02:37
DNF [70] muži - do 40
cattrekking
Dvořák Marek22:15:37
20
sobota 16:04:56
20
17:49:19
DNF [351] muži - nad 41
SoJVa team
Vacek Jiří20:27:02
20
sobota 18:11:16
20
21:44:14
DNF [176] muži - nad 41
Revenant
Petr Juříček22:00:49
20
sobota 20:10:24
20
22:09:35
DNF [421] ženy - do 40
Frydek-Místek
Vyzinova Lenka17:43:21
20
sobota 17:11:44
20
23:28:23
DNF [194] muži - nad 41
SK Druhý dech
Dlouhý Ivo20:51:52
20
sobota 20:33:26
20
23:41:34
DNF [388] ženy - do 40
Wanca
Wanke Kateřina20:05:05
20
sobota 20:24:50
20
24:19:45
DNF [107] muži - do 40
Bridgeburners
Chudý Jonáš22:15:05
16
sobota 10:01:57
16
11:46:52
DNF [57] muži - do 40
KaMa Team
Vesely Tomas22:11:46
16
sobota 10:06:10
16
11:54:24
DNF [250] muži - nad 41
A ty bestyjo!
Szucs Marek21:52:07
16
sobota 09:46:59
16
11:54:52
DNF [158] ženy - do 40
Pro dřeň na dřeň
Popová Michaela21:55:24
16
sobota 11:08:36
16
13:13:12
DNF [42] ženy - do 40
Beskyd natural
Jašková Karolína19:55:45
16
sobota 11:41:00
16
15:45:15
DNF [477] muži - do 40
Gumídci méďové
Riger Stanislav12:39:55
16
sobota 04:51:37
16
16:11:42
DNF [195] muži - nad 41
Kajak-VUT
Prášek Ondřej20:52:28
16
sobota 13:15:54
16
16:23:26
DNF [424] ženy - do 40
zmrzka
Kubištíková Hedvika13:55:17
16
sobota 06:33:52
16
16:38:35
DNF [453] muži - do 40
Martin
Moša Martin15:08:07
16
sobota 08:09:44
16
17:01:37
DNF [504] muži - nad 41
Arcada team 2
Knybel David14:12:18
16
sobota 07:50:19
16
17:38:01
DNF [311] muži - nad 41
LAZO
Lazecký Petr20:35:58
16
sobota 18:07:13
16
21:31:15
DNF [497] ženy - nad 41
Na pohodu
Trávníčková Lucie13:59:50
16
sobota 11:39:49
16
21:39:59
DNF [450] muži - do 40
Hluchavkový odvaj
Soušek Jakub20:10:25
16
sobota 18:02:30
16
21:52:05
DNF [447] muži - nad 41
BSZ
Peřina Tomáš17:14:25
14
sobota 10:44:26
14
17:30:01
DNF [352] muži - nad 41
matty23
Zbořil Martin20:07:04
14
sobota 14:49:50
14
18:42:46
DNF [9] ženy - do 40
VeMiRo
Srníčková Veronika22:14:30
12
sobota 06:01:59
12
07:47:29
DNF [92] muži - do 40
VPKOH
Gužík Martin22:14:08
12
sobota 06:10:45
12
07:56:37
DNF [33] ženy - do 40
X-TRAIL Orlová
Šimonova Elen22:08:18
12
sobota 06:11:35
12
08:03:17
DNF [429] ženy - do 40
Jitka
Kramolišová Jitka22:14:52
12
sobota 06:24:20
12
08:09:28
DNF [29] muži - do 40
BSvČT
Bajtek Rostislav22:21:11
12
sobota 06:37:59
12
08:16:48
DNF [17] muži - nad 41
pavel
Chládek Pavel22:12:32
12
sobota 06:31:09
12
08:18:37
DNF [46] ženy - do 40
Raidlight CZ
Kohout Eva22:12:26
12
sobota 06:35:31
12
08:23:05
DNF [66] muži - do 40
Šachový klub Dolní Bojanovice
Vraňan Josef22:22:25
12
sobota 06:49:45
12
08:27:20
DNF [281] muži - do 40
Palkovice
Čechmánek David20:33:46
12
sobota 05:28:42
12
08:54:56
DNF [278] muži - nad 41
Atlas Copco
Rozenberg Rastislav20:20:26
12
sobota 05:19:40
12
08:59:14
DNF [274] muži - do 40
FM
Závodný Antonín20:17:08
12
sobota 05:19:29
12
09:02:21
DNF [105] muži - do 40
sk bystrice
Mankovecky tomas21:59:56
12
sobota 07:20:48
12
09:20:52
DNF [247] muži - do 40
On-sight
Zbraněk Adam21:30:22
12
sobota 07:13:38
12
09:43:16
DNF [434] muži - do 40
Vichr z hor
Špaček Martin16:20:08
12
sobota 02:04:13
12
09:44:05
DNF [146] muži - do 40
GOROL
Gawlas Tomáš21:58:38
12
sobota 08:06:52
12
10:08:14
DNF [496] muži - do 40
SOMESTRANGERS
Javůrek Jakub15:48:58
12
sobota 02:00:00
12
10:11:02
DNF [377] muži - do 40
SK Bohi
Kreš Tomáš19:29:14
12
sobota 05:44:23
12
10:15:09
DNF [364] muži - do 40
Noradrenalin
Ozner Marek20:02:53
12
sobota 06:26:58
12
10:24:05
DNF [261] muži - nad 41
TJ Sokol Petřvald
Lednický Stanislav20:17:17
12
sobota 06:42:48
12
10:25:31
DNF [465] muži - do 40
Black & Blue
Filípek Nikolaj17:31:08
12
sobota 03:58:52
12
10:27:44
DNF [280] muži - do 40
Frentroj
Grečnár David20:09:51
12
sobota 06:39:48
12
10:29:57
DNF [317] muži - do 40
Why not
Kubálek Ondřej20:27:43
12
sobota 07:06:47
12
10:39:04
DNF [285] muži - nad 41
skceos
martak m20:26:07
12
sobota 07:06:12
12
10:40:05
DNF [193] muži - do 40
NezkusíšNevíš
Fellmann Adam21:16:47
12
sobota 08:05:54
12
10:49:07
DNF [270] muži - do 40
Běžci sobě
Zháněl Ivo20:13:51
12
sobota 07:06:26
12
10:52:35
DNF [403] muži - do 40
elan
Nedecký Pavel20:09:56
12
sobota 07:13:23
12
11:03:27
DNF [478] muži - do 40
Bratři v triku
Jedlička Daniel18:11:36
12
sobota 05:16:48
12
11:05:12
DNF [290] muži - do 40
Běžím si pro pivo
motyka josef20:32:12
12
sobota 07:55:53
12
11:23:41
DNF [425] muži - do 40
We the North
Galuszka Krystian17:20:15
12
sobota 04:49:06
12
11:28:51
DNF [416] ženy - do 40
Work
Worková Magdalena19:00:06
12
sobota 06:29:02
12
11:28:56
DNF [378] muži - do 40
FOX TEAM
Lischka Daniel19:53:46
12
sobota 07:28:26
12
11:34:40
DNF [165] muži - do 40
Lišáci z pod Radhošťa
Mizera Aleš22:18:47
12
sobota 10:18:27
12
11:59:40
DNF [300] muži - nad 41
žádný
Šimek Libor20:17:33
12
sobota 08:21:47
12
12:04:14
DNF [346] muži - nad 41
šneci v polabí
valenta martin20:25:58
12
sobota 08:48:41
12
12:22:43
DNF [484] muži - do 40
Pomááááááálu
Osička Daniel13:58:13
12
sobota 02:21:18
12
12:23:05
DNF [130] muži - nad 41
Sedmikopec
Sýkora Bořek21:57:29
12
sobota 10:25:49
12
12:28:20
DNF [248] muži - nad 41
Dokončit
Smílek Radim20:05:01
12
sobota 08:33:48
12
12:28:47
DNF [129] muži - nad 41
hatax
hatlapatka michal22:15:32
12
sobota 10:47:12
12
12:31:40
DNF [482] muži - do 40
Madrid
Straka Jiří18:06:23
12
sobota 06:48:07
12
12:41:44
DNF [449] muži - do 40
Sbohemrozume
Haifler Štěpán12:50:52
12
sobota 01:36:47
12
12:45:55
DNF [188] muži - do 40
Rozběháme Nový Jičín
Ostrejš MIchal21:08:29
12
sobota 10:00:45
12
12:52:16
DNF [318] muži - do 40
NA
Líbal Lukáš20:17:39
12
sobota 09:25:34
12
13:07:55
DNF [414] ženy - nad 41
V padesáti magorem
Hábová Blanka19:55:53
12
sobota 09:04:20
12
13:08:27
DNF [498] muži - nad 41
REGISTROVANÁ DVOJICE
Riger Břetislav19:10:12
12
sobota 08:20:21
12
13:10:09
DNF [249] muži - do 40
Valmez
Blabla Zdeněk21:09:57
12
sobota 10:21:00
12
13:11:03
DNF [451] muži - nad 41
KLIMACI
Klímek Jan15:01:36
12
sobota 04:48:34
12
13:46:58
DNF [400] muži - do 40
Není
Gumulák Martin19:56:30
12
sobota 09:54:09
12
13:57:39
DNF [220] muži - do 40
Police running team
Havran Jiří20:59:24
12
sobota 11:01:32
12
14:02:08
DNF [303] muži - do 40
Nepřemýšlel a jdi dál
Lekeš Jakub19:48:24
12
sobota 10:08:58
12
14:20:34
DNF [502] ženy - nad 41
Pro Máju
Ciencialová Naďa10:21:00
12
sobota 00:45:00
12
14:24:00
DNF [363] ženy - nad 41
Když nevíš co se životem, běhej
Vaněčková Martina20:29:42
12
sobota 10:55:09
12
14:25:27
DNF [366] muži - nad 41
Karviná
Buchta Josef20:11:11
12
sobota 11:08:38
12
14:57:27
DNF [349] muži - do 40
Dám to pod 20 jak nic XD
Motyka Radim20:35:38
12
sobota 13:24:06
12
16:48:28
DNF [222] muži - do 40
tbd
Lukeš Filip21:31:53
12
sobota 14:39:48
12
17:07:55
DNF [218] muži - do 40
tbd
Veselý Petr21:31:23
12
sobota 14:39:34
12
17:08:11
DNF [481] muži - nad 41
Vítr L4L5
Nahorniak Tomáš18:17:13
10
sobota 01:10:42
10
06:53:29
DNF [253] muži - do 40
Karlosos
Mojžíš Karel21:13:12
10
sobota 12:13:14
10
15:00:02
DNF [88] muži - do 40
Alpin Sport HOKA One One
Misiak Bartosz22:24:24
9
sobota 02:50:02
9
04:25:38
DNF [367] muži - do 40
KESBUK
Benicek Matěj22:23:01
9
sobota 03:59:16
9
05:36:15
DNF [192] muži - do 40
Runsport.cz / TROOPERS
Peška Jakub21:11:54
9
sobota 03:06:14
9
05:54:20
DNF [81] muži - nad 41
Armadilo
Chrudina Robert22:25:38
9
sobota 04:27:53
9
06:02:15
DNF [417] muži - do 40
ZazaLula
Zámečník Zdenek19:03:25
9
sobota 01:49:52
9
06:46:27
DNF [215] muži - nad 41
N.G.U.
Švébiš Martin21:34:55
9
sobota 04:29:24
9
06:54:29
DNF [422] ženy - do 40
Princezna vole
Břusková Kateřina21:26:15
9
sobota 04:27:55
9
07:01:40
DNF [273] muži - nad 41
Repe Runner
Vojvodík Petr20:08:55
9
sobota 03:20:13
9
07:11:18
DNF [90] muži - do 40
Autoset
Bielesz Radek21:56:33
9
sobota 05:15:35
9
07:19:02
DNF [452] muži - do 25
Lýtka v ohni
Kubečka Tomáš14:29:44
9
pátek 22:03:28
9
07:33:44
DNF [286] muži - do 40
klub
snajdr martin20:26:03
9
sobota 04:22:30
9
07:56:27
DNF [321] muži - nad 41
Run The World CZ
Prudil Pavel19:36:32
9
sobota 03:50:03
9
08:13:31
DNF [490] muži - nad 41
Z pod Huštýna
Hromádka Aleš18:18:00
9
sobota 02:48:47
9
08:30:47
DNF [438] muži - do 40
Hroz
Hroz Lubomír 18:04:55
9
sobota 03:04:31
9
08:59:36
DNF [155] muži - nad 41
Oldřichovice
Gorný Petr22:12:25
9
sobota 07:26:52
9
09:14:27
DNF [430] muži - nad 41
IVARCS TEAM
Prchlík Vlastislav15:18:36
9
sobota 00:49:56
9
09:31:20
DNF [446] muži - do 40
Táborák
Svačina Daniel17:10:34
9
sobota 03:06:09
9
09:55:35
DNF [487] ženy - do 40
MM crue
Jurková Hedvika14:14:54
9
sobota 00:20:23
9
10:05:29
DNF [407] muži - nad 41
Mojmir
Stoniš  Mojmir20:06:01
9
sobota 06:24:33
9
10:18:32
DNF [262] muži - nad 41
Šmatlok
Poloch Zdeněk20:04:14
9
sobota 07:15:07
9
11:10:53
DNF [408] muži - do 40
Michal2020
Kočí Michal20:59:02
9
sobota 08:54:33
9
11:55:31
DNF [505] muži - do 40
JUMP SPORT
Brož Matěj22:14:00
8
sobota 01:52:10
8
03:38:10
DNF [144] muži - nad 41
obozygorskiepl
Rak Lukasz22:16:11
8
sobota 01:56:22
8
03:40:11
DNF [472] muži - do 40
RunTN
Špirka Jozef21:21:21
8
sobota 01:06:02
8
03:44:41
DNF [67] muži - nad 41
Po 5té
Klimek Stanislav21:54:34
8
sobota 02:34:36
8
04:40:02
DNF [457] muži - do 40
PV OS KOVO TATRA KOPŘIVNICE
Krutilek Jiří19:20:37
8
sobota 00:04:23
8
04:43:46
DNF [251] muži - do 40
Vroblici
Vrobel Lukaš21:28:02
8
sobota 02:12:02
8
04:44:00
DNF [371] muži - do 40
X-TrailRychloHrad
ZAVADIL Milan20:35:25
8
sobota 01:21:48
8
04:46:23
DNF [355] muži - do 40
KG
Baselides Marek20:14:40
8
sobota 01:21:02
8
05:06:22
DNF [458] muži - nad 41
Ski teaM Vracov
Sedlák Marek16:58:48
8
pátek 22:13:12
8
05:14:24
DNF [293] muži - nad 41
SALOMON-SUUNTO
Kolarský Michal20:27:21
8
sobota 01:41:51
8
05:14:30
DNF [161] muži - do 40
Lexu
Hloušek Michal22:13:59
8
sobota 03:59:49
8
05:45:50
DNF [173] muži - do 40
Previo
Karnet Roman21:09:28
8
sobota 03:02:00
8
05:52:32
DNF [392] muži - do 40
žádný
Kubiš Jakub20:45:12
8
sobota 02:48:01
8
06:02:49
DNF [486] muži - do 40
BSD
Tobola Jaroslav13:54:38
8
pátek 20:04:13
8
06:09:35
DNF [170] muži - nad 41
NEZMAR
Kučera Stanislav22:05:11
8
sobota 04:32:57
8
06:27:46
DNF [374] muži - do 40
KaU VÍŠJAK
Soukeník Petr20:06:13
8
sobota 02:34:15
8
06:28:02
DNF [43] muži - do 40
YES, I CAN
Bouchala Adam22:11:06
8
sobota 04:59:54
8
06:48:48
DNF [411] muži - do 40
Cholina
Malý Tomáš20:55:22
8
sobota 03:45:49
8
06:50:27
DNF [397] muži - do 40
SakéMan
Krumpolc Petr20:55:20
8
sobota 03:45:52
8
06:50:32
DNF [212] muži - do 40
Walkie Talkie Team
Šárovec Honza21:33:39
8
sobota 05:25:38
8
07:51:59
DNF [314] ženy - do 40
Lucka
Sližová Lucie20:55:55
8
sobota 05:05:33
8
08:09:38
DNF [289] muži - do 40
Octagon
Goch Lubomír20:09:28
5
pátek 22:54:04
5
02:44:36
DNF [182] muži - do 40
Kiwi walker
Kupčák Vítězslav22:17:20
5
sobota 01:06:37
5
02:49:17
DNF [181] muži - do 40
Tom-Tom
Vrabel Tomáš21:55:39
5
sobota 01:08:15
5
03:12:36
DNF [45] muži - nad 41
Atimos
Jan Martin21:54:55
5
sobota 01:23:01
5
03:28:06
DNF [174] muži - do 40
Ruuun
Krajčír Martin21:09:30
5
sobota 01:40:36
5
04:31:06
DNF [442] muži - nad 41
Vazemaci
Mikulecký  Jindřich12:35:17
5
pátek 19:02:50
5
06:27:33
DNF [320] ženy - do 40
Aa
Duranová  Anna20:17:57
2
pátek 23:02:14
2
02:44:17
DNF [391] muži - do 40
HK-oddíl
Kůrka Michal20:07:55
2
pátek 23:01:03
2
02:53:08
DNF [164] ženy - do 40
Modrá je dobrá
Spáčilová Šárka21:45:20
2
sobota 00:49:49
2
03:04:29
DNF [499] muži - do 40
Kluci z Kluk
Magoči Jan10:21:00
0
pátek 10:21:00
0
00:00:00
DQ [469] muži - do 40
Stovka Podkrkonoším - Rauta Hirwaynen
Jarůšek Zdeněk15:46:49 30:19:25 DQ
DQ [11] muži - mezi 26-35
Harakiri
Navrátil Mirai12:16:57 31:06:22 DQ
DQ [72] muži - do 40
Šrot,Kaše,Podlaha
Uličník Tomáš22:09:46 19:43:23 zkratka DQ
DQ [104] muži - do 40
Running on Rotti
Urbanec Adam 22:18:36 20:16:50 zkratka DQ
DQ [292] muži - do 40
Pardubice
Huňáček Petr20:37:12 20:40:58 zkratka DQ
DQ [308] muži - do 40
Díky že můžu
Šindler Martin20:09:04 21:02:52 zkratka DQ
DQ [385] muži - nad 41
Teddy
Mičkal Tomáš19:40:41 21:36:13 zkratka DQ
DQ [238] muži - do 40
žádný
Krajíček Lukáš21:04:41 21:43:47 zkratka DQ
DQ [327] muži - do 40
Čupisek
Čupaj Radovan20:34:00 21:47:51 zkratka DQ
DQ [312] muži - nad 41
Návrat šedého vlka
Prokeš Tomáš20:53:54 22:15:16 zkratka DQ
DQ [332] muži - do 40
Rychlá rota
Novák Martin20:05:49 23:23:23 zkratka DQ
DQ [309] muži - nad 41
Marnost
Šmatolán Pavel20:07:18 23:28:13 zkratka DQ
DQ [333] muži - do 40
3N
Kubrt Petr20:05:19 23:43:35 zkratka DQ
DQ [77] muži - do 40
Run Magazin tým
Houdek Jakub 21:04:48 23:49:31 zkratka DQ
DQ [242] muži - do 40
Brno
Brumovský Jiří21:13:34 24:11:18 zkratka DQ
DQ [340] muži - do 40
TRAVERZ
KALINEC Jakub20:54:10 24:30:40 zkratka DQ
DQ [145] muži - do 40
Wallachian Sax
Novák Radim22:16:54 24:40:40 zkratka DQ
DQ [503] ženy - do 40
RBKN
Rašťáková Tereza13:09:24 25:07:20 zkratka DQ
DQ [204] muži - do 40
FM
Knoll Pavel21:26:21 25:10:03 zkratka DQ
DQ [494] muži - do 40
Vrn Rožanič pátý
Rožnovský Martin15:10:10 26:14:24 zkratka DQ
DQ [190] muži - do 40
Unicorn
Koleszár  Jan21:12:15 26:24:27 zkratka DQ
DQ [441] muži - nad 41
sira1975CZ
Andronikidis Aris14:12:26 26:32:07 zkratka DQ
DQ [330] ženy - do 40
Bazalka
Medová Karolína20:08:12 27:27:07 zkratka DQ
DQ [437] muži - do 40
Stilový Panďáci
Ditrych Marek18:52:33 27:42:49 zkratka DQ
DQ [359] muži - do 40
Traverz
Michalčík Tomáš20:54:16 27:43:47 zkratka DQ
DQ [431] muži - nad 41
STS Chvojkovice
Veselý Miloš13:46:56 28:03:44 zkratka DQ
Nalezeno celkem 486 závodníků v(e) 486 týmu(ech).

Legenda
Zkrácená trasa/zkratka - neprošel stanovištěm v Ráztoce
DNF - nedošel do cíle
DQ - diskvalifikace, např. z důvodu chybějicí kontroly, nebo jiného porušení pravidel závodu

S
- Start
1
- Javorový
2
- Řeka
3
- Pod Velkým Lipovým
5
- Morávka
7
- Travný traverz
8
- Krásná
9
- Malenovice
10
- Lysá hora
12
- Ostravice
14
- Smrk
16
- Čeladná
18
- Čertův Mlýn
20
- Pustevny
21
- Ráztoka
22
- Radhošť
23
- Pindula
24
- Velký Javorník
C
- Cíl