Čekejte prosím...

Koňská mast Beskydská sedmička 2022 - STARTOVNÍ LISTINA / REGISTROVANÉ TÝMY

jednotlivci

Název týmu
Složení - Věk
Příjmení Jméno Lokace Zapl.
kuba
muži - mezi 26-35
Kočnar Jakub SKALIČKA
Kolo-bezky
muži - mezi 36-45
Chuchma Pavel Brumov-Bylnice
Nikipiki
ženy - mezi 26-35
Gutlerova  Nikola Dolní Lutyně
Neohroženy
ženy - do 25
Břížďalová Daniela Zadní Třebaň
Lučina
muži - mezi 26-35
Goroš Kamil Lučina
-
ženy - mezi 36-45
Klimánková Jana Chotěbuz
Těrlicko
muži - mezi 26-35
Olbrich Jiří Těrlicko
Lokomotiva Trojanovice
muži - mezi 26-35
Střalka Radek Frenštát pod Radhoštěm
Halmis
muži - mezi 36-45
Halámka Martin Chrudim
SK Rozvíjej se poupátko
muži - mezi 26-35
Olejník Tomáš Ostrava-Poruba
DOL-TEAM
muži - do 25
Dolák Tomáš Nový Jičín
Vytrvalý stopař
muži - mezi 36-45
Lukáš Martin Pardubice
Behání Okříšky
muži - mezi 26-35
Ryšavý Zdeněk Okříšky
Karpatští vlci
muži - mezi 26-35
Konečný Ondřej Vnorovy
Vejpustková
ženy - mezi 36-45
Vejpustková Jana Záboří
ktm
muži - mezi 36-45
Klestil Radek Veselí nad Lužnicí
OCR Čelákovice
muži - mezi 26-35
Kadlec Jiří Milovice
Táborníci Hrušovany
muži - mezi 26-35
Tesař Petr Hrušovany u Brna
"Ironman16"
muži - mezi 36-45
Littner Lukáš Havířov
--
muži - mezi 26-35
Špelda Jan Úpice
SGPC Rigips
muži - mezi 26-35
Cífka Miroslav Praha
Letec
muži - mezi 26-35
Ambros Robin Pstruží
TJSokol Spořilov
muži - mezi 36-45
Lukavec Jakub Praha 4
dědek
muži - mezi 26-35
Novák Michal Prokopov
Mk Prostějov
muži - mezi 36-45
Cygánek  Michal Prostějov
Praha
muži - mezi 26-35
Machala David Přerov
---
muži - do 25
Michalec Ondřej Kroměříž
Lanterne rouge
muži - mezi 36-45
Plánka Tomáš Brno-střed
Áčka v běhu
ženy - mezi 26-35
Stejskalová Adéla Praha 6
Pavel
muži - mezi 46-55
Gold Pavel Rybí
VHT Počátky
muži - mezi 26-35
Marek Lukáš Počátky
Frýdek-Místek
ženy - mezi 26-35
Greplová Jana Frýdek-Místek
žádný
muži - mezi 36-45
Figura Lukáš Doubrava
Svižnice
ženy - mezi 26-35
Bártová Hana Havlíčkův Brod
Koloušek
muži - mezi 36-45
Urban Libor Orlova lutyne
-
muži - do 25
Jurica Josef Pardubice
Smrdutý Dyk
muži - mezi 46-55
Lipka Marcel Karviná
Chrudim
muži - mezi 26-35
Dymák  Pavel Chrudim
Tvarožná
muži - mezi 46-55
Školák Martin Tvarožná
Pavel Łaboj
muži - mezi 36-45
Łaboj Pavel Łaboj Bystřice
Forrest Gump
muži - mezi 46-55
Suchý Miroslav Jičíněves
Líné lemry
ženy - mezi 26-35
Kočková Lucie Švihov
Žádný
muži - mezi 26-35
Cab Michal Budisov nad Budisovkou
Born to run
muži - mezi 26-35
Hadaš Lukáš Frenštát pod Radhoštěm
P(e)ace Makers
ženy - do 25
Blatoňová Kateřina Petrovice u Karviné
finishers
muži - mezi 26-35
Schlögl Jiří Říčany
Tj Horní Datyně
muži - mezi 26-35
Morcinek Tomáš Český Těšín
Pardubice
ženy - mezi 26-35
Šilarová Monika Pardubice
Old Apes
muži - mezi 36-45
Čáslavský Josef Brno
"poprvé sama"
ženy - mezi 26-35
Prokešová Aneta Staré Město
Macek 75
muži - mezi 46-55
Sečkař Martin Orlová
Ančes
ženy - do 25
Benešová Anna Cesky Tesin
VD
ženy - mezi 26-35
Dostálová Veronika Praha 9
Horal
muži - mezi 46-55
Trombik Milan Písek
Rantířov
ženy - mezi 26-35
Kubínova  Klára Vyskytná nad Jihlavou
Nymburk
muži - mezi 36-45
Ciml Vítězslav Nymburk
Kučovci
muži - mezi 26-35
Kuča Martin Brno - Královo Pole
HS Flamingo
muži - mezi 36-45
Huml Martin Broumov
Horalka z Karviné
ženy - mezi 26-35
Stadtherrova  Nikola Karviná
Roztoky
muži - mezi 36-45
Sára Robert Roztoky u Prahy
Dolany
muži - mezi 46-55
Opletal Tomáš Dolany
FTC Vysoké Mýto
muži - mezi 26-35
Pešina Jan Vysoké Mýto
-
muži - mezi 36-45
Sobota Martin Havířov
Tábor
muži - mezi 36-45
Broža Vojtěch Tábor
Ostrava
muži - mezi 46-55
Jeřábek Kamil Ostrava-Poruba
Panděra
muži - mezi 26-35
Býček Pavel Zlín
Brdonoš
muži - mezi 36-45
Kříž Pavel Příbram
-
ženy - mezi 26-35
Navrátilová Vendula Zlín
VPKOH
muži - mezi 26-35
Gužík Martin Ostrava
Český běžecký klub
muži - mezi 46-55
Savi Marian Humpolec
MSV Metal Studénka Čelis
muži - 56+
Čeliňák Pavel Studénka
RunsportTeam
muži - mezi 36-45
Šilar Zdeněk Ústí nad Orlicí
Sport. Klub: TF Run
ženy - mezi 36-45
Mazochová Lenka Praha 4
Paradesantní párečci
muži - mezi 26-35
Martinů Jan Klatovy
Broskev
muži - mezi 26-35
Vlk David Brno Královo Pole
-
ženy - do 25
Tichavská Anna Praha 8
-
muži - mezi 36-45
Maňák Michal Janovice
PJ74
muži - mezi 46-55
Juříček Petr Vidče
Pivní želva
muži - mezi 26-35
Herman Jan Otrokovice
KSB
muži - mezi 46-55
PRÁŠEK TOMÁŠ KUŘIM
VHT Počátky
ženy - mezi 26-35
Marková Lenka Žirovnice
Afigang
ženy - mezi 26-35
Řezníčková Hana Skalička
Lenochod
muži - mezi 36-45
Homola Ivo Ostrava
Procházka světem klavíru
muži - mezi 26-35
Lorenc Štěpán Praha
Ladermon Olomouc
muži - mezi 36-45
Lachnit Honza Olomouc
Praha
muži - mezi 36-45
Svrček Lukáš Praha
Hold my beer 2b
ženy - mezi 26-35
Peřinová Tereza Olomouc
Krnov
muži - mezi 26-35
malinovský Petr Krnov
-
ženy - mezi 26-35
Vondráčková Denisa Ostrava -Výškovice
Adopce BTC
muži - mezi 26-35
Lokaj Adam Ostrava - Zábřeh
Sparrow
muži - mezi 36-45
Ptáček Tomáš Zubří
jdeto
muži - 56+
Kubíček Petr Ostrava
Výzva 2022
muži - mezi 36-45
Haas Pavel HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU
Fajne
muži - do 25
Cienciala David Těrlicko
Krásenská studánka
muži - mezi 26-35
Koláček Robin Krásná
Krnov
muži - mezi 36-45
Šlosar Vladimír Krnov
Rozběháme Ústí nad Labem
muži - mezi 26-35
Řezáč Matěj Ústí nad labem
Draci
muži - 56+
Drong Antonín Třinec
žádný
ženy - do 25
Franerová Veronika Opava
SPRO
muži - mezi 26-35
Haluza Petr Prostějov
DÁM TO SÁM
muži - mezi 46-55
Mareček  Petr Uherské Hradiště
Kraťas
muži - mezi 26-35
Kratochvíl Petr Ostrava-Zábřeh
SKPŠP
muži - mezi 26-35
Machonský Miroslav Praha
B7 Battle Droids
muži - mezi 36-45
Jindra Marek Praha 21 - Újezd nad Lesy
Majky Team
muži - mezi 26-35
Hel Michal Olomouc
Slavia Liberec Orienteeri
muži - mezi 46-55
Severýn Otto Liberec 8
PaSme
muži - mezi 36-45
Smékal Pavel Brno
Strážnický Grajcárek
muži - mezi 26-35
Tomeček Vojtěch Strážnice
Ktmdp15h
muži - mezi 36-45
Rozenberg Rastislav Ostrava
Alesio
muži - mezi 36-45
Nenička Aleš Ostrava
SC Radotín
muži - mezi 36-45
Mužík Tomáš Praha 5 - Radotín
Vitkovice
muži - mezi 26-35
Tannenberger Radek Ostrava
SRTG Most
muži - mezi 26-35
Urban Zdeněk Most
TM
muži - mezi 26-35
Lomnický  Martin Praha 10
Hrušinsky
muži - mezi 26-35
Hruška Tomáš Ostrava
Šneci v běhu
muži - mezi 26-35
Kalas Jan Svitavy
Beskydští predátoři
muži - mezi 26-35
Kneisl Rostislav Dolní Lhota
Králíky
muži - mezi 26-35
Jandejsek Jaroslav Králíky
Hlučín
muži - mezi 26-35
Urban Miroslav Hlučín
Dycky Čumáčci
ženy - mezi 26-35
Heřmanovská Barbora Praha 6
Los Torpedos
muži - mezi 36-45
Jirounek Matej Brno
Nic
muži - mezi 26-35
Nekola Ondřej Zlín
HB
muži - mezi 26-35
Rychter Aleš Horní Bludovice
TJ Pohledec
muži - mezi 46-55
Hudec Dušan Nové Město na Moravě
Beskydští predátoři
muži - mezi 26-35
Vůjtek František Ostrava-Poruba
Hafry
ženy - mezi 36-45
Károlyi Hana Novy Jicin 1
SV TEAM
ženy - mezi 46-55
Faltysová Simona MILOVICE
ToDám
muži - mezi 26-35
Bobák  Zdeněk Ostrava
Klánovice
muži - mezi 36-45
Jurek Jiří Praha - Klánovice
Hrušovany u Brna
muži - mezi 36-45
Bělík Richard Hrušovany u Brna
OptomistO
ženy - mezi 26-35
Patočková Lucie Praha 10 - Hostivař
VS TEAM
muži - mezi 46-55
Stejskal Vít Ostrava
Sportak
muži - mezi 36-45
Jarema Petr Frýdek-Místek
Suchdol nad Odrou
ženy - mezi 36-45
Valikova Yana Suchdol nad Odrou
TO-MA
muži - mezi 36-45
Cieślar Martin Klimkovice
Buvol
muži - mezi 36-45
Pergler Josef Metylovice
Martzen
muži - mezi 46-55
Jan Martin Frenštát pod Radhoštěm
Geffi
muži - mezi 26-35
Geffert Tomáš Ostrava
Viszlateam
muži - mezi 36-45
Blecha  Oldřich Domašov
PEKELNÍK BYSTŘICKÝ
muži - mezi 36-45
Goláň Vojta Valašská Bystřice
Jasenice
muži - mezi 26-35
Žniva Marek Lešná
Gengo
muži - 56+
Gelnar Jiří Orlová
Fešifitness
muži - do 25
Fešárek Jirka Šenov
ELEVEN RUN TEAM
muži - mezi 46-55
Benko Jan Litomyšl
Brantice
muži - mezi 26-35
Niklasch David Brantice
Frenštát pR
muži - mezi 36-45
Závacký Martin Lichnov
Aliance Vítkov
muži - mezi 36-45
Klapetek Jiři Vítkov
WNWA3
muži - mezi 46-55
Roháč Vladislav Opava
Ferona
muži - mezi 46-55
Slavik Tomáš Praha 10
Kam dojdu tam dojdu
muži - mezi 26-35
Horuta Marek Hodslavice
Chodec z Vyškova
muži - mezi 46-55
Koudelka Josef Vyškov
„Líná noha“
muži - mezi 36-45
Jochim Petr Kravaře
Olympia Spartan Training
ženy - mezi 26-35
Novotná Martina Kutná Hora
selvaggio
muži - 56+
Demjen Miroslav Bohumín
SK Oceláci Ostrava
muži - mezi 36-45
Nosek Michal Ostrava
Bludní holanďané
muži - mezi 36-45
Beneš Martin Zbuzany
siveko19
muži - mezi 26-35
Sívek Ondřej Praha 4-Michle
-
ženy - mezi 26-35
Šimková Šnebergerová Lucie Praha 15 Horní Měcholupy
SK Druhý dech
muži - mezi 46-55
Dlouhý Ivo Brno
Ostrava
muži - mezi 36-45
Lindovský Martin Ostrava-Výškovice
Česká Skalice
ženy - mezi 26-35
Komínková Eva Česká Skalice
-
ženy - mezi 26-35
Camprová Veronika Praha 4
žádný
muži - mezi 46-55
Stachel Petr Metylovice
S Žemlovkou v zádech
muži - mezi 26-35
Mareček Ondřej Přerov
-
muži - mezi 36-45
Turek Michal Brno
-
ženy - mezi 26-35
Godovská Gabriela Oldřišov
SK SKOL BRNO
muži - 56+
Čermák Jan Brno
-
muži - 56+
Štalcer Tomáš Ostrava

ženy - mezi 26-35
Minářová  Ludmila Lhenice
není
ženy - mezi 36-45
Bernatová Anna Jihlava
WM Futures
muži - mezi 26-35
Skalák Jan Ostrava - Zábřeh
AVK RK
ženy - do 25
Gorčíková Natálie Třebíč
Tulák
muži - mezi 46-55
Šmatolán Pavel Hradec Králové
Profifrez
muži - mezi 26-35
Poštulka Michal Kozmice
RunPORG
muži - mezi 26-35
Bělík Tadeáš Praha
Návsí
muži - mezi 26-35
Suszka Richard Návsí
MT Klimkovice
muži - 56+
Mika Radomír Klimkovice
Kóťa
muži - mezi 26-35
Kotrs Martin Luhačovice
OstravaT
muži - mezi 26-35
Janošec Tomáš Ostrava - Hrabůvka
SKP ZLÍN
muži - mezi 36-45
Nevělík Cyril Otrokovice
Opava
ženy - mezi 46-55
Schneiderová Kateřina Opava
zelenáč
muži - mezi 26-35
Kašuba Milan Ostrava
Petnici
muži - mezi 26-35
Konupek Petr Praha 10
Paninka
ženy - mezi 46-55
Zsigmondova Pavlina Hranice na Moravě
Marcello
muži - mezi 36-45
Dehner Marcel Ostrava
Dolda
muži - mezi 36-45
Doleček Dalibor Hutisko-Solanec
Totus tuus
muži - mezi 26-35
Baselides Daniel Šťáhlavy
Kuřim
muži - mezi 36-45
Polášek Metoděj Kuřim
--
muži - mezi 26-35
Kočur Jan Dolní Lhota
Rychlý špunt
muži - mezi 26-35
Šimík Jan Komorní Lhotka
ABC
ženy - mezi 26-35
Jakubíková Iva Vítkov
Najdu odvahu
ženy - mezi 36-45
Andršová Iva Suchdol nad Odrou
Veřovice
ženy - mezi 26-35
Smetanová Noemi Veřovice
Saly
muži - mezi 36-45
Sláma Ladislav Nové Město na Moravě
GangB7matlafous
muži - mezi 36-45
Matlák Jiří Orolová
SK Sever Brno
muži - mezi 26-35
Hajdamach Jiří Blansko
David Brenner
muži - mezi 36-45
Brenner David Praha
Zábřeh
muži - mezi 36-45
Frydrych Tomáš Zábřeh
JACOB - SYSTEMS - PR
muži - mezi 36-45
Rosman Pavel Fryšták
ROMO # 2022
muži - mezi 46-55
Kolodziej Roman Stonava
ne
muži - mezi 36-45
Kukelka Tomáš OPava
Pivo a Kafe
ženy - mezi 26-35
Kravalová Petra Ostrava
Kdyně
muži - mezi 26-35
Waldmann Martin Kdyně
RB YSoft
muži - mezi 36-45
Brener Radim Střelice
Hercule Poirot
ženy - do 25
Zádrapová Karolína Vyškov 1
HojdalárydýÝ
muži - mezi 26-35
Hlaváč Pavel Sušice
VHT Počátky
muži - mezi 36-45
Preisinger Josef Počátky
moto 77
muži - mezi 46-55
Stejskal Tomáš Ostrava
SK Budeč
muži - mezi 36-45
Kačenka Michal Kladno
Martina
ženy - mezi 46-55
Kuželová Martina Brno
TJ Sokol Chotěbuz
muži - mezi 26-35
Bednařík Martin Chotěbuz
Gang B7 Vitajs
muži - mezi 36-45
Bolek Vítězslav Orlová
Plzeň
muži - mezi 36-45
Holeček Filip Plzeň
Žádný
ženy - mezi 26-35
Ďurišová Andrea Kujavy
Vysoké Mýto
muži - mezi 46-55
Provazník Milan Vysoké Mýto
Vroblík
muži - 56+
Vrobel Miroslav Veřovice
není
ženy - do 25
Bsonková Daniela Havířov
STSChvojkovice-Český Brod
muži - mezi 46-55
Štolba Pavel Český Brod
Ivson
ženy - mezi 26-35
Indrová Ivana Kostelec na Hané
SC Bohumín
muži - mezi 36-45
Klečka Tomáš Ostrava-Poruba
Potřetí, víc ani ťuk!
ženy - mezi 36-45
Šimková Kateřina Nový Jičín-Žilina
-
muži - mezi 36-45
Pergler Tomas Praha 4
MIKI FUN Bruntál
muži - 56+
Mikula Richard Bruntál
VoHulTo
muži - mezi 26-35
Vojvodík Petr Březova
-
muži - mezi 26-35
Knapek Lukáš Nový Jičín
Funik
muži - mezi 36-45
Funiok Michal Staré Hamry
-
muži - mezi 46-55
Waclawek Daniel Ropice
Collierymade Opava
ženy - mezi 26-35
Věncková Markéta Opava 1
Žádný
muži - do 25
Čečotka  Jakub Bordovice
B7 do 25
ženy - do 25
Šmahlíková Barbora Troubsko
LUIGINOcz
muži - mezi 46-55
Žídek Petr Opava
Dvojče
muži - mezi 36-45
Šmatolán Martin Nový Bydžov
FC Skunk
muži - mezi 26-35
Kelar Martin Olomouc Nová Ulice
OCRT Sušice
muži - mezi 36-45
Forst Miroslav Sušice
Zadny
ženy - mezi 26-35
Ecegiova Mariana Praha
Tomassino
muži - mezi 26-35
Burka Tomáš Milešovice
N4SRAT
muži - mezi 26-35
Bednář Jan Praha 9
Veslo
muži - 56+
Vidim Vladimír Roztoky
TŘANOVICE OLÉ
muži - mezi 36-45
Kaleta Michal Třanovice
PUK
muži - mezi 36-45
Pelc Martin Mladá Boleslav
Hobby Runners Hořice
muži - mezi 26-35
Fikar Ondřej Hořice
Lýtkouni
muži - mezi 36-45
Kříž Tomáš Brno
Hlavonožky 5
ženy - mezi 46-55
Šerková Dagmar Fulnek
Macek má ho jak klacek
muži - mezi 36-45
Chalupa Martin Český Těšín
Zvonek sport
muži - mezi 36-45
Martinát Vlastimil Štítná nad Vláří
pozdrav do nebe
muži - mezi 26-35
Novotný Dušan Příbram
Brambora2
ženy - mezi 26-35
Šeráková Aneta Vrbno pod Pradědem
jen tak
ženy - mezi 36-45
Smolíková Martina Jihlava 1
viw21
muži - mezi 26-35
Wykret Vítězslav Ostrava
Benefiťák Radim
muži - do 25
Břoušek Radim Bohdalice
Ostrava
ženy - do 25
Brázdilová Hana Ostrava
Berny
muži - mezi 36-45
Bernatík Lukáš Hukvaldy
Duté hlavy
muži - do 25
Fiedor Patrik Frýdlant nad Ostravicí
SANELA
muži - 56+
Ambrož Radomír Lanškroun
Run
muži - mezi 26-35
Rýdlo Luděk Postřižín
-
muži - mezi 26-35
Svozil Matěj Velká Bystřice
Krnov
muži - mezi 26-35
Malinovský Tomáš Krnov
Pohorská Jednotka Příbor
muži - mezi 26-35
Kurimčák Filip Příbor
Kateřina Kalová
ženy - mezi 26-35
Kalová Kateřina Pardubice
Kulhaví matéři
muži - mezi 46-55
Mořický Radek Kyjov
PSK Olymp Praha
muži - mezi 36-45
Matyska Tomas Heverlee
DDM HK
muži - mezi 26-35
Doubek Lukáš Opatovice nad Labem
MK Seitl Ostrava
muži - mezi 46-55
Doležel  Radomír Ostrava
Dambo
muži - mezi 26-35
Vůjtěch Lukáš Praha 6
-
ženy - mezi 36-45
Ottová Lucie Nelahozeves
Benefiťák Roman
muži - mezi 36-45
Hudec Roman Nové Město na Moravě
-
muži - mezi 36-45
Věžník Jiří Nový Jičín
žádný
ženy - mezi 36-45
Wiechećová Kateřina Karviná - Ráj
Žádný
muži - mezi 26-35
Plešingr Pavel Ostrava - Poruba
Crazy Wood on
muži - mezi 36-45
Doležal Michal Šebrov - Kateřina
Skuteč
muži - mezi 26-35
Myška Radek Skuteč
AtrejTeam
muži - mezi 36-45
Terem Andrej Spišská Nová Ves
Komisařky
ženy - mezi 36-45
Dušková Markéta Skřipov
Polanka
muži - mezi 36-45
Gálik Jan Ostrava - Polanka Nad Odrou
Dejna v kopcích
ženy - do 25
Tománková Denisa Ostrava
Šumperk Run
muži - mezi 36-45
Měrka Kamil Šumperk
Butovice
muži - do 25
Šoltés Daniel Studénka
ČKMA
muži - mezi 26-35
Povala Petr Štramberk
Mosty
muži - mezi 26-35
Bielesz Michal Mosty u Jablunkova
Sama za sebe
ženy - mezi 26-35
Šlosarová Barbora Brno
Crazy Wood-ona
ženy - mezi 36-45
Doležalová Jana Šebrov - Kateřina
Dáš to
ženy - do 25
Pindurová Kateřina Staré Hamry
WM Futures
muži - mezi 26-35
Skalák Jiří Ostrava
Usov
muži - mezi 36-45
Benda Ondřej Úsov
ALLTHEWAY
muži - mezi 26-35
Kopeček Miroslav Brno
Johan
muži - mezi 36-45
Kendzior Tomáš Dobrá
SmartMoveUp3
muži - mezi 26-35
Polach Marek Ostrava
Štrejlík
muži - 56+
Štrejl Pavel Líně
Pepé
muži - mezi 36-45
Labaš Petr Zlaté Hory
DL
muži - mezi 46-55
Kočur Vladimír Dolní Lhota
Bez
muži - mezi 36-45
Kolomazník Tomáš Ostrava
Grézl Martin
muži - mezi 26-35
Grézl Martin Troubelice
Rumburk
muži - mezi 36-45
Špinka Martin Rumburk
Nohejbalovy klub Třebič
muži - do 25
Vícena Ondřej Třebíč
Survivor
muži - mezi 46-55
Marek Miroslav TŘINEC
ARO TÝM
ženy - mezi 26-35
Dočekalová Klára Česká Skalice
DAЯK
muži - mezi 26-35
Kantor Jan Český Těšín
Mattoni Freerun Ostrava
ženy - mezi 36-45
Peszynski Petra Klimkovice
Herqer
muži - mezi 36-45
Syrovy Ondřej Hostinné
Žádný
muži - mezi 36-45
Mrkva Lukáš Lhotka
Goat
ženy - do 25
Indruchova Isabela Valašské Meziříčí
Kunčíce pod Ondřejníkem
muži - mezi 36-45
Gajdůšek Robert Kunčice pod Ondřejníkem
PROMPT 2 SERVIS
muži - mezi 46-55
Šíma Jan Netolice
Don Morello
muži - mezi 26-35
Galuszka Jakub Havířov
EmaNelaS
muži - mezi 26-35
Swaczyna Filip Karviná
Beskydští predátoři
muži - mezi 26-35
Volný Filip Praha-Vinohrady
Martin
muži - mezi 26-35
Ďurčo Martin Kopřivnice
Festina Lente
muži - mezi 46-55
Laksar Josef Dolní Roveň
Nohejbalový klub Třebíč
muži - do 25
Roth Adam Třebíč
SK Druhý dech
muži - mezi 46-55
Štěpánek Jan Lelekovice
Trek
muži - mezi 46-55
Biel Aleš Český Těšín
SRTG Most
muži - mezi 46-55
Uskokovič Daniel Proboštov
XXX
ženy - mezi 36-45
Kalužová Lenka Český Těšín
KALISTAFYZIOBĚH
muži - mezi 26-35
Kalista Petr Mydlovary
Martin jede
muži - mezi 46-55
Melecký Martin Kravaře
Praha
ženy - mezi 46-55
Petržíková Jana Praha 9
Luke
muži - do 25
Pavlán Lukáš Ostrava-poruba
Domi
ženy - mezi 26-35
Franerová Dominika Opava
BOTAK
ženy - mezi 26-35
Zdunkova Barbora Rychvald
florisTeam
muži - mezi 36-45
Florka Jan Brno
Znovu a lépe
muži - mezi 46-55
Porplycia Jaroslav Krnov
Vyžeru ledničku
muži - mezi 26-35
Bažanowski Adam frýdek-místek
PIKNIQ
muži - mezi 26-35
Doseděl Michal Konice
zadny
muži - do 25
Michejda Jan Chotěbuz
Fox power
ženy - mezi 26-35
Rašnerová Martina Ostrava-Zábřeh
SK SKOL Brno
muži - mezi 26-35
Čermák Martin Brno
TJ Sokol Schuban
muži - mezi 26-35
Fukala Marek Těrlicko
TOBI Sport Frenštát p R
muži - mezi 26-35
Perez Hector Lichnov
Mílaři Domažlice
muži - mezi 36-45
Pernikl Lukáš Bořice
Leaving Isengard
muži - mezi 26-35
Kresta Daniel Třinec
Sám za sebe
muži - mezi 36-45
Sedlmaier Karel Polanka nad Odrou
Plzeň
muži - mezi 36-45
Gotz Petr Plzeň
-
muži - mezi 26-35
Kozák Jan Brno
APEX team
muži - mezi 26-35
JINDRA Tomáš Nové Sedlo
žádný
ženy - mezi 26-35
Sitková Markéta Ostrava 30
-
ženy - mezi 36-45
Hrdinová Michaela Nový Jičín
Louňovice
muži - mezi 36-45
Vosk Matěj Lounovice
Havířov
muži - mezi 36-45
Ondráček Martin Havířov - Podlesí
Za Šípáky
muži - mezi 26-35
Šípek Jiří Kaznějov
RBP Rychvald bikepark
muži - mezi 26-35
Sivek Vojtěch Ostrava
PePe
ženy - mezi 26-35
Černá Petra Havířov
ASICS FrontRunner CZ
ženy - mezi 36-45
Tesařová Vladislava Uničov
Šedý Vlk
muži - mezi 46-55
Stříšovský Adam Havířov
Hup na to
muži - mezi 36-45
Hanzlík Marcel Kobeřice
Pekelnej koblížek
muži - mezi 26-35
Novák Radek Brno
ASICS FrontRunner Ceska republika
muži - mezi 36-45
Semsej Matej Praha
běžci z Rya
muži - mezi 46-55
Charuza Pavel Rýmařov
Dachsman team
muži - mezi 46-55
Věchet Ladislav Česká Lípa
ATEX
muži - mezi 26-35
Glos Václav Brno
-
ženy - mezi 26-35
Hanušová Tereza Žďárky
Atletika Třinec
muži - do 25
Otruba Marian Návsí
Fulnek
muži - mezi 46-55
Šerek Radomír Fulnek
Nesquik
muži - mezi 36-45
Nesvadba Jan Ostrava
Jirka
muži - mezi 26-35
Urbánek  Jiří Hrotovice
SRTG Praha
muži - mezi 26-35
Raszyk František Praha
pan koťátko
muži - mezi 36-45
Musil Petr Ostrava
MaCe
muži - mezi 46-55
Červenka Martin Rokycany
OCR Čelákovice
muži - mezi 26-35
Sekera  Tomáš Čelákovice
Almarka
muži - mezi 36-45
Kadlec Martin Kladruby
Zadny
muži - mezi 26-35
Bubeníček Martin Praha
AK team
muži - do 25
Lecián Kristián Ostrava
Přátelé dobrého jídla
muži - do 25
Kalous Luboš Praha
S hlavou v oblacích
ženy - mezi 26-35
Dvořáková Jitka Dub nad Moravou
Třetí střela
ženy - mezi 26-35
Satinská Karolína Frýdlant nad Ostravicí
snad dojdu
muži - mezi 36-45
Klučík Martin Petřvald
Doktorka z hor
ženy - mezi 26-35
Jankovičová Iveta Vamberk
Hana V
ženy - mezi 26-35
Vavřincová Hana Šilheřovice
Polanka
muži - mezi 36-45
Kunc Lukáš Ostrava
Jenom na chvilku
muži - mezi 26-35
Minář Mikuláš Vodňany
420
muži - mezi 36-45
Dvořák Martin Polna
ARO
muži - mezi 36-45
Řimsa Jan České Budějovice
Bicíř a tricíř
muži - mezi 26-35
Jirků Milan Plzeň - Křimice
Sokol Pačlavice
muži - mezi 26-35
Kocourek Tomáš Dětkovice
Dvojče dvojčete
muži - mezi 46-55
Franc Michal Most
Šumavák Volume10
muži - mezi 36-45
Rendl Martin Klatovy
OCR Čelákovice
muži - mezi 26-35
Marian Lukáš Roudnice nad Labem
Teru v Beskydech
ženy - do 25
Ištuková Tereza Ostrava-Poruba
Vichr z hor
muži - mezi 36-45
Špaček Martin Letohrad
Sedláček
muži - mezi 46-55
Sedláček  Petr Zlín
Capreman
muži - 56+
Cechel Radovan HavířovHavířov-Dolní Suchá
BezKlubu
muži - mezi 26-35
Štefek Milan Ostrava Mariánské Hory
Dino sport
muži - mezi 26-35
Jánošík Lukáš Nový Jičín
Forman Cinelli team
muži - mezi 26-35
Toman Jiří Ostrava
Team Nevím
muži - mezi 36-45
Komžák Petr Rajnochovice
VeGe TeaM
muži - mezi 26-35
Kubiena Lukáš Karviná
--
muži - mezi 26-35
Bulva Luboš Ostrava
Polanka
muži - mezi 36-45
Urbánek Tomáš Ostrava-Poruba
Být zdravý
muži - mezi 36-45
Kolpek Karel Čakovice
-
muži - mezi 46-55
Kiša Vítězslav Frýdek Místek
Běžecký kroužek Blučina
muži - mezi 36-45
Ondra Jaroslav Blučina
zdrávi došli
muži - mezi 26-35
futera petr Liberec
-
ženy - mezi 36-45
Wawroszová Marie Vendryně
HOLLANDIA
muži - 56+
Rys Jiří Kosmonosy
Klokan
muži - mezi 26-35
Potěšil Libor Praha
KOB Kladno
muži - mezi 46-55
Vitek Jiri Kladno
žádný
ženy - mezi 36-45
Pešátová Alena Jedlí
XXX
muži - mezi 36-45
Pospíšil  Jiří Dobrovice
Team Fast
muži - mezi 26-35
Tkáč  Jan Libá
Milujemehory.eu
muži - mezi 26-35
Jindřich Lukáš Ostrava
Řepy
muži - mezi 26-35
Hlavacek Josef Praha
A už jsme v cili
ženy - mezi 26-35
Kalíšková Barbora Ostrava
Sršni Rožnov
muži - mezi 26-35
Štekl Radek Rožnov pod Radhoštěm
Ve šponě
muži - mezi 36-45
Vlášek Michal Písek
Dejvis
muži - do 25
Fajt David Libiš
muj
muži - mezi 36-45
Adamiec Roman Mosty u Jablunkova
Vítkovice
muži - mezi 26-35
Zdeněk Tomáš Ostrava
O život
muži - 56+
Budyn Jaroslav Ostrava 3
Modrá ústřice
muži - mezi 36-45
Makeš Miroslav Chrudim
TJ Magla/Rock Point
muži - mezi 26-35
SEDLÁK Aleš Sezimovo Ústí 2
-
muži - mezi 26-35
Tvardek Martin Václavovice
”Možna”
ženy - mezi 26-35
Stýblová Dominika Přerov
Místek-Ravens
muži - do 25
Šimiček Jiří Frýdek-Místek
žádný
ženy - do 25
Hawliczková Lenka Dolní Lomná
a tak proč ne
muži - mezi 36-45
valenta martin Nymburk
Team Cross
muži - mezi 26-35
Kříž Václav Hlincová Hora
Pawo
muži - mezi 36-45
Woznica Pavel Krmelín
IP Systém
muži - mezi 36-45
Číhal Jaromír Olomouc
Brdonoš
muži - mezi 36-45
Pechr Miroslav Rožmitál pod Třemšínem
David
muži - mezi 26-35
Kunz David Praha 8
Peterek
muži - mezi 36-45
Peterek Vít Orlová
SK Raškovice
muži - mezi 46-55
Vanický Pavel Kostelec nad Orlicí
SKPŠP
ženy - mezi 26-35
Křižánková Lenka Praha
Petrvald
muži - mezi 26-35
Hýl Jan Petřvald 1 - Petřvald
SKPŠ Praha
ženy - mezi 36-45
Vašinová Monika Praha
Kristy
ženy - mezi 26-35
Kočí Kristýna Brno
---
muži - mezi 26-35
Rafaj Vladimír Praha 4
-
muži - mezi 26-35
Hříbal Jakub Liberec 15
HS Kohútka
muži - do 25
Zonyga Jan Huslenky
Štěpánka Švédová
ženy - mezi 26-35
Svedova Stepanka Ostrava
Sestra v akci
ženy - mezi 36-45
Svobodová Petra Karlov pod Ještědem
Sykora running
ženy - mezi 36-45
Skoupá  Vendula Slavičín
Lila
ženy - mezi 26-35
Lichnovská Nikola Frenštát pod Radhoštěm
brno
ženy - mezi 26-35
Raidová Anna Brno
--
ženy - mezi 26-35
Kašparová Šárka Brno
RunPorg
muži - mezi 26-35
Černý Martin Praha Satalice
TJ Vendryně
muži - do 25
Lasota Vojtěch Třinec
pavel
muži - mezi 36-45
Chládek Pavel Zlín
Dobi
ženy - mezi 36-45
Staňková Dagmar Dobřichovice
Krize středního věku
muži - mezi 36-45
Smilek Tomáš Mladá Boleslav
TJ Halenkovice
muži - mezi 26-35
Kulenda Jan Halenkovice
KRTEG
muži - mezi 36-45
Krásný  Dan Býšť
Nosič Brambor
muži - mezi 26-35
Fornůsek Radim Brno
TJ Police
muži - mezi 26-35
Hegar Lukáš Valašské Meziříčí
Running Stones
muži - mezi 36-45
Jirásek Tomáš Praha 6
Šimi
ženy - mezi 36-45
Šimková Petra Plzeň
Kuchy
muži - mezi 46-55
Kuchař Jiří Příbor
Sama za sebe
ženy - mezi 26-35
Kollerová Šárka Kopřivnice
Aisan Racing Team
muži - mezi 26-35
Rollinger David Most
-
muži - mezi 36-45
Kopásek Emil Brno-venkov
šneček
muži - mezi 36-45
Zoder Jan Plzeň
žádný
ženy - mezi 36-45
Pochylá Ivana praha
STG Mělník
ženy - mezi 26-35
Kubicová Ilona Mělník
--
muži - mezi 36-45
Velký Radomír Kozlovice
Gladiator race team
muži - mezi 36-45
Moupic Jan Hradec Králové
In silence
ženy - do 25
Horváthová Katrin Frydlant nad Ostravici
lenochod
muži - mezi 26-35
Jalůvka Martin frenštát pod Radhoštěm
neni
muži - mezi 36-45
Bay Jiri Újezd
TJ Nový Jičín
muži - mezi 26-35
Bajer Tomáš Nový Jičín
necítím bolest
muži - mezi 26-35
Navrátil David Zlín
Rozběháme Plzeň
muži - mezi 36-45
Franz Richard Bochov
Praha sportovní
muži - mezi 36-45
Hrubeš Matěj Soběslav
Pitty
muži - mezi 26-35
Szmek Petr Třinec
Triatlon Mladá Boleslav
muži - mezi 36-45
Fara  Jan Hrušov
Ado podRadhoštěm
muži - do 25
Ulicny Adam Frenštát pod Radhoštěm
second run
muži - mezi 46-55
Havlicek Radim Praha
Stehno
muži - mezi 36-45
Vacula Lukáš Ostrava
Jurodivý Mihovil Handpoke Tattoo
muži - mezi 36-45
Kopáček Michal Kolín
Opava
ženy - mezi 46-55
Nováková  Gabriela Opava
zvířátko na cestách
ženy - mezi 36-45
Kozlová Radka Praha
-
muži - do 25
Šíp Ondřej Ostrava
Růždecká Běhna
muži - mezi 36-45
Zamboch Vitezslav Ruzdka
Grated team
muži - mezi 26-35
Strouhal Martin Králův Dvůr
Česky běžecký klub
ženy - do 25
Wegschmiedova Adela Votice
Taekwon-do Třeboň
muži - mezi 26-35
Elstner Vojtěch České Budějovice
Baska
muži - mezi 36-45
Masschelein Kenny Baška
VV Havířov
muži - do 25
Melčák Martin Havířov
SK SKOL Brno
ženy - do 25
Čermáková Jana Brno
Bez oddílu
muži - mezi 26-35
Mol Erik Zlín 4
Chodci Zlin
muži - mezi 46-55
Kolařík Roman 1164
Derfla
muži - mezi 46-55
Kropáč Radim Uherské Hradiště
žádný
muži - mezi 26-35
Šmejkal Petr Most
žádný
ženy - mezi 26-35
Povalová Michaela Ženklava
Markon
muži - do 25
Balaš Ondřej Palkovice
žádný
muži - mezi 26-35
Dolák Tomáš Brno
MHK
muži - mezi 26-35
Hub Michal Krhová
Neběžecký kroužek
muži - mezi 36-45
Kouřil Jatoslav Ostrava
Mi
muži - mezi 36-45
Přibyla  Michal Orlová
adamjeadam
muži - do 25
šerý adam nový jičín
Mišáci
ženy - 56+
Pazderová Ilona Brno
Hold my beer 2a
ženy - mezi 26-35
Bendová Marie Olomouc
není
muži - mezi 36-45
Bernat Viktor Jihlava
spro
muži - mezi 26-35
Žídek Marek Křenůvky
Pitina
muži - mezi 26-35
Mitrenga Petr Ostrava-Petrkovice
Písnice
muži - mezi 36-45
Hamršmíd Jan Praha Písnice
Babice
muži - mezi 46-55
Nykl Milan Šternberk
Atletický klub Petřvald
muži - mezi 26-35
Černoch Jakub Petřvald u Nového Jičína
Přátelé dobrého jídla
ženy - mezi 26-35
Kylarová Darja Brníčko
Nebát se
muži - mezi 36-45
Doležal Vladimír Velké Meziříčí
Ostřešany
muži - mezi 36-45
Havliger Petr Pardubice
Běhkomplex
ženy - mezi 26-35
Tomanová Adéla Opava
Jitrava
ženy - mezi 46-55
Vaněčková Eva Rynoltice
ZIGO reality
muži - mezi 26-35
Zigo Vojtěch Brno
Bicrosclub Praha Řepy
muži - mezi 36-45
Zvolský Jiří Vrané nad Vltavou
HBZS-Ostrava
muži - 56+
Bolibruch Josef Ostrava
Ždánov
muži - mezi 46-55
Houdek Karel Domažlice
Bez 2 za 20
muži - mezi 36-45
Pejchal Lukáš Kněžice
Nohejbalový klub Třebíč
muži - do 25
Homolka Lukáš Třebíč
jsemsolana1
muži - mezi 46-55
Solana Ladislav Havířov
Seitlovske šelmy
muži - mezi 36-45
Valošek Miroslav Ostrava
Cvrček
muži - mezi 36-45
Blokeš Petr Šilheřovice
Eva
ženy - mezi 36-45
Czernerová Eva Orlová Poruba
kluk z Beskyd
muži - mezi 26-35
Bajgar Jakub Frenštát pod Radhoštěm
Teta Mišenka
ženy - mezi 26-35
Venclíková Michaela Petřvald
Opava
muži - mezi 46-55
Olšanský Petr Opava
SKP Zlín
muži - mezi 26-35
Zlámala Jaroslav Němčice
Běhna
ženy - mezi 46-55
Šrubařová Zdeňka Ostrava
matty
muži - mezi 46-55
Zbořil Martin Hlubočec
votavsar
ženy - mezi 46-55
Votavová  Šárka Drnovice
Paja
ženy - mezi 36-45
Klímková Pavla Ostrava
Opava
ženy - do 25
Burdová Klára Praha 4 - Modřany
SKP Moravan Prostějov
muži - mezi 36-45
Frkal Radim Prostějov
Osamělý jezdec
muži - mezi 26-35
Haifler Štěpán Praha 4
S hlavou v oblacích
muži - mezi 26-35
Rejzek Martin Kopřivnice
CPI
muži - mezi 26-35
Richtr Jindřich Praha 5
šneci v běhu
ženy - mezi 36-45
KOTĚŠOVCOVÁ Petra Praha
ne
ženy - mezi 26-35
Hrušková Pavlína Valašské Meziříčí
Renáta Starečková
ženy - mezi 26-35
Starečková Renáta Ostrava - Polanka nad Odrou
Adopce má smysl
muži - mezi 36-45
Bursík František Nepomuk
Tj Suché Lazce
muži - mezi 26-35
Diehel Daniel Opava
TJ Panthers Otrokovice
muži - do 25
Maťcha Marek Prostějov
Double J
muži - mezi 26-35
Pešta Jakub Kobeřice
SK Oceláci Ostrava
muži - mezi 36-45
Hořínek Martin Ostrava
www.NADLYSOU.cz
muži - mezi 26-35
Kotek Lukáš Frýdland nad Ostravicí.
VK
muži - mezi 36-45
Pirkl Václav Praha
SnadToDojdu
muži - do 25
Vychodil Petr Ostrava Poruba
Mnisek
muži - mezi 26-35
urbanec michal Praha
Xixao 1976
muži - mezi 46-55
Herda Pavel Havířov
Standa
muži - mezi 36-45
Krejčí Stanislav Bohumín 3
Buřiš Team
muži - mezi 26-35
Cienciala Tomáš Mosty u Jablunkova
Pegas10
muži - mezi 26-35
Fojtík Pavel Tichá
žádný
ženy - mezi 26-35
Jurášová Michaela Ostrava
BOTAK
muži - mezi 46-55
Wrožyna  Pavel Dolní Lutyně
Wrbitch
muži - mezi 26-35
Vrba Tomáš Žďár nad Sázavou
Tojeroto
muži - mezi 26-35
Novak Tomas Dětmarovice
Úvalno
muži - mezi 36-45
Žitnik Lukáš Úvalno
Hruška
muži - mezi 46-55
Hruška Petr Nejdek
-
muži - mezi 36-45
Stránský Ladislav Lysá nad Labem
Runningzone Brno
muži - mezi 36-45
Dubjel Robert Brno
dan
muži - mezi 26-35
Martínek Daniel Ostrava-Svinov
SK Štáblovice
muži - mezi 26-35
Schindler Jan Raduň
Nové Město na Moravě
muži - mezi 26-35
Janošec Miroslav Nové Město na Moravě
Hejvys Intimmate Team
muži - mezi 36-45
Pechar Oldřich Praha 12
CKHT
muži - 56+
Hladký Martin Čeladná
Sari
ženy - mezi 36-45
Porubská Šárka Ostrava
Bordovický pivní frajer
muži - mezi 26-35
Glogar Marek Nový Jičín
-
muži - mezi 26-35
Kozák Ondřej Vysoké Mýto
FEŠIFITNESS
muži - do 25
Solnař David Ostrava - Petřkovice

muži - do 25
Simu Michal Kopřivnice
Přátelé jídla a pití
muži - mezi 36-45
Svoboda Jiří Praha 4
Plzeňská dvanáctka
ženy - mezi 46-55
Kondrová Petra Břasy
TriRUN
ženy - mezi 26-35
Koudelková Kateřina Žirovnice
nemám
ženy - do 25
Pleská Natálie Staré Město
KUBR
muži - mezi 36-45
Brunclík Jakub Vyškov
PK vytrvalci RB
ženy - mezi 36-45
Buřičová Hana Kopřivnice
Nevyměknem
muži - mezi 26-35
Cimbálník Josef Strážek
Petr96
muži - mezi 36-45
Teda Petr Ostrava Dubina
Terezie Nadayžová
ženy - do 25
Nadazyová Terezie Olomouc
inpocz
muži - 56+
Janásek Kamil Hranice - Hranice I-Město
Petr dojde :)
muži - mezi 46-55
Sikora Petr Třinec
Tráva
muži - 56+
Janešík Luděk Krnov
KG
muži - mezi 26-35
Gałuszka Krystian Dolní Lutyně
Aisan
muži - mezi 36-45
Pochman Tomas Žatec
Buča
muži - mezi 36-45
Prucek Martin Olomouc
Traverz
muži - mezi 26-35
Caletka Petr Chropyně
-
ženy - mezi 36-45
Slámová Markéta Brno
Jjj
muži - mezi 26-35
Hochman  Rene Česky tesin
Toťák
muži - do 25
Tóth Michal Český Těšín
žádný
muži - do 25
Bezděk Pavel Veletiny
KRLPSK
muži - mezi 26-35
Pásek Karel Opava
Vesela
ženy - mezi 26-35
Bryolová Karolína Zasova
Trolové
muži - do 25
Jurečka Jakub Kopřivnice
slofan CZ
muži - mezi 36-45
Vík Milan Liberec
vodáci hronov
muži - mezi 26-35
Buriánek Lukáš Hronov 1
Janča
ženy - mezi 46-55
Nechvílová Jana Brno
sako
muži - mezi 46-55
Kabát Martin Příbor
Scott
muži - mezi 26-35
Kubičík Tomáš Ostrava
--
muži - mezi 26-35
Kriváň Ján Oravský Podzámok
TJ Oldřichovice
muži - do 25
Zoubek Ondřej Třinec
Bejček
muži - mezi 36-45
Lošťák Jiří Prachatice
-
muži - mezi 36-45
Hora Jan Praha 11
RunPORG
muži - mezi 26-35
Matouš Michal Praha 10
Bike a Běh Ostrov
ženy - mezi 36-45
Bosonožka Janan Ostrov
xxx
ženy - mezi 36-45
Pustkova Gabriela Kozlovice
Katarina
ženy - mezi 36-45
Štěpaníková Katarína Komorní Lhotka
Holice
muži - do 25
Klvaňa Jan Olomouc Holice
DALAS
muži - mezi 36-45
Klein Dalibor Ostrava
Obec Kubelíkov
muži - mezi 46-55
Kašpárek Tomáš Prostějov
Nová Ves u ČB
muži - mezi 26-35
Schandl Pavel Nová Ves
Kevin
muži - mezi 36-45
Spišiak Pavel Hrušovany nad Jevišovkou
xxx
muži - mezi 26-35
Kasal Jan Plzeň
Nemám
muži - mezi 36-45
Bielík  Vladimír Oslavany
-
ženy - mezi 26-35
Macáková Veronika Ostrava
Pivo a Kafe
muži - mezi 26-35
Pokorný Filip Ostrava
Hopman - Mršiny Žatec
muži - mezi 36-45
Procházka Martin Žatec
TJ Beskyd
muži - mezi 26-35
Sýkora Václav Dolní Lhota
BOTAK
ženy - do 25
Kiková Tereza Dolní Lutyně
Líné lemry
ženy - do 25
Polenová  Hana Horažďovice
Krottenkopf
ženy - do 25
Dlouhá Anna Praha
Barbarian Extreme Team
muži - mezi 26-35
Zmítko Jan Zdiby
Gang B7 “ivi”
muži - mezi 36-45
Heuman Ivan Orlová
žádný
ženy - mezi 26-35
Černá Pavlína Praha 7, Holešovice
SMS finance
muži - mezi 26-35
Ticháček Lukáš Malešovice
Dolní Lištná
muži - mezi 26-35
Suchanek Martin Třinec
Datumovka
muži - mezi 36-45
Maryško Filip Praha 6
Hex
muži - mezi 36-45
Vícha Lukáš FRYČOVICE
žádný
ženy - do 25
Vaculíková Barbora Brno
Sám za sebe
muži - mezi 26-35
Halama Marek Orlová-Lutyně
FC Dobromilice
muži - mezi 26-35
Bako Lukáš Dobromilice 100
SMS finance
muži - do 25
Žák Martin Ostrava - Hrabůvka
Razík
muži - do 25
Razima Vojtěch Pelhřimov
Přátelé dobrého jídla
ženy - mezi 36-45
Bečvářová Michaela Dětenice
-
muži - mezi 36-45
Fojtů Tomáš Nymburk
ZENTIVA
muži - mezi 26-35
PETR Jan Lichnov
Lešo
muži - mezi 36-45
Fronc Leszek Havířov - Město
-
muži - do 25
Martínek Pavel Praha 2
Chachar Z Ostravy
muži - mezi 46-55
Kratochvíl Jan Ostrava
Martin Javůrek
muži - mezi 26-35
Javůrek Martin Vyskytná nad Jihlavou
bez klubu
ženy - mezi 36-45
Kučerová Radka Pardubice
Michaela
ženy - mezi 26-35
Kuchtová Michaela Hustopeče nad Bečvou
Ostrava
muži - mezi 46-55
Lička Martin Ostrava
walk alone
muži - mezi 36-45
Bajs Ivan Praha
žádný
ženy - mezi 26-35
Pagáčová Gabriela Rtyně nad Bílinou
Šotys team
ženy - mezi 36-45
Šotolová Jana Pržno
Crossfit Praha
muži - mezi 26-35
Šálek David Praha 4 - Podolí
"B7 to je za trest"
muži - mezi 36-45
Štěpán Jan Ostrava-Poruba
Beskydská šelma
muži - do 25
Robenek Daniel Šenov
Krnov
muži - mezi 36-45
Malinovský Jan Krnov 1
RUNdál
muži - mezi 36-45
Štěrba Petr Brno
Nohejbalový klub Třebíč
muži - mezi 26-35
Nechvátal Jiří Třebíč
Tobi sport Frenštát
muži - mezi 36-45
Rek Filip Lichnov
-
ženy - mezi 36-45
Toufarová Eva Lučina
Fofr tým 2
muži - mezi 36-45
Jun Tomáš Ořech
Pier
muži - mezi 36-45
Staniševský Petr Ostrava
Podpora Macka
muži - mezi 26-35
Klapetek Jan Ludgeřovice
Fofr tým
muži - mezi 46-55
Špelina Dušan Středokluky
Špatnej nápad
muži - do 25
Lokos Ondřej Havířov
Milovice
ženy - mezi 36-45
Blažková Matějová Vendula Milovice
TJ HK
muži - mezi 36-45
Prokop Milan Hradec Králové
Older Bro
muži - mezi 26-35
Miklas Vojtěch Slavičín
Pohořelice
ženy - mezi 26-35
Bieláková Anna Pohořelice
---
muži - mezi 36-45
Zdražil Jiří Slatiňany
gang b7
muži - mezi 36-45
Kula Vitězslav Orlová - Lutyně
Speedy Pugs
ženy - mezi 46-55
Vyšínová Markéta Praha 8
-
ženy - mezi 26-35
Bulíčková Jana Jihlava
Ne
ženy - mezi 26-35
Kramná Žaneta Štebořice
Dušík
muži - mezi 36-45
Balcárek Lukáš Stěžery
Kachňous
ženy - mezi 26-35
Nováčková Kateřina Ostrava
Petřvald je nejlepší
muži - mezi 26-35
Kantor Tomáš Petřvald
Rokobok108
muži - mezi 36-45
Polák Michal Dvůr Králové nad Labem
NEON
ženy - mezi 26-35
Horáková Lucie Brno
xxx
muži - mezi 36-45
Torhan Patrik Šenov
Adopce BTC
muži - mezi 26-35
Ciesarík Ondřej Ostrava
Rakušanda
ženy - mezi 26-35
Barosova Martina Roznov pod Radhostem
žádný
muži - mezi 26-35
Foltýn  Martin Opava
Běloch
muži - do 25
Běloch David Lovosice
Tj lokomotiva Mariánské l
muži - mezi 36-45
Kretschmer Ondrej Mariánské lazne
Danko
muži - mezi 26-35
Bartoň Daniel Nový Jičín
Špatnej nápad
muži - do 25
Grác Petr Havířov
otroki
muži - mezi 46-55
Gargulak Aleš Otrokovice
ze lhot
muži - do 25
Pavelka Lukáš Valašské Meziříčí
BOBr
muži - mezi 26-35
Roth Peter Poprad
Beskydští pacoši
muži - mezi 26-35
Váně Tomáš Ostrava
Želva v běhu
muži - mezi 46-55
Divák Jan Pustá Polom
One bear
muži - mezi 36-45
Matoušek Jirka Zvole, Cerniky
ČSHP
muži - mezi 36-45
Jurzykowski Michal Jablunkov
DarkSide Workout - 4K
ženy - mezi 36-45
Maláčová Monika Milovice
Martin a Ondra
muži - mezi 46-55
Orsag Martin Valasske mezirici
Voňavá Táňa
muži - mezi 26-35
Havelka Jakub Ostrava
SKPŠP
muži - mezi 36-45
Křižánek Tomáš Praha 10
Kopřivnice
ženy - mezi 46-55
Rýdlová Radka Kopřivnice
Hradec
muži - mezi 46-55
Fus Petr Hradec nad Moravicí
Medvěd
muži - mezi 46-55
Šebesta Petr Řepín, PSČ 277 33, Mělník
KG
muži - mezi 36-45
Baselides Marek 435
Ready2win
ženy - mezi 46-55
Pěčková  Zdeňka Plzeň 23
Neni
muži - mezi 26-35
Synek Daniel Olomouc
Krayzel Jiří
muži - mezi 36-45
Krayzel Jiří Ostrava - Poruba
Trinec
muži - 56+
Svancar Pavel Třinec
Indiánka FFT Třinec
ženy - mezi 36-45
Cichá Olga Třinec
SK Radotín
muži - mezi 26-35
Palko Dalibor Praha 5
no run no fun
ženy - mezi 36-45
Petrová Martina Staré Město
SK Floris Team
muži - mezi 26-35
Florka Ondřej Brno
žádný
ženy - do 25
Sikorová Hana Třinec
Last call
muži - 56+
Mladěnka Petr Tichá
Snad to dojdu
muži - mezi 46-55
Maťcha Pavel Prostějov
Klacíkov
muži - mezi 36-45
Vostrovský Jiří Čelákovice
Třinec
ženy - mezi 26-35
Javorská Kateřina Třinec
Katerina Fitzpatrick
ženy - mezi 46-55
Fitzpatrick  Katerina Cleveragh Road
Mladá Boleslav
ženy - mezi 36-45
Sekerová Andrea Mladá Boleslav
AK team
ženy - do 25
Nováková Antonie Ostrava
Sprintující želva
ženy - mezi 46-55
Hradilová Hana Olomouc
Nikdo
muži - mezi 36-45
Jančička Radek Petrovice u Karviné
WM Futures
muži - mezi 26-35
Schwarz Jakub Fryčovice
Medvěd Hláska
muži - 56+
Hofírek Vladimír Rychnov nad Kněžnou
4x
muži - mezi 36-45
Herot Lukáš Ostrava Bělský les
TJ Avia Čakovice
muži - mezi 36-45
Podhorný Karel Praha
Nohejbalový klub Třebíč
muži - do 25
Pecka Jan Výčapy
Láska Páska
ženy - do 25
Kačmarčíková Hana Ostrava
Červ
muži - mezi 46-55
Zela Vladimír Buštěhrad
Šanov
muži - mezi 26-35
Krajíček Lukáš Šanov
Jak to jde tak běžím
muži - 56+
Šarman Radim Dolní Lhota
LG team
ženy - mezi 36-45
Skýpalová  Martina Ostrava
Žádný
muži - mezi 26-35
Čížek Tomáš Vřesina
JS brothers
muži - mezi 36-45
Szmek Jakub Frýdek-Místek
Havířov
muži - do 25
Augusta Matěj Havířov
SK Rajhradice
muži - mezi 46-55
Višňovský Martin Rajhradice
SMS finance
muži - mezi 26-35
Tomeček Filip Hranice
Frenštát pod Radhoštěm
muži - do 25
Fojtík Jan Frenštát pod Radhoštěm
Double J
muži - mezi 26-35
Moravec Jonas Strahovice
Tri bike academy
muži - do 25
Chmela Lukáš Litovel
trollové
muži - do 25
Hanzelka Jan Štramberk
Ne-mam
muži - mezi 26-35
Pruša Michal Brno
Litrpůl
muži - mezi 26-35
Fojtík Dominik Ostrava
Prostřední Bečva
muži - mezi 46-55
Petřek Libor Prostřední Bečva
Nano Runners
muži - mezi 26-35
Pavlík Josef Mýto
Vysoké Mýto
muži - mezi 36-45
Poslušný  Pavel Vysoké Mýto
Sauna Ticha
muži - mezi 36-45
Marek Martin Tichá
Mišáci
muži - 56+
Pazdera Michal Brno
VV
ženy - do 25
Vašíčková Veronika Brno
SDH-Žírovnice
muži - mezi 46-55
Zýka Jiří Žírovnice
Konská
muži - mezi 36-45
Kulla Lukáš Třinec
-
ženy - mezi 46-55
Kubecová Eva Havirov
Marule
ženy - mezi 26-35
Kiraly Marie Frenštát pod Radhoštěm
S PRO
muži - mezi 36-45
Koutný Zdeněk Olomouc
Ledoví medvedi Jičíněves
muži - mezi 36-45
Bálik Štefan Jičíněves
-
muži - mezi 26-35
Purmenský Daniel Rybí
Restaurace U SVÍDŮ
muži - mezi 46-55
Svída Rostislav Hrušovany nad Jevišovkou
Ova Poruba
muži - mezi 46-55
Glabazňa Tomáš Ostrava
Ostrava
muži - mezi 36-45
Bitomsky Daniel Ostrava 24
GANG B7 Hury
muži - mezi 36-45
Huráč Jaroslav Ostrava
Žádný
ženy - mezi 26-35
Slavotínková Dominika Plzeň - Litice
Lego
muži - mezi 36-45
Legorský Radek Příbor
Kaplice
muži - mezi 36-45
Tanáč Pavel Kaplice
CLUNEK
muži - mezi 46-55
Prox Martin Nová Bystřice
TAZP RUNdál
muži - mezi 36-45
Ráboň Miloš Moravany
mamča
ženy - mezi 46-55
vůjtková štěpánka ostrava
Olomouc
muži - mezi 26-35
Sova Adam Olomouc
Killer Pussies
ženy - mezi 36-45
Snopková Kateřina Pardubice
Noční chodec
muži - mezi 36-45
Otruba Petr Zlin
Šneci v lihu
muži - mezi 26-35
Rudolf Jaroslav Nivnice
Nemít na to,to je frajeřina
ženy - mezi 26-35
Buščíková Žaneta Orlová
Hruboskalsko
ženy - mezi 26-35
Jelínková Denisa Turnov
Basket Kuřim
muži - mezi 36-45
Košut Tomáš Kuřim
sama za sebe
ženy - mezi 26-35
Jančíková Eva Ostrava
Huťař
muži - mezi 26-35
Gášek Jiří Karolinka
Brutal kruháč
muži - mezi 26-35
Klein Aleš Ústí nad Labem
Bajmax
muži - mezi 36-45
Škorvánek Karel Vrbice
FlashKaja
ženy - mezi 36-45
Novotná Karin Třinec
Žádný
ženy - mezi 26-35
Bury Natalie Rožnov pod Radhoštěm
KST Suche Karki.
muži - mezi 36-45
Kmec Bartolomej Brno
BOBr
muži - mezi 36-45
Žiška Jozef Trenčín
Tomáš Běloch
muži - mezi 26-35
Běloch Tomáš Lovosice
-
muži - mezi 46-55
Chaña Michal Ostrava
Žádný
muži - mezi 26-35
Machala Marek Třinec
-
ženy - do 25
Cempírková Veronika Karlov
-
muži - mezi 36-45
Rotter Vítězslav Nový Jičín
JSbrothers
muži - mezi 26-35
Szmek Jan Český Těšín
FUBO TEAM
ženy - mezi 26-35
Štěpánková Kateřina Hradec Králové
První šance
muži - mezi 46-55
Konvička Martin Kopřivnice
Little Rose Team
muži - mezi 36-45
Růžička Martin Most
KRETKA
muži - mezi 46-55
Kocáb Radomil Praha 10
-
muži - mezi 36-45
RUSZ BRONISLAV Návsí
Líné lemry
ženy - do 25
Polenová Karolína Hradešice
EXTRA Brno
ženy - mezi 26-35
Urbanová Lucia Dubodiel
WM Futures
muži - mezi 26-35
Baďura  Jan Nová ves nad Ondřejnicí
-
muži - do 25
Vlček Michal Praha
FC Zaryje
muži - mezi 46-55
TOMÁŠ radek NOVÝ BOHUMÍN
RSM 2
muži - mezi 46-55
Ernst Tomáš Třinec
Selátkoleze
muži - mezi 46-55
Vokulič Jan Týniště nad Orlicí
Samostatná jednotka
muži - mezi 26-35
Sládek Martin Teplice
Lego1
muži - do 25
Legorský Matěj Příbor
SRTG Praha
muži - mezi 46-55
Stybor Michal Sadská
Nezlomný Boo
muži - mezi 26-35
Konvička Boris Ostrava
-
ženy - mezi 26-35
Skotnicová Anita Praha 5
Kolo-bezky
muži - mezi 26-35
Zvonek Jan Brumov-Bylnice
SK HZS KHK
muži - mezi 26-35
Němec  Lukáš Hořice
Už tam budu
muži - mezi 46-55
Šimek Libor Jablonec nad NIsou
Katbar
ženy - mezi 36-45
Barnášová  Kateřina Plzen
Kroměříž
muži - mezi 26-35
Nakládal Jakub Kroměříž
-
muži - mezi 26-35
Lojda Stanislav Jihlava
Brehowicz
muži - mezi 46-55
Hojdysz Břetislav Bystřice nad Olši 740
Javorníček
muži - mezi 46-55
Židlík Lubomír Frenštát p.R.
žádný
ženy - mezi 46-55
Mazenauerová Jana Milevsko
Nikča 2103
ženy - mezi 36-45
Brezinová Nikol Petrovice u Karviné
Tříčlenná dvojice
muži - mezi 46-55
Kostka Pavel Tábor
Žádný
ženy - mezi 36-45
Krebsová Martina Třebovice
chrudim
muži - mezi 36-45
Foltýn Lukáš Chrudim
Hvězdička
ženy - mezi 26-35
Hiľovská Kamila Čeladná
Přátelé dobrého jídla
muži - mezi 26-35
Vondruška Jakub Praha
Aďošci
muži - mezi 36-45
Stareček Adam Budišovice
Ještě jednou
ženy - mezi 36-45
Krajňáková Gabriela Praha 9
BezKlubu
muži - mezi 46-55
Mitter Martyn Ostrava - Bartovice
Letos dál
muži - mezi 26-35
Polomský Vojtěch Dolní Benešov
TJ
muži - mezi 26-35
Horák Jan Olomouc
TEN CO TANCI S VLKY
muži - mezi 26-35
Kunc Filip Praha, Vyšehrad
Adéla Solská
ženy - mezi 26-35
Solská Adéla Opava
Chlivek Heřmánky
muži - mezi 46-55
John Roman Studénka
Kodiaci
muži - mezi 26-35
Jašíček Josef Praha 3 - Strašnice
Locika-fit
ženy - mezi 36-45
Stratilová  Hana Olomouc
Kalamita
muži - 56+
Minář František Vodňany
Michal Majer
muži - mezi 36-45
Majer Michal Vražné
MJ team
ženy - do 25
Černíková Markéta Ostrava
Kubesto
muži - mezi 36-45
Vašťák Jakub Ostrava
žádný
ženy - do 25
Straková Barbora Bělotín
Smells like team spirit
muži - mezi 26-35
Prokop Vojtěch Hlavní město Praha
Zabreh
muži - 56+
Stenzl Miroslav Zabreh
Krušnoborci
ženy - mezi 26-35
Cimermanova Daniela Nejdek
Běhna Lůca
ženy - mezi 36-45
Kasinová Lucie Sedlnice
Nemam
muži - mezi 36-45
Remeš Ondřej Přerov
Neználek
muži - mezi 36-45
Kajnar Richard Ostrava-Zábřeh
Krkonoše
ženy - do 25
Sokolovičová Heidi Pilníkov
moto77
ženy - do 25
Stejskalová Monika Ostrava
Šneci v lihu
muži - mezi 36-45
Adamec Václav Rájec-Jestřebí
-
ženy - mezi 46-55
Staníčková Lenka Brno
LADERMON Team
muži - mezi 46-55
Leszczynski Radek Olomouc
Vitkov
muži - mezi 26-35
Vrzal Jan Vitkov
Jarous
muži - 56+
Kovář Jaroslav Frenštát
MM Barbershop Karviná
muži - mezi 26-35
Tichý Marian Karvina
ON-Sight
muži - mezi 26-35
Zbraněk Adam Uherské Hradiště
AKAFUKA
muži - do 25
Havran Daniel Odry
Pařilka
ženy - do 25
Pařilová  Lucie Příbor
MJ team
muži - do 25
Tkáč Jiří Ostravice
Endorfinpv
ženy - mezi 26-35
Dohnalová Petra Otaslavice
Žatec
muži - do 25
Šemnický Jakub Zlín
Počtvrté naposled
muži - mezi 36-45
Pejchal Jiří Kněžice
Smells like team spirit
ženy - mezi 26-35
Kárníková Karolína Anna Praha
Fanclub Jiřího Káry
muži - mezi 26-35
Seknička Karel Konstantinovy Lázně
Babylonbike
ženy - mezi 36-45
Štěpánová Lenka Velké Heraltice
None
muži - mezi 26-35
Mašta Michal Brno
-
muži - mezi 36-45
Capek Martin Praha cakovice
Štítina
muži - mezi 36-45
Kříbek Martin Štítina
ČB
muži - mezi 36-45
Latka Láďa České Budějovice
Fanclub Jiřího Káry
muži - mezi 26-35
Struška Zdeněk Praha
Když nemůžeš, tak zaber ;-D
muži - mezi 36-45
Murin Miroslav Třinec 14
Stenly
muži - mezi 36-45
Staněk Miroslav Dobřichovice
Klacíkov
muži - mezi 36-45
Rogovský  Michal Čelákovice
Svitaváci
muži - mezi 46-55
Pytlík Jiří Svitavy
,,Čertačky``
muži - mezi 46-55
Gerla Ladislav Hustopeče Nad Bečvou
Skp Sušice
muži - mezi 36-45
Kopačka Martin Praha 9
Karlosos
muži - mezi 26-35
Mojžíš  Karel Zlín
-
ženy - do 25
Kejdová Anna Velké Meziříčí
Valachbajk team
muži - mezi 36-45
Zbranek Václav Kašava
trx Šenov
muži - mezi 26-35
Čajka Dušan Šenov
Taťka od Sárinky a Elenky
muži - mezi 26-35
Petrašek  Adam Ostrava
Shooters Beta
muži - mezi 26-35
Porwisz Ondřej Brno
-
muži - do 25
Hudák Jan Nový Jičín
SCMT
muži - mezi 36-45
Šolta Marek Vsetín
MJCPHK
muži - mezi 36-45
Záliš Josef Červený Kostelec
Spořilov
muži - mezi 36-45
Korotvička Ondřej Praha 4
Nezbeďáci
ženy - mezi 26-35
Nezbedová Alice Praha 3
RH
muži - mezi 46-55
Hykl Rudolf Praha 6
TJ Puchýř
muži - mezi 36-45
Procházka Michal Olomouc
Praha
muži - mezi 26-35
Machej  Jan Praha 6
Baníček
muži - mezi 36-45
Bystroň Kamil Ostrava 2

ženy - mezi 26-35
Zarembová Lucie Olomouc
TopBar bez Bar
muži - mezi 36-45
Topič Zdeněk Čelákovice
GENESIS
muži - mezi 36-45
Šimik Ondřej Český Těšín - Mistřovice
Galové
muži - mezi 26-35
Břemek Michal Hlučín
žádný
ženy - mezi 26-35
Vimmerová Táňa Opava
111
ženy - mezi 26-35
Zajickova Tereza Ostrava
VeRun
ženy - mezi 26-35
Hrabovská Adéla Odry
Michal
muži - mezi 36-45
Kasina Michal Sedlnice
Rosťa Gerry
muži - mezi 36-45
Novotný Rosťa Třinec
Scubarunners
ženy - mezi 46-55
Dostálová Martina Palkovice
42minbat
muži - mezi 26-35
Kovařčík Jan České Budějovice
Praha
ženy - mezi 26-35
Krákorová SImona Praha 6
Sám za sebe
muži - mezi 26-35
Uhříček David Brno
Snad to zvládnu
muži - mezi 36-45
Vajdák  Jiří Otrokovice
Pr0Kru
muži - mezi 26-35
Bilko David Český Těšín
Jezinky
ženy - mezi 36-45
Maršálková Zuzana Havířov
VHT Počátky
muži - mezi 26-35
Kiss Luděk Jindřichův Hradec
STG Litovel
muži - mezi 36-45
Pouč Petr Náklo
-
ženy - mezi 26-35
Indruchová Karolína Opolany
VS
muži - mezi 26-35
Hauer Milan Všechovice
Killer Pussies
ženy - mezi 36-45
Čermáková Žaneta Pardubice
Vyskytná
muži - mezi 36-45
Kopecký Stanislav Vyskytná nad Jihlavou
Zvole
muži - mezi 26-35
Matějka Lukáš Zvole
TJ Makoš
muži - mezi 46-55
Koštial Martin Zlín
O2microny
muži - mezi 46-55
Marek Stanislav Tichá
Nezbeďáci
muži - mezi 26-35
Nezbeda Radek Praha 3
-
ženy - mezi 26-35
Smrčková Kateřina Česká Třebová
JáSamaZaSebe
ženy - mezi 46-55
Linková  Lenka Lilien Praha 6
- -
muži - mezi 26-35
Chylík Michal Čebín
Dominik Ther
muži - mezi 26-35
Ther Dominik Brno
Barbar
muži - mezi 26-35
Plasil Radek Duchcov
--
muži - mezi 26-35
Andrešič David Praha
Prachatice
ženy - mezi 26-35
Šimková Markéta Praha 6
Bobkolist
muži - do 25
Strbačka Vojtěch Karolinka
HK-oddil
muži - mezi 36-45
Kůrka Michal OPAVA
Žadny
muži - do 25
Sikora Ondřej Jablunkov
Beruška
ženy - 56+
Prášková  Zdeňka Ostrava Poruba
Ady
muži - mezi 26-35
Adamec Lukáš Bordovice
Hasičský sportovní klub
ženy - mezi 26-35
Čadová Michaela Stráž nad Nežárkou
Jednou to nestačilo
ženy - mezi 46-55
Sieberová Alice Ostrava
Petra
ženy - mezi 46-55
Schwarzová Petra Fryčovice
RB Highlands
muži - mezi 36-45
Mašek  Rostislav Humpolec
PoleDancer
ženy - mezi 36-45
Menšíková Marcela Praha 10
Zvole
muži - mezi 26-35
Straka Vojtěch Zvole
Hajdik team
muži - mezi 26-35
Sosna Tomáš Ostrava-Poruba
Slovakultratrail
ženy - mezi 46-55
kubova maria Ružomberok
Veřovice
muži - mezi 26-35
Lettava Marek Olomouc
Runner Luky
muži - mezi 26-35
Olszowy Lukáš Třinec 1
Krejča
muži - mezi 46-55
Krejča Roman Ostrava
Kentauři
muži - mezi 36-45
Pilát Lukáš Šternberk
-
ženy - mezi 26-35
Martinčíková Ivana Lověšice-Přerov
DI Ka
muži - mezi 26-35
Gembara Jan dOLNÍ LUTYNĚ
Běhny B7
ženy - mezi 36-45
Macháčková Zuzana Pardubice
Kentauři
muži - mezi 36-45
Blaha Libor Bedihošť
sportovna
muži - mezi 46-55
Kavan Martin Rožnov
Wanketeers
muži - mezi 36-45
Hrabec Ales Brezolupy 121
Žádný
muži - mezi 26-35
Karlík Michal Teplice
Dalibor Sikora
muži - mezi 26-35
Sikora Dalibor Jablunkov
BK OLBRAMICE
muži - mezi 36-45
Dedek Vladimír Olbramice
Spartan Gym Praha
muži - mezi 26-35
Chalabala Jan Praha 7
-
muži - mezi 26-35
Sikyr Michal Vyšní Lhoty
JL Masaze - Defenders Gym
muži - mezi 26-35
Láník Jakub Ostrava
BaryGo
ženy - mezi 26-35
Golová Barbora Frýdek - Místek
neregistrován
muži - mezi 46-55
Kutty Daniel Opava
Kodiaci
muži - mezi 26-35
Šlapák František Praha
Makej
muži - mezi 36-45
Bulava Tomáš Třinec
TopBar bez Top
muži - mezi 36-45
Bartek Tomáš Staré Město
Jednotlivec
ženy - mezi 26-35
Knápková  Barbora 2218/5
KBNN
muži - mezi 26-35
Vohradský Lukáš Dobřany
Jesenice
muži - mezi 46-55
Kašpar Martin Jesenice
Kultride
muži - mezi 26-35
Bolha Petr Přerov
Keep calm and carry on
ženy - mezi 26-35
Zámečníková Dana Všenory
Oldřichovjan
muži - mezi 26-35
Niemiec Michal Třinec
Rene
muži - do 25
Martiňák Rene Ostrava-poruba
Tenisový klub Havířov
muži - do 25
Havlíček  Jiří Havířov
Líné lemry
muži - mezi 26-35
Kasl Daniel Staňkov
Venatores
muži - mezi 36-45
Malina Lukáš Mladošovice
DP
muži - do 25
Paloušek Dan Bukovany u Olomouce
Forest
muži - mezi 36-45
Zbořil Tomáš Olomouc
žadný
muži - mezi 36-45
Mondek Zdeněk Šternberk
žádný
muži - mezi 26-35
Srbeny Jan Vyškov
Tranďák Team Píšť
muži - mezi 36-45
Granzer Tomáš Píšť
Hasičský sportovní klub
ženy - mezi 46-55
Nováková Vendula Kamenice nad Lipou
FILMKA
muži - mezi 46-55
BRUNA Radek Libčany
GALDA
muži - mezi 46-55
Galuszka Bogdan Karviná 4
three wanketeers
muži - mezi 36-45
Novak Vladimir Ennetbaden
Kolik višní tolik třešní
muži - mezi 36-45
Michalisko Marek Haj Smolkov
Nebehej
muži - mezi 36-45
Hezoučký Ladislav Praha
MiDy
muži - 56+
Dymáček Michal Ostrava
Slavoj Petřvald
muži - mezi 36-45
Vojkůvka Radim Orlová
Marttias
muži - mezi 36-45
Smrž Martin Kozlovice
BK 1973 Benátky nJ
muži - mezi 36-45
Hasoň Kamil Benátky nad Jizerou
Tomáš Pargač
muži - mezi 36-45
Pargač Tomáš Rožnov pod Radhoštěm
MK Prostějov
muži - mezi 36-45
Švestka Lukáš Prostějov
Dlouhá Loučka
muži - mezi 26-35
Petreň Michal Dlouhá Loučka
XXX
muži - mezi 36-45
Balogh Peter Brno
Petr
muži - mezi 36-45
Patůček Petr Hrotovice
-
muži - mezi 26-35
Pospíšil Petr Velké Meziříčí
-
muži - mezi 26-35
Jirouš Roman Vysoké Mýto
SkiBikeTeam
muži - mezi 36-45
Kunstmueller Tomas Nove Mesto na Morave
Seitl
muži - mezi 36-45
Kubín Michal Ostrava 8
HZS - PČR
muži - mezi 46-55
Matějka Josef Praha 9
Žádný
ženy - mezi 26-35
Provazníková Pavlína Rybník
Ivopivo
muži - do 25
Hanák Ivo Řepiště
nemám
muži - do 25
Krajčovič Josef Bruntál
Endorfinpv
ženy - mezi 26-35
Ťuiková Jana Prostejov
XY
muži - mezi 36-45
Dvořák Marek Jihlava
FRONT TOWARD ENEMY
muži - mezi 26-35
Bernat Tomáš Ostrava
FILMKA
muži - mezi 46-55
Pátek Michal Praha 10
Petřvaldak
muži - do 25
Černoch Vojtěch Petřvald
Jakub Kotzot
muži - mezi 26-35
Kotzot Jakub Ostrava
Kamechy
muži - mezi 46-55
Koláček Jiří Brno
PT2022
muži - mezi 46-55
Tchuř Pavel Bohumín
Pole jede
ženy - mezi 36-45
Petrová Gabriela Mečeříž (okr. Mladá Boleslav)
Pokrok fanda
muži - mezi 46-55
Knybel David Ostrava
ak Prostejov
muži - mezi 36-45
korenny jiri Čelevhovice na Hané
Být zdravý - STRG Most
muži - mezi 26-35
Kostlán Martin Most
žadný
ženy - do 25
Pavelcová Kristýna Valašské meziříčí
SkiBikeTeam
muži - mezi 36-45
Petr Miroslav Nove Mesto na Morave
RizZo
muži - do 25
Kovalovský Jakub Třinec
xxx
muži - mezi 46-55
Sloupenský Aleš Říčany
jsemsolana
muži - do 25
Solana Dalibor Havířov
Kuba
muži - mezi 26-35
Hlawiczka Jakub Třinec
AK SSK Vítkovice
muži - mezi 26-35
Prus Roman Petrovice u Karviné
Armáda spásy
muži - mezi 36-45
Pípal Miloslav Březí
Olomouc
ženy - mezi 36-45
Čecháková  Iva Olomouc
Los Torpedos
muži - mezi 36-45
Smekal Lukas Brno
Žádný
muži - do 25
Žurovec Vít Staříč
Žádný
muži - mezi 46-55
Talla Mojmír Ostrava
není
ženy - mezi 36-45
Veřmiřovská Štěpánka kopřivnice
Pet
muži - mezi 46-55
Jiříček Petr Frenstat pod radhostem
Pro radost
muži - mezi 26-35
Malota Milan Raškovice
neregistrován
ženy - mezi 36-45
Straková Jana Bohuňovice
Třy kočyčky
ženy - do 25
Dvořáčková Kamila Brno
Coliery
ženy - mezi 46-55
Beinhauerova Lenka Opava
Colliery CrossFit Opava
muži - mezi 46-55
Kužela Robert Praha 10
ne
muži - mezi 26-35
Matějíček Denis Ostrava
#PRO_IKEM
muži - mezi 36-45
Bernt Karel Jirkov
Djokovič
muži - mezi 26-35
Honěk Šimon Bílovec
Žíznivý vlk
muži - mezi 36-45
Pechlát Matěj Ostrava Zábřeh
Hradil
muži - mezi 46-55
Hradil Marek Ostrava
jsemsolana
muži - mezi 26-35
Solana Václav Havířov
FireRats
muži - mezi 26-35
Krupička Martin Praha
žiadny
muži - do 25
Prívara Ondrej Čadca
Herbalife Nutrition
muži - mezi 36-45
Hlavenka Tomáš Karviná
Stalinovi muži
muži - mezi 26-35
Matýsek Jiří Nový Jičín
Bláznivá parta
ženy - mezi 26-35
Kafková Barbora Hradec Králové
LIP
muži - mezi 36-45
Holuša David Ostrava
Welness gym skalica
muži - mezi 36-45
Caletka Michal Popudinske Mocidlany
žádný
ženy - do 25
Vasiliková Hana Václavovice
BP
muži - mezi 36-45
Hlavatý Marek Ostrava
RBSD Olomouc
muži - mezi 46-55
Blaha Robert Přerov
-
ženy - do 25
Jenčková Barbora Frenštát pod Radhoštěm
není
muži - do 25
Ressner Adam Příbor
Sokol Rokycany
muži - mezi 26-35
Hron Richard Rokycany
Rock Point Running Team
muži - mezi 36-45
Zvěřina Tomas Dolní Bousov
nemám
muži - do 25
Pazdera Vojtěch Telecí
DZ
muži - mezi 26-35
Zetek Daniel Nový Jičín
Už tam budem?
muži - mezi 26-35
Kadlec Josef Milovice
Unl
muži - mezi 36-45
Kolář Rosťa Ústí nad labem
-
muži - mezi 46-55
Janyška Jan Havířov
OCR Poděbrady
muži - mezi 36-45
Šindler Jaroslav Opava
-
ženy - mezi 36-45
Nahodilová Olga Třebíč
KL sport Most
ženy - mezi 36-45
Kelbichová Vendula Vysoká Pec
Bez
muži - mezi 26-35
Muroň Tomáš Krásná
jiRRad - tým ultra paniců
muži - mezi 36-45
Komárek jiří Rovensko
Rožnov run
muži - mezi 36-45
Matějka  Jiří Rožnov pod Radhoštěm
žádný
muži - mezi 26-35
Zámečník David Praha 4
-
muži - mezi 36-45
Osmančík Leo Praha 9
Žádný
ženy - mezi 26-35
Slámová  Lucie Bystřice nad Pernštejnem
TJ Felbabka
ženy - mezi 36-45
Červenková Michaela Hořovice
Beskyd Karvina
muži - mezi 26-35
Glajcar Miroslav Český Těšín
KAMECHY bikes
muži - mezi 46-55
Trubák Jiří Brno
Dosáhni vrcholu
muži - mezi 36-45
Černíček Michal Jestřabí
BeTri
ženy - mezi 36-45
Karhanová Ivana Praha 6
Jenda Team
muži - mezi 26-35
Šafařík Jan Svatobořice-Mistřín
Perníkoff on
ženy - mezi 36-45
Nohýnková Andrea Pardubice III
-
muži - mezi 26-35
Rataj Lukáš Bolatice
neBlahápředtucha
ženy - do 25
Blahová Kateřina Kostelec na Hané
None
muži - mezi 46-55
Štefl Vladimír Březnice
Mattoni Freerun Zlín
muži - mezi 36-45
Ruth Tomáš Zlín
HFM
muži - mezi 26-35
Chlebek Jakub Frýdek-Místek
Komisařky
ženy - mezi 36-45
Klečková Stanislava Ostrava
Karpatské naděje
muži - mezi 36-45
Repta Juraj Skalica
-
muži - mezi 26-35
Janů Šimon Praha 2
Bolek
muži - mezi 36-45
Jaška Marek Ostrava-Dubina
Kulhaví amatéři
ženy - mezi 26-35
Prosserová Kateřina Brno
MMmmK
muži - mezi 36-45
Kubáček Michal Olomouc
BootcampTeam
ženy - mezi 46-55
Vodičková Pavla Liberec
Mattoni FreeRun Zlín
ženy - mezi 26-35
Szöcsová Žaneta Slavičín
Jumbo - Visma
muži - mezi 26-35
Korecký Adam Třemošná
CESTÁŘcz
muži - mezi 46-55
Klojda Milan Karlovy Vary
Třanovičtí přespolní žraloci #1
muži - mezi 26-35
Nekarda Ladislav Havířov-Podlesí
RozběhámeZábřeh
muži - mezi 36-45
Kraus Aleš Zábřeh
BeTri
muži - mezi 36-45
Karhan Michal Praha 6
O3microny
muži - mezi 46-55
Šablatura Jaromír Frenštát
-
muži - mezi 26-35
Nerad Oldřich Pelhřimov
Hrotovice
muži - mezi 36-45
Vybíral  Tomáš Hrotovice
Praha 15
muži - mezi 26-35
Pátek Ondřej Praha 15
žádný
muži - mezi 46-55
Wiechec Petr Karviná - Ráj
Jar-Mil šlapky
muži - mezi 46-55
Dospíšil Jaroslav Bruntál
Vodík
muži - mezi 36-45
Poruban Rudolf Praha
Třanovičtí přespolní žraloci #2
muži - mezi 26-35
Nekarda Dominik Havířov-Podlesí
Rokycany
ženy - mezi 36-45
Čechalová Lucie Plzeň
LIP
muži - mezi 36-45
Hebelka Marcel Staré Město
Kulhaví amatéři
muži - mezi 36-45
Dufek Vladimír Brno
HFM
muži - mezi 26-35
Andrle radek ¨Frýdek-Místek
Jiří Nechvátal
muži - mezi 46-55
Nechvátal Jiří Nechvátal Trebic
KAMECHY bikes
muži - mezi 46-55
Havlíček Petr Brno
ICML dream team
ženy - mezi 26-35
Hanáčková Veronika Olomouc
žádný
muži - mezi 26-35
Mužný Robert Praha
-
muži - mezi 46-55
Zíta Lubor Poděbrady
Hejvys Intimmate Team
muži - 56+
Immer Jaroslav Praha 6
Liščan
muži - mezi 46-55
Cymorek Miroslav Třinec
Třebíč
muži - do 25
Musil  Lukáš Třebíč
-
muži - mezi 46-55
Lukánek Martin Praha 10Smilovice u Třince
-
muži - mezi 36-45
Novak Jiří Řepiště
Sdh
muži - mezi 36-45
Víšek  Štěpán Ronov nad Doubravou
zadny
muži - mezi 46-55
Vojvodik Vlastimil Frenštát pod Radhoštěm
SVVAT
muži - mezi 46-55
Letáček Radek Teplice
BaBuBe7
muži - do 25
Svozil Petr Doubrava
ŘEPY 1
muži - 56+
Hlaváček Josef Praha
Galové
muži - mezi 26-35
Papaj Tomáš Hlučín
Žádný
ženy - do 25
Muronová Barbora Třinec
Viszlateam
ženy - mezi 46-55
Kakáčová Jana Blansko
Sokol Strážnice
muži - mezi 26-35
Jarský David Strážnice
PW Ústí nad Labem
ženy - mezi 26-35
Chárová Pavla Ústí nad Labem
K84
muži - mezi 36-45
Šeděnka  Karel Ostrava
Michal Paděra
muži - mezi 36-45
Paděra Michal Praha
SK Štolmíř
muži - mezi 36-45
Maštalíř Ivan Štolmíř
JACOB-SYSTEM 03
muži - mezi 26-35
Kolařík Pavel Zlín
Punk trio
muži - mezi 36-45
Flodr Vojtěch Olomouc
TJ Oznice
muži - mezi 36-45
Potěšil Tomáš Oznice
KRUSNOHORACI
muži - 56+
Kunc Mira Ostrov
žádný
muži - mezi 26-35
Slavík Václav Praha
-
muži - mezi 46-55
Hejduk Patrik Kopřivnice
Modrá Sněhulka
ženy - mezi 26-35
Pýchová Eliška Velké Březno
Mara’s Team
muži - mezi 26-35
Turoň Marek Bordovice
Venda
muži - mezi 26-35
Husák Václav Moutnice
Mara’s Team
muži - mezi 26-35
Petřkovský Marek Nový Jičín
Václav Holeček
muži - mezi 36-45
Holeček Václav Kyšice
FG Olomouc
ženy - mezi 26-35
Lehká Kateřina Olomouc
TJ Slavoj Český Těšín
muži - 56+
Trombik Emil Český těšín
TJ Sokol Skrbeň
muži - 56+
Váňa Petr Skrbeň
Pat a Mat
muži - do 25
Majer Dominik Frýdek Místek
Pat a Mat
muži - do 25
Pavlis Tom Havířov
Valašská banda
muži - mezi 26-35
Petřek Ondřej Zašová
Bez
muži - do 25
Bartek Daniel Ostrava
Vratimov
muži - do 25
Dostálek Štěpán Vratimov
MK Seitl
muži - mezi 36-45
Pajurek Ivo Ostrava
Traverz Chropyne
muži - mezi 26-35
Míšek Jakub Chropyne
SDH Svatobořice
muži - mezi 26-35
Vodička David Svatobořice
Zviera
muži - mezi 26-35
Antol Matúš Krušetnica
Ironická holka 2
ženy - do 25
Pavlíková Zuzana Havířov - Šumbark
SteliMan
muži - mezi 26-35
Chovanec Štěpán Žabeň
Mr Cha team
muži - 56+
Chaluš Jaromír Plzeň
BLOCK
muži - mezi 36-45
Frydrych Pavel Ratiboř
Větřní
muži - mezi 46-55
Čaloud Milan Větřní
ELVAC
ženy - mezi 36-45
Chýlková Pavla Frýdlant nad Ostravicí
SKPŠ Praha
muži - mezi 36-45
SMRČEK Martin Praha 4
jiRRad - tým ultra paniců
muži - mezi 36-45
šarik radim Ostrava 8
SHD Udeřice
muži - mezi 36-45
Diviš Karel Bačice
ATEX 007
muži - mezi 46-55
Harzer Petr Praha
Šneci v běhu
muži - mezi 46-55
Kačenka Petr Tuchlovice
FG OL
ženy - do 25
Pospíšilová  Vendula Šternberk
Dont Panic
muži - mezi 26-35
Šťavík Jaroslav Květnice
Hermanky
ženy - 56+
Kolackova Pavlína Odry
Motivační turistika a sport
muži - mezi 36-45
Blahuta Jiří Dobrá
JaK tým
muži - mezi 46-55
Klička Jindřich Litomyšl
Nomad
muži - mezi 26-35
Hučala Pavel Ostrava
Beskyd Karvina
muži - mezi 46-55
Dokulil Martin Ostrava
Pero
muži - mezi 46-55
Volek Rostislav Český Těšín
Sám
muži - mezi 26-35
Dzjubinskij  Marek Náchod
--
muži - mezi 26-35
Hlaváček Michal Praha
žádný
muži - do 25
Vlček Jakub Kopřivnice
Kaky
muži - mezi 26-35
Kračmar Lukáš Hustopeče
LAMA
muži - mezi 26-35
Mazáč Robert Praha 10
Holka z Rynku
ženy - mezi 36-45
Rišianová Veronika Kolín 2
Kluk z Rynku
muži - mezi 36-45
Rišian  Mirek Kolín
Kaky 2
ženy - mezi 26-35
Chalušová Kateřina Nymburk
Do třetice
muži - mezi 36-45
Solanský Zbyněk Rožnov pod Radhoštěm
JaK tým 2
muži - mezi 46-55
Magnago Karel Vsetín
Borci z beskyd
muži - mezi 36-45
Uherek Tomas Frýdlant n.O.
Run Magazine Team
muži - mezi 26-35
Houdek Jakub Pardubice V
Pokrok
muži - mezi 26-35
Knybel David Ostrava
Dám to
muži - mezi 46-55
Směták Radek Topolná
zadope403
muži - mezi 26-35
Valchářová Pavel Olomouc
Laďa
muži - mezi 36-45
Semmler Ladislav Vracov
SK Maku
muži - mezi 46-55
Kuba  Martin Pardubice
Pari Passu
ženy - mezi 46-55
Čápová Renáta Klimkovice
-
muži - mezi 36-45
Fatura Jan Praha 4
ps-mohickans
muži - mezi 26-35
Sváček Pavel Frýdek-Místek
SDH Černíkov
muži - mezi 36-45
Pernikl Ján Černikov
MB
muži - mezi 36-45
Havlena Jaroslav Mladá Boleslav
Rozběháme Ústí nad Labem
muži - mezi 36-45
Plíšek  Jan Ústí nad Labem
UzToZajdeme 1
muži - mezi 26-35
Brokeš Patrik Ostrava
zadope403
ženy - mezi 26-35
Valchářová Kateřina Olomouc
sama za sebe
ženy - mezi 36-45
Zapletalová Vlasta Frýdek- Místek
#rozbehameroudnici
muži - mezi 36-45
Jelínek Jiří Budyně nad Ohří
Bříza team
muži - mezi 46-55
Birke David Ostrava Martinov
Krnov
ženy - mezi 36-45
Malinovska Licie Krnov
Tomzhor8
muži - 56+
Maršálek Tomáš Metylovice
Prostě běž
ženy - mezi 36-45
Hornychová  Lenka Semily
UzToZajdeme 2
muži - mezi 26-35
Petruška Rostislav Bohumín
-Rozběháme Pardubice-
muži - mezi 46-55
Moravec Antonín Pardubice
Počátecký Predátor
muži - do 25
Peroutka Tomáš Počátky
Slovan Plzeň
muži - mezi 26-35
Šenigl David Plzeň
UTM Zlín
muži - mezi 36-45
Flám  Tomáš Zlín
Hvezdovi
muži - mezi 26-35
Hvězda Petr Horní Krupá
-
muži - mezi 26-35
Morkus František Třešť
Viki Cabadaj
muži - mezi 26-35
Tremko Viktor Petřvald u Karviné
CrossFit Strahov
muži - mezi 26-35
Révay  Jozef Praha
O106
muži - mezi 46-55
Kreidl Martin Holasice
Hvezdovi
muži - mezi 26-35
Hvězda Ondřej Havlíčkův Brod
Fit Factory 3nec
muži - mezi 36-45
Hamrozi Martin Třinec -staré město
SDH Klučov
muži - mezi 36-45
Kolář Jakub Ostrava
FC Ostrava - Jih
muži - do 25
Chalupecký  Jiří Horní Datyně
#GLADIATORRACETEAM
muži - do 25
Hájek Vojtěch Třebechovice pod Orebem
Legendy Petřkovské Hůrky
ženy - do 25
Holeňová Pavla Lešná
Frgi
muži - mezi 36-45
Frgal David Orlová
#rozbehameroudnici
ženy - mezi 36-45
Havránková Klára Roudnice nad Labem
Ironická holka 1
ženy - do 25
Zotyková Barbora Havířov
Jirkov
muži - mezi 46-55
Kment Radek Jirkov
Švihej.cz
muži - do 25
Novotný  Marek Ostrava
Jar - Mil šlapky
muži - mezi 46-55
Bulava Milan Ostravice
Bondgirl
ženy - mezi 36-45
Neumannova Veronika Štítina
Pokrok 2
muži - mezi 36-45
Ondráčka Petr Ostrava-Poruba
žádný
ženy - mezi 46-55
steinerová vendula Němčice nad Hanou
flamencopce
ženy - 56+
Pannová Pavla Pardubice 9
Zátor
ženy - do 25
Prejdová Romana Zátor
f4k4
muži - mezi 36-45
Kadlec Zdeněk Jirkov
Sweep Ultimate Gym
muži - mezi 36-45
Drdel Milan Jirkov
Voráčiska
muži - mezi 36-45
Voráč Aleš Kuřim
CPI
muži - mezi 46-55
Borek Tomas Praha
U5raci
muži - mezi 36-45
Rehacek Josef Libeznice
Pan Tau
muži - mezi 36-45
Šimek Filip Otrokovice
MIFI
ženy - mezi 36-45
Zacpal Mifaňuková Michaela Ostrava-Dubina
SDH Lubno
muži - do 25
Lupík Dominik Frýdlant nad Ostravicí
Bondgirl
ženy - mezi 36-45
Stoklasova Vendula Štítina
Ďáblové z Mexika
muži - mezi 36-45
Lisko Tomáš Praha 10
Ales Polok
muži - mezi 36-45
Polok Aleš Trinec
- -
ženy - mezi 26-35
Volná Michaela Olomouc
Beroun
ženy - mezi 36-45
Chaloupkova Marketa Beroun
Silent Hill Úšava
ženy - mezi 26-35
Šebková Klára Tachov
-
ženy - mezi 36-45
Bechná Jana Suchdol nad Odrou
Draci
muži - mezi 46-55
Rybák Radek Praha 7
Ten odpocaty
muži - mezi 36-45
Bartusek  Tomáš Kozmice
Tj Sokol Šternberk
muži - mezi 26-35
Kryl Ondřej Šternberk
Free style stable
ženy - mezi 26-35
Raidova Nikol Novy jicin
Řevnice
ženy - mezi 36-45
Tamchynová Linda Řevnice
Slovan Tábor
muži - mezi 26-35
Slabý Radek Tábor
ZKO č. 408 Chodov
muži - mezi 36-45
Petrášek Václav Chodov okr. Sokolov
Beskydská běhna
ženy - mezi 36-45
Kubíčková Pavla Ostrava - Hrušov
Nárameč
muži - do 25
Šmíd  Marek Budišov
SK Budeč
muži - mezi 26-35
Martinek Jan Praha 2
Gladiator Gym
muži - do 25
Vácha Jan České Budějovice 8
-
ženy - mezi 26-35
Comová Kateřina Tachov
Mamky z Berouna
ženy - mezi 26-35
Voráčková Anna Beroun
KPNP
muži - mezi 36-45
Havrlant Jaromír Rybí
Žádný
muži - mezi 26-35
Bolek Pavel Třinec
Beskydský Dogmaraton TEAM
ženy - do 25
Ježovičová Karolína Třinec
BSD
muži - mezi 36-45
Jedlička Roman Fulnek
Red Flea
ženy - mezi 26-35
Červená Martina Vitiněves
El Toffandos
muži - do 25
Halamíček Tomáš Frýdlant nad Ostravicí
CPI
muži - mezi 26-35
Koblic Onndřej Praha
Radhošť
muži - mezi 46-55
Vaverka Pavel Frenštát p.R.
TC Nova Ves
muži - mezi 46-55
Cimala Radek Frýdlant nad Ostravicí
Voráčiska2
muži - mezi 36-45
Voráč Zbyněk Brno
Tj Chomutov
muži - mezi 46-55
Balík Václav Chomutov
Penzion na Fare
ženy - mezi 26-35
Meszarosová Natália Bratislava - Rača
LEVÁ A PRAVÁ FILANŽ
muži - mezi 26-35
Cholasta Vlastimil Ostrava - Poruba
DRAVRIS Team
muži - mezi 26-35
Vavrečka Jiří Opava
Sky team
muži - 56+
Horkel Pavel Krmelín
Ďáblové z Mexika
muži - mezi 36-45
Václavík Rostislav Klimkovice
-
ženy - mezi 36-45
Golombová  Kateřina Brušperk
Barber
muži - mezi 26-35
Vítek Aleš Petřvald
Zelenáči
muži - mezi 26-35
Židlík Ondřej Havlíčkův Brod
Suša SKS
muži - mezi 26-35
Suchomel Vítězslav Frenštát pod Radhoštěm
Draci 1
muži - mezi 46-55
Olmer Václav Praha 2
Ste-Man
muži - mezi 26-35
Kaleta Jakub Praha
Rozběháme Nový Jičín
muži - mezi 26-35
Ostrejš Michal Nový Jičín
Opava
muži - mezi 36-45
Kotulla Pavel Opava
Pardubice
muži - mezi 36-45
Haltuf Jiří Pardubice
STS Kšely/Beseda
muži - mezi 46-55
Mukařovský Aleš Český Brod
PRAVÁ A LEVÁ FILANŽ
ženy - mezi 26-35
Tomanová Petra Havířov
Šneci z Vyhlídky
muži - mezi 36-45
Jan Michal Lavičky
Ocelaci
muži - mezi 36-45
Rogowski Jiří Vratimov
Šnek z Vyhlídky
muži - 56+
Bieronský Zbyněk Frýdlant nad Ostravicí
TOMIMA
muži - mezi 26-35
Lištvan Marek Třinec
Bilovice
ženy - mezi 26-35
Vrtilová Tereza Bílovice nad Svitavou
Dědek
muži - 56+
Konvička Vladimír Ostrava
žádný
ženy - mezi 36-45
Eliaszova Renata Karviná - Mizerov
Pardubice
ženy - mezi 26-35
Škodová Radka Pardubice
-
muži - mezi 26-35
Čech Dominik Ostrava
Tj Chomutov
muži - mezi 46-55
Gunzl Robert Chomutov
Xxx
ženy - mezi 26-35
Valicová  Klára Nýdek
-
muži - mezi 26-35
Šindler Martin Fulnek
Nebojím se!!!
muži - mezi 46-55
Wanot Aleš Rychvald
Bobani
muži - mezi 26-35
Čech Lukáš Dub nad Moravou
BLOK11
ženy - mezi 26-35
Bajtková Vendula Ostrava
LM Bohumiňak
muži - mezi 26-35
Wita Jakub Nový Bohumín
-
muži - do 25
Chobot Aleš Karviná
Suša FCB
muži - mezi 36-45
Suchomel Tomáš Frenštát pod Radhoštěm
-
muži - mezi 26-35
Hajda Tomáš Zašová
Bandaska
muži - mezi 26-35
Konvička Vladimír Ostrava - Polanka nad Odrou
Poosmé
muži - mezi 46-55
Mitura Jiři Ostrava
Všeho s Mírou
ženy - do 25
Boková Miroslava Paskov
RM91
muži - mezi 26-35
Mikunda Robert Hutisko-Solanec
VAPO22
muži - mezi 26-35
Podaný Jiří Praha 5
JM Team
muži - mezi 36-45
Fabík Martin Mořkov
Žádný
muži - mezi 26-35
Badal Robin Velké Opatovice
Svídnický extrém team
ženy - mezi 46-55
Sequensová  Lucie Litomyšl
Underdog
muži - mezi 36-45
Kovařík Jan Český Krumlov
Poosmé
muži - mezi 36-45
Zezulka Roman Ostrava
Vinař
muži - mezi 46-55
Slabý  Vlastimil Stará Ves nad Ondřejnicí
Zátor
muži - mezi 26-35
Prejda Václav Zátor
TK
ženy - mezi 36-45
Kabátová Tereza Horní Bříza
Brno
ženy - mezi 26-35
Hejdová  Martina BRNO
-
muži - mezi 46-55
Štefanovie Ján Hybe
Dva blázni 1-2
ženy - mezi 26-35
Koutská Lucie Olomouc
Běhám srdcem
ženy - mezi 26-35
Šmolíková Michaela Rokycany
VAPO22
muži - mezi 46-55
Vágner Pavel Kamenice
Mořkov
muži - mezi 26-35
Doubravský Adam Mořkov
Dynamic masáže
muži - mezi 46-55
Jírovec Martin České Budějovice
Svídnický extrém team
muži - mezi 36-45
Stebel  Martin Svídnice
LYSEK MEDIA
muži - mezi 26-35
Lysek Martin Hlučín
Zadny
muži - mezi 26-35
Hrabec Daniel Olomouc
Litomyšl
ženy - do 25
Benková Elen Benková Litomyšl
Brno
muži - mezi 26-35
Klein Ondřej Nosislav
želvíci
ženy - mezi 36-45
ludvikova hana Ostrava 30
Dva blázni 2-2
muži - mezi 26-35
Kořánek Jiří Milevsko
JM TEAM
ženy - mezi 46-55
Janýšková Jolana Nový Jičín
Pod 24H
muži - do 25
Polách Petr Kunovice
Peakpoint
muži - mezi 36-45
Kania Ladislav Havířov - Dolní Suchá
Pod 24H
muži - do 25
Paška Josef Kunovice
Honza
muži - mezi 46-55
Pačes Jan Štětí
želvíci
muži - mezi 36-45
Ludvík Roman Ostrava 30
My Salón
ženy - mezi 26-35
Máchová Zdeňka Ostrava
Clothes sports
muži - mezi 36-45
FRKALA Jan Petřvald
Pepateam F-M
muži - mezi 36-45
Krejčí Lukáš Frýdek-Místek
Praha
muži - 56+
Škvor Josef Praha 4 - Modřany
Pašerák
muži - mezi 46-55
Kunčar Zdeněk Písařov
DarkSide Workout - 4K
muži - mezi 36-45
Dvořák Michal Milovice
Poldavlaufu
muži - mezi 26-35
Kovka Jan Mariánské Lázně
-
muži - do 25
Klement Filip Uherské Hradště
Beskydská puma
ženy - mezi 26-35
Kotasová Hana Havířov
Toša
muži - mezi 36-45
Tomeček Petr Ostrava-jih
Goroli na horách
muži - mezi 26-35
Heczko Michal Třinec
Kozbach
muži - mezi 36-45
Vašut Vladimír Frenštát pod Radhoštěm
FC-B7 TÝM!!!
muži - mezi 36-45
Liška Petr Závada
-
muži - mezi 36-45
Hřebíček Jaroslav Praha 4
-
ženy - 56+
Pátková Renata Praha 5
Uhovtangk
muži - mezi 26-35
Vavru Jaromir Trest
Moral
muži - do 25
Lyčka Antonín Ostrava
Vyčesaný
muži - mezi 26-35
Vyčesaný Martin Havířov
MiGry
ženy - mezi 26-35
Gryčová Michaela Albrechtice
Baheňak
muži - mezi 26-35
Najdek Miroslav kozlovice
Puedo todo
muži - mezi 46-55
Kohót František Třinec 1
Rozběháme Roudnici
ženy - mezi 26-35
Brejníková Kristýna Krabčice
MorSik
muži - mezi 26-35
Morcinek Tomáš Třinec
Hajci
muži - mezi 46-55
Hajek Mila Praha
Poběhlíci
muži - mezi 46-55
Dvořák Radek Pardubice
Blanka
ženy - mezi 46-55
Skřečková Blanka Karviná
Kesbuk
muži - mezi 46-55
Bartík  Patrik Holešov
"Lazo"
muži - mezi 46-55
Lazecky Petr Ostrava - Poruba
Křižá
muži - mezi 26-35
Krzyzanek Dalibor Horní Lomná
VHT Počátky-Zady Brothers
muži - mezi 26-35
Zadák Zdeněk Počátky  
Tom & Jerry
muži - mezi 46-55
Krupička Martin Pardubice 3
Slavoj Ostrý
muži - mezi 26-35
Lipowski Marek Třinec
LIVIN LIFE
ženy - mezi 36-45
Kondasová Ivana Ostrava - Třebovice
Zábřeh
muži - mezi 36-45
Hýbl  Zdeněk Zábřeh
Orel Velká Bystřice
muži - mezi 36-45
Pospíšilík Karel Velká Bystřice
22
ženy - mezi 36-45
Dvořák Kelnarová Kristýna Libhošť
Matonni freerun
muži - mezi 36-45
Trčka Radek Zlín
--
muži - mezi 26-35
Matoušek Denis Brno
Sansára
muži - mezi 26-35
Cieslar David 739 92
Bježci
muži - 56+
Ježek Vojtěch Roztoky
-
muži - do 25
Benda Jiří Horní Bludovice
-
muži - mezi 26-35
Pituch Wladyslaw Ostrava Hrabůvka  
Abíci
ženy - mezi 26-35
Fárková Karolína Prostřední Bečva
Dvě věže
muži - mezi 36-45
Koukal Lukáš Prostejov 4
---
muži - mezi 26-35
Baloga Matouš Ostrava
Czexxx
ženy - mezi 46-55
Pohořalá Martina Krakovany
Nohy minus
muži - mezi 26-35
Vašíček Jiří Brno

ženy - mezi 26-35
Buroňová Veronika Ostrava - Poruba
Bez oddílu
ženy - mezi 26-35
Bělová Dominika Ostrava
Plzeňští běžci KLUB
muži - mezi 26-35
Vejmělek Šimon Plzeň
none
ženy - mezi 36-45
Slívová Pavla Ostravice
Sokol Dolní Počernice
muži - mezi 26-35
Gubčo Michal Staříč
ZdeRad
muži - mezi 36-45
Melč Zdeněk Praha 9  
Radim Koseček
muži - mezi 26-35
Koseček Radim Rosice
Agáta
ženy - mezi 36-45
Šebková  Petra Žďár
--
ženy - do 25
Elblová Adéla Opava
B7 podruhé
muži - mezi 36-45
Hedbávný Milan Havlíčkův Brod
B7 potřetí
ženy - mezi 36-45
Hedbávná Simona Havlíčkův Brod
Jasenský
muži - mezi 46-55
Jasenský Daniel Nový Jičín
DaKub
muži - do 25
Jeneš David Plumlov
EQS Team
ženy - mezi 36-45
Šalandová Jiřina Praha 5
Kleťak
ženy - mezi 36-45
Ziburova Jana Praha 9
DaKub
muži - mezi 26-35
Mynarčík Jakub Kopřivnice
NIKDY TO NEVZDÁM
muži - mezi 36-45
Tomiška Radek Pardubice
Krušnoborci
muži - mezi 36-45
Jaroš Daniel Nejdek
JL TRI Coaching
muži - do 25
Panský Michal Sezimovo Ústí
CACE Brussels
muži - mezi 36-45
Špolc Martin Brusel
SK Kuklenská Brno
muži - mezi 36-45
Vrtek Michael Bílovice Nad Svitavou
Majka
ženy - mezi 46-55
Nováková Marie Štítná nad Vláří
Jívová
ženy - mezi 36-45
Doláková Helena Jívová
ROZTOČÍME NOHY Z KOPCE
muži - mezi 36-45
Kühnel David Pardubice
Orientační běžci
muži - mezi 36-45
Karásek Michal Krumsín
Šwestka
ženy - mezi 26-35
Vidhalm Petra Ostrava
Step by Step
muži - mezi 26-35
Venhuda Vojtech Opava
Peciválové
muži - mezi 26-35
Šimon Jozef Kopřivnice  
Poličtí běžci
muži - mezi 36-45
Havran Jiri Police u Valašského Meziříčí
BC
ženy - mezi 26-35
Nývltová Tereza Náchod
Stg Karviná
ženy - mezi 36-45
Galiová  Inge Petrovice u Karviné
Damice
ženy - do 25
Pavlinská Jana Ostrov
Hurvínkovy párky
ženy - mezi 36-45
Korčeková Ivana Ostrava
Šedivé kolena
muži - mezi 26-35
Kolář Patrik Šenov
Pašerák
muži - mezi 26-35
Kunčar Michal Pardubice
Turbo šnek
ženy - mezi 46-55
Biskupová Vlasta Vratimov
CWG Bohumín
muži - mezi 46-55
Čáp Vladimír Bohumín
AKLom RohozecAmuletTeam
muži - mezi 36-45
Novotný Jan Lomnice nad Popelkou
Colliery Crossfit Ostrava
muži - mezi 26-35
Koník David Orlová-Lutyně
Ogar z Frenu
muži - mezi 26-35
Jati Lukáš Frenštát pod radhoštěm
Ogar z Bučkového
muži - 56+
Jati Zdeněk Frenštát pod Radhoštěm
Ending
muži - mezi 26-35
Coufal Martin Olomouc
Rudý válec
muži - mezi 26-35
Pítr Stanislav Frenštát pod Radhoštěm
Ta Nerozhodná
ženy - mezi 26-35
Horná  Ivana Bolatice
ICML Sky Running Team
ženy - mezi 46-55
Sýkorová  Alice Vysoká nad Labem
Dvě věže
muži - mezi 26-35
Žanda Petr Brno 39
A znovu!
muži - mezi 46-55
Šimon Zdeněk Liberec
Kamil Eberl
muži - mezi 26-35
Eberl Kamil Výčapy
Battle Droids
muži - mezi 36-45
Pohl Milan Beroun
Slaďoušek
muži - do 25
Sládeček Daniel Frenštát p.R.
ATEX DĚLNÍCI BĚHU
muži - mezi 46-55
Babák Michal Brno
SPK - NVPP Český Těšín
muži - mezi 36-45
Czylok Pavel Český Těšín
Po deseti letech
muži - mezi 36-45
Pavlík Martin Pardubice
#týmKleť
muži - mezi 26-35
Kováč Pavel Český Krumlov
Pardubice
muži - mezi 36-45
Pokorný Jiří Pardubice
BK Ludgeřovice
ženy - do 25
Pěntková Natálie Ludgeřovice
BK Ludgeřovice
ženy - do 25
Kulasová Michaela Ludgeřovice
Za Bradavice
ženy - mezi 26-35
Kuralová Lucie Praha 10 - Dubeč
-
muži - mezi 26-35
Žažo Daniel Ostrava
SK Novosedly
muži - mezi 36-45
Průcha Jakub Kájov
RUNNING ZONE BRNO
muži - mezi 36-45
Zahradník Václav Brno
Neregistrovaný
muži - mezi 36-45
Šugar  Vlastimil Šenov
TJ Liga 100 Olomouc
muži - mezi 26-35
Stýblo Libor Olomouc
PTK Popelín
muži - mezi 36-45
Průcha Tomáš Žirovnice
Po třetí a naposledy
muži - mezi 46-55
Smilek Radim Valašské Meziříčí
All Strength Gym
muži - mezi 36-45
Zapletal  Tomáš Olomouc
Bude prdel
muži - mezi 26-35
Zbránek Lukáš Havířov
Kovy
muži - mezi 36-45
Kovařík René Frenštát pod Radhoštěm
Indigo cycling team RK
muži - mezi 36-45
Řízek Pavel Rychnov Nad Kneznou
Čtyřlístek
ženy - mezi 36-45
Heringová Renáta Plzeň
Prostě běž
ženy - mezi 46-55
Stránská Kateřina Pardubice
Bestdrive
muži - mezi 26-35
Lhotský Petr Opava
MM
muži - mezi 36-45
Micek Martin Benešov
CF MadMan
muži - do 25
Hanák Jiří Přerov
KvHS 102 RhPz
muži - mezi 36-45
Karásek Tomáš Brno
——
ženy - mezi 36-45
Reinbergerová Eva Benešov
Běžecký klub Náchod
muži - mezi 46-55
Kovařík Pavel Rychnov nad Kněžnou
Karin
ženy - mezi 36-45
Smiešková Karin Petřvald
Holka v běhu
ženy - mezi 36-45
Andrlová Pavlína Dubňany
Kraken run
muži - mezi 36-45
Veverka Martin Frýdek-Místek
Sokol Třebíč
muži - do 25
Brejčák Dušan Třebíč
Barber shop Klatovy
ženy - mezi 36-45
Fintova Dana Pocinovice
Horské právo
muži - mezi 26-35
Koubík Václav Praha 4
Schafa team
muži - mezi 46-55
Martinec Robert Pardubice
Predátor Tachov
muži - 56+
Šebek Pavel Tachov
Brůkův turistický klub
muži - mezi 46-55
Procházka Roman Břasy
Rozbehame Břeclav
muži - mezi 26-35
Martuška Jan Břeclav
Pilot čmelda
ženy - do 25
Šprincová Michaela Ostrava
Šumperk
muži - mezi 26-35
Urban Filip Šumperk
SDH Přibyslavice
muži - mezi 36-45
Koukal Jan Přibyslavice
MONETA Bank
muži - mezi 36-45
Friček Jan Praha
Sedmikopec
muži - mezi 46-55
Sýkora Bořek Ostrava-Jih
Ještěrka Lukáš
muži - mezi 26-35
Valenta Lukáš Bukovany
Ještěrka Mirka
ženy - mezi 36-45
Mrkusová Miroslava Kyjov
Ještěrka Martin
muži - mezi 36-45
Mrkus Martin Kyjov
Ještěrka Věrka
ženy - 56+
Švábová Věra Kyjov
Podbořany
muži - mezi 36-45
Čučvara Pavol Podbořany
FarmaHolky
ženy - mezi 26-35
Sperottová Šárka Olomouc
Kamenice nad Lipou
muži - mezi 26-35
Kortan Pavel Kamenice nad Lipou  
-
ženy - mezi 36-45
Langerová Petra Srch
Valdondo del Mundo
muži - mezi 36-45
Němec Kamil Ohaře
To dáme
muži - mezi 46-55
Freisler Pavel Ostrava
To dáme
ženy - mezi 46-55
Smolínová Pavlína Ostrava
Poběhlíci Pardubice
muži - mezi 46-55
Jindřišek Martin Pardubice
Neslyším
muži - mezi 26-35
Damborský Petr Ostrava 8
San Piego City
muži - mezi 36-45
Prchal Martin Pardubice
Čtvrtá mostní
muži - do 25
Vrúbel Matěj Ostrava
David M
muži - mezi 26-35
Měrka David Kopřivnice
Osmaci cz
muži - mezi 36-45
Havlíček  David Tachov
JuPa
muži - mezi 36-45
Čuda Jiří Bystřice pod Hostýnem
Arrow
ženy - mezi 46-55
Šafránková Blanka Pátek
Běžecký tým ZZSKVK
muži - mezi 26-35
Jirkal Tomáš
BP team
muži - mezi 46-55
Dvořák Pavel Pardubice
BOJ 1
muži - mezi 46-55
Macháček Jiří Kuklík
KST Suche Karki
muži - mezi 36-45
Ferenc Martin Dobříš
Odkapávač
muži - mezi 36-45
Richtig Tomáš Brno
Pytlík
muži - mezi 26-35
Miech Jan Třinec
Energy sports team
muži - mezi 36-45
Záloha Miroslav Štěpánkovice
OCR Čelákovice
muži - mezi 36-45
Koťátko Michal Zdětín
Mikiho klubík
muži - mezi 46-55
Vašek Roman Němčovice
Wallachia mont
muži - mezi 36-45
Verner Jakub Jablůnka
Fat boys Liberec
muži - mezi 26-35
Krúpa Matěj Liberec
Lučina
muži - mezi 46-55
Vařeka Vladan Lučina
Kuky
muži - mezi 36-45
Šolín Petr Zlonín
MakejPope
muži - mezi 26-35
Pop Marek Mořkov
Zmrzka
ženy - mezi 26-35
Kubištíková Hedvika Ostrava
Trinutka team
muži - mezi 26-35
Pelikan Martin Nový Jičín
Erika Copy Shop
muži - mezi 46-55
Zoubek Michal Praha 3
Chodec navždy
muži - 56+
Sobotka Bohumil Kopřivnice
Warriors Havířov
muži - mezi 46-55
Kraina Radek Havířov
TO VÍŠ ŽE JO
ženy - mezi 36-45
Kurtinová Tereza Karviná
TO VÍŠ ŽE JO
muži - mezi 36-45
Kurtin Tomáš Karviná
Dany
muži - mezi 36-45
Škarka Daniel Nový Jičín
AR4
muži - 56+
Skalický Tomáš Velká Dobrá
WYNX Pool
muži - mezi 26-35
Paroubek Jan Praha 8 - Kobylisy
MiJa
muži - mezi 46-55
Matějka Miloslav Ostrava
jaroslav
muži - 56+
Ziegl Jaroslav Kobeřice
quaco
muži - mezi 36-45
Zbihlej Lukáš Karviná
Mašina
muži - mezi 46-55
Kosek Juraj Kladno
Bysterák
ženy - do 25
Marešová Barbora Humpolec
Norek
muži - mezi 36-45
Wieczorek Jan Havířov
Bysterák
muži - do 25
Havel Lukáš Humpolec
Stg Litovel
muži - mezi 36-45
Chmela Jan Litovel
Messi
muži - mezi 46-55
Ufrla Henrich Orlová
Fláfa
muži - mezi 46-55
Lenfeld Martin Rychnov nad Kněžnou
Defend Europe
muži - mezi 36-45
Landgráf Tomáš Ohare
Ending
muži - mezi 26-35
Coufal Ondřej Olomouc
Planá u M L
muži - mezi 46-55
Meller Petr Planá
Želva - Norek
muži - mezi 46-55
Musil Pavel Havířov Šumbark
Lucka
ženy - mezi 26-35
Jelonková Lucie Šenov
Český Brod
muži - mezi 46-55
Bulíř Radoslav Český Brod
Erika Copy shop
ženy - mezi 46-55
Zoubková Erika Praha 3, Žižkov
Adventure running
muži - mezi 26-35
Magnusek Martin Praha
RunningPro
muži - mezi 36-45
Dovala Tomas Bratislava
Mara
muži - mezi 36-45
Hoffmann Marek Skotnice
Srdcovka
ženy - mezi 36-45
Stříteská Petra Nemošice
LAMBOR STAV
muži - mezi 26-35
Lambor Radim Kateřinice
STK Kroměříž
muži - do 25
Vašina Vojtěch Litenčice
Tuda Team
muži - mezi 36-45
Naščak Kamil Ostrava
BaRun
muži - mezi 26-35
Baranek Radim Opava
BaRun
muži - mezi 46-55
Baranek Petr Kravaře
TJ Drslavice
muži - mezi 36-45
Šrámek Miroslav Hradčovice
SDH Přibyslavice
muži - mezi 46-55
Kűhtreiber Dušan Přibyslavice
ELEVEN RUN TEAM
ženy - mezi 46-55
Fořtová Iveta Jablonec n.N.
Sedmá rota
muži - mezi 26-35
Hučala Martin Ostrava
Undisputed Champion
muži - do 25
Chalabala Lukáš Zlín
Hibernal
ženy - mezi 46-55
Prantlová Veronika Čejč
Trnov
muži - mezi 36-45
Hartman Radek Trnov
Český Brod
muži - mezi 36-45
Klein Petr Český Brod
Teddy
muži - mezi 46-55
Mičkal Tomáš Opatovice
Poličtí běžci
muži - mezi 36-45
Pavelka Robert Police
JuPa
muži - mezi 36-45
Paul Pavel Prosenice
Barber shop Klatovy
muži - mezi 36-45
Finta Ladislav Pocinovice
AV Trek
muži - mezi 46-55
Archleb Václav Rychnov nad Kněžnou
Moravská Střela
muži - mezi 46-55
Kouřil Jiří Milotice
Eagle
muži - mezi 36-45
Navrátil Jiří Bříství
Kafe jak lusk
muži - mezi 36-45
Klíma Lukáš Olomouc
Po sedmičce plznička
muži - mezi 46-55
Mudra Daniel Plzeň - Koterov
Heyduk 22
muži - mezi 46-55
Heyduk Josef Františkovy Lázně
banán z Libochoviček
muži - mezi 36-45
Havelka Rene Libochovičky (Středočeský kraj)
Fast and Light - Blansko
muži - mezi 36-45
Kubínek Pavel Blansko
MP
muži - mezi 36-45
Kašpar Tomáš Jesenice u Prahy
xx
muži - mezi 26-35
Mach Pavel Slaný
KO
ženy - mezi 26-35
Ottomanská Kateřina Loučeň
Růžek2022
muži - mezi 36-45
Růžek Petr Plzeň
Osel na horách
muži - mezi 26-35
Oslizlok Patrik Frýdek-Místek
Ropice
muži - mezi 46-55
Kajfosz Pavel Ropice
Challenge
ženy - mezi 36-45
Filipová Lenka Dolní Lutyně
Sportovní spolek Poříčí
ženy - mezi 46-55
Matušková Jaroslava Poříčí nad Sázavou
kvildaapartmancz
muži - mezi 46-55
Roth Zdeněk Plzeň
Jiný lidi
muži - mezi 46-55
Lorenc David Praha 5
Pardubice
ženy - mezi 36-45
Kakosová Markéta Pardubice (okr. Pardubice)
A3 moto-cyklo
muži - mezi 46-55
Antonín Petr Bělá pod Bezdězem
Někdy prostě musíš
muži - do 25
Kulík Ondřej Český Těšín
SDH Benkovice
muži - mezi 46-55
Jirouš Aleš Hradec nad Moravicí
Hobo
muži - do 25
Török David Ostrava - Dubina
SKP Nový Jičín
muži - mezi 36-45
Krutílek Daniel Nový Jičín
SRTG Podluží
muži - mezi 26-35
Prčík Kryštof Josefov
Snad to nebude do kopce
muži - mezi 26-35
Galata Jindřich Slavkov u Brna
Náhradník
muži - mezi 36-45
Vašťák Tomáš Ostrava
Snad to nebude do kopce
muži - mezi 26-35
Soudek Pavel Brno
Rozběháme Hořovicko
muži - 56+
Čechura Jaroslav Hořovice
Slavia Satalice
muži - mezi 46-55
Lain Tomáš Praha 9
HAIDRICH - EKG team
muži - 56+
Januš Jindřich Červený Kostelec
Pardubice
ženy - mezi 36-45
Greé Lucie Sezemice
Gregy RUN
muži - mezi 26-35
Grečnár David Frenštát pod Radhotěm
ALČA AllOrNothing
ženy - mezi 36-45
Orlitová Alena Nový Jičín
kubikcollierymade
muži - mezi 36-45
Hrdlička Tomáš Ostrava - Hrabůvka
Lukáš Šustek
muži - mezi 36-45
Šustek Lukáš Dlouha Lhota
Žádný
ženy - mezi 26-35
Šusteková  Sandra Dlouhá Lhota
---
muži - mezi 26-35
Vaněk Martin Hradec nad Moravicí - Domoradovice
PBV
ženy - mezi 36-45
Caklová Ivana Jihlava
Vítek Pavlišta, Karel Tyrpekl
muži - mezi 36-45
Chrpa Pavel Mrač
Nemam
muži - mezi 36-45
Olszewski Piotr Streženice
1for2 - FA ČVUT - SK Doubravan Újezd
muži - do 25
Sedláček Miroslav Hořovice
Devět životů
ženy - mezi 36-45
Židoňová Ivana Praha 1
Nesportovní
muži - mezi 36-45
Hlína Zdeněk Sezemice
Falco Team
muži - mezi 36-45
Schön Martin Nový Jičín (okres Nový Jičín)
Třeba to dám
muži - do 25
Čala Igor Český Těšín
Leo Ivanov
muži - mezi 26-35
Ivanov Leo Ostrava - Hrabová
Vlad55
muži - 56+
Polášek Vladimír Karviná
FUBO team
ženy - do 25
Hebrová Sára Hradec Králové
-
muži - mezi 26-35
Tvrdoň Aleš Kelč-Němetice
-
ženy - mezi 36-45
Tvrdoňová Jana Kelč-Němetice
Rebelbean runners
muži - mezi 36-45
Petříček Tomáš Dolní Dubňany
SK Rybářská
muži - mezi 46-55
Hájek Jaroslav Náchod
ŠAK Chodov
muži - 56+
Valjent Jiří Chodov
-
muži - mezi 26-35
Naštický Martin Lelov
Bufo bufo
muži - mezi 46-55
Podrázský  Martin Louny
Havrman
muži - mezi 26-35
Huf Michal Havířov
Havířov
muži - mezi 36-45
Jasinski Václav Havířov 4
MiJa
ženy - mezi 36-45
Dvořáčková Jana Ostrava
Náchod
muži - mezi 26-35
Česenek Ivo Náchod
Kuliočko
ženy - mezi 26-35
Sládečková Kristýna Frenštát p. R.
Complex Athlete Team
muži - do 25
Špíl Adam Ludgeřovice
Žádný
muži - mezi 36-45
Špíl Kamil Moravská Ostrava a Přívoz
Majky
muži - do 25
Novotný Michael Lhenice
Catch Me If You Can
ženy - mezi 46-55
Kuncová  Jiřina Prachatice
Čertice
ženy - mezi 46-55
Škarabellová Lucie Raškovice
Bart
muži - mezi 36-45
Bartoň Jiří Frýdek Frýdek-Místek
Velké Svatoňovice
muži - mezi 36-45
Dufek Jan Velké Svatoňovice
Mompračem
muži - mezi 46-55
Kežlínek Matěj Opava
Yes, I can
muži - mezi 36-45
Bouchala Adam Havířov
WaW
muži - mezi 26-35
Wicha Viktor Opava
WaW
muži - mezi 26-35
Weinhold Jakub Opava
N/A
ženy - mezi 26-35
Skokanová Anežka Praha
Vášnivý stovkař
muži - mezi 46-55
Hofman Jiří Praha 15
XXXX
muži - mezi 46-55
Muroň Tomáš Brušperk
ZEVLA
muži - mezi 36-45
ZEMAN VLADIMIR Havíŕov 4
Beskydský tučňák
ženy - mezi 46-55
Mlynářová Magda Lučina
Šráma
muži - mezi 36-45
Šrámek Pavel Stará Ves nad Ondřejnicí
vitvecko
muži - mezi 36-45
Vodseďálek Vít Semily
Kyjov
muži - mezi 36-45
Sedlář Martin Kyjov
DyckyČumáčci
muži - mezi 26-35
Splítek Karel Praha 6
žádný
muži - mezi 46-55
Kořenář Petr Havlíčkův Brod 1
Drebin
muži - mezi 36-45
Burkot Robin Hlučín
So weit die Füße tragen
ženy - mezi 36-45
Hájková Kateřina Praha 4
Třebíč - Poušov
muži - mezi 36-45
Hruška Ivo Třebíč
WYNX Pool
muži - mezi 26-35
Pech Filip Velký Osek
UltraRun Holubov
muži - 56+
Maršík Miloš Holubov
UNO
muži - 56+
Prudil Vít Lazinov
-
muži - mezi 46-55
Šamalík Bohumil Blansko
OUTLANDER
muži - mezi 36-45
Valenta Martin Velké Hoštice
This is the way
ženy - mezi 26-35
Mrlinová Lucie Příbram
Až do Frenu
muži - mezi 26-35
Dočkal Tomáš Chropyně
LUMIS
ženy - mezi 26-35
Myšková  Michaela Orlová
Zvolas
muži - mezi 26-35
Zvolánek Michal Nemojov
LUMIS
muži - mezi 26-35
Světlík Lukáš Orlová-Lutyně
Benešováci
muži - mezi 26-35
Janeček Radim Dolní Benešov
Duklak
muži - mezi 46-55
Sasyn Dalibor Palkovice
Andrea a Jan
muži - mezi 36-45
Chyba Miroslav Nový Jičín
Death
muži - mezi 46-55
Marek Petr Ostrava
Šedivé kolena
muži - mezi 26-35
Beránek Jakub Ostrava - Poruba
Valdará
ženy - mezi 26-35
Sládková Sabina Praha 10
Valdarý
muži - mezi 26-35
Krýza Ondřej Praha
kněží
muži - mezi 36-45
Žák František Pelhřimov
Trénuju na závodech
muži - mezi 26-35
Okrouhlík Michal Tuklaty
Bad Boys Gym Ostrava
muži - mezi 26-35
Chvílíček Dan Ostrava - Hrabůvka
Žádný
muži - mezi 36-45
Hojač Zdeněk Kyjov
Hladovec
muži - mezi 26-35
Stankuš Christian Rychvald
Masajové z Ostrova
muži - mezi 46-55
Jánský Petr Ostrov
Stg pod Pradědem
muži - mezi 46-55
Suchánek Petr Rýmařov
Orlovská bota
muži - mezi 36-45
Němec Petr Orlová
A3 moto-cyklo
muži - mezi 26-35
Antonín Adam Jičín
Ještě jednou
ženy - mezi 46-55
Janečková Daniela Ostrava - Hrabůvka
mountainpeople
muži - mezi 26-35
Stařičný Pavel Havířov
--
ženy - mezi 26-35
Krajíčková Sabina Ostrava
Vítězná
muži - mezi 36-45
Hak Tomáš Vítězná
Šnek - Rychlík - v řiti
muži - mezi 26-35
Vališ Radek Praha 5 - Stodůlky
Hosín
muži - mezi 36-45
Jordán Jiří Hosín
FVeZy
ženy - do 25
Rokoská Jana Praha
žádný
muži - mezi 26-35
Šíbal Martin Praha 10
kl
muži - mezi 36-45
Kutěj Lukáš Bernartice nad Odrou
Calabrone
muži - mezi 36-45
Beneš Martin Hostivice
Beskydy Salomon fanclub
muži - mezi 36-45
Halamicek Marek Roznov p. R.
Vratimov FreeRun
muži - mezi 26-35
Mokroš Miroslav Vratimov
TriSK České Budějovice
muži - mezi 26-35
Strnad David Český Krumlov
AMRAP
muži - mezi 26-35
Dolezal Pavel Mlada Boleslav
Praha
ženy - mezi 26-35
Karlová Zuzana Praha 5
Rozběháme Boskovicko
muži - mezi 26-35
Velocha Zdeněk Drahany
CarlCZ
muži - mezi 26-35
Červenka Karel Opava
Amrap
ženy - mezi 26-35
Koldová Denisa Mladá Boleslav
Conel
muži - mezi 36-45
Lysek David Frenštát p.R.
Sachasport - Dynafit
ženy - mezi 26-35
Ditmarová Lucie Jeseník
--
muži - do 25
Špás Martin Lázně Bohdaneč
žádný
muži - mezi 46-55
Hyka Karel Josefův Důl
BSD
muži - mezi 36-45
Tobola Jarek Bílovec
SamJan
muži - mezi 46-55
Kuchař Jan Podvihov (Opava, Moravskoslezský kraj)
Unobáci
muži - do 25
Popelář Daniel Jakubov u Moravských Budějovic  
Venatores
muži - mezi 36-45
Hamberger Martin Trhové Sviny
PR team
ženy - mezi 26-35
Zaoralová Pavlína Praha 14
Anvil
muži - mezi 36-45
Lach Tomáš Ostrava
Rozběháme - Pohocvrčky
muži - do 25
Rouzek Jan Pohořelice
Jezernice
muži - mezi 26-35
Suchánek Zdeněk Jezernice
xxx
muži - mezi 36-45
Mašek Rostislav České Budějovice
Sedmá rota
ženy - mezi 26-35
Klvačová Markéta Ostrava
Life
ženy - mezi 36-45
Staňková Adéla Ostrava
Havířov
muži - do 25
Koch Jakub Havířov
Tomsa Team
muži - mezi 46-55
Tomai Martin Ostrava - Moravská Ostrava
Sólo koza
muži - mezi 36-45
Koza Pavel Praha 4
Klub přátel hory Kleť
muži - mezi 36-45
Podhradský Pavel České Budějovice
#hudyteam
muži - mezi 36-45
Hudeček Stanislav Ostrava
-
ženy - mezi 26-35
Niedobová Barbora Mosty u Jablunkova
Kčt Kopřivnice-Doyle
muži - mezi 46-55
Hanuš Pavel Kopřivnice
-
muži - mezi 26-35
Čerešňa Jan Ludgeřovice
NVP
muži - do 25
Žitný Filip Podolí u Brna
NVP
muži - mezi 26-35
Hlavica Jan Brno
Stg Pardubice
muži - mezi 36-45
Hendrych Jan Choteč
AK Kunín
muži - mezi 36-45
Soldán David Kunín
HoroTeam Nechťák
muži - mezi 36-45
Hyksa Tomáš Prachovice
Žádný
muži - mezi 46-55
Smíšek Eduard Chrastava
Eight times
muži - mezi 36-45
Holec Pavel Studénka
-
ženy - mezi 26-35
Felčírová Jana Valašské Meziříčí
-
muži - mezi 26-35
Felčír David Valašské Meziříčí
Lokomotiva Horní Lideč
muži - mezi 36-45
Hruška Ladislav Vsetín
-
muži - mezi 26-35
Krejčíř  Tomáš Praha
Sokol Bojkovice
muži - mezi 36-45
Valter Ivo Bojkovice
Libouchec
muži - mezi 46-55
Pilnaj Leoš Libouchec
žádný
muži - mezi 46-55
Bartík Petr Frýdek-Místek
"Děda Lebeda"
muži - 56+
Znamenáček Jiří Štětí
UNKNOWN TEAM
muži - mezi 26-35
Audy Adam Habartov
Ante finem
muži - mezi 36-45
Skiba Petr Ostrava
ZZSKVK
ženy - mezi 26-35
Černá Kateřina Ostrov
Synci z pod Goduly
muži - mezi 36-45
Filipi Pavel Smilovice
Palčivý solitér
muži - mezi 36-45
Hellebrant Dalibor Ostrava – Moravská Ostrava
BK Příbor
muži - 56+
Bobko Petr Příbor
Jičínská zvířátka
muži - mezi 26-35
Knapek Lukáš Nový Jičín
Ok
muži - mezi 46-55
Nolč Tomáš Karviná
Plzeň
muži - mezi 26-35
Kasal Jakub Plzeň
Hradečáci
muži - mezi 46-55
Baraňák Libor Hradec nad Moravicí
BTL
muži - mezi 26-35
Kouklík Tomáš Jílové u Prahy
RH
muži - mezi 26-35
Hýl Rostislav Petřvald
DK mont - ultras
muži - mezi 46-55
Šuranský Tomáš Mistřice
Alis Transmontanus
muži - mezi 36-45
Bachar Marek Bratislava
Alis Transmontanus
muži - mezi 36-45
Kalaber Ladislav Stupava
Kozar Reality
muži - mezi 36-45
Kozar Pavel Ostrava
Čochtan Horní Slavkov
muži - mezi 26-35
Grošek Jan Horní Slavkov
Čochtan
muži - mezi 46-55
Urbánek Michal Krásno
Čochtan Horní slavkov
muži - mezi 26-35
Ponc Martin Lomnice
TJ Pátek
muži - mezi 36-45
Vacek Lukáš Pátek  
Vojenské lesy
muži - mezi 36-45
Šmerda Jaromír Praha
TeamRivs
muži - mezi 46-55
Hložek Michal Hostivice
Skalické náboje
muži - mezi 26-35
Kohut Antonín Frýdek - Místek
Nimrod
muži - mezi 36-45
Nerodil David Český Těšín
Fabbro
ženy - mezi 46-55
Hrdová Miroslava Brno
7 Stupňů Sebedestrukce
muži - mezi 36-45
Nováček Jakub Praha 10
7 stupňů sebedestrukce
muži - mezi 36-45
Tvrdý Dušan Praha
Volis
muži - mezi 36-45
Voltr Michal Kamenice nad Lipou
XX
ženy - mezi 26-35
Kahankova Iva Kozlovice
221 sqn
muži - mezi 26-35
Bouzek Vít Třebíč
Veverka
ženy - mezi 36-45
Veverková Věra Hradec Králové
33
muži - mezi 26-35
Vančura Jakub Frýdlant
13
muži - mezi 26-35
Hrouda Pavel Frýdlant (okres Liberec)
Buon Viaggio
muži - mezi 46-55
Kakrda David Pardubice
Pome na to
muži - mezi 46-55
Sebera Libor Eda Bohumín 1
NO Špik
muži - mezi 26-35
Obadal Pavel Vlachovice
Drabo
muži - mezi 36-45
Drábek Vítězslav Háj ve Slezsku - Lhota
Kuba
muži - mezi 26-35
Kubiš Jakub Orlová  
bez příslušnosti
ženy - mezi 26-35
Petríková Kateřina Židlochovice
žádný
muži - mezi 36-45
Zubalík Radim Kyjov
VeRun
ženy - mezi 26-35
Kohutová Veronika Frýdek-Místek
Cheza
muži - mezi 36-45
Jarolím Zdeněk Litvínov
Pojď mi hop
muži - mezi 46-55
Ambrož Stanislav Vyskytná nad Jihlavou
LCA F-M
muži - mezi 26-35
Černý Jan Frýdek-Místek
paveloss2
muži - mezi 36-45
Krupa Pavel Ostrava
Šlapky von Göding
muži - mezi 36-45
Kuřitka  Jan Hodonín
Žalmanov KKK
muži - mezi 26-35
Hron Petr Stružná
Emerstars
muži - mezi 26-35
Lipka Jiri Třinec
TJ Hvězda Trnovany
muži - mezi 36-45
Matěcha Miroslav Jinočany
PourMyBeer self-pour guru
ženy - mezi 26-35
Rulkova Tana Smilovice u Třince
Neposlušné tenisky
ženy - do 25
Mrhalová Monika Skalička
#TwinMum#
ženy - mezi 26-35
Válková Klára Lichnov
SDH Valchov
muži - mezi 26-35
Vít Martin Boskovice
Bejk-Team Šternberk
muži - mezi 36-45
Kraus Jiří Šternberk
Ostrava
ženy - mezi 46-55
Prejdová Radka Ostrava-Mariánské Hory (okres Ostrava-město)
Sportovní klub STG Orlová
muži - mezi 36-45
Chlupatý Josef Orlová
Buchi Outdoor
muži - mezi 36-45
Buchlák Peter České Budějovice
Ostrava
muži - mezi 26-35
Ryšavý Martin Ostrava
švára team
muži - mezi 36-45
Zezula Vladimír Janovice
Andrejka
ženy - mezi 26-35
Dvořáková  Andrea Lhenice
Bike a běh Ostrov
muži - mezi 36-45
Žlutický Lukáš Ostrov
Švára team
muži - mezi 36-45
Němec Lubomír Žabeň
Za Skeryho, Manise
muži - mezi 26-35
Janec Jakub Prostřední Bečva
Janiiiina
ženy - mezi 26-35
Feilhauerová Jana Hlučín
SK Lacrosse Jižní Město
muži - mezi 36-45
Nosek Jakub Praha 11
Tom a Jerry
ženy - mezi 46-55
Dvořáková Milena Pardubice
Ušák
muži - mezi 26-35
Ryšavý Lukáš Karviná
Sokol Ústí nad Orlicí
muži - mezi 36-45
Weiss Martin Ústí nad Orlicí
Edgar Power Team
ženy - mezi 26-35
Hervertová Klára Praha
Rumburk
ženy - mezi 36-45
Bodláková Linda Rumburk
71
muži - mezi 46-55
Strnadel Jiří Frenštát pod Radhoštěm
BK Třeskoprsky
muži - mezi 36-45
Kubík Daniel Moravany
NA
muži - mezi 36-45
Knobloch Aleš Praha 8 - Březiněves
AC Sportguides Rožnov
ženy - 56+
Bednarská Blanka Rožnov pod Radhoštěm
ZaBeer
muži - mezi 26-35
Brožek Václav Rychvald
Synci z pod Goduly
muži - mezi 26-35
Filipiec Pavel Vělopolí
Šneci v běhu
ženy - mezi 36-45
Holdova Kamila Bakov nad Jizerou
Stařičký
muži - 56+
Musiol Stanislav Frýdek Místek
Last minute
muži - mezi 46-55
Klotka Jan Orlová
Draci
ženy - mezi 36-45
Vančurová Dita Svatý Jan pod Skalou
Draci
muži - mezi 46-55
Vancura Milan Svatý Jan pod Skalou
Runsport cz
ženy - mezi 36-45
Kolomá Andrea Jablonné nad Orlicí
Bicíř a tricíř
muži - mezi 26-35
Zelenka Ondřej Klatovy
AZ 41 mpr Žatec
muži - mezi 26-35
Matějů Miroslav Ostrava
AZ 41 mpr Žatec
muži - mezi 36-45
Kotala Jaroslav Lestkov
Žebro
muži - mezi 36-45
Žibrita Pavel Praha 12
Ne
ženy - mezi 46-55
Hořínková Petra Ostrava
AZ 41 mpr Žatec
muži - mezi 26-35
Polach Marian Doksy (okres Česká Lípa)
Sukobecnyrunner
muži - mezi 36-45
Souček Martin Hradec u Stoda
AZ 41 mpr Žatec
muži - mezi 46-55
Černý Josef Mladá Boleslav
Macháčka 1
ženy - mezi 36-45
Masná  Pavlína Staré Hamry
Míchačka 2
ženy - do 25
Masná  Klára Staré Hamry
Plzeňští běžci KLUB ULTRA
muži - mezi 46-55
Miškovič Dušan Plzeň
---
muži - mezi 26-35
Látal Pavel Dolany
EB
muži - mezi 26-35
Stadler Dominik Brno
KrausTeam
muži - mezi 46-55
Kraus Bohumil Skotnice
Sport Těšín
muži - mezi 46-55
Sluštík Miroslav Český Těšín
T M G
muži - mezi 36-45
Einhorn František Litvínov
Viktoria Vestec
muži - mezi 36-45
Wohlfahrt Peter Vestec
veterán
muži - mezi 46-55
Musil Luboš Třebíč
Hermelínka
ženy - mezi 26-35
Šupolová Martina Karviná
Jedeme bomby!
muži - mezi 26-35
Ribarič Martin Sľažany
Pochůzkář
muži - mezi 46-55
Plášil Jaroslav České Budějovice
KL SPORT MOST
muži - 56+
Bartovský Roman Litvínov VI.
TRIATLON LITVÍNOV
muži - do 25
Bartovský Tomáš Litvínov VI.
-
muži - do 25
Kondas Martin Ostrava - Třebovice  
Orlová
ženy - mezi 46-55
Nowaková Jana Orlová
FK Stará Bělá
muži - do 25
Mazůch Filip Ostrava-Výškovice
Status Fit Igy Athletes
muži - mezi 26-35
Kacetl Vojtěch Strakonice
Mňamis
ženy - mezi 26-35
Frolová Lucie Jablůnkov
SDH Dětkovice
muži - mezi 46-55
Hruda Radek Určice
Běžecké výzvy Dolní Újezd
muži - mezi 36-45
Jiskra Jaroslav Dolní Újezd U Litomyšle
Nature life
ženy - mezi 26-35
Siudová Paula Český Těšín
Šlapky von Göding - 1
muži - mezi 36-45
Slosar Petr Hodonín 1
ST1
muži - mezi 36-45
Žirovnicky Jan Staré Jesenčany
-
muži - mezi 46-55
Tallo Pavol Bratislava
404 Not Found
muži - mezi 26-35
Podolský Ondřej Štramberk
Vinaři
ženy - mezi 46-55
Dančáková Jana Ostrava
VK Jirkov
muži - mezi 46-55
Kasanda Jiří Litvínov
Staré Hradiště
ženy - mezi 36-45
Blažková Leona Staré Hradiště
X-Force Team
ženy - mezi 26-35
Dostálová Andrea Ludgeřovice
Čochtan Krásno
muži - mezi 26-35
Nádeníček Vít Krásno
TJ NJ
muži - 56+
Gold Jiří Šenov u Nového Jičína
Metoda smažení
muži - mezi 36-45
Rotek Pavel Brno
Metoda smažení II
muži - mezi 36-45
Polách David Brno
Team LightBIKE
ženy - mezi 36-45
Faranová Šárka Frýdek-Místek
Boroček
muži - do 25
Želazko Filip Vratimov
Horalky
ženy - mezi 26-35
Zounová Tereza Frýdlant nad Ostravicí
PORpR
muži - mezi 36-45
Kaminski Zdeněk Horní Bečva
Horalky
ženy - mezi 26-35
Musiolová Karolina Frýdek-Místek
Baletka bez robota
ženy - mezi 46-55
Kubánková Petra Frýdlant nad Ostravicí
Valící se kameny
muži - 56+
Matouš Jaromír Plzeň Litice
Šanov
muži - mezi 36-45
Caha Lukáš Šanov
SRTG Lišov
muži - mezi 26-35
Kreš Tomáš Lisov
Carpe Diem
muži - mezi 36-45
Müller Michal Kolín II
Opava
muži - mezi 26-35
Chodura Tomáš Opava
Katka
ženy - mezi 36-45
Kostelecká Kateřina Brno
MEGATRON
muži - mezi 26-35
Tran Tung Praha
Ondřej
muži - do 25
Ondřej Adam Rožnov pod Radhoštěm
MMA Brothers gym Poděbrad
muži - mezi 36-45
Popelák Kamil Plaňany (Kolín)
kněží
muži - mezi 26-35
Blažek Vojtěch Pelhřimov
Plané řeči
ženy - mezi 26-35
Jirků Veronika Liberec 14
Chromí chrti
muži - mezi 36-45
Cenkl Tomáš Praha
Czech raiders
muži - mezi 46-55
Kubečka Tomáš PASKOV
Hvězda Pardubice
muži - mezi 26-35
Říha Tomáš Pardubice
Holystic Training
muži - mezi 36-45
Matal Libor Holasice
Holystic Training
muži - mezi 26-35
Holý Miroslav Židlochovice
ROSE RUN
ženy - 56+
Černá Jana Nový Hrozenkov
žádný
ženy - mezi 46-55
Rozsypalová Karla Halenkovice
Sedm Stupňů Sebedestrukce
muži - mezi 36-45
Kopřiva Radim Praha 11
KRAMEC
muži - mezi 26-35
Kramný Jakub Opava
SDH ČEKYNĚ
muži - mezi 46-55
Hrabica Jan Čekyně
Omylem!
ženy - mezi 26-35
Mokráňová Veronika Praha
Východní horda
muži - mezi 36-45
Šmerda Zdeněk Choceň
Kojetín
muži - mezi 46-55
Zaoral Josef Kojetín
-
ženy - do 25
Nováková Sabina Frýdek-Místek
Aldasy
muži - mezi 36-45
Sýkora Aleš Příbor
Naše vinotéka
ženy - mezi 26-35
Koníčková Šárka Olomouc
Po žních k Turkovi
muži - mezi 26-35
Turek Matouš Praha 2
KST Borovnice
muži - mezi 26-35
Šikula Pavel Jimramov
Lysenka53
ženy - mezi 36-45
Valkovičová Ivana Paskov
Lysenka53
ženy - mezi 36-45
Hronová Kateřina Žabeň 196
Lysenka53
muži - mezi 36-45
Hron David Žabeň
Lysenka53
muži - mezi 36-45
Bičán Tomáš Paskov
Kurnik Šopa Hospoda
muži - mezi 36-45
Chytil Jakub Ostrava 30
Jindřichův Hradec
muži - mezi 46-55
Martínek Roman Jindřichův Hradec
TimTam
muži - mezi 36-45
Pítr Michal Nový Jičín
4FUN ARMY
muži - mezi 26-35
Suchomel Michal Kunvald
Žádný
muži - mezi 36-45
Bučko Petr Vysoké Mýto - Pražské Předměstí
Just do it
muži - mezi 26-35
Mořkovský Ondřej Vysoké Mýto
není
muži - mezi 26-35
Bohinský Petr Hůry
-
muži - mezi 36-45
Golomb Jaroslav Brušperk
Kluk od řeky
muži - mezi 26-35
Vrbka Josef Štěpánov Nad Svratkou
Brozany nad Ohří
ženy - mezi 36-45
Šrumová Ilona Brozany nad Ohří
Karpatské naděje
ženy - mezi 26-35
Lipčíková Lucie Hroznová Lhota
SIRVIKO
muži - mezi 36-45
Macek Pavel Zlín
TJ Plzen-Litice
ženy - mezi 26-35
Bělová Zuzana Plzeň
JizerkyLove
muži - do 25
Machovič Jan Hejnice
Atletic Třebíč
muži - mezi 46-55
Jurda Pavel Třebíč
JizerkyLove
muži - mezi 36-45
Jansa Martin Višňová
Skalbor Team
muži - mezi 26-35
Hrubý Ondřej Zlín
Tři kamarádi
muži - mezi 36-45
Vach Petr ČESKÉ BUDĚJOVICE
SPK Český Těšín
ženy - mezi 46-55
Ciencialová Martina Český Těšín
Plechárna
muži - 56+
Šlosar Pavel Havířov Město
Vojenské lesy B
muži - mezi 46-55
Dohnal Jiří Praha 9
TOKO 07
muži - 56+
Koželuh Tomáš Žabeň
Libuše Horáčková
ženy - mezi 26-35
Horáčková Libuše Ostrava
Carpe Diem W
ženy - mezi 26-35
Macháňová Eva Olomouc
Hrotovice
muži - mezi 36-45
Škoda Martin Hrotovice
Hrotovice
muži - mezi 36-45
Urbánek Václav Hrotovice
Hrotovice
muži - mezi 26-35
Škoda Luboš Hrotovice
Pozdní sběr z Hané
muži - mezi 36-45
Navrátil Miroslav Křelov
Rašky
ženy - mezi 26-35
Galuszkova Magdalena Krasna
Dobříňák
muži - mezi 36-45
Znamenáček Jan Dobříň
Rašky
ženy - mezi 26-35
Hričovcová Veronika Raškovice
Nejlepší den
muži - mezi 36-45
Dostál Michal Dobré
Nejlepší den
muži - mezi 26-35
Motl Tomáš Holice
Plzen
muži - do 25
Pavlíček Richard Plzen
Tři Křížky
ženy - mezi 36-45
Supová Petra Ostrava 28
Plecharna
muži - mezi 36-45
Vinovský Lukáš Havířov
VK Slavia Praha
muži - mezi 36-45
Zitta Václav Jesenice
VerunK
ženy - mezi 36-45
Brzobohatá Veronika Katusice
Čochtan Horní Slavkov
ženy - mezi 36-45
Rončková Petra Krasno
Čochtan Horní Slavkov
muži - mezi 36-45
Rončka Jiří Krasno
Jeseník
ženy - mezi 36-45
Pobořilová Alena Jeseník
-
muži - mezi 46-55
Raszka Zdeněk Polanka nad Odrou
-
ženy - mezi 36-45
Kravčíková Lucie Karviná-Ráj
Lenochod
muži - mezi 36-45
Danyljuk Oleksandr Křelov-Břuchotín
Tři kamarádi
muži - mezi 36-45
Kuneš Lukáš Vodňany
Tři kamarádi
muži - mezi 26-35
Chalupský Jan Vodňany
TKrunner
muži - mezi 36-45
Kotapka Tomáš Praha
Tantrum Monstra
muži - mezi 26-35
Schröpfer Martin Hostouň
Drátěné-Ploty
muži - mezi 36-45
Elich Tomas Elich Pardubice
Adéla
ženy - do 25
Žáková Adéla Kojetín
-
ženy - mezi 36-45
Polášková Žaneta Frýdek - Místek
HEAT Fit Zlín
muži - mezi 46-55
Janoušek Radim Zlín
Půlnoční chodec
ženy - mezi 36-45
Pokorná Kateřina Zlín
Turista
muži - 56+
Maňaska Martin Zlín
STG Vyškov
muži - mezi 26-35
Kudlička Radek Vyškov
Kojčice
muži - mezi 26-35
Koten Jakub Kojčice
Kojčice
muži - mezi 36-45
Haruda Lukáš Kojčice
Pavel Korda
muži - mezi 26-35
Korda Pavel Pardubice
Ivana Kordová
ženy - mezi 46-55
Kordová Ivana Cerhenice
Increase Taste
muži - mezi 46-55
Macháč Tomáš Mořkov
Bobo
muži - mezi 26-35
Bobčík Peter Havířov
Chábři
muži - mezi 26-35
Hejl Aleš Lanškroun
Padre
muži - mezi 26-35
Lacko Patrik Ostrava - Poruba
FUBO
muži - mezi 26-35
Kaluža Dominik Ostrava
2BWinner Team
muži - mezi 26-35
Binovsky Patrik Měšice u Prahy
2BWinner Team
ženy - mezi 36-45
Binovska Michaela Měšice u Prahy
CK Morava
muži - mezi 26-35
Hladký Miroslav Praha 6
český běžecký klub
ženy - mezi 36-45
Fulínová Jana Obruby
SZ Tábor
muži - mezi 36-45
Pokorný Jindřich Tábor
Krkonošská holka
ženy - mezi 26-35
Hynková Barbora Jičín
Teď a tady..
ženy - mezi 46-55
Slavíková Kateřina Františkovy Lázně
BOBr
muži - mezi 36-45
Ciprich Nikola Palkovice
BOBr
muži - mezi 36-45
Novosad Tomáš Ostrava
BOBr
ženy - mezi 46-55
Holšánová Barbara Ostrava
ValachiaRun
muži - mezi 26-35
Františák Václav Prlov
Tri Deti a Dva Psi
muži - mezi 46-55
Gèryk Jaromír Janovice
Veselan
muži - mezi 46-55
Martinec Petr Veselá u Zlína
Rožnov pod Radhoštěm
muži - mezi 26-35
Juráš Martin Rožnov pod Radhoštěm
Jessi JRT
muži - mezi 36-45
Kubát Adam Ostrava - Výškovice
-
muži - mezi 26-35
Tichov Michael Ostrava
-
ženy - do 25
Franzová Hana Brno
HUM
ženy - mezi 46-55
Akrmanová Jitka Praha 6
Kumaha
muži - mezi 46-55
Augustin Michael Praha 4
Ostrava
muži - mezi 26-35
Pavlica Ondřej 3387/4
Markeet
ženy - mezi 36-45
Karban Markéta Lelekovice
Hazardik se žene :)
muži - mezi 36-45
Karban Roman Kuřim
Demon Louny
muži - mezi 26-35
Janoušek Roman Louny
Krmelín
muži - mezi 46-55
Sochorek Pavel Krmelín
zJelení
muži - mezi 46-55
Vojtěch Pavel Horní Jelení
ASK Slavia Praha
muži - mezi 36-45
Knyttl Jan Praha 3
žádný
ženy - mezi 26-35
Růžičková Adéla Praha 6
unknown
muži - mezi 36-45
Kubala Ondřej Lichnov
Hipp Jihlava
muži - mezi 46-55
Sopko Pavel Jihlava
Kamzik
muži - mezi 46-55
Hlawiczka Tomáš Třinec
Spolek Flamingového Brka
muži - mezi 26-35
Paroubek Jiří Praha
JustRunIt
ženy - do 25
Škorvagová Nikola Podbořany
JustRunIt
muži - mezi 46-55
Škorvaga  Zdeněk Podbořany
Running academy Olomouc
muži - mezi 26-35
Novák Petr Šternberk
Čochtan
muži - mezi 36-45
Papík Ivan Krásno
Milan 77
muži - mezi 36-45
Pálenský Milan Žďár nad Sázavou
Sedm piv a dvě zelený
muži - mezi 46-55
Mašek Jiří Kladno
Con Calma
ženy - mezi 36-45
Trawinská Lenka Ostrava 10
Sedm piv a dvě zelený
muži - mezi 36-45
Řepa Martin Buštěhrad
a la Vista
muži - mezi 36-45
Jakl Pavel Olomouc
Poppík
muži - mezi 46-55
Popp Zdeněk Drásov
S úsměvem
muži - mezi 46-55
Brzuchanski Petr Třinec
Sedm piv a dvě zelený
ženy - mezi 26-35
Borovičková Michaela Němčice nad Hanou
Mattoni Freerun Zlín
ženy - mezi 36-45
Redlová Michaela Zlín
Poři
muži - mezi 26-35
Pořádek Martin Lhenice
SRTG Česká
muži - mezi 36-45
Španěl Petr Brno
Podzemáci
muži - mezi 26-35
Houška Václav Roztoky
Podzemáci
muži - mezi 26-35
Šindela Lumír Praha
Kotelník
muži - mezi 36-45
Platko Jan Frýdlant nad Ostravicí
Sedm piv a dvě zelený
muži - mezi 36-45
Burgr Jakub Buštěhrad
STG Zlín
muži - mezi 26-35
Foltýn Lukáš Horni Lapac
Praha 9
ženy - mezi 36-45
Pařízková Lucie Praha 9
Ryznar
muži - mezi 46-55
Rýznar Aleš Olomouc
BOBr
muži - mezi 36-45
Laštůvka Petr Blansko
Ať neztratím dech
muži - mezi 46-55
Bochníček Petr Velká Polom
Hybaj kurde
muži - do 25
Gajdušek Filip Frenštát pod Radhoštěm
Tony
muži - mezi 36-45
Klement Jan Frenštát Pod Radhoštěm
Ultras Otrokovice
muži - mezi 36-45
Stoklásek Martin Otrokovice
milujemehory
ženy - mezi 36-45
Karbanová Lucie Třinec 6
karbiči
muži - mezi 36-45
Karban Miloš Plzeň
Pohodys
muži - mezi 26-35
Plešek Radim Nový Jičín
SOLISTA
muži - 56+
Pařík Petr Horní Suchá
Charli team
muži - mezi 36-45
Piatkovský Pavel Ostrava-Michálkovice
neposedů
muži - 56+
Stražovec Marian Lichnov
Běžecký kroužek Varnsdorf
muži - mezi 46-55
Valenta Karel Varnsdorf
Altvaterland 22
muži - 56+
Krůžela Zbyněk Šumperk
Jaro miluje PRIM
muži - mezi 46-55
Šimo Jaroslav Albrechtice u Č. Těšína
XXX
muži - do 25
Kremel Tomáš Nový Jičín
BOBry
ženy - mezi 36-45
Kuncová Eva Brno  
SUTRI
muži - mezi 36-45
Sojka Hynek Saladin
-
muži - 56+
STIBUREK MICHAL Poříčí nad Sázavou
Stoligy
muži - mezi 46-55
Slavík Roman Karviná 6
neztrácím naději
muži - mezi 26-35
Cienciala Lukáš Český Těšín
Rozběháme Třebíč
muži - mezi 26-35
Bohuslav Martin Třebíč
Kotelník
ženy - mezi 36-45
Semanová Markéta Havířov - Bludovice
Levá střídá pravou
muži - mezi 26-35
Čamborek Lukáš Karpentná
xxx
ženy - mezi 36-45
Jakubíčková Petra Liberec 12
TJ Bečkodrom
muži - mezi 36-45
Špaňhel Martin Račice
#GLADIATORRACRTEAM
ženy - mezi 26-35
Václavková Adéla Praha
KOLOKROUŽEK Zlín
muži - mezi 46-55
Růžička Pavel Březnice
Runners Brno
ženy - mezi 36-45
Štětina Lukáš Letovice
Chromí chrti
muži - mezi 36-45
Černoušek Bohuslav Praha
Náměšť na Hané
muži - 56+
Schovánek Pavel Náměšť na Hané
Sedm piv a dvě zelený
muži - mezi 36-45
Čepelák Jan Kladno
Meep Body Fitness
ženy - do 25
Cyříková Dominika Orlová
BMS-Custom-Garage
muži - mezi 36-45
Žídek Tomáš Staré Město
adidas runners Prague
muži - mezi 26-35
Bialožyt Dan Hrádek
Přežiju
muži - mezi 46-55
Houžvička Zbyněk Hradec Králové 6
Počkáme a uvidíme
muži - mezi 36-45
Ježek Milan Tábor
Marťoš klub
ženy - mezi 26-35
Jurková  Martina Kopřivnice
Šála
muži - mezi 36-45
Šaliga Jan Drmoul
Hladova dvojka
muži - mezi 36-45
Hlad Petr Chuderov
Tj Sokol Krásné Loučky
muži - mezi 26-35
Kozaňák Pavel Brantice - Radim
Brick by Brick
muži - mezi 36-45
Dostál  Václav Rychnov nad Kněžnou
Be-fit PB
muži - mezi 46-55
Číp Roman Příbram
Zenon
muži - 56+
Belina Zenon Ostrava
Plíživá smrt
muži - mezi 46-55
Jeník Jan Mochov  
Mattoni Free Run
muži - mezi 36-45
Erben Vít Zlín
Trnávka
muži - mezi 46-55
Merta Dušan Praha 9 - Kyje
A-tým
muži - mezi 36-45
Klikoš  Jiří Dvůr Králové nad Labem
space
muži - mezi 36-45
Rek Jan Lichnov
Běhám kolem Bradla
muži - mezi 36-45
Král Tomáš Troubelice
AndyToDá
ženy - mezi 26-35
Kotlárová  Andrea Třinec
Perun tým Blansko
muži - 56+
Gříbek Petr Blansko
Maňána
muži - mezi 46-55
Třeček Zdeněk Praha 4
žádný
muži - mezi 36-45
Vyhlídal Jakub Ostrava
S úsměvem
muži - mezi 26-35
Vodenka Tomáš Praha 5
Molly Piggy
muži - mezi 36-45
Pasáček Ondřej Neveklov
Žireč
muži - mezi 36-45
Orság Petr Dvůr Králové nad Labem 4
FANTOM TEAM
muži - mezi 36-45
Zachař František Litomyšl
Olomouc
muži - mezi 46-55
Foltin David Olomouc
LuKaLuAm
muži - mezi 26-35
Parma Lukáš Frenštát pod Radhoštěm
Tým Mexiko
ženy - mezi 26-35
Strakošová Markéta Vřesina
Jitřenka
ženy - mezi 36-45
Očenášková Petra Kralupy nad Vltavou
FC Malenovice
muži - mezi 26-35
Struška Michal Zlín
bez členství
muži - mezi 46-55
Němec Jiří Polesí
Němcovi
ženy - do 25
Němcová Marie Polesí
LIBO 2018
muži - mezi 36-45
Libor Toufar Bohumín
LIBO 2018
ženy - mezi 36-45
Toufarová Bohumila Bohumín Skřečoň
Dukloš
muži - mezi 36-45
Vyvial Martin Palkovice
-
muži - do 25
Pivonka Martin Jeseník nad Odrou
Splašená tkanička Zlín
muži - mezi 46-55
Vičánek Stanislav Zlín
Houska
muži - mezi 36-45
Chlebek Michal Frýdek-Místek
MuniSport team
ženy - do 25
Weissmannová Tereza Bruzovice
Bazalka
ženy - mezi 46-55
Švaříčková Gabriela Dobrá Voda
Bambelok zpod Lysé
muži - mezi 36-45
Sklenář Tomáš Raškovice
Lachtani
muži - 56+
Lachman Jan Dobříš
-
ženy - mezi 36-45
Matějková Eva Praha 6
LEOMO
muži - mezi 36-45
Hansen Adam Frydlant nad Ostravici
Poslední šance
ženy - mezi 36-45
Rybářová Eva Nechanice
Danny tým
muži - mezi 36-45
Škvrňák Jan Pardubice
-
ženy - mezi 26-35
Falešníková Marie Mořkov
Poslední šance
ženy - mezi 36-45
Šáchová Lucie Hradec Králové
RunfórFun
muži - mezi 26-35
Soška Michal Jihlava
Víťa a Věrka
ženy - 56+
Kišová Věra Frýdek-Místek
ANY
ženy - do 25
Hudzieczková Aneta Bystřice
To dáme 2022
muži - mezi 36-45
Jindra Václav Všetaty
Jdeme do toho VIII
muži - mezi 36-45
Zajdák David Teplice 1
Sparta 300
muži - mezi 36-45
Kočica Michal Praha 9
Sparta 300
ženy - mezi 36-45
Kočicová Martina Praha 9
Věra
ženy - mezi 46-55
Štanclová Věra Zábřeh
Nejde to!!!
muži - mezi 36-45
Egersdorf Jiří Hořany
Hladova dvojka - Kycel
muži - mezi 46-55
Hlad Josef Hořovice
--
ženy - mezi 36-45
Dvořáková Kristina Hovězí
NUDA TO NEBUDE
muži - 56+
MADEJA LIBOR Velká Dobrá
SK Budeč
muži - mezi 26-35
Martinek Tomáš Ostrov nad Ohří
Mattoni FreeRun Zlín
ženy - mezi 36-45
Sklenářová Marcela Zlín
šourání krajinou
muži - mezi 36-45
Horák Jan Praha
Pro Š. a M.
ženy - mezi 36-45
Léblová Kateřina Prague 5
Valec
muži - mezi 26-35
Valla Tomáš Havířov
Běžím pro Centrum Bazalka
ženy - mezi 36-45
Burdová Daniela Ledenice
Maňána
ženy - mezi 36-45
Svatušková Anna Praha 4
Milpe
muži - mezi 26-35
Váňa Radovan Frenštát pod Radhoštěm
BOBry
ženy - mezi 36-45
Kubíková Marta Bohumín
Filipinho
muži - do 25
Michalák Filip Dobratice
WBFC Ostrava
muži - mezi 46-55
Sobol Petr Ostrava Poruba
WBFC Ostrava
muži - mezi 36-45
Hrazdílek Jiří Ostrava Martinov
ZZSKVK
muži - mezi 46-55
Skalický Jiří Sokolov
Rozvážně a s radostí
muži - mezi 36-45
Drahokoupil Jakub Praha
Seshparadise
muži - mezi 26-35
Antl David Ostrava
TJ Slezan F-M
muži - mezi 36-45
Novák Martin Frýdek-Místek
Vořezávátka
muži - mezi 46-55
MALINA PATRIK Říčany
Muklostav
muži - mezi 46-55
Zdráhal Jan Krnov
iStores Ostrava
muži - mezi 26-35
Berger Dominik Ostrava
TýmKleť
muži - mezi 26-35
Bláha Jakub České Budějovice
-
muži - mezi 26-35
Rek Filip Nový Jičín
Simply Clever
muži - do 25
Škoda Adam Trutnov  
Štěpanič
muži - mezi 36-45
Halamíček Daniel Štramberk
CykloArt
muži - mezi 46-55
Seibert Vladimír Ticha
Beskydská Pacoška
ženy - mezi 26-35
Babiszová Zdenka Frýdek-Místek
TJ Pátek
muži - mezi 46-55
Pařízek Jiří Pátek
Amor fati
muži - mezi 46-55
Bílek Pavel Rožnov pod Radhoštěm
Běžím pro centrum Bazalka
ženy - mezi 26-35
Horelicová Lucie Olešnice
-
muži - mezi 46-55
Hradil Zbyněk Bystrovany
DK mont
ženy - mezi 46-55
Sanitráková Petra Holešov
párek v rohlíku
muži - mezi 46-55
Sailer Radek Praha
STG F-M
muži - mezi 36-45
Tajduš  Jan Sviadnov
Líné Nohy
muži - mezi 46-55
Matyáš Jiří Petřvald
sokol Vratimov
muži - mezi 36-45
Šindler Pavel Vratimov
Sanasport
muži - mezi 36-45
Tuček Michal Brno
JaSiDa
muži - mezi 36-45
Smeta Daniel Štramberk
Kuchy
muži - mezi 36-45
Kuchař Jiří Kopřivnice
Running Zone Brno
muži - mezi 26-35
Filipensky Aleš Brno 14
Luka nad Jihlavou
muži - mezi 36-45
Rampír Tomáš Luka nad Jihlavou
As falt
muži - mezi 36-45
Horský Tomáš Příbor
DK mont - ultras
muži - mezi 46-55
Jaworski Bart Mohelnice
Plané řeči
muži - mezi 36-45
Orel Tomáš Praha 9
TR
muži - mezi 46-55
Ryška Tomáš Polešovice
VaKo team
muži - mezi 36-45
Kotrbatý Václav Ostrava
BAZALKA
muži - mezi 46-55
Konopásek Pavel České Budějovice - České Budějovice 6
Muži zákona
muži - do 25
Viktora František Lišov
RUN99
ženy - mezi 26-35
Fenclová Alena Ostrava
LM
muži - mezi 26-35
Müller Luboš Praha
Legendy PH
ženy - do 25
Štramberská  Nikola Nový Jičín
LightBIKE Havířov
muži - mezi 36-45
Stöcker Kamil Havířov
Čtyřnohé trenérky
ženy - mezi 26-35
Tesaříková Tereza Praha 7
B7 Training Team
muži - mezi 36-45
Fortelný Stanislav Karviná
Funky Beat
ženy - mezi 26-35
Coufalová Barbora Frýdek-Místek
VitesGO
muži - mezi 26-35
Vítek Patrik Kobeřice
Sunny
ženy - mezi 36-45
Rozínkova Martina Hustopeče u Brna
Seshparadise
muži - mezi 26-35
Duras Ondřej Ostrava 2
Jen kvůli škvarkovce
muži - mezi 26-35
Chadziandoniu Panajotis Ostrava
Peciválové
muži - 56+
Žizka Vlastimil Kopřivnice
FUBO
ženy - mezi 26-35
Andělová Tereza Hradec Králové  
Běžecky tým ZZSKVK
muži - mezi 26-35
Nečina Miroslav Ostrov
ČERNÍ VORLI
muži - mezi 46-55
Vorlický Tomáš Bílovec
B7 pro mě
ženy - do 25
Škarpíšková Denisa Frýdek-Místek
Josan
muži - mezi 26-35
Jošek Michal Ostrava
Plíživá smrt
ženy - mezi 46-55
Kuželková Jana Chlumec
Rob
muži - mezi 26-35
Svatoš Robin Václavovice
Běžím pro Bazalku
muži - mezi 26-35
Vaškovský Václav Třeboň
Naděje umírá poslední
ženy - mezi 26-35
Kosteinova Markéta Darkovice  
VP
muži - mezi 26-35
Paločko Vojtěch Třebíč
Příjemná procházka
ženy - mezi 26-35
Fridrichová Helena Ostrava
CWG Bohumín
muži - mezi 46-55
Péli Fridrich Bohumín
Mníšek pod Brdy
muži - mezi 46-55
Jůzek Pavel Mníšek pod Brdy
Jahůdky - Oldřichovice
muži - do 25
Hota Dalimil Třinec
FešíFitness
muži - do 25
Kaufmann Ondřej Šenov
Chornice
muži - mezi 26-35
Haiker Dan Chornice
Pohoda 2
ženy - mezi 26-35
Chmelařová Eliška Praha
-
muži - mezi 36-45
Urban Tomáš Kolín
Kosťa
muži - mezi 26-35
Kostelník Daniel Žatec
Berny
ženy - mezi 46-55
Sikorová Bernarda Třinec
A už jsme v cíli
ženy - mezi 26-35
Widlová Martina Hlučín
Sestra ve službě
ženy - do 25
Valová Dominika Ostrava
Hold my beer 2c
muži - do 25
Benda Jiří Brodek u Přerova
SYI teamtoyota
muži - mezi 36-45
Korecký Petr Praha 5
Speed Napajedla
muži - mezi 46-55
Zatloukal Tomáš Napajedla
BTL
muži - mezi 26-35
Král Tomáš Benešov
Laura
muži - mezi 46-55
Myslikovjan Pavel Frenštát pod Radhoštěm
Koblížci
muži - mezi 36-45
Matěj Ondřej Otmarov
Koblížci
muži - mezi 36-45
Čajka Radim Hodonín
HIE Camp - Kilpi
ženy - mezi 36-45
Kůsová Hana Ústí nad Labem
HIE Camp - Kilpi
muži - mezi 36-45
Kempa Jan Klimkovice
Beskyd-Natural/Pegres
muži - mezi 36-45
Skřížala Martin Havířov
MotoZem - Rilax
muži - mezi 36-45
Jendrisek Martin F-M
Obludy
muži - mezi 26-35
Bolcek Tomáš Ostrava
SK Hřibojedy
muži - mezi 36-45
Hříbek Petr Jablůnka
RH
muži - mezi 26-35
Hubinec Roman Slezská Ostrava
Třebčínský rychlík
muži - mezi 36-45
Přidal Martin Lutín