logo B7 MENUMENU

TSL Outdoor je novým partnerem B7TSL Outdoor je světový lídr ve výrobě sněžnic a holí, se sídlem Annecy, v srdci francouzských Alp. Značka sdílí vášeň pro hory, čerstvý vzduch, kvalitní produkty i sportovní výzvy a nabízí širokou škálu trekingových, trail runningových i nordic walking holí, sněžnic a dalšího příslušenství. 

Hole TSL se vyznačují odolností a spolehlivostí v náročných podmínkách, jedinečným designem, inovativními funkcemi a skvělou ergonomií při používání. Značka se také soustředí na udržitelnost výroby a snaží se minimalizovat svůj dopad na životní prostředí v průběhu výroby. Díky všem těmto faktorům si značka TSL získala celosvětovou reputaci a stala se oblíbenou mezi outdoorovými nadšenci.

Doporučené trail running hole pro závod

TRAIL CARBON 4 SKY – dámský parťák pro vítězství

Lehké dámské čtyřdílné karbonové hole s inovativním systémem skládání. Ve složeném stavu mají na délku pouhých 38 cm, takže je lze snadno připnout na běžeckou vestu.

TRAIL CARBON 4 – pánský parťák pro vítězství

Lehké čtyřdílné trail runningové karbonové hole s dlouhým korkovým madlem a rukavičkou s magnetickým přichycením. Inovativním systémem skládání – ve složeném stavu mají na délku 38 cm a při délce 115 cm váží 200 g.

Oba modely najdou díky své nízké hmotnosti a systému rychlého složení využití při dlouhých trail runningových výzvách, jakou B7 bezpochyby je.

TSL stánek na startu B7

Prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit hole TSL nebo jen tak posedět před startem u kávy, budou moct všichni zájemci ve stánku v Třinci u akreditace.